7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Serock, 2019-04-28

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 27.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 398

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1742Baranek Paweł1986M31IPA BIKE TEAM00:50:55
2141Rochowiak Mateusz1993M21KROSS STAFF TEAM00:51:43
3356Baranowski Przemysław1981M32Ramę na Ramię00:51:46
4546Szczepański Mariusz1979M33Niewiadów Boro00:51:56
5700Krupa Emil1987M34PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:52:16
61383Dobrzyński Michał1975M41ATLAS SPORT00:52:19
7695Cichocki Rafał1987M35CRMS AUTO CZĘŚCI00:52:22
8572Chmielewski Patryk1986M36Warszawa00:52:25
91174Duda Robert1969M42ROWERY DUDA TEAM00:52:57
111112Lech Michał1988M37AM CYCLING TEAM00:54:17
10889Knapczyk Piotr1978M43NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:54:20
1233Gregorowicz Marek1977M44BIKE SALON TEAM00:54:23
141118Szymański Piotr1986M38Absolute Bikes Team00:54:24
13446Rostek Jerzy1964M51Erkado RT Kraśnik00:54:27
161098Łukasik Mikołaj2002M11MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI00:54:43
15130Krzyczkowski Michał1998M22INTERCARS SONIC BIKE TEAM00:54:45
1742Fedor Martin1977M45T4B Team00:54:53
191083Ziółkowski Dariusz1980M310TIMBUD TEAM00:54:54
18897Wasilewski Radosław1985M39KMP ZAMOŚĆ00:54:59
20810Ścigała Piotr1977M46Nice Jura Bike Częstochowa00:55:03
21419Langner Michał1974M47PZU SPORT TEAM00:55:15
221254Barul Sławomir1964M52Niewiadów Boro00:55:18
23157Kamiński Krystian1985M311Zabłudów Team00:55:29
241169Jakubiuk Mateusz2000M12MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI00:56:09
25387Tuski Maciej1978M48AEGON CYCLING TEAM00:56:16
26232Pogorzelski Zdzisław1970M49LOTTO00:56:22
27850Kallas Arkadiusz1976M410Warszawa00:56:25
28596Pietrzak Andrzej1974M411JAKOOBCYCLES BKK TEAM00:56:26
30235Korzeb Michał1982M313DAMOVO BIKE TEAM00:56:49
291716Zygner Tomasz1984M312Absolute Bikes Team00:56:51
32223Zieliński Adam1978M413Zielonka00:56:59
31605Puławski Andrzej1978M412KK Catena Wyszków00:57:06
331777Grot Mariusz1973M414NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:57:10
351096Gawryluk Mateusz2002M13MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI00:57:10
34542Bicki Artur1979M314Warszawa00:57:12
372255Michalak Jacek1973M415Patnet Team00:57:12
40309Sobkowiak Jan1980M315IGT MTB TEAM00:57:13
39254Staniewski Michał1978M416AirBike.pl00:57:14
361382Krajewski Marek1957M61Płocki Klub Kolarski00:57:18
38340Malinowski Jacek1963M53Płocki Klub Kolarski00:57:20
412334Stefanek Grzegorz1973M417Probis Bike Team00:57:26
42579Rudziński Paweł1980M316Twister Team00:57:27
43765Gębara Rafał1985M317Decathlon Team00:57:43
44229Tomczak Igor2003MJ1Luks Dwójka Danielo Sportswear00:57:50
452054Świderski Tomasz1973M418Warszawa00:57:51
46216Wachnik Wojtek1960M54SuperDrob Bike Team00:58:03
4814Smoleń Paweł1987M319Warszawa00:58:05
47506Karwowski Jakub1984M318DSV00:58:09
49275Adamiak Mateusz1987M320Bike Fun Legionowo00:58:09
501059Rusowicz Waldemar1955M62Erkado RT Kraśnik00:58:36
51801Gierulski Daniel1975M419TwójTrenerSportowy/Rame na Ramię Cyclocross00:58:36
52355Błaszczyk Jakub2001M14Płocki Klub Kolarski00:58:49
571131Walęcki Michał1985M324Ząbki00:58:52
541176Zdanowski Krzysztof1984M321Ząbki00:58:58
551400Mazur Mikołaj1986M322WIELISZEW HERON TEAM00:58:58
622734Dużyński Sebastian1975M422MCP Bike Team00:58:59
53860Błaszczyk Grzegorz1973M420Płocki Klub Kolarski00:58:59
5868Świderski Tadeusz1968M55TIMBUD TEAM00:59:01
60272Szymański Hubert1979M325Kiełpin00:59:02
591028Niklewicz Sebastian1973M421HPE ESKOM00:59:03
56534Bylak Paweł1981M323Małopole00:59:03
64802Szpak Grzegorz1984M328Kraśniczyn00:59:05
63609Golec Tomasz1979M327ENEA KS ENERGIA KOZIENICE00:59:10
61256Kamiński Wojciech1984M326Warszawa00:59:13
6572Jarszak Jarosław1972M423Sobików00:59:21
66769Guzenda Michał2002M15IM Logistic Rafbike Cycling Team00:59:22
681044Żebrowski Marcin1983M329Allianz Partners MTB00:59:23
67224Rogiński Marcin1977M424T4B Team00:59:26
69659Wierzbicki Maciej1985M330ENEA KS ENERGIA KOZIENICE00:59:28
701288Paulanis Cyprian1989M23MYBIKE.PL00:59:31
721991Mirecki Bartłomiej1991M24Żyrardów00:59:31
711277Wrzesień Robert1965M56Niewiadów Boro00:59:36
731939Świder Andrzej1979M331Janusze Polskiego Kolarstwa00:59:55
74809Bachniak Damian1981M332Nice Jura Bike Częstochowa00:59:56
752220Skwarek Bartosz2004MJ2INTERCARS SONIC BIKE TEAM00:59:59
762035Turant Jarosław1982M333Warszawa01:00:09
77404Starko Piotr1979M334Warszawa01:00:12
79612Korytkowski Marcin1993M25Legionowo01:00:14
781042Lipiński Artur1979M335Policja KPP Golub-Dobrzyń01:00:16
831031Skrzypczak Marcin1975M425Warszawa01:00:24
82824Kacprzak Marcin1993M26Warszawa01:00:25
8175Tomaszewski Jakub2003MJ3TIMBUD TEAM01:00:26
80219Kraśniewski Piotr1984M336T4B Team01:00:28
84297Lalak Jacek1981M337DAMOVO BIKE TEAM01:00:32
91500Wilczyński Paweł1983M341Nowy Dwór Mazowiecki01:00:32
872828Waracki Mateusz1993M27Ostrów Mazowiecka01:00:32
92344Urbański Sebastian1978M427Otwock01:00:36
861501Gromek Arkadiusz1972M426METTLER TOLEDO01:00:36
8559Kolibowski Krzysztof1988M338Łomianki01:00:38
8966Sokolnicki Sławomir1966M57T4B Team01:00:41
90921Dorsz Jacek1980M340KAMYK Radzymin MTB TEAM01:00:41
88997Bańka Piotr1981M339MCP Bike Team01:00:43
951167Kamiński Wiesław1960M58KK24h01:00:55
931503Post Marek1975M428Szczęsne01:01:00
941418Cieloch Tomasz1980M342MCP Bike Team01:01:03
96439Szymański Bartosz1981M343Warszawa01:01:07
981350Patalan Dariusz1976M429TIMBUD TEAM01:01:10
971273Abramek Piotr1981M344Warszawa01:01:13
100796Bielecki Jakub1989M28DSV01:01:14
1041105Klewaczew Andrzej1964M59Bikeholic Team Ostrów Maz01:01:20
101663Grabowski Rafał1983M346ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:01:21
991164Bednarek Paweł1986M345Warszawa01:01:21
102783Stępel Wojciech1981M347Ciasteczkowy Potwór01:01:22
106895Stefańczyk Maciej1985M349Warszawa01:01:22
1031224Karaś Tomasz1983M348Legia Warszawa01:01:23
1051362Kita Marcin1978M430Warszawa01:01:30
1121027Jednorowski Michał1978M433JASIENICA TEAM01:01:35
1072112Kalinowski Michał1980M350Bike Concept01:01:38
1111122Sztylka Rafał1974M432IGT MTB TEAM01:01:41
1081077Urbański Artur1981M351Warszawa01:01:41
1142703Borkowski Marcin1983M353Legionowo01:01:41
1131128Rychter Maciej1980M352SZALONE IMADŁO01:01:45
1091012Randak Adam1991M29Pajęczno01:01:46
110890Koziarski Marek1976M431LeSz Go ! Rogów MASTERS01:01:47
1151120Borodziuk Michał1974M434ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:01:56
1172323Romaniuk Sebastian1975M436MCP Bike Team01:01:59
116723Podbielski Piotr1975M435E.SKLEP.PL TEAM01:02:02
118768Romanowski Kamil1981M354Wysportowani Racing Team01:02:03
119111Zakrzewski Andrzej1976M437LOTTO01:02:08
120353Milewski Ireneusz1957M63Warszawa01:02:11
122554Grabek Radosław1975M438Warszawa01:02:17
121436Królewski Karol1982M355Józefów01:02:17
123614Ząbczyński Michał1983M356Warszawa01:02:31
1261550Olender Rafał1980M357TIMBUD TEAM01:02:36
1241018Staniec Filip2000M16Kross MTB Team01:02:39
129898Mróz Wojciech1973M439KMP Chełm01:02:39
127585Miszczak Sławomir1985M358Polski Klub MTB01:02:43
125429Gruszewski Hadrian2004MJ4Mława01:02:44
133580Czyżewski Bogdan1985M360MARCELI TEAM01:02:45
131753Knap Piotr1977M440KK Catena Wyszków01:02:47
128220Tarapata Mariusz1990M210Warszawa01:02:48
132803Janicki Sławomir1971M441Zerwani z łańcucha01:02:55
1351196Maciążek Jakub1985M361Warszawa01:02:55
134794Rosiński Michał1975M442Warszawa01:02:55
1301005Kubicki Patryk1986M359Allianz Partners MTB01:02:55
1391208Jasiński Mariusz1969M444Leszno01:03:01
1401195Wachocki Bartosz1983M363Warszawa01:03:10
137571Gawkowski Robert1973M443DAX Rowery Legionowo01:03:11
136151Starachowski Tomasz1963M510Bike Concept01:03:12
14292Nowakowski Rafał1974M445Warszawa01:03:14
1381945Cendrowski Jarosław1980M362Janusze Polskiego Kolarstwa01:03:16
143634Chojecki Michał1974M446Otwock01:03:18
1412607Kostrzewa Jakub1986M364TEAM PKO BANK POLSKI01:03:23
14485Kuczyński Dariusz1975M447Żyrardów01:03:26
1472007Biernacki Jakub1965M511Warszawa01:03:33
145953Cieszkowski Paweł1994M211Nowy Dwór Mazowiecki01:03:34
1491711Kamiński Tomasz1973M448HUSARIA LC Elektronik01:03:37
146738Wierzbowicz Michał1986M365100k01:03:40
1501180Górski Paweł1971M449Chyże Małpy01:03:43
151558Lasek Marcin1974M450Legionowo01:03:45
15348Makowski Jacek1969M452TIMBUD TEAM01:03:45
1481217Kiercz Tomasz1985M366Warszawa01:03:45
158561Łatkowski Łukasz1977M454Grupa Biegowa CHTMO01:03:46
1541835Kurek Jarosław1979M367Kozienice01:03:50
1571084Szymański Piotr1967M512Józefów01:03:55
1551226Kazimierski Łukasz1982M368Pruszków01:03:56
152298Sokolnicki Andrzej1969M451DAMOVO BIKE TEAM01:03:56
1561110Dehnel Marcin1976M453GERAPPA01:03:58
159158Sawicki Grzegorz1980M369Fantsmagoria Racing01:04:10
1651292Cibor Piotr1983M372Józefów01:04:11
163729Smolik Paweł1983M371Płock01:04:12
169487Cywka Zbigniew1966M514Club Bike Zwoleń01:04:16
160166Łaniewski Piotr1971M455Legionowo01:04:17
167594Nowak Filip1974M457Warszawa01:04:19
16124Nowak Jan1962M513KAMYK Radzymin MTB TEAM01:04:20
162600Łagowski Jacek1980M370INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:04:23
164434Turski Przemysław1975M456MCP Bike Team01:04:24
1682500Michalski Adrian1987M374MARCELI TEAM01:04:26
1661055Wróblewski Marcin1982M373Warszawa01:04:28
1701950Jaczyński Adam1978M458MCP Bike Team01:04:29
171724Bramowicz Rafał1983M375Warszawa01:04:34
1742303Pasiuk Krzysztof1975M460MYBIKE.PL01:04:39
1722005Wejner Olgierd1973M459MCP Bike Team01:04:39
1732800Brzeziński Michał2001M17MARCELI TEAM01:04:43
1752015Zając Piotr1983M376Educational Testing Service (ETS) Global01:04:50
178242Piętka Jarosław1969M462JALEX-SPORT-TOUR TEAM01:04:51
180685Ołdak Marcin1973M463DAX Rowery Legionowo01:04:56
1791405Uchal Rafał1985M377Bike Fun Legionowo01:04:56
176706Lewczuk Sławomir1975M461Urzut01:04:57
1812121Kordowski Dariusz1985M378WIELISZEW HERON TEAM01:05:00
183380Włazałek Aleksander1999M18Stanwex II TEAM01:05:01
17717Slivchuk Piotr1991M212TEAM PKO BANK POLSKI01:05:01
1842447Iwański Tomasz1983M380PRZYPAŚNIKI TEAM01:05:09
1821193Pszczółkowski Łukasz1983M379T4B Team01:05:09
186792Chyczewski Rafał1973M464Kuźnia Talentów01:05:13
193788Pałyga Łukasz1978M469NRF HEPU RACING01:05:15
185336Bober Zbigniew1946M71T4B Team01:05:15
1871510Banasiak Marcin1974M465METTLER TOLEDO01:05:16
19270Borowiecki Tomasz1975M468MYBIKE.PL01:05:18
1891850Kanownik Sławomir1975M467MCP Bike Team01:05:24
1952504Kondratowicz Łukasz1989M213Zerwani z łańcucha01:05:24
188325Roszkowski Hubert1975M466Piaseczno01:05:25
1901171Bodenszac Kacper2004MJ5Cykliści Rypin01:05:26
1911293Nowicki Bartosz2004MJ6INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:05:28
1961047Borcuch Marcin1977M471Szczęsne01:05:29
1982227Kocki Łukasz1981M381Lublin01:05:32
1941329Gozdecki Krzysztof1971M470BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA01:05:33
19795Matyszczak Damian2001M19Klub Kenko01:05:34
200846Zajączkowski Michał1979M383Warszawa01:05:35
199452Szulim Paweł1982M382Venezia MTB01:05:39
2012502Mańko Tomasz1975M472Warszawa01:05:54
20474Tomaszewski Bogdan1974M473TIMBUD TEAM01:05:57
202726Cywka Rafał1990M214Club Bike Zwoleń01:06:01
2032555Sienkiewicz Zbigniew1953M64WIELISZEW HERON TEAM01:06:06
2051904Tajchman Tomasz1973M474Otrębusy01:06:07
2111370Bochenek Wojciech1965M515BANK PEKAO TEAM01:06:13
213849Sawicki Piotr1983M386Warszawa01:06:15
2061081Kąkol Adam1972M475TIMBUD TEAM01:06:16
2081818Klepacki Mateusz1993M215Warszawa01:06:20
207354Mędel Piotr1971M476Elwico01:06:23
209686Szczepański Marcin1980M384DAX Rowery Legionowo01:06:27
212307Orzechowski Paweł1977M477CODEPROUD MTB01:06:30
2141283Bolek Remigiusz1975M478Nowa Iwiczna01:06:30
2161346Czerepiński Sebastian1977M480KPPW Wołomin01:06:31
210683Kamiński Tomasz1982M385Bike Fun Legionowo01:06:31
215845Falejczyk Paweł1974M479T4B Team01:06:39
219225Wypych Michał1978M481DAMOVO BIKE TEAM01:06:41
218736Płaciszewski Michał1981M387Legionowo01:06:46
217786Rymuza Patryk1996M216Podkowa Leśna01:06:47
2221278Zajączkowski Rafał1987M389Łomianki Dolne01:06:50
2201297Szczepański Mateusz2004MJ7V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:06:53
221615Nożewski Adam1983M388IGT MTB TEAM01:06:53
223416Podwysocki Łukasz1983M390Ciasteczkowy Potwór01:06:54
2251259Młynarczyk Michał1973M482POLSTAR DOORS TEAM01:07:05
22822Budzikowski Michał1980M391Pruszków01:07:06
2241070Walczak Marek1958M65Clear Bike Team01:07:08
2291337Traczyk Norbert1973M484Warszawa01:07:09
226426Lewandowski Krzysztof1961M516Sokół Bodzanów01:07:12
227395Grocholewicz Mariusz1974M483Łódź01:07:12
230308Podgórski Bartosz1987M392Góra Kalwaria01:07:17
231345Kaczorowski Aleksander1946M72WIELISZEW HERON TEAM01:07:21
2321998Kamiński Grzegorz1970M485Otwock01:07:23
234473Urbański Bartłomiej1980M393PWPW RACING TEAM01:07:23
2351972Kościelniak Piotr1972M486BDC Development01:07:29
233623Łuczyński Zbigniew1959M517Polski Klub MTB01:07:31
2372902Dybek Jarosław1968M518Warszawa01:07:40
23660Jankowski Kamil1984M394Nasielsk Baszta Team01:07:43
2381588Kamiński Mirosław1959M519Pęchery01:07:53
242899Kraska Zbigniew1964M520AZART PELETON CHEŁM01:07:53
241563Wiereska Tomasz1985M397slowfoot.pl01:07:54
240748Pasiewicz Piotr1980M396Legionowo01:07:55
2391222Sosnowski Kacper1988M395KROSS STAFF TEAM01:07:56
2451009Fila Robert1973M488Otwock01:08:00
2431977Tyczyński Artur1977M487COMP TEAM01:08:02
244728Król Paweł1993M217Nadma01:08:05
246214Kajak Dariusz1977M489WAWA BIKE TEAM01:08:06
2471931Szuchnik Sebastian1986M398TS MERAN OTWOCK01:08:10
2481088Zakrzewski Dawid1977M490Warszawa01:08:18
2491060Siemaszko Michał1981M399Warszawa01:08:24
2502405Tomaszewski Marcin1982M3100Świdnik01:08:28
2511274Piotrowski Marcin1973M491MARCELI TEAM01:08:38
2521228Kowalski Edmund1973M492FRUIT LAND01:08:42
2541282Lipnicki Łukasz1996M218Serock01:08:43
253616Nowak Krzysztof1974M493Chotomów01:08:45
2551147Rutkowski Piotr1981M3101Velmar Viridian Polska Team01:08:50
256770Koloński Arkadiusz1977M494RB Riders01:08:58
258358Kliś Jakub1985M3103Józefów01:09:05
2571205Bońkowski Michał1986M3102Warszawa01:09:07
259379Włazałek Mariusz1974M495Stanwex II TEAM01:09:08
2611229Malec Piotr1992M219Warszawa01:09:13
263504Szewczyk Benedykt1948M73Płocki Klub Kolarski01:09:17
2601127Jałowiecki Piotr1982M3104Nowy Dwór Mazowiecki01:09:18
2621955Kępa Marcin1977M496Patnet Team01:09:19
2641360Chmiel Artur1975M497NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA01:09:24
2651132Matysiuk Radosław1986M3105PSG01:09:29
2671958Głogowski Jerzy1958M66Retro BikeAcademy.pl01:09:47
266342Sawicki Jacek1969M498Zielonka01:09:55
269926Gancarz Marcin1977M499KAMYK Radzymin MTB TEAM01:09:59
268103Możański Grzegorz1944M74COZMOBIKE.pl01:10:00
2711371Grzelak Mateusz2003MJ8Pomiechówek01:10:09
2721944Wdowiak Wojciech1977M4101Warszawa01:10:11
2701724Rybak Jacek1977M4100AEGON CYCLING TEAM01:10:14
2731809Wysocki Grzegorz1957M67LIRENE BIKE TEAM01:10:17
2751355Kłęk Piotr1973M4103Warszawa01:10:27
27644Socha Igor2003MJ9Zerwani z łańcucha01:10:28
2741150Wypich Marcin1970M4102TIMBUD TEAM01:10:31
278715Majkowski Bartosz1983M3107Warszawa01:10:37
2771290Kiermasz Wojciech1984M3106Warszawa01:10:37
279559Dzideczek Tomasz1968M521Józefów01:10:53
280334Popis Maciej1978M4104TS MERAN OTWOCK01:11:03
28169Gołoś Marcin1979M3108Pruszków01:11:09
2822627Ziółek Marcin1978M4105TEAM PKO BANK POLSKI01:11:11
2831177Klimkiewicz Piotr1976M4106MCP Bike Team01:11:15
285456Golan Bolesław1979M3109Legionowo01:11:16
2841372Ferski Andrzej1952M68AGR PŁOŃSK01:11:16
287293Nieciecki Robert1972M4107DAMOVO BIKE TEAM01:11:18
2861888Cygański Paweł1983M3110MCP Bike Team01:11:22
288372Skrzyński Mariusz1972M4108Warszawa01:11:36
2891202Nowak Szymon2003MJ10Instal Projekt01:11:51
290719Karwowski Maciej1991M220DSV01:12:03
292632Rybicki Artur1978M4109PWPW RACING TEAM01:12:06
291110Krupa Andrzej1963M522PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:12:11
2941921Gapisz Marcin1985M3112HUSARIA LC Elektronik01:12:16
2971920Cykman Maciej1976M4110HUSARIA LC Elektronik01:12:25
295549Bogucki Zbigniew1946M75WIELISZEW HERON TEAM01:12:28
29379Petryczko Igor1979M3111T4B Team01:12:31
2962622Walczak Maciej1985M3113TEAM PKO BANK POLSKI01:12:36
3001923Myszkowski Bartek1976M4111HUSARIA LC Elektronik01:12:39
3011160Kołpaczyński Marcin1986M3115Błonie01:12:43
299175Kucher Maksym1994M221Warszawa01:12:45
2981256Martinowski Marek1980M3114Mota Engil CE01:12:47
302453Pilniak Mariusz1979M3116Venezia MTB01:12:47
3031973Bedra Józef1973M4112Bike Fun Legionowo01:12:58
304248Małolepszy Janusz1970M4113Łódź01:13:04
3062400Kozak Tadeusz1951M69MARCELI TEAM01:13:06
305153Szulc Rafał1973M4114Legionowo01:13:09
307584Walkiewicz Tomasz1977M4115BIKE SALON TEAM01:13:16
308454Chyba Jakub1985M3117Venezia MTB01:13:18
310884Kiraga Marcin1979M3118Boża Wola01:13:20
309337Zachwieja Eugeniusz1959M523Wyględy01:13:23
311998Klaus Albert1975M4116KAMYK Radzymin MTB TEAM01:13:36
312280Borkowski Wojciech1951M610Warszawa01:13:53
3151925Ośka Dawid1978M4118HUSARIA LC Elektronik01:13:53
3141219Szwaj Piotr1981M3119Może dojedziemy01:13:57
313892Szczepaniak Andrzej1974M4117LeSz Go ! Rogów01:14:00
318713Bogdański Jacek1959M524Halinów01:14:16
316688Niemyjski Jarosław1983M3120Bike Fun Legionowo01:14:20
317313Kowalski Bartłomiej1981M3121Kampinos01:14:26
319581Wolcendorf Edward1948M76JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:14:36
3202624Wróbel Grzegorz1990M222TEAM PKO BANK POLSKI01:14:49
3212621Trojanowski Arkadiusz1987M3122TEAM PKO BANK POLSKI01:14:54
3221411Bogusz Tomasz1980M3123BOELS RENTAL01:14:56
3231140Koziorowski Adam1979M3124STRABAG BIKE TEAM01:15:11
3241148Łapiński Grzegorz1982M3125MARCELI TEAM01:15:20
3251085Piotrowski Ryszard1969M4119TS REGLE01:15:22
3261119Kulesza Michał1971M4120Warszawa01:15:24
3271116Balkowski Robert1981M3126KROSS STAFF TEAM01:15:35
329180Frąckiewicz Tomasz1975M4122COMP TEAM01:16:04
328493Jedynak Jakub1973M4121LeSz Go ! Rogów01:16:10
3301915Łyjak Marek1959M525Probis Bike Team01:16:29
3311975Majewski Bartosz1975M4123WAWA BIKE TEAM01:16:36
33230Wydziałkiewicz Szymon1999M110Zerwani z łańcucha01:16:57
3332101Obidziński Paweł1958M611Kliwer Bike Team01:17:02
334566Kuflikowski Sebastian1976M4124Bike Fun Legionowo01:17:29
3351204Podleśny Michał1982M3127ZDROFIT WOŁOMIN01:17:29
3362150Walczak Paweł1988M3128Zerwani z łańcucha01:17:58
3381203Nowak Ireneusz1973M4126Instal Projekt01:17:59
3371194Wasiak Tadeusz1975M4125NASZ BIKE TEAM01:18:01
339592Osik Łukasz1983M3129Wyszków01:18:27
340381Gołowicz Maciej1983M3130Stanwex II TEAM01:18:30
342383Gołowicz Andrzej1955M612Mińsk Mazowiecki01:18:33
341766Kozłowski Piotr1980M3131NRF HEPU RACING01:18:35
3431397Sobiech Łukasz1986M3132Warszawa01:18:38
3441215Raszewski Robert1975M4127Warszawa01:18:47
3451336Sierakowski Tomasz1985M3133PINCET PLUS01:18:56
34681Miernik Michał1979M3134Warszawa01:19:10
3471129Jaworski Waldemar1956M613Kliwer Bike Team01:19:12
3481924Olszewski Wojciech1968M526HUSARIA LC Elektronik01:19:15
3491369Sajna Marian1950M614Nowy Dwór Mazowiecki01:19:23
3502260Jedliński Łukasz1980M3135NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:19:44
3511804Wiśniakowski Jacek1968M527LIRENE BIKE TEAM01:20:06
35240Wydziałkiewicz Marek1971M4128Zerwani z łańcucha01:20:15
3531276Oleksiak Mieczysław1952M615Pomiechówek01:20:29
3542650Mroczkowski Mirosław1950M616Warszawa01:21:22
3552324Goszczyński Łukasz1983M3136WIELISZEW HERON TEAM01:22:05
356191Machula Mariusz1973M4129Legionowo01:22:42
3571969Onyśk Włodzimierz1969M4130Kobyłka01:22:45
358226Krajza Ireneusz1957M617T4B Team01:22:49
359311Biernacki Tadeusz1939M77Warszawa01:22:51
36051Kowalski Jacek1954M618Absolute Bikes Team01:23:01
3611223Banaszewski Józef1948M78Białystok01:23:11
3621158Olszewski Paweł1973M4131Serock01:23:17
3631279Szymański Rafał1975M4132Warszawa01:24:40
3641206Górski Zdzisław1951M619T4B Team01:25:09
3651210Dziekański Adam1994M223Bielsk01:25:10
3672250Sadowski Damian1993M224STRABAG BIKE TEAM01:25:19
3661211Rosiński Łukasz1980M3137COMP TEAM01:25:20
3681163Wiśniewski Przemysław1968M528Nowy Dwór Mazowiecki 01:26:00
3691220Nowak Andrzej1984M3138Może dojedziemy01:26:21
3701161Puchalski Paweł1961M529Polonia Warszawa MTB01:26:35
372747Graf Marcin1979M3140Warszawa01:27:58
3711285Kurkowski Jakub1986M3139Warszawa-Wesoła01:28:09
3731304Popławski Paweł1969M4133BNP Paribas01:29:37
374449Kulesza Marcin1976M4134Warszawa01:32:16
375847Muszyński Piotr1973M4135Warszawa01:32:40
377512Chrzanowski Ryszard1946M79Akademia Ruchu Płock01:33:40
3761802Kowalik Zbigniew1972M4136LIRENE BIKE TEAM01:33:41
378323Broncewicz Waldemar1946M710Warszawa01:36:17
379764Dobrowolski Aleksander1946M711Pruszków01:37:48
380870Socha Piotr1971M4137Warszawa01:40:47
3811181Tolgay Kaya2001M111Marki01:42:13
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1669Balcerzak Andrzej1976M4 Cykloza  
2152Barnaś Paweł1975M4 Bike Concept  
31294Stachowicz Jacek1970M4 Granica  
41286Błachucki Paweł1981M3 Warszawa  
5299Pęczkowski Andrzej1969M4 DAMOVO BIKE TEAM  
6641Adamczyk Bogusław1960M5 Accelerating Poland Bike Team  
7145Staniak Mariusz2000M1 INTERCARS SONIC BIKE TEAM  
8799Góralewski Sławomir1969M4 NRF HEPU RACING  
9712Wysocki Bartłomiej1988M3 Technicolor FSSC  
10165Pasiewicz Jacek1986M3 ATRAM KOMINKI  
111610Śmiechurski Robert1966M5 PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM   
122701Marszałek Paweł1991M2 Legionowo  
131235Grabowski Paweł1979M3 MCP Bike Team  
14737Szymoński Janusz1946M7 RADIO MARYJA  
15604Mroczek Hubert1979M3 KK Catena Wyszków  
161173Szewczenko Vadim1969M4 TS MERAN OTWOCK  
17283Stępień Paweł1973M4 DAMOVO BIKE TEAM