7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nadarzyn, 2019-05-12

Kategoria OPENC, Dystans FAN - 9.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 99

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1914Surdyk Filip2005C41KAMYK Radzymin MTB TEAM00:18:42
3913Górczyński Konrad2005C43KAMYK Radzymin MTB TEAM00:18:44
2377Węgrzynowski Bartosz2005C42BIKE SALON TEAM00:18:44
434Gregorowicz Jakub2005C44KAMYK Radzymin MTB TEAM00:18:45
5264Brutkowski Jakub2006C45UKK HURAGAN WOŁOMIN00:18:46
7341Sawicki Maciej2005C47Zielonka00:18:55
6269Zieliński Tomasz2005C46UKK HURAGAN WOŁOMIN00:18:56
8908Mrowiński Antoni2008C31KAMYK Radzymin MTB TEAM00:19:52
9909Gruca Michał2007C32KAMYK Radzymin MTB TEAM00:19:52
101585Klaczkowski Borys2007C33GIORRE TEAM SPORT00:19:55
1232Gregorowicz Maciej2008C35KAMYK Radzymin MTB TEAM00:19:56
11910Wścisły Cezary2007C34KAMYK Radzymin MTB TEAM00:20:00
13397Rogalski Maciej2009C21WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:20:09
15966Skrzyński Karol2007C36KAMYK Radzymin MTB TEAM00:20:10
16496Jedynak Michał2007C37LKK LUKS SŁAWNO00:20:11
14551Skura Mikołaj2005C48Warszawa00:20:12
171584Klaczkowski Mikołaj2010C22GIORRE TEAM SPORT00:21:13
18393Wolny Michał2009C23WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:21:29
19905Dudkowski Tymoteusz2010C24KAMYK Radzymin MTB TEAM00:21:31
201144Tabor Filip2006C49WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:21:42
21660Woźniak Szymon2009C25WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:21:54
22489Bicki Paweł2009C26WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:21:59
23486Kupis Maciej2008C38Janusze Polskiego Kolarstwa00:22:10
241268Makosz Mikołaj2005C410Warszawa00:22:15
261589Klimkiewicz Antoni2007C39UKS KOLARZ NADARZYN00:22:15
25891Kaszewski Dawid2009C27Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin00:22:18
281707Mroczek Jan2007C311WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:22:19
271162Dobrowolski Mateusz2007C310V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:22:20
29200Błaszczyk Michał2007C312WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:22:21
30881Dobosz Antoni2010C28WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:22:55
31607Łagowski Hubert2008C313INTERCARS SONIC BIKE TEAM00:23:25
32901Dudkowski Leonard2012C11KAMYK Radzymin MTB TEAM00:23:41
33399Drzewiecki Franek2011C12WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:23:47
34485Kupis Paweł2009C29Janusze Polskiego Kolarstwa00:23:57
361563Turek Oskar2008C314Młochów00:24:20
371485Mazgajski Tymoteusz2008C315Kanie00:24:21
38591Świderski Igor2011C13Józefosław00:24:22
35550Sarnacki Patryk2006C411MARCELI TEAM00:24:25
391468Kieliszek Jan2006C412Velmar Viridian Polska Team00:25:01
411406Wróblewski Adrian2011C14Warszawa00:25:03
40314Stankiewicz Stanisław2008C316IGT MTB TEAM00:25:06
43304Przybylski Witold2012C15BIKE SALON TEAM00:25:07
421583Cieślak Marcel2008C317UKS KOLARZ NADARZYN00:25:07
44391Janiak Franciszek2009C210INTERCARS SONIC BIKE TEAM00:25:48
451246Lewicki Jacek2010C211Warszawa00:26:03
4696Klaus Patryk2012C16KAMYK Radzymin MTB TEAM00:26:04
471474Siergiej Kacper2008C318Mława00:26:15
50887Konca Michał2007C319KOLARZ KLUB OŻARÓW00:26:27
49871Olszewski Antoni2009C212Serock00:26:31
482006Orzechowski Stanisław2006C413CODEPROUD MTB00:26:34
511484Budziński Aleksander2006C414Warszawa00:26:40
521473Tomaszewski Konrad2011C17Kanie00:26:41
531595Bakalarski Krzysztof2009C213Pruszków00:26:46
542202Malicki Bartosz2010C214Bike Concept00:27:04
552777Mirkowski Adrian2012C18Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin00:27:17
561494Żurawski Jacek2007C320HOT WHEELS00:28:05
57990Brylak Dawid2011C19WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:28:24
5812Kurman Antek2012C110Warszawa00:28:27
591517Michalski Tadeusz2010C215UKS KOLARZ NADARZYN00:28:33
601101Buczyński Adam2011C111MYBIKE.PL00:28:33
611242Skrobisz Filip2010C216Bieganów00:29:15
621363Drzewiecki Piotr2010C217Skarżysko Kościelne00:29:32
631499Zembrzuski Tymon2010C218Czarny Las00:29:43
66443Jamski Borys2012C112HOT WHEELS00:30:06
651492Nowak Tymon2009C220Warszawa00:30:06
642662Sterczewski Alex2010C219NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:30:09
671267Prusinowski Stanisław2008C321Mława00:30:16
681480Krawczyk Jakub2007C322Nadarzyn00:30:17
691512Dzwonkowski Aleksander2007C323Dzwonki00:30:22
70357Kliś Kacper2011C113Józefów00:30:47
71364Pawłowski Emil2012C114Nowy Kraszew00:30:53
72577Strąk Wojciech2012C115HOT WHEELS00:30:59
731321Rymuza Aleks2009C221Podkowa Leśna00:31:14
741587Klimkiewicz Stanisław2011C116UKS KOLARZ NADARZYN00:31:35
751157Rudziński Marcel2012C117Twister Team00:31:36
761489Sałek Szymon2011C118ANANASY00:32:00
771146Godlewski Kacper 2009C222KAMYK Radzymin MTB TEAM00:32:25
781509Dzwonkowski Antoni2011C119Dzwonki00:32:49
791006Orzechowski Karol2010C223CODEPROUD MTB00:33:09
801403Szymański Kacper2012C120BIKE SHOP RADOM00:33:30
821483Mazgajski Franciszek2011C122Kanie00:34:00
81954Grot Leon2011C121NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:34:03
831380Marcinkowski Franciszek2011C123WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:34:19
84421Trzciński Filip2011C124Józefów00:34:31
851404Piotrkowicz Maksymilian2011C125Tarczyn00:35:58
861562Dworzański Antoni2010C224Warszawa00:36:34
882550Bralski Aleksander2012C127HOT WHEELS00:36:51
87574Nowicki Krzysztof2012C126HOT WHEELS00:36:55
89526Wójcik Filip2012C128Łomianki00:40:20
901487Bobowski Jędrzej2012C129Warszawa00:40:55
911481Krawczyk Bartosz2009C225Nadarzyn00:41:43
921572Górski Franciszek2011C130HPE SPORT00:41:46
931237Piasecki Henryk2008C324Rozalin00:43:48
941385Strąk Franciszek2012C131HOT WHEELS00:44:04
951495Strąk Stanisław2013CC21Warszawa00:51:47
96488Bicki Szymon2011C132WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:52:13
971486Czyż Dawid2010C226Warszawa00:53:50
981472Godlewski Antek2006C415Warszawa00:55:13
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11123Błaszczyk Dominik2010C2 Nowa Wola