7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Serock, 2019-04-28

Kategoria M4, Dystans MINI - 27.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 144

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
61383Dobrzyński Michał1975M41ATLAS SPORT00:52:19
91174Duda Robert1969M42ROWERY DUDA TEAM00:52:57
10889Knapczyk Piotr1978M43NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:54:20
1233Gregorowicz Marek1977M44BIKE SALON TEAM00:54:23
1742Fedor Martin1977M45T4B Team00:54:53
20810Ścigała Piotr1977M46Nice Jura Bike Częstochowa00:55:03
21419Langner Michał1974M47PZU SPORT TEAM00:55:15
25387Tuski Maciej1978M48AEGON CYCLING TEAM00:56:16
26232Pogorzelski Zdzisław1970M49LOTTO00:56:22
27850Kallas Arkadiusz1976M410Warszawa00:56:25
28596Pietrzak Andrzej1974M411JAKOOBCYCLES BKK TEAM00:56:26
32223Zieliński Adam1978M413Zielonka00:56:59
31605Puławski Andrzej1978M412KK Catena Wyszków00:57:06
331777Grot Mariusz1973M414NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:57:10
372255Michalak Jacek1973M415Patnet Team00:57:12
39254Staniewski Michał1978M416AirBike.pl00:57:14
412334Stefanek Grzegorz1973M417Probis Bike Team00:57:26
452054Świderski Tomasz1973M418Warszawa00:57:51
51801Gierulski Daniel1975M419TwójTrenerSportowy/Rame na Ramię Cyclocross00:58:36
622734Dużyński Sebastian1975M422MCP Bike Team00:58:59
53860Błaszczyk Grzegorz1973M420Płocki Klub Kolarski00:58:59
591028Niklewicz Sebastian1973M421HPE SPORT00:59:03
6572Jarszak Jarosław1972M423Sobików00:59:21
67224Rogiński Marcin1977M424T4B Team00:59:26
831031Skrzypczak Marcin1975M425Warszawa01:00:24
92344Urbański Sebastian1978M427Otwock01:00:36
861501Gromek Arkadiusz1972M426METTLER TOLEDO01:00:36
931503Post Marek1975M428Szczęsne01:01:00
981350Patalan Dariusz1976M429TIMBUD TEAM01:01:10
1051362Kita Marcin1978M430Warszawa01:01:30
1121027Jednorowski Michał1978M433JASIENICA TEAM01:01:35
1111122Sztylka Rafał1974M432IGT MTB TEAM01:01:41
110890Koziarski Marek1976M431LeSz Go ! Rogów MASTERS01:01:47
1151120Borodziuk Michał1974M434ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:01:56
1172323Romaniuk Sebastian1975M436MCP Bike Team01:01:59
116723Podbielski Piotr1975M435E.SKLEP.PL TEAM01:02:02
119111Zakrzewski Andrzej1976M437LOTTO01:02:08
122554Grabek Radosław1975M438Warszawa01:02:17
129898Mróz Wojciech1973M439KMP Chełm01:02:39
131753Knap Piotr1977M440KK Catena Wyszków01:02:47
132803Janicki Sławomir1971M441Zerwani z łańcucha01:02:55
134794Rosiński Michał1975M442Warszawa01:02:55
1391208Jasiński Mariusz1969M444Leszno01:03:01
137571Gawkowski Robert1973M443DAX Rowery Legionowo01:03:11
14292Nowakowski Rafał1974M445Warszawa01:03:14
143634Chojecki Michał1974M446Otwock01:03:18
14485Kuczyński Dariusz1975M447Żyrardów01:03:26
1491711Kamiński Tomasz1973M448HUSARIA LC Elektronik01:03:37
1501180Górski Paweł1971M449Chyże Małpy01:03:43
151558Lasek Marcin1974M450Legionowo01:03:45
15348Makowski Jacek1969M452TIMBUD TEAM01:03:45
158561Łatkowski Łukasz1977M454Grupa Biegowa CHTMO01:03:46
152298Sokolnicki Andrzej1969M451DAMOVO BIKE TEAM01:03:56
1561110Dehnel Marcin1976M453GERAPPA01:03:58
160166Łaniewski Piotr1971M455Legionowo01:04:17
167594Nowak Filip1974M457Warszawa01:04:19
164434Turski Przemysław1975M456MCP Bike Team01:04:24
1701950Jaczyński Adam1978M458MCP Bike Team01:04:29
1742303Pasiuk Krzysztof1975M460MYBIKE.PL01:04:39
1722005Wejner Olgierd1973M459MCP Bike Team01:04:39
178242Piętka Jarosław1969M462JALEX-SPORT-TOUR TEAM01:04:51
180685Ołdak Marcin1973M463DAX Rowery Legionowo01:04:56
176706Lewczuk Sławomir1975M461Urzut01:04:57
186792Chyczewski Rafał1973M464Kuźnia Talentów01:05:13
193788Pałyga Łukasz1978M469NRF HEPU RACING01:05:15
1871510Banasiak Marcin1974M465METTLER TOLEDO01:05:16
19270Borowiecki Tomasz1975M468MYBIKE.PL01:05:18
1891850Kanownik Sławomir1975M467MCP Bike Team01:05:24
188325Roszkowski Hubert1975M466Piaseczno01:05:25
1961047Borcuch Marcin1977M471Szczęsne01:05:29
1941329Gozdecki Krzysztof1971M470BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA01:05:33
2012502Mańko Tomasz1975M472Warszawa01:05:54
20474Tomaszewski Bogdan1974M473TIMBUD TEAM01:05:57
2051904Tajchman Tomasz1973M474Otrębusy01:06:07
2061081Kąkol Adam1972M475TIMBUD TEAM01:06:16
207354Mędel Piotr1971M476Elwico01:06:23
212307Orzechowski Paweł1977M477CODEPROUD MTB01:06:30
2141283Bolek Remigiusz1975M478Nowa Iwiczna01:06:30
2161346Czerepiński Sebastian1977M480KPPW Wołomin01:06:31
215845Falejczyk Paweł1974M479T4B Team01:06:39
219225Wypych Michał1978M481DAMOVO BIKE TEAM01:06:41
2251259Młynarczyk Michał1973M482POLSTAR DOORS TEAM01:07:05
2291337Traczyk Norbert1973M484Warszawa01:07:09
227395Grocholewicz Mariusz1974M483Łódź01:07:12
2321998Kamiński Grzegorz1970M485Otwock01:07:23
2351972Kościelniak Piotr1972M486BDC Development01:07:29
2451009Fila Robert1973M488Otwock01:08:00
2431977Tyczyński Artur1977M487COMP TEAM01:08:02
246214Kajak Dariusz1977M489WAWA BIKE TEAM01:08:06
2481088Zakrzewski Dawid1977M490Warszawa01:08:18
2511274Piotrowski Marcin1973M491MARCELI TEAM01:08:38
2521228Kowalski Edmund1973M492FRUIT LAND01:08:42
253616Nowak Krzysztof1974M493Chotomów01:08:45
256770Koloński Arkadiusz1977M494RB Riders01:08:58
259379Włazałek Mariusz1974M495Stanwex II TEAM01:09:08
2621955Kępa Marcin1977M496Patnet Team01:09:19
2641360Chmiel Artur1975M497NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA01:09:24
266342Sawicki Jacek1969M498Zielonka01:09:55
269926Gancarz Marcin1977M499KAMYK Radzymin MTB TEAM01:09:59
2721944Wdowiak Wojciech1977M4101Warszawa01:10:11
2701724Rybak Jacek1977M4100AEGON CYCLING TEAM01:10:14
2751355Kłęk Piotr1973M4103Warszawa01:10:27
2741150Wypich Marcin1970M4102TIMBUD TEAM01:10:31
280334Popis Maciej1978M4104TS MERAN OTWOCK01:11:03
2822627Ziółek Marcin1978M4105TEAM PKO BANK POLSKI01:11:11
2831177Klimkiewicz Piotr1976M4106MCP Bike Team01:11:15
287293Nieciecki Robert1972M4107DAMOVO BIKE TEAM01:11:18
288372Skrzyński Mariusz1972M4108Warszawa01:11:36
292632Rybicki Artur1978M4109PWPW RACING TEAM01:12:06
2971920Cykman Maciej1976M4110HUSARIA LC Elektronik01:12:25
3001923Myszkowski Bartek1976M4111HUSARIA LC Elektronik01:12:39
3031973Bedra Józef1973M4112Bike Fun Legionowo01:12:58
304248Małolepszy Janusz1970M4113Łódź01:13:04
305153Szulc Rafał1973M4114Legionowo01:13:09
307584Walkiewicz Tomasz1977M4115BIKE SALON TEAM01:13:16
311998Klaus Albert1975M4116KAMYK Radzymin MTB TEAM01:13:36
3151925Ośka Dawid1978M4118HUSARIA LC Elektronik01:13:53
313892Szczepaniak Andrzej1974M4117LeSz Go ! Rogów01:14:00
3251085Piotrowski Ryszard1969M4119TS REGLE01:15:22
3261119Kulesza Michał1971M4120Warszawa01:15:24
329180Frąckiewicz Tomasz1975M4122COMP TEAM01:16:04
328493Jedynak Jakub1973M4121LeSz Go ! Rogów01:16:10
3311975Majewski Bartosz1975M4123WAWA BIKE TEAM01:16:36
334566Kuflikowski Sebastian1976M4124Bike Fun Legionowo01:17:29
3381203Nowak Ireneusz1973M4126Instal Projekt01:17:59
3371194Wasiak Tadeusz1975M4125NASZ BIKE TEAM01:18:01
3441215Raszewski Robert1975M4127Warszawa01:18:47
35240Wydziałkiewicz Marek1971M4128Zerwani z łańcucha01:20:15
356191Machula Mariusz1973M4129Legionowo01:22:42
3571969 M413001:22:45
3621158Olszewski Paweł1973M4131Serock01:23:17
3631279Szymański Rafał1975M4132Warszawa01:24:40
3731304Popławski Paweł1969M4133BNP Paribas01:29:37
374449Kulesza Marcin1976M4134Warszawa01:32:16
375847Muszyński Piotr1973M4135Warszawa01:32:40
3761802Kowalik Zbigniew1972M4136LIRENE BIKE TEAM01:33:41
380870Socha Piotr1971M4137Warszawa01:40:47
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1669Balcerzak Andrzej1976M4 Cykloza  
2152Barnaś Paweł1975M4 Bike Concept  
31294Stachowicz Jacek1970M4 Granica  
4299Pęczkowski Andrzej1969M4 DAMOVO BIKE TEAM  
5799Góralewski Sławomir1969M4 NRF HEPU RACING  
61173Szewczenko Vadim1969M4 TS MERAN OTWOCK  
7283Stępień Paweł1973M4 DAMOVO BIKE TEAM