7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2019-04-14
Wyniki dla sektora 9 ,Dystans MINI
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.Klub-MiastoCzas
1711Kamiński Tomasz1973M415045HUSARIA LC Elektronik01:04:28 
(5)
1201Kozicki Rafał1985M324793Instal Projekt01:09:49 
(6)
335Sieradz Dariusz1968M525127DAX Rowery Legionowo01:10:01 
(6)
194Juszczak Tomasz1972M426394BNP Paribas01:10:49 
(8)
1944Wdowiak Wojciech1977M4277101Warszawa01:11:57 
(6)
545Nowak Julia1999K1111BIKE SALON TEAM01:12:18 
(5)
1809Wysocki Grzegorz1957M62829LIRENE BIKE TEAM01:12:27 
(8)
1079Szymański Rafał1981M3283103Zerwani z łańcucha01:12:32 
(7)
2400Kozak Tadeusz1951M628510MARCELI TEAM01:12:48 
(7)
126Kuchcik Filip2004MJ2865WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:12:51 
(6)
289Borzęcki Adam1972M4294105DAMOVO BIKE TEAM01:13:15 
(8)
930Gruca Marcin1976M4301106KAMYK Radzymin MTB TEAM01:13:46 
(7)
2622Walczak Maciej1985M3303112TEAM PKO BANK POLSKI01:13:53 
(7)
204Ślusarczyk Maciej1968M530532PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:14:06 
(8)
1925Ośka Dawid1978M4308108HUSARIA LC Elektronik01:14:43 
(7)
759Praszczałek Hanna2001K1152Dynamik - ART01:15:03 
(7)
1956Siwiński Zdzisław1956M631511Polski Klub MTB01:15:24 
(8)
713Bogdański Jacek1959M531633Halinów01:15:33 
(8)
2313Kopp Przemysław1969M4319111PRZYPAŚNIKI TEAM01:15:34 
(8)
1975Majewski Bartosz1975M4320112WAWA BIKE TEAM01:15:38 
(8)
510Podgórska Karolina1990K2183ROZTOCZE CYCLING TEAM01:15:49 
(8)
30Wydziałkiewicz Szymon1999M132612Zerwani z łańcucha01:16:02 
(8)
2150Walczak Paweł1988M3329125Zerwani z łańcucha01:16:42 
(7)
61Kania Sebastian1980M3330126DRUŻYNA TVN01:16:51 
(8)
81Miernik Michał1979M3331127Warszawa01:17:33 
(9)
1003Darłak Grzegorz1993M233224Allianz Partners MTB01:17:33 
(8)
51Kowalski Jacek1954M633914Absolute Bikes Team01:18:16 
(10)
2650Mroczkowski Mirosław1950M634215Warszawa01:18:36
533Sowiński Edmund1942M73436Płocki Klub Kolarski01:18:36
1203Nowak Ireneusz1973M4346119Instal Projekt01:19:05
1507Sczaniecka Karolina1980K3268METTLER TOLEDO01:19:37
838Kowalski Michał1971M4348120Warszawa01:19:41
743Ozimkiewicz Łukasz1985M3351133Radzymin01:20:35
762Chrobak Rafał1983M3352134Legionowo01:20:40
499Kubik Wiktoria1999K1283Wysportowani Racing Team01:20:48
562Perycz Agnieszka1989K2297Warszawa01:20:48
1215Raszewski Robert1975M4355122Warszawa01:21:18
1553Wyczółkowska Elżbieta1967K5302ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:21:18
311Biernacki Tadeusz1939M73578Warszawa01:22:12
1202Nowak Szymon2003MJ3597Instal Projekt01:22:43
1900Ochman Arkadiusz1981M3362135Warszawa01:24:44
1341Kufera Sylwia1973K43611Warszawa01:29:05 
(10)