7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Radzymin, 2019-05-05

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

IM Logistic Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 2361.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
447Sajnóg Anna1989K211MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team600.00
2245Kamińska Izabela1989K222MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team599.20
448Zakrzewski Jerzy1984M343MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team595.54
461Bazańska Marta1991K265MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team566.72
464Kaniewski Rafał1994M2402MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team550.14
462Janas Marek1990M2708MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team524.28
3000Sadowski Marcin1989M2749MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team512.66
769Guzenda Michał2002M1415MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team346.70

2

Świat Rowerów Team

PUNKTY : 2359.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
118Karwat Kamil1983M322MAXŚwiat Rowerów Team598.12
106Jusiński Arkadiusz1976M472MAXŚwiat Rowerów Team595.49
108Rządca Jacek1983M31310MAXŚwiat Rowerów Team585.06
119Skalski Kacper1982M31411MAXŚwiat Rowerów Team580.80
114Marcinkiewicz Sebastian1979M311457MAXŚwiat Rowerów Team477.17
115Jankiewicz Bogusław1974M412138MAXŚwiat Rowerów Team473.76
124Moćko Beata1972K4185MINIŚwiat Rowerów Team309.34

3

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2349.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
757Trzciński Paweł1972M431MAXKK Catena Wyszków597.70
767Góralewski Łukasz1983M354MAXKK Catena Wyszków595.52
751Kuczyński Adrian1985M396MAXKK Catena Wyszków587.74
756Bralewski Mirosław1963M5231MAXKK Catena Wyszków568.95
602Wojtkowski Adam1985M33220MAXKK Catena Wyszków560.42
754Parys Robert1982M33623MAXKK Catena Wyszków550.70
701Sarnacki Przemysław1982M33724MAXKK Catena Wyszków550.58
702Wasiak Damian1982M37139MAXKK Catena Wyszków522.59
773Antoniak Adam1978M49929MAXKK Catena Wyszków489.22
775Rojek Kamil1988M364MINIKK Catena Wyszków384.06
601Kaczmarczyk Marek1981M312541MINIKK Catena Wyszków313.96
705Wojciechowska Weronika2003KJ163MINIKK Catena Wyszków313.42
704Bloch Michał1982M313042MINIKK Catena Wyszków312.53
960Góralewska Julia2008D3206FANKK Catena Wyszków114.79
752Góralewska Zuzia2008D3217FANKK Catena Wyszków111.55
959Parys Wiktoria2009D22610FANKK Catena Wyszków94.28

4

Geodetic Dobry Kurs Team

PUNKTY : 2271.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
646Osińska Adrianna1997K243MAXGeodetic Dobry Kurs Team581.88
570Bożeń Jarosław1984M31814MAXGeodetic Dobry Kurs Team573.20
628Sobczak Krzysztof1983M32517MAXGeodetic Dobry Kurs Team566.10
647Pałyska Kamil1986M34126MAXGeodetic Dobry Kurs Team549.90

5

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 2227.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
582Kleczaj Barbara1986K331MAXBIKE SALON TEAM597.98
140Kołodziejek Paweł1980M31512MAXBIKE SALON TEAM580.66
621Różycka Katarzyna1989K296MAXBIKE SALON TEAM544.73
306Przybylski Piotr1981M38143MAXBIKE SALON TEAM504.02
544Majek Mariusz1972M49325MAXBIKE SALON TEAM493.03
984Tarnowska Justyna1979K311MINIBIKE SALON TEAM400.00
586Sotyn Marcin1991M2353MINIBIKE SALON TEAM351.37
35Gregorowicz Katarzyna1977K493MINIBIKE SALON TEAM348.42
305Przybylska Zofia2009D2137FANBIKE SALON TEAM138.72
304Przybylski Witold2012C1333FANBIKE SALON TEAM123.46

6

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2223.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1333Wojtkowski Tomasz1978M4298MAXMYBIKE.PL561.23
2222Skrzyniarz Tomasz1977M4309MAXMYBIKE.PL561.02
1221Mrożewski Krzysztof1960M5382MAXMYBIKE.PL550.56
785Górecki Karol1983M33925MAXMYBIKE.PL550.30
405Perczyński Radek1979M36035MAXMYBIKE.PL529.96
406Wódka Wojciech1977M47820MAXMYBIKE.PL511.06
1008Zduniak Karol1984M38947MAXMYBIKE.PL495.41
502Ślesicki Grzegorz1972M411635MAXMYBIKE.PL474.89
41Czapski Andrzej1975M412441MAXMYBIKE.PL472.98
64Woźniak Jan1964M513713MAXMYBIKE.PL456.30
70Borowiecki Tomasz1975M416256MAXMYBIKE.PL415.47
1455Błoński Tomasz1967M5103MINIMYBIKE.PL380.91
94Zduniak Sylwia1984K3114MINIMYBIKE.PL338.30
1183Teodorczyk Maciej1998M2675MINIMYBIKE.PL333.66
1460Demiańczuk Maciej1979M328193MINIMYBIKE.PL251.01
62Zduniak Julian2010C2379FANMYBIKE.PL118.50

7

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 2211.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1717Sienkiewicz Artur1982M32618MAXWIELISZEW HERON TEAM562.89
154Witeska Jacek1984M33321MAXWIELISZEW HERON TEAM559.97
1800Nowak Przemysław1991M2465MAXWIELISZEW HERON TEAM544.70
2999Sienkiewicz Sebastian1980M34830MAXWIELISZEW HERON TEAM543.87
156Barańczyk Piotr1976M45515MAXWIELISZEW HERON TEAM533.21
1089Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K3103MAXWIELISZEW HERON TEAM531.88
2666Jankowski Dariusz1973M412542MAXWIELISZEW HERON TEAM471.26
2111Orłowska Dorota1991K2167MAXWIELISZEW HERON TEAM466.60
2301Kado Grzegorz1963M514817MAXWIELISZEW HERON TEAM439.63
2555Sienkiewicz Zbigniew1953M61533MAXWIELISZEW HERON TEAM430.29
1090Galeński Wojciech1977M415453MAXWIELISZEW HERON TEAM429.84
2001Kordowski Konrad1980M315667MAXWIELISZEW HERON TEAM429.40
1700Sobczak Magdalena1990K241MINIWIELISZEW HERON TEAM386.77
246Gramann Andrzej1949M61755MAXWIELISZEW HERON TEAM373.48
1400Mazur Mikołaj1986M35116MINIWIELISZEW HERON TEAM342.42
2302Kado Magdalena1990K2215MINIWIELISZEW HERON TEAM304.88
2121Kordowski Dariusz1985M315649MINIWIELISZEW HERON TEAM304.15
345Kaczorowski Aleksander1946M72122MINIWIELISZEW HERON TEAM285.49
2324Goszczyński Łukasz1983M325078MINIWIELISZEW HERON TEAM269.36
549Bogucki Zbigniew1946M72635MINIWIELISZEW HERON TEAM263.95

8

T4B Team

PUNKTY : 2204.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1918Słupek Paweł1982M32416MAXT4B Team568.84
217Płoski Adam1988M33422MAXT4B Team551.10
359Majkowski Krzysztof1994M2444MAXT4B Team546.18
218Wyszkowski Arkadiusz1989M2547MAXT4B Team538.24
245Ostrowski Grzegorz1961M5563MAXT4B Team533.11
1Pomaski Paweł1988M35833MAXT4B Team530.60
219Kraśniewski Piotr1984M312759MAXT4B Team466.88
432Lange Marcin1978M452MINIT4B Team387.50
42Fedor Martin1977M4124MINIT4B Team379.31
213Piotrowicz Kamil1985M33712MINIT4B Team350.71
66Sokolnicki Sławomir1966M5548MINIT4B Team340.90
952Kłos Rafał1983M38526MINIT4B Team326.73
1193Pszczółkowski Łukasz1983M39933MINIT4B Team321.81
336Bober Zbigniew1946M71401MINIT4B Team307.37
845Falejczyk Paweł1974M416760MINIT4B Team300.26
79Petryczko Igor1979M323472MINIT4B Team278.42

9

Velmar Viridian Polska Team

PUNKTY : 2170.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
39Sołtys Zofia1959K581MAXVelmar Viridian Polska Team555.55
1272Marciniak Daniel1993M2423MAXVelmar Viridian Polska Team549.84
321Drópiewski Michał1993M2536MAXVelmar Viridian Polska Team538.59
1437Wacławek Bogusław1970M46417MAXVelmar Viridian Polska Team526.55
1552Gliszczyński Michał1979M38645MAXVelmar Viridian Polska Team499.22
4Marciniak Marcin1989M29212MAXVelmar Viridian Polska Team493.24
56Marciniak Wojciech1963M51067MAXVelmar Viridian Polska Team481.65
1334Kruszewski Andrzej1985M310953MAXVelmar Viridian Polska Team479.36
1515Kalkowski Radosław1980M311356MAXVelmar Viridian Polska Team477.49
1335Kruszewska Izabela1979K3175MAXVelmar Viridian Polska Team463.09

10

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 2164.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
113Macutkiewicz Izabela1992K254MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 569.71
573Sadło Przemysław1981M34528MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 546.15
332Brzostek Rafał1975M46216MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 529.00
689Knapczyk Małgorzata1978K4133MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 519.48
576Strąk Jarosław1982M37541MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 512.59
490Leśniak Sebastian1978M414251MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 447.56
1777Grot Mariusz1973M42810MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 358.87
2260Jedliński Łukasz1980M3297101MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 237.00
954Grot Leon2011C15110FANNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 88.43

11

MCP Bike Team

PUNKTY : 2110.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1357Kudlak Marcin1979M3118MAXMCP Bike Team585.37
1366Papis Paweł1978M43511MAXMCP Bike Team550.84
197Smołuch Przemysław1980M38544MAXMCP Bike Team499.66
997Bańka Piotr1981M312058MAXMCP Bike Team474.27
2415Klicki Tomasz1977M413445MAXMCP Bike Team459.11
1417Dużyński Michał1980M3299MINIMCP Bike Team356.10
2734Dużyński Sebastian1975M44012MINIMCP Bike Team348.05
1418Cieloch Tomasz1980M35317MINIMCP Bike Team341.99
2323Romaniuk Sebastian1975M47223MINIMCP Bike Team331.75
434Turski Przemysław1975M413745MINIMCP Bike Team310.75
1603Milewska Paulina1987K3197MINIMCP Bike Team308.15
2050Maksimczuk Tomasz1983M317354MINIMCP Bike Team299.26
1177Klimkiewicz Piotr1976M417966MINIMCP Bike Team298.30
834Kościk Łukasz1981M325984MINIMCP Bike Team264.67
1428Kudlak Malwina2006D4235FANMCP Bike Team107.95

12

KK24h

PUNKTY : 2085.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
247Aleksandrowicz Dariusz1976M45012MAXKK24h539.41
1166Podeszwa Wiesław1958M6661MAXKK24h526.45
1175Karwowski Maciej1977M47719MAXKK24h511.10
951Kowalski Piotr1977M47921MAXKK24h508.89
1167Kamiński Wiesław1960M5386MINIKK24h350.11
361Karczewski Marek1966M515720MINIKK24h303.99
1168Kamińska Maria1960K5271MINIKK24h287.18

13

Absolute Bikes Team

PUNKTY : 2068.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1714Bielecki Łukasz1981M3107MAXAbsolute Bikes Team585.39
776Perzanowski Artur1975M45214MAXAbsolute Bikes Team538.87
1716Zygner Tomasz1984M37340MAXAbsolute Bikes Team514.96
442Marciniak Krzysztof1954M61584MAXAbsolute Bikes Team428.92
51Kowalski Jacek1954M628714MINIAbsolute Bikes Team248.77
1715Kurek Dariusz1961M532933MINIAbsolute Bikes Team153.68

14

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 2054.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
918Białek Patryk1988M3129MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM585.36
915Szaturska Aleksandra2001K1141MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM503.64
975Uczkiewicz Jarosław1975M49426MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM491.90
925Rowicki Rafał1978M412239MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM473.72
933Białek Tomasz1963M512611MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM469.83
927Gruca Karolina1977K4195MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM440.36
926Gancarz Marcin1977M416862MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM397.12
928Zasada Aleksandra1977K4217MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM380.29
922Mrowiński Adam1979M3155MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM374.13
929Surdyk Maciej1977M4269MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM358.99
921Dorsz Jacek1980M34314MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM346.00
24Nowak Jan1962M511013MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM319.25
920Dorsz Katarzyna1984K3228MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM304.18
924Surdyk Joanna1978K4236MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM302.23
996Klaus Monika1979K3269MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM289.89
965Rowicka Nina1998K2317MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM279.16
923Królik Maciej1978M423883MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM274.54
930Gruca Marcin1976M427295MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM259.64
914Surdyk Filip2005C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
98Klaus Kamila2006D411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
34Gregorowicz Jakub2005C422FANKAMYK Radzymin MTB TEAM195.15
909Gruca Michał2007C341FANKAMYK Radzymin MTB TEAM186.19
913Górczyński Konrad2005C476FANKAMYK Radzymin MTB TEAM181.87
912Rowicki Nikodem2005C487FANKAMYK Radzymin MTB TEAM181.81
917Czajka Wiktoria1996K2489MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM180.06
908Mrowiński Antoni2008C392FANKAMYK Radzymin MTB TEAM176.66
1377Dobrzyńska Natalia2007D321FANKAMYK Radzymin MTB TEAM174.29
32Gregorowicz Maciej2008C3103FANKAMYK Radzymin MTB TEAM173.80
910Wścisły Cezary2007C3114FANKAMYK Radzymin MTB TEAM170.33
966Skrzyński Karol2007C3125FANKAMYK Radzymin MTB TEAM168.46
998Klaus Albert1975M4327112MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM167.70
911Surdyk Alicja2007D342FANKAMYK Radzymin MTB TEAM163.92
964Kryszkiewicz Jarek1999M132812MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM154.28
906Dorsz Aleksandra2009D294FANKAMYK Radzymin MTB TEAM146.68
905Dudkowski Tymoteusz2010C2254FANKAMYK Radzymin MTB TEAM141.98
1375Jagodziński Mateusz2008C32612FANKAMYK Radzymin MTB TEAM139.90
907Gancarz Zuzanna2008D3144FANKAMYK Radzymin MTB TEAM133.57
901Dudkowski Leonard2012C1291FANKAMYK Radzymin MTB TEAM133.49
903Kramska Julianna2011D1192FANKAMYK Radzymin MTB TEAM125.14
96Klaus Patryk2012C1364FANKAMYK Radzymin MTB TEAM119.98
904Gruca Ewa2011D1307FANKAMYK Radzymin MTB TEAM74.84
178Dudkowska Maja2015DC11CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM

15

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 2052.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Wołos Anna1980K372MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE556.30
661Kosiński Marcin1979M35934MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE530.16
667Małysa Krzysztof1990M28210MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE502.15
1192Wiatrzyk Rafał1987M313160MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE464.33
537Seremak Paweł2000M11322MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE464.27
536Strzelczyk Waldemar1964M515919MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE426.91
610Mikołajczuk Łukasz1981M310135MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE321.59
1408Bartosiewicz Mariusz1972M413343MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE311.61
1553Wyczółkowska Elżbieta1967K5282MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE283.99
658Ruciński Grzegorz1975M424887MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE269.76

16

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 1972.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
300Kwaśniewska Justyna1977K4111MAXDAMOVO BIKE TEAM531.28
1970Broncewicz Piotr1970M49627MAXDAMOVO BIKE TEAM491.70
290Ptaszyński Bartosz1980M39749MAXDAMOVO BIKE TEAM491.04
298Sokolnicki Andrzej1969M413647MAXDAMOVO BIKE TEAM458.52
235Korzeb Michał1982M3257MINIDAMOVO BIKE TEAM361.07
289Borzęcki Adam1972M424084MINIDAMOVO BIKE TEAM274.02
283Stępień Paweł1973M4311108MINIDAMOVO BIKE TEAM220.22
282Stępień Jakub2005C41810FANDAMOVO BIKE TEAM161.67

17

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1959.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
161Furtak Sławomir1984M36537MAXBike Fun Legionowo526.53
2020Jankowski Robert1975M49024MAXBike Fun Legionowo494.83
13Górnicki Michał1985M311155MAXBike Fun Legionowo479.25
2002Cyckiewicz Robert1972M413546MAXBike Fun Legionowo458.84
87Ochędzan Grzegorz1979M314464MAXBike Fun Legionowo445.77
1996Banaszek Szymon1996M2868MINIBike Fun Legionowo326.66
688Niemyjski Jarosław1983M323170MINIBike Fun Legionowo278.90
1973Bedra Józef1973M425288MINIBike Fun Legionowo268.42
1306Kuflikowska Ada2012D1296FANBike Fun Legionowo84.29

18

Wodociągi Warszawskie

PUNKTY : 1935.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
654Surmacki Michał1978M45113MAXWodociągi Warszawskie539.38
651Sypuła Monika1975K4122MAXWodociągi Warszawskie522.77
655Kamiński Wojciech1963M51078MAXWodociągi Warszawskie481.18
656Pluciński Piotr1976M417063MAXWodociągi Warszawskie392.58
652Kamińska Anna1983K3103MINIWodociągi Warszawskie342.44

19

JAKOOBCYCLES BKK TEAM

PUNKTY : 1875.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
595Wolcendorf Jakub1975M4174MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM576.72
597Wolcendorf Jarosław1979M32819MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM561.82
501Skura Katarzyna1980K362MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM371.40
596Pietrzak Andrzej1974M4217MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM365.50
581Wolcendorf Edward1948M72434MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM273.20
39Wolcendorf Alicja2016DC13CROSJAKOOBCYCLES BKK TEAM

20

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1687.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2636Kwiatkowski Michał1983M34729MAXTEAM PKO BANK POLSKI544.02
2613Seferyniak Jacek1977M413848MAXTEAM PKO BANK POLSKI456.14
2618Stempniak Sebastian1985M317472MAXTEAM PKO BANK POLSKI381.41
2607Kostrzewa Jakub1986M314547MINITEAM PKO BANK POLSKI305.77
2608Pawlikowski Sebastian1984M319761MINITEAM PKO BANK POLSKI290.67
2622Walczak Maciej1985M323069MINITEAM PKO BANK POLSKI279.05
947Dyjas Aneta1983K33210MINITEAM PKO BANK POLSKI276.02
2627Ziółek Marcin1978M427093MINITEAM PKO BANK POLSKI261.54
195Laskowski Tomasz1986M3298102MINITEAM PKO BANK POLSKI235.88
2637Szynalska Grażyna1971K44510MINITEAM PKO BANK POLSKI198.61
469Kędzierska Marika2012D13713FANTEAM PKO BANK POLSKI53.69
51Kostrzewa Tomasz2015CC110CROSTEAM PKO BANK POLSKI
41Kostrzewa Mikołaj2013CC217CROSTEAM PKO BANK POLSKI

21

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 1659.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1463Czapliński Jan1982M365MAXKOMOBIKE SCOTT595.52
763Jawnik Mirosław1975M43110MAXKOMOBIKE SCOTT560.89
1015Chwiej Karolina1983K3154MAXKOMOBIKE SCOTT503.24

22

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1638.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2911Kąkol Sławomir1964M5614MAXTIMBUD TEAM529.37
1412Tomaszewska Julita1978K421MINITIMBUD TEAM399.70
1450Pawlak Lidia1974K472MINITIMBUD TEAM363.44
75Tomaszewski Jakub2003MJ423MINITIMBUD TEAM346.01
1550Olender Rafał1980M37022MINITIMBUD TEAM332.57
74Tomaszewski Bogdan1974M412740MINITIMBUD TEAM313.64
1081Kąkol Adam1972M414949MINITIMBUD TEAM305.34
48Makowski Jacek1969M415050MINITIMBUD TEAM305.27

23

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 1601.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
202Adamczuk Marcin1973M415554MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 429.68
207Augustyniak Dariusz1979M316970MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 395.07
700Krupa Emil1987M332MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 394.22
110Krupa Andrzej1963M581MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 382.27
1007Rajchert Radosław1976M45516MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 340.11
201Panasiuk Tomasz1972M413946MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 307.37
1610Śmiechurski Robert1966M517121MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 299.45
204Ślusarczyk Maciej1968M530231MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 234.69

24

metrobikes.pl

PUNKTY : 1535.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
467Wierzbowicz Maciej1981M32015MAXmetrobikes.pl570.16
52Posadzy Tomasz1973M411MINImetrobikes.pl400.00
1182Jabłoński Marcel2004MJ776MINImetrobikes.pl330.64
1310Jakóbczyk Andrzej1969M4301103MINImetrobikes.pl235.03

25

INTERCARS SONIC BIKE TEAM

PUNKTY : 1523.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Staniak Mariusz2000M1681MAXINTERCARS SONIC BIKE TEAM525.64
130Krzyczkowski Michał1998M2332MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM352.25
2220Skwarek Bartosz2004MJ745MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM331.44
600Łagowski Jacek1980M312239MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM314.51
1293Nowicki Bartosz2004MJ18811MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM294.66
935Wachowicz Alan2005C4138FANINTERCARS SONIC BIKE TEAM167.89
607Łagowski Hubert2008C33013FANINTERCARS SONIC BIKE TEAM129.91
391Janiak Franciszek2009C2358FANINTERCARS SONIC BIKE TEAM120.31

26

LOTTO

PUNKTY : 1481.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
232Pogorzelski Zdzisław1970M46918MAXLOTTO525.23
111Zakrzewski Andrzej1976M47624MINILOTTO331.31
455Kurek Mirosław1967M512816MINILOTTO313.40
137Witkowski Grzegorz1959M513417MINILOTTO311.25

27

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 1470.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
503Praszczałek Katarzyna2004KJ31MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN399.53
80Petryszyn Maciej2004MJ111MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN379.41
822Wyczółkowski Paweł2001M1163MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN372.65
262Kacprzak Konrad2003MJ1118MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN319.18
260Wiśniewska Dominika2003KJ334MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN274.38
264Brutkowski Jakub2006C433FANUKK HURAGAN WOŁOMIN193.67
269Zieliński Tomasz2005C454FANUKK HURAGAN WOŁOMIN185.57
259Krzemińska Aleksandra2006D432FANUKK HURAGAN WOŁOMIN170.89
263Fortuna Weronika2007D3228FANUKK HURAGAN WOŁOMIN108.70

28

BNP Paribas

PUNKTY : 1459.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1188Lipowski Marek1969M416458MAXBNP Paribas411.09
1304Popławski Paweł1969M416559MAXBNP Paribas402.61
194Juszczak Tomasz1972M417665MAXBNP Paribas345.54
567Seferyniak Marzena1977K4247MINIBNP Paribas300.72
789Stefańska Elżbieta1977K4298MINIBNP Paribas281.33
944Gogolewska Weronika2001K1384MINIBNP Paribas252.22
943Gęglawy Jolanta1979K34113MINIBNP Paribas237.62

29

Polski Klub MTB

PUNKTY : 1438.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1457Bogaczyk Maciej1985M313361MAXPolski Klub MTB461.66
1674Kurmanowska Izabela1990K282MINIPolski Klub MTB354.56
585Miszczak Sławomir1985M39529MINIPolski Klub MTB323.38
623Łuczyński Zbigniew1959M517622MINIPolski Klub MTB298.89

30

AirBike.pl

PUNKTY : 1437.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
742Baranek Paweł1986M311MAXAirBike.pl600.00
251Prus Marcin1983M39148MAXAirBike.pl493.69
252Ryciuk Tomasz1978M44614MINIAirBike.pl343.50

31

Erkado RT Kraśnik

PUNKTY : 1419.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
446Rostek Jerzy1964M592MINIErkado RT Kraśnik381.97
1066Kopyść Zbigniew1966M5345MINIErkado RT Kraśnik352.13
1059Rusowicz Waldemar1955M6481MINIErkado RT Kraśnik343.22
1056Chabuda Sławomir1959M5527MINIErkado RT Kraśnik342.37

32

TS MERAN OTWOCK

PUNKTY : 1377.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
518Kasprzak Tomasz1965M511910MAXTS MERAN OTWOCK474.31
1173Szewczenko Vadim1969M46821MINITS MERAN OTWOCK333.28
1931Szuchnik Sebastian1986M320864MINITS MERAN OTWOCK287.00
334Popis Maciej1978M421476MINITS MERAN OTWOCK282.85

33

Zerwani z łańcucha

PUNKTY : 1305.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Bielecka Magdalena1978K4124MINIZerwani z łańcucha334.78
803Janicki Sławomir1971M48826MINIZerwani z łańcucha325.92
2100Bachański Rafał1977M48927MINIZerwani z łańcucha325.52
2504Kondratowicz Łukasz1989M210811MINIZerwani z łańcucha319.51
725Janicki Grzegorz1978M414347MINIZerwani z łańcucha306.55
459Sikora Bartłomiej1989M221518MINIZerwani z łańcucha282.83
44Socha Igor2003MJ21812MINIZerwani z łańcucha282.65
2424Jagiełło Łukasz1989M224120MINIZerwani z łańcucha273.99
2530Rosłon Jakub1990M224621MINIZerwani z łańcucha270.34
2150Walczak Paweł1988M327389MINIZerwani z łańcucha259.55
40Wydziałkiewicz Marek1971M427698MINIZerwani z łańcucha258.35
30Wydziałkiewicz Szymon1999M130010MINIZerwani z łańcucha235.15
1104Wydziałkiewicz Lena2006D4184FANZerwani z łańcucha127.82

34

Wysportowani Racing Team

PUNKTY : 1273.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Piskozub Jarosław1989M217313MAXWysportowani Racing Team381.85
1991Mirecki Bartłomiej1991M2474MINIWysportowani Racing Team343.38
768Romanowski Kamil1981M323775MINIWysportowani Racing Team274.70
499Kubik Wiktoria1999K1343MINIWysportowani Racing Team273.47

35

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1204.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
120Krzyczkowska Malwina2004KJ52MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI374.83
1449Owczarek Jan2003MJ584MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI337.76
819Godlewski Dominik2003MJ917MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI324.26
1144Tabor Filip2006C4149FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI167.57
397Rogalski Maciej2009C2151FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI166.91
660Woźniak Szymon2009C2172FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI162.75
27Zduniak Franciszek2007C3197FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI155.86
200Błaszczyk Michał2007C3229FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI151.30
1303Wysocka Amelia2009D272FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI149.44
1145Tabor Patrycja2009D283FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI149.05
398Rogalska Wiktoria2010D2105FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI145.71
171Rękawek Matylda2009D2116FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI141.20
936Wysocka Emila2011D1161FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI129.64
990Brylak Dawid2011C1415FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI110.23

36

Venezia MTB

PUNKTY : 1100.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
452Szulim Paweł1982M315850MINIVenezia MTB302.90
450Skorupka Sylwia1990K2306MINIVenezia MTB280.65
453Pilniak Mariusz1979M326988MINIVenezia MTB261.62
451Strzelecki Jakub1987M327891MINIVenezia MTB255.10
454Chyba Jakub1985M329098MINIVenezia MTB245.59

37

HUSARIA LC Elektronik

PUNKTY : 1095.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1711Kamiński Tomasz1973M412037MINIHUSARIA LC Elektronik315.56
1923Myszkowski Bartek1976M425389MINIHUSARIA LC Elektronik267.30
1920Cykman Maciej1976M425790MINIHUSARIA LC Elektronik265.73
1924Olszewski Wojciech1968M528830MINIHUSARIA LC Elektronik247.34
1925Ośka Dawid1978M4303104MINIHUSARIA LC Elektronik233.74
1922Sawicki Adam1986M3312104MINIHUSARIA LC Elektronik214.06

38

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1084.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1511Graczyk Kamil1979M315768MAXMARCELI TEAM429.02
2137Walkiewicz Igor1999M1597MINIMARCELI TEAM337.20
580Czyżewski Bogdan1985M311638MINIMARCELI TEAM318.23

39

ROZTOCZE CYCLING TEAM

PUNKTY : 1038.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
511Herc Sławomir1968M515018MAXROZTOCZE CYCLING TEAM435.49
510Podgórska Karolina1990K2204MINIROZTOCZE CYCLING TEAM307.86
1565Król Paweł1983M318557MINIROZTOCZE CYCLING TEAM295.44

40

OŚKA Warszawa

PUNKTY : 1023.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
84Szewczyk Marcin1984M34931MAXOŚKA Warszawa540.44
821Bartnik Tomasz1981M310452MAXOŚKA Warszawa483.33

41

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1012.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1801Sudnik Irek1968M5886MAXLIRENE BIKE TEAM498.18
1809Wysocki Grzegorz1957M61988MINILIRENE BIKE TEAM290.56
1814Kuklińska Justyna1985K34214MINILIRENE BIKE TEAM223.61

42

DAX Rowery Legionowo

PUNKTY : 1010.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
198Mika Jakub1976M415553MINIDAX Rowery Legionowo304.18
335Sieradz Dariusz1968M520726MINIDAX Rowery Legionowo287.01
749Machowicz Jakub1972M422981MINIDAX Rowery Legionowo279.21
162Franciszek Machowicz2009C2275FANDAX Rowery Legionowo139.82
160Ołdak Anatol2014CC21CROSDAX Rowery Legionowo

43

Płocki Klub Kolarski

PUNKTY : 1001.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1353Praxmajer Marcin1973M411534MAXPłocki Klub Kolarski476.40
504Szewczyk Benedykt1948M72193MINIPłocki Klub Kolarski282.61
533Sowiński Edmund1942M72927MINIPłocki Klub Kolarski242.91

44

Bike Concept

PUNKTY : 984.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2112Kalinowski Michał1980M37523MINIBike Concept331.38
151Starachowski Tomasz1963M58411MINIBike Concept326.98
2203Garula Szymon2004MJ31414MINIBike Concept208.91
2202Malicki Bartosz2010C23810FANBike Concept117.20

45

METTLER TOLEDO

PUNKTY : 975.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1501Gromek Arkadiusz1972M45015MINIMETTLER TOLEDO342.59
1510Banasiak Marcin1974M410229MINIMETTLER TOLEDO321.22
1508Kąkiel Agata1987K3176MINIMETTLER TOLEDO312.00

46

DENTALKING.EU

PUNKTY : 964.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1299Król Piotr1985M310251MAXDENTALKING.EU484.89
709Król Paweł1985M311054MAXDENTALKING.EU479.36

47

Decathlon Team

PUNKTY : 958.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1433Wiktor Wojciech1993M2231MINIDecathlon Team362.83
765Gębara Rafał1985M33913MINIDecathlon Team348.68
1429Panasiuk Olga1992K2398MINIDecathlon Team246.86

48

PRB KOMBUD Radom

PUNKTY : 942.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
993Lasia Zbigniew1960M5699MINIPRB KOMBUD Radom332.64
991Szymczyk Marek1955M61264MINIPRB KOMBUD Radom313.67
1393Kostrzewa Maciej1949M61837MINIPRB KOMBUD Radom296.40

49

IGT MTB TEAM

PUNKTY : 932.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1352Somow Norbert1973M412843MAXIGT MTB TEAM466.33
1351Somow Dariusz1962M513012MAXIGT MTB TEAM465.81

50

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 898.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1465Grządka Przemysław1979M36738MAXPZU SPORT TEAM526.44
419Langner Michał1974M4175MINIPZU SPORT TEAM371.87

51

RADZIO ROWERY

PUNKTY : 879.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1200Czyżewski Rafał1979M314062MAXRADZIO ROWERY448.68
234Dziubiński Przemysław1983M315266MAXRADZIO ROWERY431.31

52

LOYALTY POINT RACING TEAM

PUNKTY : 843.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
58Jatelnicki Olgierd1972M410331MAXLOYALTY POINT RACING TEAM484.88
1979Drzewiecki Grzegorz1979M3278MINILOYALTY POINT RACING TEAM358.95

53

Allianz Partners MTB

PUNKTY : 838.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1044Żebrowski Marcin1983M34415MINIAllianz Partners MTB345.55
1005Kubicki Patryk1986M313544MINIAllianz Partners MTB311.22
1458Żebrowska Anna1986K34716MINIAllianz Partners MTB182.17

54

Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin

PUNKTY : 815.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
814Gajewski Karol1982M37642MAXAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin512.00
891Kaszewski Dawid2009C2213FANAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin151.88
818Gajewska Aleksandra2009D261FANAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin151.21

55

BIKE EXPO NARODOWY TEAM

PUNKTY : 786.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M411736MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM474.69
985Miroszkin Iwan1986M313143MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM312.03
302Miroszkina Mira2013DC29CROSBIKE EXPO NARODOWY TEAM

56

AGR PŁOŃSK

PUNKTY : 782.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Wasążnik Marcin1991M28311MAXAGR PŁOŃSK500.86
1372Ferski Andrzej1952M62249MINIAGR PŁOŃSK281.16

57

Accelerating Poland Bike Team

PUNKTY : 760.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
643Adamczyk Paweł1982M343MINIAccelerating Poland Bike Team394.18
641Adamczyk Bogusław1960M5204MINIAccelerating Poland Bike Team366.24

58

Instal Projekt

PUNKTY : 724.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1201Kozicki Rafał1985M325883MINIInstal Projekt265.39
1203Nowak Ireneusz1973M4305106MINIInstal Projekt230.73
1202Nowak Szymon2003MJ30613MINIInstal Projekt228.65

59

WAWA BIKE TEAM

PUNKTY : 680.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
214Kajak Dariusz1977M417865MINIWAWA BIKE TEAM298.57
1966Nasiłowski Jarosław1966M522028MINIWAWA BIKE TEAM282.60
882Kępa Maja2009D2259FANWAWA BIKE TEAM99.65

60

NASZ BIKE TEAM

PUNKTY : 679.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
640Wasiak Marta1977K4206MAXNASZ BIKE TEAM419.80
1194Wasiak Tadeusz1975M427194MININASZ BIKE TEAM259.89

61

HOT WHEELS

PUNKTY : 672.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
939Bralski Piotr1984M329199MINIHOT WHEELS244.27
946Jamski Sławomir1984M3296100MINIHOT WHEELS239.71
443Jamski Borys2012C1468FANHOT WHEELS96.16
577Strąk Wojciech2012C1499FANHOT WHEELS92.59
574Nowicki Krzysztof2012C15413FANHOT WHEELS66.94
1058Nowicka Aleksandra2011D13612FANHOT WHEELS66.78

62

Płock

PUNKTY : 652.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1439Kokoszczyński Janusz1950M6783MINIPłock330.15
1438Kokoszczyński Mateusz1988M39832MINIPłock322.56

63

Patnet Team

PUNKTY : 650.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2255Michalak Jacek1973M4228MINIPatnet Team363.58
1955Kępa Marcin1977M421075MINIPatnet Team286.62

64

Baran Cycling Team

PUNKTY : 625.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
333Brodzik Andrzej1963M511315MINIBaran Cycling Team318.63
367Piwowar Marek1957M61445MINIBaran Cycling Team306.41

65

POLSTAR DOORS TEAM

PUNKTY : 619.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Zgorzałek Daniel1982M39228MINIPOLSTAR DOORS TEAM324.04
1259Młynarczyk Michał1973M418667MINIPOLSTAR DOORS TEAM295.27

66

Club Bike Zwoleń

PUNKTY : 618.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
487Cywka Zbigniew1966M510612MINIClub Bike Zwoleń319.80
726Cywka Rafał1990M217714MINIClub Bike Zwoleń298.81

67

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 600.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1297Szczepański Mateusz2004MJ1419MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI306.67
1162Dobrowolski Mateusz2007C3208FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI154.46
1420Miąskiewicz Gabriela2007D3123FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI139.33

68

PROGRESSTRAINING.PL

PUNKTY : 595.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
362Mioduszewski Artur1978M483MAXPROGRESSTRAINING.PL595.49

69

Ramę na Ramię

PUNKTY : 578.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
356Baranowski Przemysław1981M31613MAXRamę na Ramię578.91

70

Stanwex II TEAM

PUNKTY : 576.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
380Włazałek Aleksander1999M11848MINIStanwex II TEAM296.36
379Włazałek Mariusz1974M422580MINIStanwex II TEAM280.25

71

AGK Nexelo Kurowski Team

PUNKTY : 572.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
740Kurowski Ernest1976M4195MAXAGK Nexelo Kurowski Team572.75

72

SKK Sokół Sokółka

PUNKTY : 570.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1048Nadany Mariusz1990M2211MAXSKK Sokół Sokółka570.09

73

KK CYKLON WARSZAWA

PUNKTY : 569.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
826Cygan Szymon1978M4226MAXKK CYKLON WARSZAWA569.57

74

ROWERY DUDA TEAM

PUNKTY : 562.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1456Duda Robert1969M4277MAXROWERY DUDA TEAM562.85

75

COMP TEAM

PUNKTY : 557.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1977Tyczyński Artur1977M417262MINICOMP TEAM299.37
180Frąckiewicz Tomasz1975M427597MINICOMP TEAM258.48

76

LOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW

PUNKTY : 547.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1125Dąbkowski Wojciech1988M34327MAXLOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW547.05

77

Janusze Polskiego Kolarstwa

PUNKTY : 538.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2401Kupis Piotr1981M328495MINIJanusze Polskiego Kolarstwa250.86
486Kupis Maciej2008C32310FANJanusze Polskiego Kolarstwa151.27
485Kupis Paweł2009C2286FANJanusze Polskiego Kolarstwa136.38

78

Zabłudów Team

PUNKTY : 527.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
157Kamiński Krystian1985M36336MAXZabłudów Team527.12

79

BLU Cersanit Team Refleks

PUNKTY : 520.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
649Rogalski Franciszek1960M5725MAXBLU Cersanit Team Refleks520.25

80

COLOR TEAM

PUNKTY : 506.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
782Michalak Jacek1975M48022MAXCOLOR TEAM506.76

81

CNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY

PUNKTY : 500.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1154Błazucki Piotr1985M315165MAXCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY432.97
1152Błazucka Zuzanna2012D13511FANCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY67.19

82

SSC Suchedniów

PUNKTY : 491.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
598Knieć Sławomir1957M6952MAXSSC Suchedniów491.86

83

LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków

PUNKTY : 490.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
231Tomczak Paweł1976M49828MAXLUKS Dwójka Diesel Truck Stryków490.65

84

Z-Hotel

PUNKTY : 487.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
491Demiańczuk Tomasz1982M310050MAXZ-Hotel487.79

85

BODYiCOACH

PUNKTY : 485.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
691Baziak Piotr1970M410130MAXBODYiCOACH485.02

86

PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 481.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
54Gula Konrad1977M410532MAXPRUSZYŃSKI CYCLING TEAM481.96

87

Kuźnia Triathlonu

PUNKTY : 474.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1287Nowakowski Rafał1973M411837MAXKuźnia Triathlonu474.37

88

Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team

PUNKTY : 473.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
962Pawełczyk Marek1974M412340MAXRaz Na Wozie Brzeziny MTB Team473.05

89

CRMS AUTO CZĘŚCI

PUNKTY : 400

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
695Cichocki Rafał1987M321MINICRMS AUTO CZĘŚCI400.00

90

ATLAS SPORT

PUNKTY : 382.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1383Dobrzyński Michał1975M473MINIATLAS SPORT382.42

91

MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI

PUNKTY : 379.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1098Łukasik Mikołaj2002M1131MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI379.27

92

NRF HEPU RACING

PUNKTY : 378.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1186Anasiak Nikodem1999M1142MININRF HEPU RACING378.91

93

STAJNIA ROWEROWA TEAM

PUNKTY : 367.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
986Miazek Jan2001M1184MINISTAJNIA ROWEROWA TEAM367.90

94

Probis Bike Team

PUNKTY : 366.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2334Stefanek Grzegorz1973M4196MINIProbis Bike Team366.26

95

Bikeholic Team Ostrów Maz

PUNKTY : 362.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
38Charucki Rafał1988M3246MINIBikeholic Team Ostrów Maz362.02

96

Luks Dwójka Danielo Sportswear

PUNKTY : 350.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
229Tomczak Igor2003MJ362MINILuks Dwójka Danielo Sportswear350.97

97

TS REGLE

PUNKTY : 345.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1085Piotrowski Ryszard1969M417766MAXTS REGLE345.30

98

Kross MTB Team

PUNKTY : 342.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1018Staniec Filip2000M1496MINIKross MTB Team342.95

99

JASIENICA TEAM

PUNKTY : 339.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1027Jednorowski Michał1978M45617MINIJASIENICA TEAM339.26

100

VELCREDO FACTORY TEAM

PUNKTY : 334.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
353Milewski Ireneusz1957M6642MINIVELCREDO FACTORY TEAM334.35

101

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 327.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2447Iwański Tomasz1983M38225MINIPRZYPAŚNIKI TEAM327.11

102

Dynamik - ART

PUNKTY : 320.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
759Praszczałek Hanna2001K1141MINIDynamik - ART320.23

103

Chyże Małpy

PUNKTY : 319.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1180Górski Paweł1971M410532MINIChyże Małpy319.83

104

Educational Testing Service (ETS) Global

PUNKTY : 318.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2015Zając Piotr1983M311436MINIEducational Testing Service (ETS) Global318.62

105

REXONA MTB TEAM

PUNKTY : 310.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1530Graczykowski Marek1977M413644MINIREXONA MTB TEAM310.78

106

Fantsmagoria Racing

PUNKTY : 308.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
158Sawicki Grzegorz1980M313845MINIFantsmagoria Racing308.31

107

Międzylesie

PUNKTY : 305.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
167Gawrysiak Maciej1967M514618MINIMiędzylesie305.72

108

Grupa Biegowa CHTMO

PUNKTY : 304.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
561Łatkowski Łukasz1977M415452MINIGrupa Biegowa CHTMO304.37

109

PRUSZKÓW

PUNKTY : 302.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1078Michałowski Artur1983M316151MINIPRUSZKÓW302.08

110

BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA

PUNKTY : 300.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1329Gozdecki Krzysztof1971M416458MINIBOUYGUES IMMOBILIER POLSKA300.71

111

Clear Bike Team

PUNKTY : 300.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1070Walczak Marek1958M61696MINIClear Bike Team300.14

112

Świdnik

PUNKTY : 299.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2405Tomaszewski Marcin1982M317053MINIŚwidnik299.56

113

KPPW Wołomin

PUNKTY : 298.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1346Czerepiński Sebastian1977M417564MINIKPPW Wołomin298.98

114

PINCET PLUS

PUNKTY : 297.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
165Pasiewicz Jacek1986M318256MINIPINCET PLUS297.20

115

Elwico

PUNKTY : 291

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
354Mędel Piotr1971M419570MINIElwico291.00

116

Klub Kenko

PUNKTY : 284.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
95Matyszczak Damian2001M12139MINIKlub Kenko284.82

117

PWPW RACING TEAM

PUNKTY : 282.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
632Rybicki Artur1978M421677MINIPWPW RACING TEAM282.82

118

ATOLBIKE

PUNKTY : 277.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
727Wróblewski Wojciech1986M323573MINIATOLBIKE277.94

119

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 273.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
3Busza Marcin1973M424285MINIKraft Automotive Team273.37

120

Kliwer Bike Team

PUNKTY : 269.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1129Jaworski Waldemar1956M624911MINIKliwer Bike Team269.50

121

Technicolor FSSC

PUNKTY : 263.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
712Wysocki Bartłomiej1988M326487MINITechnicolor FSSC263.88

122

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 255.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1140Koziorowski Adam1979M327790MINISTRABAG BIKE TEAM255.61

123

ZABIEGANY WOŁOMIN

PUNKTY : 250.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1441Sereda Grzegorz1979M328294MINIZABIEGANY WOŁOMIN250.98

124

Open Bike Team

PUNKTY : 246.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
93Florczak Arkadiusz1993M228922MINIOpen Bike Team246.47

125

VICTORIA RADZYMIN

PUNKTY : 246.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
979Maniecki Piotr2008C3166FANVICTORIA RADZYMIN165.17
987Tomaszewski Antoni2012C15211FANVICTORIA RADZYMIN80.96

126

Polonia Warszawa MTB

PUNKTY : 228.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1161Puchalski Paweł1961M530932MINIPolonia Warszawa MTB228.56
50Wojciechowska Karolina2014DC212CROSPolonia Warszawa MTB

127

UŚMIECHNIJ SIĘ I RUSZ

PUNKTY : 211.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
389Galeńska Anna1946K5434MINIUŚMIECHNIJ SIĘ I RUSZ211.71

128

Akademia Ruchu Płock

PUNKTY : 206.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Chrzanowski Ryszard1946M731610MINIAkademia Ruchu Płock206.02

129

MORAMP

PUNKTY : 191.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1453Żelażewski Mariusz1983M3319105MINIMORAMP191.47

130

RADZYMIN NOWE POKOLENIE

PUNKTY : 167.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
937Chaciński Krzysztof1985M3326107MINIRADZYMIN NOWE POKOLENIE167.71

131

BKS WATAHA WARSZAWA

PUNKTY : 156.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1151Madajczak Aleksandra2005D453FANBKS WATAHA WARSZAWA156.98

132

Pro Family Sport Team

PUNKTY : 130.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
331Bader-Strzała Adrianna2010D2158FANPro Family Sport Team130.40
99Wawer Antonina2014DC27CROSPro Family Sport Team
28Błazucki Stanisław2016CC18CROSCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY177Ziółek Aleksander2013CC23CROSThe Luzers143Cieszkowski Julian2013CC22CROSPOLSKARYBA.MTB