7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Serock, 2019-04-28

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2347.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Kuszmider Kamil1992M211MAXKK Catena Wyszków600.00
767Góralewski Łukasz1983M341MAXKK Catena Wyszków594.70
751Kuczyński Adrian1985M373MAXKK Catena Wyszków576.80
757Trzciński Paweł1972M493MAXKK Catena Wyszków576.28
756Bralewski Mirosław1963M5141MAXKK Catena Wyszków566.52
602Wojtkowski Adam1985M3159MAXKK Catena Wyszków566.11
754Parys Robert1982M33117MAXKK Catena Wyszków534.34
701Sarnacki Przemysław1982M35125MAXKK Catena Wyszków517.15
702Wasiak Damian1982M37135MAXKK Catena Wyszków505.28
705Wojciechowska Weronika2003KJ101MINIKK Catena Wyszków357.27
605Puławski Andrzej1978M43112MINIKK Catena Wyszków356.57
1115Kachel Ilona1980K3176MINIKK Catena Wyszków342.14
753Knap Piotr1977M413140MINIKK Catena Wyszków323.55

2

Świat Rowerów Team

PUNKTY : 2322.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
106Jusiński Arkadiusz1976M421MAXŚwiat Rowerów Team599.34
118Karwat Kamil1983M362MAXŚwiat Rowerów Team576.91
119Skalski Kacper1982M384MAXŚwiat Rowerów Team576.57
116Zawistowska Justyna1993K264MAXŚwiat Rowerów Team569.65
115Jankiewicz Bogusław1974M49525MAXŚwiat Rowerów Team483.48
114Marcinkiewicz Sebastian1979M312052MAXŚwiat Rowerów Team469.88
124Moćko Beata1972K4228MAXŚwiat Rowerów Team403.19

3

IM Logistic Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 2234.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2245Kamińska Izabela1989K221MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team578.13
447Sajnóg Anna1989K242MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team571.50
448Zakrzewski Jerzy1984M3138MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team567.13
464Kaniewski Rafał1994M24910MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team518.00
3000Sadowski Marcin1989M28714MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team489.38
769Guzenda Michał2002M1665MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team342.53

4

T4B Team

PUNKTY : 2199.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
217Płoski Adam1988M3105MAXT4B Team567.65
1918Słupek Paweł1982M32012MAXT4B Team558.32
244Ostrowska Anna1961K571MAXT4B Team553.01
218Wyszkowski Arkadiusz1989M2458MAXT4B Team520.23
2004Siess Mateusz1986M36232MAXT4B Team507.99
245Ostrowski Grzegorz1961M5663MAXT4B Team506.89
42Fedor Martin1977M4175MINIT4B Team370.65
224Rogiński Marcin1977M46724MINIT4B Team342.49
219Kraśniewski Piotr1984M38036MINIT4B Team336.76
66Sokolnicki Sławomir1966M5897MINIT4B Team335.34
1193Pszczółkowski Łukasz1983M318279MINIT4B Team312.66
336Bober Zbigniew1946M71851MINIT4B Team311.91
845Falejczyk Paweł1974M421579MINIT4B Team305.22
79Petryczko Igor1979M3293111MINIT4B Team280.61
811Sarnowska Renata1984K34316MINIT4B Team280.57
226Krajza Ireneusz1957M635817MINIT4B Team245.80
1206Górski Zdzisław1951M636419MINIT4B Team238.94

5

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 2198.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1717Sienkiewicz Artur1982M31610MAXWIELISZEW HERON TEAM564.58
154Witeska Jacek1984M32214MAXWIELISZEW HERON TEAM551.72
2999Sienkiewicz Sebastian1980M32715MAXWIELISZEW HERON TEAM542.32
1800Nowak Przemysław1991M2284MAXWIELISZEW HERON TEAM539.89
156Barańczyk Piotr1976M4389MAXWIELISZEW HERON TEAM528.77
2900Lipka Rafał1981M38341MAXWIELISZEW HERON TEAM493.78
2666Jankowski Dariusz1973M48521MAXWIELISZEW HERON TEAM490.52
2111Orłowska Dorota1991K2186MAXWIELISZEW HERON TEAM484.81
2301Kado Grzegorz1963M514813MAXWIELISZEW HERON TEAM451.59
2001Kordowski Konrad1980M315058MAXWIELISZEW HERON TEAM451.01
246Gramann Andrzej1949M61876MAXWIELISZEW HERON TEAM383.65
1400Mazur Mikołaj1986M35522MINIWIELISZEW HERON TEAM344.86
2302Kado Magdalena1990K2273MINIWIELISZEW HERON TEAM323.28
2121Kordowski Dariusz1985M318178MINIWIELISZEW HERON TEAM312.67
2555Sienkiewicz Zbigniew1953M62034MINIWIELISZEW HERON TEAM307.87
345Kaczorowski Aleksander1946M72312MINIWIELISZEW HERON TEAM302.11
549Bogucki Zbigniew1946M72955MINIWIELISZEW HERON TEAM280.37
2324Goszczyński Łukasz1983M3355136MINIWIELISZEW HERON TEAM247.81

6

Geodetic Dobry Kurs Team

PUNKTY : 2174.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
646Osińska Adrianna1997K253MAXGeodetic Dobry Kurs Team571.19
570Bożeń Jarosław1984M3116MAXGeodetic Dobry Kurs Team567.54
1330Bakuła Marek1979M34723MAXGeodetic Dobry Kurs Team519.38
2016Kocik Rafał1980M35326MAXGeodetic Dobry Kurs Team516.73
83Tokarska Magdalena1983K3144MAXGeodetic Dobry Kurs Team512.32
1291Pietrasik Elżbieta1985K3187MINIGeodetic Dobry Kurs Team339.13

7

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 2145.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K331MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 571.63
113Macutkiewicz Izabela1992K285MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 542.04
689Knapczyk Małgorzata1978K4123MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 525.03
576Strąk Jarosław1982M36834MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 506.58
889Knapczyk Piotr1978M4103MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 374.64
1777Grot Mariusz1973M43314MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 356.05
2260Jedliński Łukasz1980M3350135MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 255.10
2662Sterczewski Alex2010C26025FANNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 96.65

8

Velmar Viridian Polska Team

PUNKTY : 2122.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
39Sołtys Zofia1959K592MAXVelmar Viridian Polska Team540.90
321Drópiewski Michał1993M2365MAXVelmar Viridian Polska Team529.09
1414Kieliszek Paweł1978M44210MAXVelmar Viridian Polska Team526.87
1272Marciniak Daniel1993M2437MAXVelmar Viridian Polska Team525.56
56Marciniak Wojciech1963M514511MAXVelmar Viridian Polska Team452.87
1147Rutkowski Piotr1981M3255101MINIVelmar Viridian Polska Team295.46

9

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 2088.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Kołodziejek Paweł1980M3127MAXBIKE SALON TEAM567.53
587Mikołajczyk Paweł1996M2469MAXBIKE SALON TEAM519.72
1030Chrobak Tomasz1979M35427MAXBIKE SALON TEAM516.58
680Andrzejczuk Katarzyna1971K4175MAXBIKE SALON TEAM485.00
376Węgrzynowski Mariusz1977M410430MAXBIKE SALON TEAM477.36
544Majek Mariusz1972M411336MAXBIKE SALON TEAM472.69
306Przybylski Piotr1981M313154MAXBIKE SALON TEAM466.54
33Gregorowicz Marek1977M4124MINIBIKE SALON TEAM374.20
1295Troinska Agnieszka1979K352MINIBIKE SALON TEAM370.62
35Gregorowicz Katarzyna1977K473MINIBIKE SALON TEAM364.98
545Nowak Julia1999K1141MINIBIKE SALON TEAM345.28
584Walkiewicz Tomasz1977M4307115MINIBIKE SALON TEAM277.47
377Węgrzynowski Bartosz2005C422FANBIKE SALON TEAM194.99
305Przybylska Zofia2009D263FANBIKE SALON TEAM174.36
304Przybylski Witold2012C1234FANBIKE SALON TEAM138.95

10

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2071.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1221Mrożewski Krzysztof1960M5262MAXMYBIKE.PL542.46
785Górecki Karol1983M33016MAXMYBIKE.PL537.32
405Perczyński Radek1979M35024MAXMYBIKE.PL517.88
409Sobczak Artur1978M410934MAXMYBIKE.PL473.97
1102Buczyński Piotr1973M411235MAXMYBIKE.PL473.47
502Ślesicki Grzegorz1972M415157MAXMYBIKE.PL450.93
64Woźniak Jan1964M515314MAXMYBIKE.PL450.18
94Zduniak Sylwia1984K3114MINIMYBIKE.PL348.12
1288Paulanis Cyprian1989M2703MINIMYBIKE.PL341.45
2303Pasiuk Krzysztof1975M417460MINIMYBIKE.PL314.11
70Borowiecki Tomasz1975M419268MINIMYBIKE.PL310.80
62Zduniak Julian2010C2288FANMYBIKE.PL133.76

11

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 2043.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
569Wieczorek Maciej1980M33720MAXBike Fun Legionowo528.96
161Furtak Sławomir1984M35930MAXBike Fun Legionowo510.49
13Górnicki Michał1985M37236MAXBike Fun Legionowo505.18
2020Jankowski Robert1975M47618MAXBike Fun Legionowo499.05
2002Cyckiewicz Robert1972M412343MAXBike Fun Legionowo469.33
87Ochędzan Grzegorz1979M313756MAXBike Fun Legionowo461.28
275Adamiak Mateusz1987M34920MINIBike Fun Legionowo349.58
1405Uchal Rafał1985M317977MINIBike Fun Legionowo313.12
683Kamiński Tomasz1982M321085MINIBike Fun Legionowo306.27
1973Bedra Józef1973M4303112MINIBike Fun Legionowo278.97
688Niemyjski Jarosław1983M3316120MINIBike Fun Legionowo273.82
566Kuflikowski Sebastian1976M4334124MINIBike Fun Legionowo262.96
1306Kuflikowska Ada2012D1246FANBike Fun Legionowo118.57
873Niemyjski Antoni2009C24618FANBike Fun Legionowo113.47

12

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 2015.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
919Pietrak Marcin1986M33218MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM533.91
918Białek Patryk1988M34122MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM527.59
925Rowicki Rafał1978M49927MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM480.68
915Szaturska Aleksandra2001K1191MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM472.96
933Białek Tomasz1963M514410MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM453.19
934Toruszewski Zdzisław1960M516916MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM430.46
927Gruca Karolina1977K4206MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM425.63
932Godlewski Adam1972M417769MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM411.45
921Dorsz Jacek1980M39040MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM335.17
24Nowak Jan1962M516113MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM316.46
924Surdyk Joanna1978K43211MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM314.63
920Dorsz Katarzyna1984K33412MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM310.63
996Klaus Monika1979K33613MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM306.31
926Gancarz Marcin1977M426999MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM290.48
998Klaus Albert1975M4311116MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM275.98
911Surdyk Alicja2007D332FANKAMYK Radzymin MTB TEAM197.08
906Dorsz Aleksandra2009D252FANKAMYK Radzymin MTB TEAM190.94
34Gregorowicz Jakub2005C433FANKAMYK Radzymin MTB TEAM190.42
32Gregorowicz Maciej2008C351FANKAMYK Radzymin MTB TEAM177.45
903Kramska Julianna2011D1131FANKAMYK Radzymin MTB TEAM156.47
905Dudkowski Tymoteusz2010C2143FANKAMYK Radzymin MTB TEAM156.19
901Dudkowski Leonard2012C1192FANKAMYK Radzymin MTB TEAM143.42
96Klaus Patryk2012C1366FANKAMYK Radzymin MTB TEAM125.86
1146Godlewski Kacper 2009C24215FANKAMYK Radzymin MTB TEAM121.40
178Dudkowska Maja2015DC11CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM

13

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 1973.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Wołos Anna1980K3102MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE535.03
667Małysa Krzysztof1990M28213MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE495.68
1192Wiatrzyk Rafał1987M38843MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE489.03
536Strzelczyk Waldemar1964M51439MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE453.29
609Golec Tomasz1979M36327MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE343.53
659Wierzbicki Maciej1985M36930MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE341.81
663Grabowski Rafał1983M310146MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE331.55
1120Borodziuk Michał1974M411534MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE328.39

14

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 1960.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
300Kwaśniewska Justyna1977K4112MAXDAMOVO BIKE TEAM529.58
1970Broncewicz Piotr1970M410028MAXDAMOVO BIKE TEAM479.75
288Głębocki Jarosław1972M410531MAXDAMOVO BIKE TEAM476.26
290Ptaszyński Bartosz1980M310649MAXDAMOVO BIKE TEAM475.24
287Wilczyński Rafał1978M412846MAXDAMOVO BIKE TEAM467.52
292Zwierko Łukasz1982M317167MAXDAMOVO BIKE TEAM425.07
289Borzęcki Adam1972M418974MAXDAMOVO BIKE TEAM372.55
235Korzeb Michał1982M33013MINIDAMOVO BIKE TEAM357.70
297Lalak Jacek1981M38437MINIDAMOVO BIKE TEAM335.85
298Sokolnicki Andrzej1969M415251MINIDAMOVO BIKE TEAM318.36
225Wypych Michał1978M421981MINIDAMOVO BIKE TEAM304.73
293Nieciecki Robert1972M4287107MINIDAMOVO BIKE TEAM284.93
282Stępień Jakub2005C411MINIDAMOVO BIKE TEAM0.00

15

Wodociągi Warszawskie

PUNKTY : 1942.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
654Surmacki Michał1978M4347MAXWodociągi Warszawskie529.60
651Sypuła Monika1975K4154MAXWodociągi Warszawskie507.76
653Zarzycki Michał1972M46916MAXWodociągi Warszawskie506.57
656Pluciński Piotr1976M418270MAXWodociągi Warszawskie398.15

16

Płocki Klub Kolarski

PUNKTY : 1913.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
507Sibiński Dariusz1977M48019MAXPłocki Klub Kolarski496.69
1353Praxmajer Marcin1973M410329MAXPłocki Klub Kolarski478.00
1198Brygier Jacek1971M411839MAXPłocki Klub Kolarski470.23
285Uliczny Marcin1974M412645MAXPłocki Klub Kolarski468.41
1170Góralski Piotr1971M413249MAXPłocki Klub Kolarski466.14
1093Motylewska Marta1991K242MINIPłocki Klub Kolarski371.79
1382Krajewski Marek1957M6361MINIPłocki Klub Kolarski355.44
340Malinowski Jacek1963M5383MINIPłocki Klub Kolarski355.24
355Błaszczyk Jakub2001M1524MINIPłocki Klub Kolarski346.08
860Błaszczyk Grzegorz1973M45320MINIPłocki Klub Kolarski345.30
1197Rój-Karkowska Agata1979K33914MINIPłocki Klub Kolarski297.35
504Szewczyk Benedykt1948M72633MINIPłocki Klub Kolarski293.18

17

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1902.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2636Kwiatkowski Michał1983M32113MAXTEAM PKO BANK POLSKI554.44
2603Grabowicz Bartosz1989M210215MAXTEAM PKO BANK POLSKI478.73
2613Seferyniak Jacek1977M413048MAXTEAM PKO BANK POLSKI466.59
2608Pawlikowski Sebastian1984M318068MAXTEAM PKO BANK POLSKI402.72
2607Kostrzewa Jakub1986M314164MINITEAM PKO BANK POLSKI321.14
17Slivchuk Piotr1991M217712MINITEAM PKO BANK POLSKI313.34
2627Ziółek Marcin1978M4282105MINITEAM PKO BANK POLSKI285.74
2622Walczak Maciej1985M3296113MINITEAM PKO BANK POLSKI280.22
2624Wróbel Grzegorz1990M232022MINITEAM PKO BANK POLSKI271.94
2621Trojanowski Arkadiusz1987M3321122MINITEAM PKO BANK POLSKI271.56
2637Szynalska Grażyna1971K44814MINITEAM PKO BANK POLSKI235.61

18

JAKOOBCYCLES BKK TEAM

PUNKTY : 1873.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
597Wolcendorf Jarosław1979M31711MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM560.50
595Wolcendorf Jakub1975M4195MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM559.38
501Skura Katarzyna1980K321MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM392.77
596Pietrzak Andrzej1974M42811MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM360.76
581Wolcendorf Edward1948M73196MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM272.76

19

KK24h

PUNKTY : 1823.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1166Podeszwa Wiesław1958M6611MAXKK24h508.86
1175Karwowski Maciej1977M46515MAXKK24h507.61
1080Malinowski Zenon1956M61103MAXKK24h473.78
1167Kamiński Wiesław1960M5958MINIKK24h333.32
1168Kamińska Maria1960K5373MINIKK24h305.09

20

Bikeholic Team Ostrów Maz

PUNKTY : 1811.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
38Charucki Rafał1988M37538MAXBikeholic Team Ostrów Maz500.34
1332Sikora Paweł1982M310148MAXBikeholic Team Ostrów Maz479.02
622Pieńkos Tomasz1975M415258MAXBikeholic Team Ostrów Maz450.72
481Bednarczyk Bożena1989K231MINIBikeholic Team Ostrów Maz381.52
1105Klewaczew Andrzej1964M51049MINIBikeholic Team Ostrów Maz330.63

21

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 1775.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
206Kalicki Grzegorz1982M36031MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 510.21
209Bartosiak Paweł1979M315759MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 449.01
202Adamczuk Marcin1973M417567MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 419.44
207Augustyniak Dariusz1979M318369MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 396.51
700Krupa Emil1987M354MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 389.30
110Krupa Andrzej1963M529122MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 282.00
25Krupa Iga2015DC12CROSPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

22

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1768.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4358MAXMARCELI TEAM529.47
2137Walkiewicz Igor1999M11394MAXMARCELI TEAM460.06
1511Graczyk Kamil1979M316263MAXMARCELI TEAM439.91
2811Marcelewicz Barbara1978K4197MINIMARCELI TEAM339.04
552Kozak Maryla1981K32310MINIMARCELI TEAM328.56
580Czyżewski Bogdan1985M313360MINIMARCELI TEAM322.89
2500Michalski Adrian1987M316874MINIMARCELI TEAM315.58
2800Brzeziński Michał2001M11737MINIMARCELI TEAM314.21
1274Piotrowski Marcin1973M425191MINIMARCELI TEAM296.53
2400Kozak Tadeusz1951M63069MINIMARCELI TEAM278.10
1148Łapiński Grzegorz1982M3324125MINIMARCELI TEAM269.95
817Łapiński Maciej2009C24920FANMARCELI TEAM111.34

23

KROSS STAFF TEAM

PUNKTY : 1730.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
578Grędziński Bartosz1989M2232MAXKROSS STAFF TEAM547.77
143Jastrzębowski Janusz1972M48622MAXKROSS STAFF TEAM489.99
141Rochowiak Mateusz1993M221MINIKROSS STAFF TEAM393.25
1222Sosnowski Kacper1988M323995MINIKROSS STAFF TEAM299.55
1116Balkowski Robert1981M3327126MINIKROSS STAFF TEAM269.27

24

Absolute Bikes Team

PUNKTY : 1495.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
776Perzanowski Artur1975M44812MAXAbsolute Bikes Team518.75
1118Szymański Piotr1986M3148MINIAbsolute Bikes Team373.86
1716Zygner Tomasz1984M32912MINIAbsolute Bikes Team357.75
51Kowalski Jacek1954M636018MINIAbsolute Bikes Team245.13

25

MCP Bike Team

PUNKTY : 1484.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
690Trojanek Łukasz1985M311550MAXMCP Bike Team472.10
2734Dużyński Sebastian1975M46222MINIMCP Bike Team343.64
997Bańka Piotr1981M38839MINIMCP Bike Team335.43
1418Cieloch Tomasz1980M39442MINIMCP Bike Team333.34
1603Milewska Paulina1987K3219MINIMCP Bike Team332.36
2323Romaniuk Sebastian1975M411736MINIMCP Bike Team328.22
434Turski Przemysław1975M416456MINIMCP Bike Team315.89
1950Jaczyński Adam1978M417058MINIMCP Bike Team315.21
2005Wejner Olgierd1973M417259MINIMCP Bike Team314.41
1850Kanownik Sławomir1975M418967MINIMCP Bike Team311.15
1177Klimkiewicz Piotr1976M4283106MINIMCP Bike Team285.56
1888Cygański Paweł1983M3286110MINIMCP Bike Team285.02
1951Jaczyński Karol2006C496FANMCP Bike Team167.12

26

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1481.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1412Tomaszewska Julita1978K411MINITIMBUD TEAM400.00
1083Ziółkowski Dariusz1980M31910MINITIMBUD TEAM370.10
1450Pawlak Lidia1974K462MINITIMBUD TEAM367.35
68Świderski Tadeusz1968M5585MINITIMBUD TEAM344.34
75Tomaszewski Jakub2003MJ813MINITIMBUD TEAM336.61
1350Patalan Dariusz1976M49829MINITIMBUD TEAM332.09
1550Olender Rafał1980M312657MINITIMBUD TEAM323.91
48Makowski Jacek1969M415352MINITIMBUD TEAM318.32
74Tomaszewski Bogdan1974M420473MINITIMBUD TEAM307.59
1081Kąkol Adam1972M420675MINITIMBUD TEAM306.62
1150Wypich Marcin1970M4274102MINITIMBUD TEAM288.65

27

IGT MTB TEAM

PUNKTY : 1480.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1351Somow Dariusz1962M51257MAXIGT MTB TEAM468.61
309Sobkowiak Jan1980M34015MINIIGT MTB TEAM354.95
1122Sztylka Rafał1974M411132MINIIGT MTB TEAM329.24
310Sobkowiak Agnieszka1974K4249MINIIGT MTB TEAM327.23
615Nożewski Adam1983M322188MINIIGT MTB TEAM304.05
314Stankiewicz Stanisław2008C33110FANIGT MTB TEAM131.92

28

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1405.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1810Podębski Dariusz1971M412141MAXLIRENE BIKE TEAM469.62
1813Adamczyk Waldemar1976M418672MAXLIRENE BIKE TEAM384.31
1809Wysocki Grzegorz1957M62737MINILIRENE BIKE TEAM289.20
1803Kowalik Monika1980K34619MINILIRENE BIKE TEAM262.41
1804Wiśniakowski Jacek1968M535127MINILIRENE BIKE TEAM253.94
1802Kowalik Zbigniew1972M4376136MINILIRENE BIKE TEAM217.34

29

AirBike.pl

PUNKTY : 1383.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
253Sachs Karol1982M33319MAXAirBike.pl529.67
251Prus Marcin1983M37739MAXAirBike.pl498.57
254Staniewski Michał1978M43916MINIAirBike.pl355.11

30

INTERCARS SONIC BIKE TEAM

PUNKTY : 1338.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
130Krzyczkowski Michał1998M2152MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM371.71
2220Skwarek Bartosz2004MJ752MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM339.19
600Łagowski Jacek1980M316270MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM316.10
1293Nowicki Bartosz2004MJ1916MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM311.05
607Łagowski Hubert2008C3258FANINTERCARS SONIC BIKE TEAM136.06
228Dąbrowski Marcin2008C3279FANINTERCARS SONIC BIKE TEAM134.68

31

Zerwani z łańcucha

PUNKTY : 1264.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Bielecka Magdalena1978K4166MINIZerwani z łańcucha343.02
803Janicki Sławomir1971M413241MINIZerwani z łańcucha322.97
2504Kondratowicz Łukasz1989M219513MINIZerwani z łańcucha310.39
44Socha Igor2003MJ2769MINIZerwani z łańcucha288.29
30Wydziałkiewicz Szymon1999M133210MINIZerwani z łańcucha264.56
2150Walczak Paweł1988M3336128MINIZerwani z łańcucha261.20
40Wydziałkiewicz Marek1971M4352128MINIZerwani z łańcucha253.74
1104Wydziałkiewicz Lena2006D4163FANZerwani z łańcucha150.92

32

BNP Paribas

PUNKTY : 1237.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
194Juszczak Tomasz1972M419075MAXBNP Paribas370.43
567Seferyniak Marzena1977K42510MINIBNP Paribas326.98
789Stefańska Elżbieta1977K43312MINIBNP Paribas313.37
1304Popławski Paweł1969M4373133MINIBNP Paribas226.98

33

AGR PŁOŃSK

PUNKTY : 1215.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Wasążnik Marcin1991M27912MAXAGR PŁOŃSK497.47
374Paprota Przemysław1979M316765MAXAGR PŁOŃSK432.83
1372Ferski Andrzej1952M62848MINIAGR PŁOŃSK285.56

34

Nice Jura Bike Częstochowa

PUNKTY : 1195.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
810Ścigała Piotr1977M4206MININice Jura Bike Częstochowa369.46
809Bachniak Damian1981M37432MININice Jura Bike Częstochowa339.38
806Bachniak Katarzyna1984K32611MININice Jura Bike Częstochowa324.73
805Bachniak Zuzanna2009D2115FANNice Jura Bike Częstochowa161.91

35

Venezia MTB

PUNKTY : 1164.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
452Szulim Paweł1982M319982MINIVenezia MTB309.53
450Skorupka Sylwia1990K2385MINIVenezia MTB298.75
453Pilniak Mariusz1979M3302116MINIVenezia MTB279.29
454Chyba Jakub1985M3308117MINIVenezia MTB277.41

36

HUSARIA LC Elektronik

PUNKTY : 1159.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1711Kamiński Tomasz1973M414948MINIHUSARIA LC Elektronik319.11
1921Gapisz Marcin1985M3294112MINIHUSARIA LC Elektronik280.49
1920Cykman Maciej1976M4297110MINIHUSARIA LC Elektronik280.00
1923Myszkowski Bartek1976M4300111MINIHUSARIA LC Elektronik279.47
1925Ośka Dawid1978M4315118MINIHUSARIA LC Elektronik274.49
1924Olszewski Wojciech1968M534826MINIHUSARIA LC Elektronik256.32

37

NASZ BIKE TEAM

PUNKTY : 1149.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
639Żołędowski Jacek1976M412947MAXNASZ BIKE TEAM467.51
640Wasiak Marta1977K4217MAXNASZ BIKE TEAM421.46
1194Wasiak Tadeusz1975M4337125MININASZ BIKE TEAM260.88

38

LOTTO

PUNKTY : 1138.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
137Witkowski Grzegorz1959M515515MAXLOTTO449.33
232Pogorzelski Zdzisław1970M4269MINILOTTO361.26
111Zakrzewski Andrzej1976M411937MINILOTTO327.59

39

Niewiadów Boro

PUNKTY : 1100.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
546Szczepański Mariusz1979M343MININiewiadów Boro391.80
1254Barul Sławomir1964M5222MININiewiadów Boro367.63
1277Wrzesień Robert1965M5716MININiewiadów Boro341.39

40

DAX Rowery Legionowo

PUNKTY : 1099

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Gawkowski Robert1973M413743MINIDAX Rowery Legionowo321.96
685Ołdak Marcin1973M418063MINIDAX Rowery Legionowo312.83
686Szczepański Marcin1980M320984MINIDAX Rowery Legionowo306.35
162Franciszek Machowicz2009C2112FANDAX Rowery Legionowo157.86
684Ołdak Leon2011C1121FANDAX Rowery Legionowo157.82
868Kozłowski Maciej2011C1488FANDAX Rowery Legionowo112.71

41

Patnet Team

PUNKTY : 1097.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
215Grzegorczuk Tomasz1973M415660MAXPatnet Team449.23
2255Michalak Jacek1973M43715MINIPatnet Team355.36
1955Kępa Marcin1977M426296MINIPatnet Team293.29

42

MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI

PUNKTY : 1088.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1098Łukasik Mikołaj2002M1161MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI371.47
1169Jakubiuk Mateusz2000M1242MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI361.67
1096Gawryluk Mateusz2002M1353MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI355.62

43

NRF HEPU RACING

PUNKTY : 1082.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
755Babacz Aleksander1983M35729MAXNRF HEPU RACING512.72
788Pałyga Łukasz1978M419369MININRF HEPU RACING310.61
766Kozłowski Piotr1980M3341131MININRF HEPU RACING259.17

44

Wysportowani Racing Team

PUNKTY : 1045.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Piskozub Jarosław1989M218118MAXWysportowani Racing Team399.86
768Romanowski Kamil1981M311854MINIWysportowani Racing Team328.03
499Kubik Wiktoria1999K1292MINIWysportowani Racing Team317.80

45

TS MERAN OTWOCK

PUNKTY : 1036.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
518Kasprzak Tomasz1965M514612MAXTS MERAN OTWOCK452.12
1931Szuchnik Sebastian1986M324798MINITS MERAN OTWOCK298.18
334Popis Maciej1978M4280104MINITS MERAN OTWOCK286.14

46

WAWA BIKE TEAM

PUNKTY : 1035.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
105Parzych Mariusz1970M411437MAXWAWA BIKE TEAM472.30
214Kajak Dariusz1977M424689MINIWAWA BIKE TEAM298.42
1975Majewski Bartosz1975M4331123MINIWAWA BIKE TEAM265.23

47

CNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY

PUNKTY : 1025.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1153Błazucka Urszula1988K3165MAXCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY487.52
1154Błazucki Piotr1985M316364MAXCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY439.76
1152Błazucka Zuzanna2012D1277FANCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY98.50

48

SUNRACE

PUNKTY : 1024.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1106Wadecki Mikołaj2002M1242MAXSUNRACE543.34
1108Wadecki Bogdan1965M5986MAXSUNRACE481.03

49

Cryospace Olsztyn

PUNKTY : 1023.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
318Banul Rafał1977M45514MAXCryospace Olsztyn516.05
543Banul Konrad2000M1643MAXCryospace Olsztyn507.64

50

iWorldService

PUNKTY : 1006.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1051Pazyna Izabela1981K3133MAXiWorldService521.01
1052Tkaczyk Maciej1978M49323MAXiWorldService485.19

51

DSV

PUNKTY : 964.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
506Karwowski Jakub1984M34718MINIDSV350.07
796Bielecki Jakub1989M21008MINIDSV331.65
719Karwowski Maciej1991M229020MINIDSV282.36

52

DENTALKING.EU

PUNKTY : 952.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1299Król Piotr1985M39747MAXDENTALKING.EU481.21
709Król Paweł1985M311751MAXDENTALKING.EU470.81

53

RIDE43team

PUNKTY : 947.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
430Rogala Marcin1974M47017MAXRIDE43team505.94
1231Maślanka Kamil1979M316162MAXRIDE43team441.90

54

Bike Concept

PUNKTY : 933.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2112Kalinowski Michał1980M310750MINIBike Concept329.92
151Starachowski Tomasz1963M513610MINIBike Concept321.98
1155Berkan Damian2009C2216FANBike Concept142.15
1156Berkan Olga2011D1182FANBike Concept139.32

55

Centurion MTB Team

PUNKTY : 933.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
732Wilczyński Jan1955M61114MAXCenturion MTB Team473.56
815Wilczyński Dariusz1978M414054MAXCenturion MTB Team459.57

56

Ramę na Ramię

PUNKTY : 918.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1300Foltyn Jacek1972M44411MAXRamę na Ramię525.08
356Baranowski Przemysław1981M332MINIRamę na Ramię393.02

57

POLA-K

PUNKTY : 912.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
422Kurowski Michał1978M49626MAXPOLA-K481.79
423Sobczyk Bartłomiej1979M316866MAXPOLA-K431.02

58

Stanwex II TEAM

PUNKTY : 865.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
380Włazałek Aleksander1999M11838MINIStanwex II TEAM312.15
379Włazałek Mariusz1974M425995MINIStanwex II TEAM293.97
381Gołowicz Maciej1983M3340130MINIStanwex II TEAM259.26

59

GERAPPA

PUNKTY : 856.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
271Kordek Sergiusz1976M4296MAXGERAPPA537.98
1110Dehnel Marcin1976M415653MINIGERAPPA318.07

60

Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin

PUNKTY : 840.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
814Gajewski Karol1982M37840MAXAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin497.52
818Gajewska Aleksandra2009D241FANAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin192.33
891Kaszewski Dawid2009C2164FANAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin150.43

61

LeSz Go ! Rogów

PUNKTY : 830.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
892Szczepaniak Andrzej1974M4313117MINILeSz Go ! Rogów274.87
493Jedynak Jakub1973M4328121MINILeSz Go ! Rogów267.18
497Szczepaniak Julia2007D3145FANLeSz Go ! Rogów155.12
893Szczepaniak Mikołaj2009C2299FANLeSz Go ! Rogów133.12

62

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 828.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
557Kowalska Małgorzata1966K5282MINISTRABAG BIKE TEAM319.70
1140Koziorowski Adam1979M3323124MINISTRABAG BIKE TEAM270.37
2250Sadowski Damian1993M236724MINISTRABAG BIKE TEAM238.20

63

COMP TEAM

PUNKTY : 804.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1977Tyczyński Artur1977M424387MINICOMP TEAM298.76
180Frąckiewicz Tomasz1975M4329122MINICOMP TEAM267.18
1211Rosiński Łukasz1980M3366137MINICOMP TEAM238.25

64

BANK PEKAO TEAM

PUNKTY : 781.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
648Andrzejczuk Piotr1970M410732MAXBANK PEKAO TEAM474.97
1370Bochenek Wojciech1965M521115MINIBANK PEKAO TEAM306.10

65

HPE ESKOM

PUNKTY : 766.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1298Toroszewski Maciej1969M417365MAXHPE ESKOM422.30
1028Niklewicz Sebastian1973M45921MINIHPE ESKOM344.32

66

Clear Bike Team

PUNKTY : 730.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1407Arnold Waldemar1953M61705MAXClear Bike Team427.75
1070Walczak Marek1958M62245MINIClear Bike Team303.20

67

Erkado RT Kraśnik

PUNKTY : 721.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
446Rostek Jerzy1964M5131MINIErkado RT Kraśnik373.95
1059Rusowicz Waldemar1955M6502MINIErkado RT Kraśnik347.14

68

Ciasteczkowy Potwór

PUNKTY : 719.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
783Stępel Wojciech1981M310247MINICiasteczkowy Potwór331.00
416Podwysocki Łukasz1983M322390MINICiasteczkowy Potwór303.84
415Podwysocki Mieszko2012C16315FANCiasteczkowy Potwór84.34
13Podwysocki Gustaw2014CC28CROSCiasteczkowy Potwór

69

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 706.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
876Langer Mikołaj2006C411FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
812Stefanek Adam2007C372FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.19
171Rękawek Matylda2009D294FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI168.45
489Bicki Paweł2009C2101FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI166.49
200Błaszczyk Michał2007C3155FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI153.77
1707Mroczek Jan2007C3176FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI145.03
881Dobosz Antoni2010C2185FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI143.92
488Bicki Szymon2011C1265FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI134.70
990Brylak Dawid2011C1417FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI121.69

70

Policja KPP Golub-Dobrzyń

PUNKTY : 699.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1040Lipińska Małgorzata1976K494MINIPolicja KPP Golub-Dobrzyń362.23
1042Lipiński Artur1979M37835MINIPolicja KPP Golub-Dobrzyń337.71

71

SuperDrob Bike Team

PUNKTY : 697.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
216Wachnik Wojtek1960M5464MINISuperDrob Bike Team350.94
1216Wachnik Bożenna1954K5131MINISuperDrob Bike Team346.27

72

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 671.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2313Kopp Przemysław1969M419276MAXPRZYPAŚNIKI TEAM359.04
2447Iwański Tomasz1983M318480MINIPRZYPAŚNIKI TEAM312.05

73

Allianz Partners MTB

PUNKTY : 665.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1044Żebrowski Marcin1983M36829MINIAllianz Partners MTB342.22
1005Kubicki Patryk1986M313059MINIAllianz Partners MTB323.67

74

Janusze Polskiego Kolarstwa

PUNKTY : 661.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1939Świder Andrzej1979M37331MINIJanusze Polskiego Kolarstwa339.89
1945Cendrowski Jarosław1980M313862MINIJanusze Polskiego Kolarstwa321.74

75

AEGON CYCLING TEAM

PUNKTY : 651.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Tuski Maciej1978M4258MINIAEGON CYCLING TEAM361.32
1724Rybak Jacek1977M4270100MINIAEGON CYCLING TEAM289.89

76

METTLER TOLEDO

PUNKTY : 647.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1501Gromek Arkadiusz1972M48626MINIMETTLER TOLEDO335.64
1510Banasiak Marcin1974M418765MINIMETTLER TOLEDO311.63

77

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 629.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1297Szczepański Mateusz2004MJ2207MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI304.21
1420Miąskiewicz Gabriela2007D3104FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI167.72
1162Dobrowolski Mateusz2007C3134FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI157.37

78

Polski Klub MTB

PUNKTY : 625.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
585Miszczak Sławomir1985M312758MINIPolski Klub MTB323.87
623Łuczyński Zbigniew1959M523317MINIPolski Klub MTB301.56

79

Club Bike Zwoleń

PUNKTY : 623.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
487Cywka Zbigniew1966M516914MINIClub Bike Zwoleń315.48
726Cywka Rafał1990M220214MINIClub Bike Zwoleń308.10

80

Probis Bike Team

PUNKTY : 619.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2334Stefanek Grzegorz1973M44117MINIProbis Bike Team354.29
1915Łyjak Marek1959M533025MINIProbis Bike Team265.32

81

TREZADO

PUNKTY : 600

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1214Luboińska Urszula1977K411MAXTREZADO600.00

82

Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM

PUNKTY : 599.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
635Kryński Piotr2001M131MAXVolkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM599.12

83

MGG Dobry Kurs Team

PUNKTY : 585.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
100Jakubczyk Marcin1975M412242MAXMGG Dobry Kurs Team469.37
363Jakubczyk Piotr2009C24416FANMGG Dobry Kurs Team116.57

84

PWPW RACING TEAM

PUNKTY : 582.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
473Urbański Bartłomiej1980M323493MINIPWPW RACING TEAM301.34
632Rybicki Artur1978M4292109MINIPWPW RACING TEAM281.60

85

AGK Nexelo Kurowski Team

PUNKTY : 577.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
740Kurowski Ernest1976M452MAXAGK Nexelo Kurowski Team577.09

86

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 560.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
763Jawnik Mirosław1975M4184MAXKOMOBIKE SCOTT560.20

87

Instal Projekt

PUNKTY : 543.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1202Nowak Szymon2003MJ28910MINIInstal Projekt282.94
1203Nowak Ireneusz1973M4338126MINIInstal Projekt260.73

88

SKK Sokół Sokółka

PUNKTY : 542.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1048Nadany Mariusz1990M2253MAXSKK Sokół Sokółka542.57

89

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 528.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1281Kulesza Łukasz1981M33921MAXRETRO STORK TEAM528.69

90

Kliwer Bike Team

PUNKTY : 520.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2101Obidziński Paweł1958M633311MINIKliwer Bike Team264.20
1129Jaworski Waldemar1956M634713MINIKliwer Bike Team256.56

91

LOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW

PUNKTY : 515.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1125Dąbkowski Wojciech1988M35628MAXLOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW515.56

92

Może dojedziemy

PUNKTY : 510.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1219Szwaj Piotr1981M3314119MINIMoże dojedziemy274.74
1220Nowak Andrzej1984M3369138MINIMoże dojedziemy235.33

93

BLU Cersanit Team Refleks

PUNKTY : 506.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
649Rogalski Franciszek1960M5674MAXBLU Cersanit Team Refleks506.86

94

MAYDAY TEAM LUBLIN

PUNKTY : 503.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
872Budny Łukasz1986M37337MAXMAYDAY TEAM LUBLIN503.85

95

IFON KOLARZ KLUB

PUNKTY : 500.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
343Kasiński Ryszard1958M6742MAXIFON KOLARZ KLUB500.78

96

Pro Family Sport Team

PUNKTY : 499.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
331Bader-Strzała Adrianna2010D2126FANPro Family Sport Team158.26
517Wypych Bartłomiej2008C33511FANPro Family Sport Team126.85
2345Wypych Szymon2010C24517FANPro Family Sport Team116.22
329Legucki Tymoteusz2011C15712FANPro Family Sport Team98.62
99Wawer Antonina2014DC28CROSPro Family Sport Team

97

LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków

PUNKTY : 496.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
231Tomczak Paweł1976M48120MAXLUKS Dwójka Diesel Truck Stryków496.25

98

OŚKA Warszawa

PUNKTY : 485.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
821Bartnik Tomasz1981M39045MAXOŚKA Warszawa485.63

99

Z-Hotel

PUNKTY : 485.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
491Demiańczuk Tomasz1982M39146MAXZ-Hotel485.38

100

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 485.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1365Pazdrowski Robert1964M5925MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO485.22

101

LOYALTY POINT RACING TEAM

PUNKTY : 484.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
58Jatelnicki Olgierd1972M49424MAXLOYALTY POINT RACING TEAM484.13

102

BIKE EXPO NARODOWY TEAM

PUNKTY : 474.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M410833MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM474.53

103

Przygoda na 2 kołkach

PUNKTY : 462.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1284Przygoda Łukasz1986M313555MAXPrzygoda na 2 kołkach462.32

104

Kuźnia Triathlonu

PUNKTY : 462.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1287Nowakowski Rafał1973M413652MAXKuźnia Triathlonu462.10

105

Twister Team

PUNKTY : 457.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
579Rudziński Paweł1980M34216MINITwister Team354.09
1157Rudziński Marcel2012C15210FANTwister Team103.54

106

DAF

PUNKTY : 447.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
967Sosnowski Artur1974M415861MAXDAF447.08

107

INTEGA

PUNKTY : 436.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
155Giedzicz Andrzej1975M416562MAXINTEGA436.57

108

CODEPROUD MTB

PUNKTY : 431.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
307Orzechowski Paweł1977M421277MINICODEPROUD MTB306.01
2006Orzechowski Stanisław2006C4377FANCODEPROUD MTB125.67

109

Międzylesie

PUNKTY : 408.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
167Gawrysiak Maciej1967M517817MAXMiędzylesie408.56

110

IPA BIKE TEAM

PUNKTY : 400

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
742Baranek Paweł1986M311MINIIPA BIKE TEAM400.00

111

KOLARZ KLUB OŻARÓW

PUNKTY : 397.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
885Konca Julia2007D383FANKOLARZ KLUB OŻARÓW170.12
887Konca Michał2007C34012FANKOLARZ KLUB OŻARÓW123.24
896Pikulski Maciej2011C1519FANKOLARZ KLUB OŻARÓW103.86
83Pikulski Tomasz2014CC29CROSKOLARZ KLUB OŻARÓW

112

ATLAS SPORT

PUNKTY : 388.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1383Dobrzyński Michał1975M461MINIATLAS SPORT388.87

113

CRMS AUTO CZĘŚCI

PUNKTY : 388.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
695Cichocki Rafał1987M375MINICRMS AUTO CZĘŚCI388.74

114

ROWERY DUDA TEAM

PUNKTY : 384.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1174Duda Robert1969M492MINIROWERY DUDA TEAM384.23

115

AM CYCLING TEAM

PUNKTY : 374.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1112Lech Michał1988M3117MINIAM CYCLING TEAM374.57

116

KMP ZAMOŚĆ

PUNKTY : 370.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
897Wasilewski Radosław1985M3189MINIKMP ZAMOŚĆ370.23

117

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 369.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
494Jedynak Katarzyna2005D411FANLKK LUKS SŁAWNO200.00
496Jedynak Michał2007C383FANLKK LUKS SŁAWNO169.68

118

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 368.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
419Langner Michał1974M4217MINIPZU SPORT TEAM368.36

119

Zabłudów Team

PUNKTY : 366.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
157Kamiński Krystian1985M32311MINIZabłudów Team366.78

120

Decathlon Team

PUNKTY : 351.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
765Gębara Rafał1985M34317MINIDecathlon Team351.91

121

Luks Dwójka Danielo Sportswear

PUNKTY : 351.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
229Tomczak Igor2003MJ441MINILuks Dwójka Danielo Sportswear351.82

122

Policja KPP Krasnystaw

PUNKTY : 347.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
807Kędra Anna1975K4125MINIPolicja KPP Krasnystaw347.98

123

TwójTrenerSportowy/Rame na Ramię Cyclocross

PUNKTY : 347.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
801Gierulski Daniel1975M45119MINITwójTrenerSportowy/Rame na Ramię Cyclocross347.03

124

Legia Warszawa

PUNKTY : 330.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1224Karaś Tomasz1983M310348MINILegia Warszawa330.99

125

Adiostry Team

PUNKTY : 330.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
370Wojciechowska Marta1970K4228MINIAdiostry Team330.60

126

LeSz Go ! Rogów MASTERS

PUNKTY : 329.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
890Koziarski Marek1976M411031MINILeSz Go ! Rogów MASTERS329.31

127

JASIENICA TEAM

PUNKTY : 329.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1027Jednorowski Michał1978M411233MINIJASIENICA TEAM329.12

128

SZALONE IMADŁO

PUNKTY : 328.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1128Rychter Maciej1980M311352MINISZALONE IMADŁO328.58

129

E.SKLEP.PL TEAM

PUNKTY : 328.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
723Podbielski Piotr1975M411635MINIE.SKLEP.PL TEAM328.29

130

Kross MTB Team

PUNKTY : 324.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1018Staniec Filip2000M11246MINIKross MTB Team324.90

131

KMP Chełm

PUNKTY : 323.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
898Mróz Wojciech1973M412939MINIKMP Chełm323.74

132

100k

PUNKTY : 319.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
738Wierzbowicz Michał1986M314665MINI100k319.39

133

Chyże Małpy

PUNKTY : 319.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1180Górski Paweł1971M415049MINIChyże Małpy319.05

134

Grupa Biegowa CHTMO

PUNKTY : 317.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
561Łatkowski Łukasz1977M415854MINIGrupa Biegowa CHTMO317.63

135

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 317.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
260Wiśniewska Dominika2003KJ302MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN317.16

136

Fantsmagoria Racing

PUNKTY : 316.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
158Sawicki Grzegorz1980M315969MINIFantsmagoria Racing316.70

137

Educational Testing Service (ETS) Global

PUNKTY : 313.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2015Zając Piotr1983M317576MINIEducational Testing Service (ETS) Global313.58

138

JALEX-SPORT-TOUR TEAM

PUNKTY : 313.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
242Piętka Jarosław1969M417862MINIJALEX-SPORT-TOUR TEAM313.15

139

Kuźnia Talentów

PUNKTY : 311.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
792Chyczewski Rafał1973M418664MINIKuźnia Talentów311.77

140

Cykliści Rypin

PUNKTY : 311.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1171Bodenszac Kacper2004MJ1905MINICykliści Rypin311.14

141

BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA

PUNKTY : 310.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1329Gozdecki Krzysztof1971M419470MINIBOUYGUES IMMOBILIER POLSKA310.60

142

Klub Kenko

PUNKTY : 310.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
95Matyszczak Damian2001M11979MINIKlub Kenko310.12

143

Elwico

PUNKTY : 306.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
354Mędel Piotr1971M420776MINIElwico306.41

144

KPPW Wołomin

PUNKTY : 304.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1346Czerepiński Sebastian1977M421680MINIKPPW Wołomin304.93

145

POLSTAR DOORS TEAM

PUNKTY : 303.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1259Młynarczyk Michał1973M422582MINIPOLSTAR DOORS TEAM303.06

146

Sokół Bodzanów

PUNKTY : 303.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
426Lewandowski Krzysztof1961M522616MINISokół Bodzanów303.02

147

BDC Development

PUNKTY : 301.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1972Kościelniak Piotr1972M423586MINIBDC Development301.05

148

Nasielsk Baszta Team

PUNKTY : 300.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
60Jankowski Kamil1984M323694MININasielsk Baszta Team300.67

149

slowfoot.pl

PUNKTY : 299.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
563Wiereska Tomasz1985M324197MINIslowfoot.pl299.33

150

AZART PELETON CHEŁM

PUNKTY : 298.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
899Kraska Zbigniew1964M524220MINIAZART PELETON CHEŁM298.96

151

Świdnik

PUNKTY : 296.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2405Tomaszewski Marcin1982M3250100MINIŚwidnik296.65

152

FRUIT LAND

PUNKTY : 295.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1228Kowalski Edmund1973M425292MINIFRUIT LAND295.63

153

RB Riders

PUNKTY : 295.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
770Koloński Arkadiusz1977M425694MINIRB Riders295.20

154

NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA

PUNKTY : 293.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1360Chmiel Artur1975M426497MININADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA293.06

155

PSG

PUNKTY : 292.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1132Matysiuk Radosław1986M3265105MINIPSG292.42

156

Retro BikeAcademy.pl

PUNKTY : 290.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1958Głogowski Jerzy1958M62676MINIRetro BikeAcademy.pl290.71

157

COZMOBIKE.pl

PUNKTY : 290.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
103Możański Grzegorz1944M72684MINICOZMOBIKE.pl290.57

158

Mota Engil CE

PUNKTY : 279.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1256Martinowski Marek1980M3298114MINIMota Engil CE279.92

159

BOELS RENTAL

PUNKTY : 271.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1411Bogusz Tomasz1980M3322123MINIBOELS RENTAL271.19

160

TS REGLE

PUNKTY : 269.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1085Piotrowski Ryszard1969M4325119MINITS REGLE269.63

161

ZDROFIT WOŁOMIN

PUNKTY : 262.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1204Podleśny Michał1982M3335127MINIZDROFIT WOŁOMIN262.18

162

PINCET PLUS

PUNKTY : 258.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1336Sierakowski Tomasz1985M3345133MINIPINCET PLUS258.03

163

Polonia Warszawa MTB

PUNKTY : 234.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1161Puchalski Paweł1961M537029MINIPolonia Warszawa MTB234.62

164

Akademia Ruchu Płock

PUNKTY : 217.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Chrzanowski Ryszard1946M73779MINIAkademia Ruchu Płock217.14

165

BKS WATAHA WARSZAWA

PUNKTY : 171.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1151Madajczak Aleksandra2005D472FANBKS WATAHA WARSZAWA171.20

166

Alltop Stag Team

PUNKTY : 138.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
875Langer Stanisław2010C2247FANAlltop Stag Team138.81

167

HOT WHEELS

PUNKTY : 100.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
443Jamski Borys2012C15611FANHOT WHEELS100.75
177Ziółek Aleksander2013CC21CROSThe Luzers28Błazucki Stanisław2016CC19CROSCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY143Cieszkowski Julian2013CC22CROSPOLSKARYBA.MTB27Kozłowski Mateusz2015CC14CROSTRW MTB RACING