7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Serock, 2019-04-28

Kategoria M3, Dystans MINI - 27.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 145

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1742Baranek Paweł1986M31IPA BIKE TEAM00:50:55
3356Baranowski Przemysław1981M32Ramę na Ramię00:51:46
4546Szczepański Mariusz1979M33Niewiadów Boro00:51:56
5700Krupa Emil1987M34PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:52:16
7695Cichocki Rafał1987M35CRMS AUTO CZĘŚCI00:52:22
8572Chmielewski Patryk1986M36Warszawa00:52:25
111112Lech Michał1988M37AM CYCLING TEAM00:54:17
141118Szymański Piotr1986M38Absolute Bikes Team00:54:24
191083Ziółkowski Dariusz1980M310TIMBUD TEAM00:54:54
18897Wasilewski Radosław1985M39KMP ZAMOŚĆ00:54:59
23157Kamiński Krystian1985M311Zabłudów Team00:55:29
30235Korzeb Michał1982M313DAMOVO BIKE TEAM00:56:49
291716Zygner Tomasz1984M312Absolute Bikes Team00:56:51
34542Bicki Artur1979M314Warszawa00:57:12
40309Sobkowiak Jan1980M315IGT MTB TEAM00:57:13
42579Rudziński Paweł1980M316Twister Team00:57:27
43765Gębara Rafał1985M317Decathlon Team00:57:43
4814Smoleń Paweł1987M319Warszawa00:58:05
47506Karwowski Jakub1984M318DSV00:58:09
49275Adamiak Mateusz1987M320Bike Fun Legionowo00:58:09
571131Walęcki Michał1985M324Ząbki00:58:52
541176Zdanowski Krzysztof1984M321Ząbki00:58:58
551400Mazur Mikołaj1986M322WIELISZEW HERON TEAM00:58:58
60272Szymański Hubert1979M325Kiełpin00:59:02
56534Bylak Paweł1981M323Małopole00:59:03
64802Szpak Grzegorz1984M328Kraśniczyn00:59:05
63609Golec Tomasz1979M327ENEA KS ENERGIA KOZIENICE00:59:10
61256Kamiński Wojciech1984M326Warszawa00:59:13
681044Żebrowski Marcin1983M329Allianz Partners MTB00:59:23
69659Wierzbicki Maciej1985M330ENEA KS ENERGIA KOZIENICE00:59:28
731939Świder Andrzej1979M331Janusze Polskiego Kolarstwa00:59:55
74809Bachniak Damian1981M332Nice Jura Bike Częstochowa00:59:56
762035Turant Jarosław1982M333Warszawa01:00:09
77404Starko Piotr1979M334Warszawa01:00:12
781042Lipiński Artur1979M335Policja KPP Golub-Dobrzyń01:00:16
80219Kraśniewski Piotr1984M336T4B Team01:00:28
84297Lalak Jacek1981M337DAMOVO BIKE TEAM01:00:32
91500Wilczyński Paweł1983M341Nowy Dwór Mazowiecki01:00:32
8559Kolibowski Krzysztof1988M338Łomianki01:00:38
90921Dorsz Jacek1980M340KAMYK Radzymin MTB TEAM01:00:41
88997Bańka Piotr1981M339MCP Bike Team01:00:43
941418Cieloch Tomasz1980M342MCP Bike Team01:01:03
96439Szymański Bartosz1981M343Warszawa01:01:07
971273Abramek Piotr1981M344Warszawa01:01:13
101663Grabowski Rafał1983M346ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:01:21
991164Bednarek Paweł1986M345Warszawa01:01:21
102783Stępel Wojciech1981M347Ciasteczkowy Potwór01:01:22
106895Stefańczyk Maciej1985M349Warszawa01:01:22
1031224Karaś Tomasz1983M348Legia Warszawa01:01:23
1072112Kalinowski Michał1980M350Bike Concept01:01:38
1081077Urbański Artur1981M351Warszawa01:01:41
1142703Borkowski Marcin1983M353Legionowo01:01:41
1131128Rychter Maciej1980M352SZALONE IMADŁO01:01:45
118768Romanowski Kamil1981M354Wysportowani Racing Team01:02:03
121436Królewski Karol1982M355Józefów01:02:17
123614Ząbczyński Michał1983M356Warszawa01:02:31
1261550Olender Rafał1980M357TIMBUD TEAM01:02:36
127585Miszczak Sławomir1985M358Polski Klub MTB01:02:43
133580Czyżewski Bogdan1985M360MARCELI TEAM01:02:45
1351196Maciążek Jakub1985M361Warszawa01:02:55
1301005Kubicki Patryk1986M359Allianz Partners MTB01:02:55
1401195Wachocki Bartosz1983M363Warszawa01:03:10
1381945Cendrowski Jarosław1980M362Janusze Polskiego Kolarstwa01:03:16
1412607Kostrzewa Jakub1986M364TEAM PKO BANK POLSKI01:03:23
146738Wierzbowicz Michał1986M365100k01:03:40
1481217Kiercz Tomasz1985M366Warszawa01:03:45
1541835Kurek Jarosław1979M367Kozienice01:03:50
1551226Kazimierski Łukasz1982M368Pruszków01:03:56
159158Sawicki Grzegorz1980M369Fantsmagoria Racing01:04:10
1651292Cibor Piotr1983M372Józefów01:04:11
163729Smolik Paweł1983M371Płock01:04:12
162600Łagowski Jacek1980M370INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:04:23
1682500Michalski Adrian1987M374MARCELI TEAM01:04:26
1661055Wróblewski Marcin1982M373Warszawa01:04:28
171724Bramowicz Rafał1983M375Warszawa01:04:34
1752015Zając Piotr1983M376Educational Testing Service (ETS) Global01:04:50
1791405Uchal Rafał1985M377Bike Fun Legionowo01:04:56
1812121Kordowski Dariusz1985M378WIELISZEW HERON TEAM01:05:00
1842447Iwański Tomasz1983M380PRZYPAŚNIKI TEAM01:05:09
1821193Pszczółkowski Łukasz1983M379T4B Team01:05:09
1982227Kocki Łukasz1981M381Lublin01:05:32
200846Zajączkowski Michał1979M383Warszawa01:05:35
199452Szulim Paweł1982M382Venezia MTB01:05:39
213849Sawicki Piotr1983M386Warszawa01:06:15
209686Szczepański Marcin1980M384DAX Rowery Legionowo01:06:27
210683Kamiński Tomasz1982M385Bike Fun Legionowo01:06:31
218736Płaciszewski Michał1981M387Legionowo01:06:46
2221278Zajączkowski Rafał1987M389Łomianki Dolne01:06:50
221615Nożewski Adam1983M388IGT MTB TEAM01:06:53
223416Podwysocki Łukasz1983M390Ciasteczkowy Potwór01:06:54
22822Budzikowski Michał1980M391Pruszków01:07:06
230308Podgórski Bartosz1987M392Góra Kalwaria01:07:17
234473Urbański Bartłomiej1980M393PWPW RACING TEAM01:07:23
23660Jankowski Kamil1984M394Nasielsk Baszta Team01:07:43
241563Wiereska Tomasz1985M397slowfoot.pl01:07:54
240748Pasiewicz Piotr1980M396Legionowo01:07:55
2391222Sosnowski Kacper1988M395KROSS STAFF TEAM01:07:56
2471931Szuchnik Sebastian1986M398TS MERAN OTWOCK01:08:10
2491060Siemaszko Michał1981M399Warszawa01:08:24
2502405Tomaszewski Marcin1982M3100Świdnik01:08:28
2551147Rutkowski Piotr1981M3101Velmar Viridian Polska Team01:08:50
258358Kliś Jakub1985M3103Józefów01:09:05
2571205Bońkowski Michał1986M3102Warszawa01:09:07
2601127Jałowiecki Piotr1982M3104Nowy Dwór Mazowiecki01:09:18
2651132Matysiuk Radosław1986M3105PSG01:09:29
278715Majkowski Bartosz1983M3107Warszawa01:10:37
2771290Kiermasz Wojciech1984M3106Warszawa01:10:37
28169Gołoś Marcin1979M3108Pruszków01:11:09
285456Golan Bolesław1979M3109Legionowo01:11:16
2861888Cygański Paweł1983M3110MCP Bike Team01:11:22
2941921Gapisz Marcin1985M3112HUSARIA LC Elektronik01:12:16
29379Petryczko Igor1979M3111T4B Team01:12:31
2962622Walczak Maciej1985M3113TEAM PKO BANK POLSKI01:12:36
3011160Kołpaczyński Marcin1986M3115Błonie01:12:43
2981256Martinowski Marek1980M3114Mota Engil CE01:12:47
302453Pilniak Mariusz1979M3116Venezia MTB01:12:47
308454Chyba Jakub1985M3117Venezia MTB01:13:18
310884Kiraga Marcin1979M3118Boża Wola01:13:20
3141219Szwaj Piotr1981M3119Może dojedziemy01:13:57
316688Niemyjski Jarosław1983M3120Bike Fun Legionowo01:14:20
317313Kowalski Bartłomiej1981M3121Kampinos01:14:26
3212621Trojanowski Arkadiusz1987M3122TEAM PKO BANK POLSKI01:14:54
3221411Bogusz Tomasz1980M3123BOELS RENTAL01:14:56
3231140Koziorowski Adam1979M3124STRABAG BIKE TEAM01:15:11
3241148Łapiński Grzegorz1982M3125MARCELI TEAM01:15:20
3271116Balkowski Robert1981M3126KROSS STAFF TEAM01:15:35
3351204Podleśny Michał1982M3127ZDROFIT WOŁOMIN01:17:29
3362150Walczak Paweł1988M3128Zerwani z łańcucha01:17:58
339592Osik Łukasz1983M3129Wyszków01:18:27
340381Gołowicz Maciej1983M3130Stanwex II TEAM01:18:30
341766Kozłowski Piotr1980M3131NRF HEPU RACING01:18:35
3431397Sobiech Łukasz1986M3132Warszawa01:18:38
3451336Sierakowski Tomasz1985M3133PINCET PLUS01:18:56
34681Miernik Michał1979M3134Warszawa01:19:10
3502260Jedliński Łukasz1980M3135NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:19:44
3552324Goszczyński Łukasz1983M3136WIELISZEW HERON TEAM01:22:05
3661211Rosiński Łukasz1980M3137COMP TEAM01:25:20
3691220Nowak Andrzej1984M3138Może dojedziemy01:26:21
372747Graf Marcin1979M3140Warszawa01:27:58
3711285Kurkowski Jakub1986M3139Warszawa-Wesoła01:28:09
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11286Błachucki Paweł1981M3 Warszawa  
2712Wysocki Bartłomiej1988M3 Technicolor FSSC  
3165Pasiewicz Jacek1986M3 ATRAM KOMINKI  
41235Grabowski Paweł1979M3 MCP Bike Team  
5604Mroczek Hubert1979M3 KK Catena Wyszków