7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Serock, 2019-04-28

Kategoria OPENM, Dystans MAX - 52.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 198

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1771Kuszmider Kamil1992M21KK Catena Wyszków01:42:48
2106Jusiński Arkadiusz1976M41Świat Rowerów Team01:42:55
3635Kryński Piotr2001M11Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM01:43:03
4767Góralewski Łukasz1983M31KK Catena Wyszków01:43:46
5740Kurowski Ernest1976M42AGK Nexelo Kurowski Team01:46:54
7751Kuczyński Adrian1985M33KK Catena Wyszków01:46:58
6118Karwat Kamil1983M32Świat Rowerów Team01:46:58
8119Skalski Kacper1982M34Świat Rowerów Team01:47:03
9757Trzciński Paweł1972M43KK Catena Wyszków01:47:04
12140Kołodziejek Paweł1980M37BIKE SALON TEAM01:48:42
11570Bożeń Jarosław1984M36Geodetic Dobry Kurs Team01:48:43
10217Płoski Adam1988M35T4B Team01:48:46
13448Zakrzewski Jerzy1984M38IM Logistic Rafbike Cycling Team01:48:47
14756Bralewski Mirosław1963M51KK Catena Wyszków01:48:55
15602Wojtkowski Adam1985M39KK Catena Wyszków01:49:03
161717Sienkiewicz Artur1982M310WIELISZEW HERON TEAM01:49:21
18763Jawnik Mirosław1975M44KOMOBIKE SCOTT01:50:05
17597Wolcendorf Jarosław1979M311JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:50:08
19595Wolcendorf Jakub1975M45JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:50:21
201918Słupek Paweł1982M312T4B Team01:50:32
212636Kwiatkowski Michał1983M313TEAM PKO BANK POLSKI01:51:19
22154Witeska Jacek1984M314WIELISZEW HERON TEAM01:51:50
23578Grędziński Bartosz1989M22KROSS STAFF TEAM01:52:41
241106Wadecki Mikołaj2002M12SUNRACE01:53:32
251048Nadany Mariusz1990M23SKK Sokół Sokółka01:53:38
261221Mrożewski Krzysztof1960M52MYBIKE.PL01:53:47
272999Sienkiewicz Sebastian1980M315WIELISZEW HERON TEAM01:53:51
281800Nowak Przemysław1991M24WIELISZEW HERON TEAM01:54:16
29271Kordek Sergiusz1976M46GERAPPA01:54:38
30785Górecki Karol1983M316MYBIKE.PL01:54:47
31754Parys Robert1982M317KK Catena Wyszków01:55:31
32919Pietrak Marcin1986M318KAMYK Radzymin MTB TEAM01:55:33
34654Surmacki Michał1978M47Wodociągi Warszawskie01:56:27
33253Sachs Karol1982M319AirBike.pl01:56:27
351184Marcelewicz Piotr1976M48MARCELI TEAM01:56:35
37569Wieczorek Maciej1980M320Bike Fun Legionowo01:56:36
36321Drópiewski Michał1993M25Velmar Viridian Polska Team01:56:37
391281Kulesza Łukasz1981M321RETRO STORK TEAM01:56:39
38156Barańczyk Piotr1976M49WIELISZEW HERON TEAM01:56:39
401752Milewski Bartosz1989M26Warszawa01:56:46
41918Białek Patryk1988M322KAMYK Radzymin MTB TEAM01:57:01
421414Kieliszek Paweł1978M410Velmar Viridian Polska Team01:57:05
431272Marciniak Daniel1993M27Velmar Viridian Polska Team01:57:24
441300Foltyn Jacek1972M411Ramę na Ramię01:57:32
46587Mikołajczyk Paweł1996M29BIKE SALON TEAM01:58:36
45218Wyszkowski Arkadiusz1989M28T4B Team01:58:40
471330Bakuła Marek1979M323Geodetic Dobry Kurs Team01:58:43
48776Perzanowski Artur1975M412Absolute Bikes Team01:58:52
50405Perczyński Radek1979M324MYBIKE.PL01:59:07
49464Kaniewski Rafał1994M210IM Logistic Rafbike Cycling Team01:59:11
51701Sarnacki Przemysław1982M325KK Catena Wyszków01:59:13
532016Kocik Rafał1980M326Geodetic Dobry Kurs Team01:59:20
52676Zagórski Jakub1978M413Warszawa01:59:23
541030Chrobak Tomasz1979M327BIKE SALON TEAM01:59:30
55318Banul Rafał1977M414Cryospace Olsztyn01:59:38
561125Dąbkowski Wojciech1988M328LOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW01:59:40
57755Babacz Aleksander1983M329NRF HEPU RACING02:00:22
58777Szczepański Dawid1992M211Solec02:00:38
59161Furtak Sławomir1984M330Bike Fun Legionowo02:00:48
60206Kalicki Grzegorz1982M331PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 02:01:02
611166Podeszwa Wiesław1958M61KK24h02:01:09
622004Siess Mateusz1986M332T4B Team02:01:17
651175Karwowski Maciej1977M415KK24h02:01:25
63109Stanisławski Marek1980M333Warszawa02:01:28
67649Rogalski Franciszek1960M54BLU Cersanit Team Refleks02:01:33
64543Banul Konrad2000M13Cryospace Olsztyn02:01:36
69653Zarzycki Michał1972M416Wodociągi Warszawskie02:01:46
66245Ostrowski Grzegorz1961M53T4B Team02:01:47
68576Strąk Jarosław1982M334NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 02:01:48
70430Rogala Marcin1974M417RIDE43team02:01:52
7213Górnicki Michał1985M336Bike Fun Legionowo02:02:06
71702Wasiak Damian1982M335KK Catena Wyszków02:02:07
73872Budny Łukasz1986M337MAYDAY TEAM LUBLIN02:02:26
74343Kasiński Ryszard1958M62IFON KOLARZ KLUB02:03:08
7538Charucki Rafał1988M338Bikeholic Team Ostrów Maz02:03:09
762020Jankowski Robert1975M418Bike Fun Legionowo02:03:36
77251Prus Marcin1983M339AirBike.pl02:03:47
79425Wasążnik Marcin1991M212AGR PŁOŃSK02:03:51
78814Gajewski Karol1982M340Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin02:03:55
80507Sibiński Dariusz1977M419Płocki Klub Kolarski02:04:06
81231Tomczak Paweł1976M420LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków02:04:12
82667Małysa Krzysztof1990M213ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:04:31
832900Lipka Rafał1981M341WIELISZEW HERON TEAM02:04:57
84693Szymaniuk Wojciech1983M342Jabłonna02:05:25
852666Jankowski Dariusz1973M421WIELISZEW HERON TEAM02:05:47
86143Jastrzębowski Janusz1972M422KROSS STAFF TEAM02:05:55
881192Wiatrzyk Rafał1987M343ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:06:06
873000Sadowski Marcin1989M214IM Logistic Rafbike Cycling Team02:06:07
89793Giera Marcin1983M344Cegielnia02:06:40
90821Bartnik Tomasz1981M345OŚKA Warszawa02:06:52
931052Tkaczyk Maciej1978M423iWorldService02:06:58
921365Pazdrowski Robert1964M55DAZAR OLIMPIC PIASECZNO02:07:03
91491Demiańczuk Tomasz1982M346Z-Hotel02:07:04
9458Jatelnicki Olgierd1972M424LOYALTY POINT RACING TEAM02:07:17
95115Jankiewicz Bogusław1974M425Świat Rowerów Team02:07:28
96422Kurowski Michał1978M426POLA-K02:07:50
971299Król Piotr1985M347DENTALKING.EU02:08:09
981108Wadecki Bogdan1965M56SUNRACE02:08:11
99925Rowicki Rafał1978M427KAMYK Radzymin MTB TEAM02:08:19
1001970Broncewicz Piotr1970M428DAMOVO BIKE TEAM02:08:34
1011332Sikora Paweł1982M348Bikeholic Team Ostrów Maz02:08:38
1022603Grabowicz Bartosz1989M215TEAM PKO BANK POLSKI02:08:40
1031353Praxmajer Marcin1973M429Płocki Klub Kolarski02:08:53
104376Węgrzynowski Mariusz1977M430BIKE SALON TEAM02:09:16
105288Głębocki Jarosław1972M431DAMOVO BIKE TEAM02:09:22
106290Ptaszyński Bartosz1980M349DAMOVO BIKE TEAM02:09:47
107648Andrzejczuk Piotr1970M432BANK PEKAO TEAM02:09:55
10850Stępień Tomasz1969M433BIKE EXPO NARODOWY TEAM02:10:03
1101080Malinowski Zenon1956M63KK24h02:10:08
109409Sobczak Artur1978M434MYBIKE.PL02:10:10
111732Wilczyński Jan1955M64Centurion MTB Team02:10:13
1121102Buczyński Piotr1973M435MYBIKE.PL02:10:22
114105Parzych Mariusz1970M437WAWA BIKE TEAM02:10:37
113544Majek Mariusz1972M436BIKE SALON TEAM02:10:38
115690Trojanek Łukasz1985M350MCP Bike Team02:10:45
1161440Safarzyński Mariusz1977M438Warszawa02:10:49
117709Król Paweł1985M351DENTALKING.EU02:11:03
1181198Brygier Jacek1971M439Płocki Klub Kolarski02:11:10
1211810Podębski Dariusz1971M441LIRENE BIKE TEAM02:11:10
119674Zaboklicki Przemysław1976M440Warszawa02:11:11
120114Marcinkiewicz Sebastian1979M352Świat Rowerów Team02:11:15
122100Jakubczyk Marcin1975M442MGG Dobry Kurs Team02:11:19
1232002Cyckiewicz Robert1972M443Bike Fun Legionowo02:11:28
1242030Moczydłowski Piotr1976M444Ząbki02:11:31
1251351Somow Dariusz1962M57IGT MTB TEAM02:11:41
126285Uliczny Marcin1974M445Płocki Klub Kolarski02:11:41
127714Kalisz Jan1982M353Warszawa02:11:47
128287Wilczyński Rafał1978M446DAMOVO BIKE TEAM02:11:56
129639Żołędowski Jacek1976M447NASZ BIKE TEAM02:11:59
131306Przybylski Piotr1981M354BIKE SALON TEAM02:12:13
1302613Seferyniak Jacek1977M448TEAM PKO BANK POLSKI02:12:18
1321170Góralski Piotr1971M449Płocki Klub Kolarski02:12:19
13353Lang Norbert1971M450Jastrzębnik02:12:40
1341091Walczyk Marcin1978M451Warszawa02:13:04
1361287Nowakowski Rafał1973M452Kuźnia Triathlonu02:13:23
1351284Przygoda Łukasz1986M355Przygoda na 2 kołkach02:13:31
13787Ochędzan Grzegorz1979M356Bike Fun Legionowo02:13:45
1381702Sikorski Andrzej1972M453Sochaczew02:13:54
1392137Walkiewicz Igor1999M14MARCELI TEAM02:14:11
140815Wilczyński Dariusz1978M454Centurion MTB Team02:14:15
14131Podgórski Konrad1985M357Góra Kalwaria02:14:16
1422059Sujecki Paweł1959M58Piaseczno02:15:50
144933Białek Tomasz1963M510KAMYK Radzymin MTB TEAM02:15:57
143536Strzelczyk Waldemar1964M59ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:15:57
14556Marciniak Wojciech1963M511Velmar Viridian Polska Team02:16:15
146518Kasprzak Tomasz1965M512TS MERAN OTWOCK02:16:25
1482301Kado Grzegorz1963M513WIELISZEW HERON TEAM02:16:30
147476Jazgara Robert1975M455Warszawa02:16:30
151502Ślesicki Grzegorz1972M457MYBIKE.PL02:16:42
149101Kuflewski Piotr1972M456Warszawa02:16:45
1502001Kordowski Konrad1980M358WIELISZEW HERON TEAM02:16:47
152622Pieńkos Tomasz1975M458Bikeholic Team Ostrów Maz02:16:51
15364Woźniak Jan1964M514MYBIKE.PL02:16:58
1541039Smoliński Marcin1976M459Warszawa02:17:01
156215Grzegorczuk Tomasz1973M460Patnet Team02:17:09
155137Witkowski Grzegorz1959M515LOTTO02:17:15
157209Bartosiak Paweł1979M359PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 02:17:26
159302Panufnik Rafał1980M360Warszawa02:17:54
158967Sosnowski Artur1974M461DAF02:18:02
1601296Marzoch Łukasz1979M361Ząbki02:18:44
1611231Maślanka Kamil1979M362RIDE43team02:19:43
1631154Błazucki Piotr1985M364CNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY02:20:06
1621511Graczyk Kamil1979M363MARCELI TEAM02:20:08
165155Giedzicz Andrzej1975M462INTEGA02:21:14
1661134Bakalarski Robert1973M463Pruszków02:21:35
167374Paprota Przemysław1979M365AGR PŁOŃSK02:22:30
168423Sobczyk Bartłomiej1979M366POLA-K02:23:12
169934Toruszewski Zdzisław1960M516KAMYK Radzymin MTB TEAM02:23:15
1701407Arnold Waldemar1953M65Clear Bike Team02:24:16
171292Zwierko Łukasz1982M367DAMOVO BIKE TEAM02:25:09
172731Seliga Marcin1978M464Warszawa02:25:29
1731298Toroszewski Maciej1969M465HPE SPORT02:25:52
1741870Zaręba Andrzej1975M466Warszawa02:26:03
175202Adamczuk Marcin1973M467PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 02:27:06
176995Sitkiewicz Jacek1978M468Warszawa02:28:55
177932Godlewski Adam1972M469KAMYK Radzymin MTB TEAM02:30:03
178167Gawrysiak Maciej1967M517Międzylesie02:31:03
1791172Głowacki Dawid1991M217Piotrków Trybunalski02:31:12
1802608Pawlikowski Sebastian1984M368TEAM PKO BANK POLSKI02:33:12
181498Piskozub Jarosław1989M218Wysportowani Racing Team02:34:21
182656Pluciński Piotr1976M470Wodociągi Warszawskie02:35:04
183207Augustyniak Dariusz1979M369PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 02:35:37
1841002Lemieszek Sławomir1959M518Warszawa02:36:49
1851227Miszczuk Piotr1971M471Nadarzyn02:37:11
1861813Adamczyk Waldemar1976M472LIRENE BIKE TEAM02:40:29
187246Gramann Andrzej1949M66WIELISZEW HERON TEAM02:40:44
1881527Nowak Mariusz1970M473Płock02:41:28
189289Borzęcki Adam1972M474DAMOVO BIKE TEAM02:45:35
190194Juszczak Tomasz1972M475BNP Paribas02:46:28
191877Drankowski Michał1991M219Latchorzew02:50:29
1922313Kopp Przemysław1969M476PRZYPAŚNIKI TEAM02:51:55
1931114Więcek Piotr1975M477Warszawa02:52:34
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
12270Bajda Piotr1981M3 NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL   
2880Jawnik Mariusz1998M2 KOMOBIKE SCOTT  
31094Karkowski Rafał1977M4 Płocki Klub Kolarski  
4800Wojciechowski Wojciech1980M3 KK Catena Wyszków  
5332Brzostek Rafał1975M4 NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL   
64Marciniak Marcin1989M2 Velmar Viridian Polska Team