7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Serock, 2019-04-28
Uwaga !!! Na video można zobaczyć i inne osoby, które przekroczyły linie mety razem z Tobą.

Kategoria M3, Dystans MINI - 27.0 Km ,, Razem : 145

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1742Baranek Paweł1986M31IPA BIKE TEAM
00:50:56
3356Baranowski Przemysław1981M32Ramę na Ramię
00:51:50
4546Szczepański Mariusz1979M33Niewiadów Boro
00:52:00
5700Krupa Emil1987M34PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
00:52:20
7695Cichocki Rafał1987M35CRMS AUTO CZĘŚCI
00:52:24
8572Chmielewski Patryk1986M36Warszawa
00:52:28
111112Lech Michał1988M37AM CYCLING TEAM
00:54:23
141118Szymański Piotr1986M38Absolute Bikes Team
00:54:30
18897Wasilewski Radosław1985M39KMP ZAMOŚĆ
00:55:02
191083Ziółkowski Dariusz1980M310TIMBUD TEAM
00:55:03
23157Kamiński Krystian1985M311Zabłudów Team
00:55:33
291716Zygner Tomasz1984M312Absolute Bikes Team
00:56:57
30235Korzeb Michał1982M313DAMOVO BIKE TEAM
00:56:57
34542Bicki Artur1979M314Warszawa
00:57:17
40309Sobkowiak Jan1980M315IGT MTB TEAM
00:57:24
42579Rudziński Paweł1980M316Twister Team
00:57:32
43765Gębara Rafał1985M317Decathlon Team
00:57:54
47506Karwowski Jakub1984M318DSV
00:58:12
4814Smoleń Paweł1987M319Warszawa
00:58:14
49275Adamiak Mateusz1987M320Bike Fun Legionowo
00:58:17
541176Zdanowski Krzysztof1984M321Ząbki
00:59:04
551400Mazur Mikołaj1986M322WIELISZEW HERON TEAM
00:59:05
56534Bylak Paweł1981M323Małopole
00:59:07
571131Walęcki Michał1985M324Ząbki
00:59:07
60272Szymański Hubert1979M325Kiełpin
00:59:13
61256Kamiński Wojciech1984M326Warszawa
00:59:16
63609Golec Tomasz1979M327ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
00:59:18
64802Szpak Grzegorz1984M328Kraśniczyn
00:59:24
681044Żebrowski Marcin1983M329Allianz Partners MTB
00:59:32
69659Wierzbicki Maciej1985M330ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
00:59:36
731939Świder Andrzej1979M331Janusze Polskiego Kolarstwa
00:59:56
74809Bachniak Damian1981M332Nice Jura Bike Częstochowa
01:00:02
762035Turant Jarosław1982M333Warszawa
01:00:13
77404Starko Piotr1979M334Warszawa
01:00:19
781042Lipiński Artur1979M335Policja KPP Golub-Dobrzyń
01:00:20
80219Kraśniewski Piotr1984M336T4B Team
01:00:30
84297Lalak Jacek1981M337DAMOVO BIKE TEAM
01:00:40
8559Kolibowski Krzysztof1988M338Łomianki
01:00:42
88997Bańka Piotr1981M339MCP Bike Team
01:00:44
90921Dorsz Jacek1980M340KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:00:47
91500Wilczyński Paweł1983M341Nowy Dwór Mazowiecki
01:00:49
941418Cieloch Tomasz1980M342MCP Bike Team
01:01:07
96439Szymański Bartosz1981M343Warszawa
01:01:16
971273Abramek Piotr1981M344Warszawa
01:01:17
991164Bednarek Paweł1986M345Warszawa
01:01:23
101663Grabowski Rafał1983M346ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:01:27
102783Stępel Wojciech1981M347Ciasteczkowy Potwór
01:01:33
1031224Karaś Tomasz1983M348Legia Warszawa
01:01:33
106895Stefańczyk Maciej1985M349Warszawa
01:01:38
1072112Kalinowski Michał1980M350Bike Concept
01:01:45
1081077Urbański Artur1981M351Warszawa
01:01:47
1131128Rychter Maciej1980M352SZALONE IMADŁO
01:02:00
1142703Borkowski Marcin1983M353Legionowo
01:02:01
118768Romanowski Kamil1981M354Wysportowani Racing Team
01:02:06
121436Królewski Karol1982M355Józefów
01:02:27
123614Ząbczyński Michał1983M356Warszawa
01:02:35
1261550Olender Rafał1980M357TIMBUD TEAM
01:02:54
127585Miszczak Sławomir1985M358Polski Klub MTB
01:02:54
1301005Kubicki Patryk1986M359Allianz Partners MTB
01:02:57
133580Czyżewski Bogdan1985M360MARCELI TEAM
01:03:06
1351196Maciążek Jakub1985M361Warszawa
01:03:10
1381945Cendrowski Jarosław1980M362Janusze Polskiego Kolarstwa
01:03:19
1401195Wachocki Bartosz1983M363Warszawa
01:03:23
1412607Kostrzewa Jakub1986M364TEAM PKO BANK POLSKI
01:03:26
146738Wierzbowicz Michał1986M365100k
01:03:47
1481217Kiercz Tomasz1985M366Warszawa
01:03:48
1541835Kurek Jarosław1979M367Kozienice
01:04:00
1551226Kazimierski Łukasz1982M368Pruszków
01:04:03
159158Sawicki Grzegorz1980M369Fantsmagoria Racing
01:04:20
162600Łagowski Jacek1980M370INTERCARS SONIC BIKE TEAM
01:04:27
163729Smolik Paweł1983M371Płock
01:04:29
1651292Cibor Piotr1983M372Józefów
01:04:31
1661055Wróblewski Marcin1982M373Warszawa
01:04:32
1682500Michalski Adrian1987M374MARCELI TEAM
01:04:34
171724Bramowicz Rafał1983M375Warszawa
01:04:47
1752015Zając Piotr1983M376Educational Testing Service (ETS) Global
01:04:58
1791405Uchal Rafał1985M377Bike Fun Legionowo
01:05:04
1812121Kordowski Dariusz1985M378WIELISZEW HERON TEAM
01:05:10
1821193Pszczółkowski Łukasz1983M379T4B Team
01:05:10
1842447Iwański Tomasz1983M380PRZYPAŚNIKI TEAM
01:05:17
1982227Kocki Łukasz1981M381Lublin
01:05:43
199452Szulim Paweł1982M382Venezia MTB
01:05:49
200846Zajączkowski Michał1979M383Warszawa
01:05:52
209686Szczepański Marcin1980M384DAX Rowery Legionowo
01:06:30
210683Kamiński Tomasz1982M385Bike Fun Legionowo
01:06:31
213849Sawicki Piotr1983M386Warszawa
01:06:37
218736Płaciszewski Michał1981M387Legionowo
01:06:51
221615Nożewski Adam1983M388IGT MTB TEAM
01:07:00
2221278Zajączkowski Rafał1987M389Łomianki Dolne
01:07:02
223416Podwysocki Łukasz1983M390Ciasteczkowy Potwór
01:07:03
22822Budzikowski Michał1980M391Pruszków
01:07:17
230308Podgórski Bartosz1987M392Góra Kalwaria
01:07:20
234473Urbański Bartłomiej1980M393PWPW RACING TEAM
01:07:37
23660Jankowski Kamil1984M394Nasielsk Baszta Team
01:07:46
2391222Sosnowski Kacper1988M395KROSS STAFF TEAM
01:08:01
240748Pasiewicz Piotr1980M396Legionowo
01:08:03
241563Wiereska Tomasz1985M397slowfoot.pl
01:08:04
2471931Szuchnik Sebastian1986M398TS MERAN OTWOCK
01:08:20
2491060Siemaszko Michał1981M399Warszawa
01:08:29
2502405Tomaszewski Marcin1982M3100Świdnik
01:08:41
2551147Rutkowski Piotr1981M3101Velmar Viridian Polska Team
01:08:57
2571205Bońkowski Michał1986M3102Warszawa
01:09:14
258358Kliś Jakub1985M3103Józefów
01:09:14
2601127Jałowiecki Piotr1982M3104Nowy Dwór Mazowiecki
01:09:23
2651132Matysiuk Radosław1986M3105PSG
01:09:40
2771290Kiermasz Wojciech1984M3106Warszawa
01:10:50
278715Majkowski Bartosz1983M3107Warszawa
01:10:50
28169Gołoś Marcin1979M3108Pruszków
01:11:17
285456Golan Bolesław1979M3109Legionowo
01:11:25
2861888Cygański Paweł1983M3110MCP Bike Team
01:11:29
29379Petryczko Igor1979M3111T4B Team
01:12:36
2941921Gapisz Marcin1985M3112HUSARIA LC Elektronik
01:12:38
2962622Walczak Maciej1985M3113TEAM PKO BANK POLSKI
01:12:42
2981256Martinowski Marek1980M3114Mota Engil CE
01:12:47
3011160Kołpaczyński Marcin1986M3115Błonie
01:12:55
302453Pilniak Mariusz1979M3116Venezia MTB
01:12:57
308454Chyba Jakub1985M3117Venezia MTB
01:13:26
310884Kiraga Marcin1979M3118Boża Wola
01:13:32
3141219Szwaj Piotr1981M3119Może dojedziemy
01:14:09
316688Niemyjski Jarosław1983M3120Bike Fun Legionowo
01:14:24
317313Kowalski Bartłomiej1981M3121Kampinos
01:14:28
3212621Trojanowski Arkadiusz1987M3122TEAM PKO BANK POLSKI
01:15:01
3221411Bogusz Tomasz1980M3123BOELS RENTAL
01:15:08
3231140Koziorowski Adam1979M3124STRABAG BIKE TEAM
01:15:21
3241148Łapiński Grzegorz1982M3125MARCELI TEAM
01:15:28
3271116Balkowski Robert1981M3126KROSS STAFF TEAM
01:15:40
3351204Podleśny Michał1982M3127ZDROFIT WOŁOMIN
01:17:43
3362150Walczak Paweł1988M3128Zerwani z łańcucha
01:18:00
339592Osik Łukasz1983M3129Wyszków
01:18:34
340381Gołowicz Maciej1983M3130Stanwex II TEAM
01:18:35
341766Kozłowski Piotr1980M3131NRF HEPU RACING
01:18:37
3431397Sobiech Łukasz1986M3132Warszawa
01:18:45
3451336Sierakowski Tomasz1985M3133PINCET PLUS
01:18:58
34681Miernik Michał1979M3134Warszawa
01:19:18
3502260Jedliński Łukasz1980M3135NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:19:52
3552324Goszczyński Łukasz1983M3136WIELISZEW HERON TEAM
01:22:13
3661211Rosiński Łukasz1980M3137COMP TEAM
01:25:31
3691220Nowak Andrzej1984M3138Może dojedziemy
01:26:35
3711285Kurkowski Jakub1986M3139Warszawa-Wesoła
01:28:09
372747Graf Marcin1979M3140Warszawa
01:28:10
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11286Błachucki Paweł1981M3 Warszawa  
2712Wysocki Bartłomiej1988M3 Technicolor FSSC  
3165Pasiewicz Jacek1986M3 ATRAM KOMINKI  
41235Grabowski Paweł1979M3 MCP Bike Team  
5604Mroczek Hubert1979M3 KK Catena Wyszków