7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nadarzyn, 2019-05-12

Kategoria OPENM, Dystans MAX - 55.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 159

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1771Kuszmider Kamil1992M21KK Catena Wyszków01:47:10
2767Góralewski Łukasz1983M31KK Catena Wyszków01:47:12
5918Białek Patryk1988M33KAMYK Radzymin MTB TEAM01:49:48
3751Kuczyński Adrian1985M32KK Catena Wyszków01:49:49
4578Grędziński Bartosz1989M22KROSS STAFF TEAM01:49:50
6597Wolcendorf Jarosław1979M34JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:49:51
9448Zakrzewski Jerzy1984M37IM Logistic Rafbike Cycling Team01:49:52
81714Bielecki Łukasz1981M36Absolute Bikes Team01:49:54
7119Skalski Kacper1982M35Świat Rowerów Team01:49:54
10217Płoski Adam1988M38T4B Team01:50:01
11595Wolcendorf Jakub1975M41JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:50:13
12570Bożeń Jarosław1984M39Geodetic Dobry Kurs Team01:51:01
13117Woźnica Łukasz1994M23Świat Rowerów Team01:51:03
141190Chruślak Marcin1983M310Geodetic Dobry Kurs Team01:51:23
171315Niebielski Bartosz2001M11KAMYK Radzymin MTB TEAM01:51:29
151717Sienkiewicz Artur1982M311WIELISZEW HERON TEAM01:51:31
161463Czapliński Jan1982M312KOMOBIKE SCOTT01:51:33
18826Cygan Szymon1978M42KK CYKLON WARSZAWA01:51:41
192636Kwiatkowski Michał1983M313TEAM PKO BANK POLSKI01:53:03
20628Sobczak Krzysztof1983M314Geodetic Dobry Kurs Team01:53:06
212Rajkowski Ireneusz1989M24Absolute Bikes Team01:53:44
22154Witeska Jacek1984M315WIELISZEW HERON TEAM01:54:17
23384Grudziński Jakub1982M316Stanwex II TEAM01:55:20
241125Dąbkowski Wojciech1988M317LOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW01:55:40
271272Marciniak Daniel1993M25Velmar Viridian Polska Team01:55:43
251221Mrożewski Krzysztof1960M51MYBIKE.PL01:55:43
261286Błachucki Paweł1981M318Warszawa01:55:45
281281Kulesza Łukasz1981M319RETRO STORK TEAM01:56:29
291800Nowak Przemysław1991M26WIELISZEW HERON TEAM01:56:33
31573Sadło Przemysław1981M320NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:56:34
30889Knapczyk Piotr1978M43NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:56:36
331Pomaski Paweł1988M321T4B Team01:56:58
34139Leciejewski Kamil1983M322IFON KOLARZ KLUB01:57:01
32218Wyszkowski Arkadiusz1989M27T4B Team01:57:01
351469Mandes Michał1980M323Velmar Viridian Polska Team01:57:02
36332Brzostek Rafał1975M44NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:57:03
37253Sachs Karol1982M324AirBike.pl01:57:06
381184Marcelewicz Piotr1976M45MARCELI TEAM01:57:12
39245Ostrowski Grzegorz1961M52T4B Team01:57:14
40359Majkowski Krzysztof1994M28T4B Team01:57:23
41315Drzewiecki Marcin1974M46LOYALTY POINT RACING TEAM01:58:05
42330Jarosz Albert1975M47NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:58:32
431716Zygner Tomasz1984M325Absolute Bikes Team01:58:59
451529Kozysa Wojciech1980M327Warszawa01:59:05
442018Murdzia Tomasz1987M326LOYALTY POINT RACING TEAM01:59:10
46278Grudny Bartłomiej1978M48Alltop Stag Team01:59:16
481414Kieliszek Paweł1978M410Velmar Viridian Polska Team01:59:24
47776Perzanowski Artur1975M49Absolute Bikes Team01:59:26
49156Barańczyk Piotr1976M411WIELISZEW HERON TEAM02:00:03
501465Grządka Przemysław1979M328PZU SPORT TEAM02:00:05
51318Banul Rafał1977M412Cryospace Olsztyn02:00:13
521330Bakuła Marek1979M329Geodetic Dobry Kurs Team02:00:44
53733Marcinowski Dawid1987M330NRF HEPU RACING02:01:17
5454Gula Konrad1977M413PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM02:01:21
55653Zarzycki Michał1972M414Wodociągi Warszawskie02:01:27
56109Stanisławski Marek1980M331Warszawa02:02:06
57583Chmielewski Cezary1969M415BIKE SALON TEAM02:02:10
58827Bojdecki Filip1999M12KK CYKLON WARSZAWA02:02:22
591801Sudnik Irek1968M53LIRENE BIKE TEAM02:02:25
60755Babacz Aleksander1983M332NRF HEPU RACING02:02:48
61814Gajewski Karol1982M333Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin02:03:02
622016Kocik Rafał1980M334Geodetic Dobry Kurs Team02:03:04
63576Strąk Jarosław1982M335NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 02:03:11
64702Wasiak Damian1982M336KK Catena Wyszków02:03:18
65343Kasiński Ryszard1958M61IFON KOLARZ KLUB02:03:19
662603Grabowicz Bartosz1989M29TEAM PKO BANK POLSKI02:04:31
70507Sibiński Dariusz1977M417Płocki Klub Kolarski02:04:37
69795Bąkowski Marcin1974M416CrazyRacingTeam02:04:40
71828Guzik Piotr1973M418Warszawa02:04:41
671365Pazdrowski Robert1964M54DAZAR OLIMPIC PIASECZNO02:04:46
68598Knieć Sławomir1957M62SSC Suchedniów02:04:46
7241Czapski Andrzej1975M419MYBIKE.PL02:04:53
73773Antoniak Adam1978M420KK Catena Wyszków02:05:15
74649Rogalski Franciszek1960M55BLU Cersanit Team Refleks02:05:37
75425Wasążnik Marcin1991M210AGR PŁOŃSK02:05:46
76655Kamiński Wojciech1963M56Wodociągi Warszawskie02:06:00
78231Tomczak Paweł1976M422LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków02:06:30
7958Jatelnicki Olgierd1972M423LOYALTY POINT RACING TEAM02:06:34
77669Balcerzak Andrzej1976M421Cykloza02:06:34
801353Praxmajer Marcin1973M424Płocki Klub Kolarski02:07:32
813000Sadowski Marcin1989M211IM Logistic Rafbike Cycling Team02:07:49
821052Tkaczyk Maciej1978M425iWorldService02:07:55
83288Głębocki Jarosław1972M426DAMOVO BIKE TEAM02:08:07
842999Sienkiewicz Sebastian1980M337WIELISZEW HERON TEAM02:08:39
8553Lang Norbert1971M427Jastrzębnik02:08:55
87815Wilczyński Dariusz1978M428Centurion MTB Team02:09:01
86586Sotyn Marcin1991M212BIKE SALON TEAM02:09:02
88491Demiańczuk Tomasz1982M338Z-Hotel02:09:18
91347Bilski Artur1973M429IFON KOLARZ KLUB02:09:34
90123Kwiatkowski Rafał1985M340Kraft Automotive Team02:09:36
891243Skrobisz Piotr1981M339Bieganów02:09:40
931566Drajczyk Paweł1982M342Płocki Klub Kolarski02:09:41
92306Przybylski Piotr1981M341BIKE SALON TEAM02:09:45
941810Podębski Dariusz1971M430LIRENE BIKE TEAM02:10:01
97677Wierzbicki Jerzy1957M63TS MERAN OTWOCK02:10:02
95114Marcinkiewicz Sebastian1979M343Świat Rowerów Team02:10:02
962613Seferyniak Jacek1977M431TEAM PKO BANK POLSKI02:10:04
981439Kokoszczyński Janusz1950M64Płocki Klub Kolarski02:10:13
99409Sobczak Artur1978M432MYBIKE.PL02:10:24
1001102Buczyński Piotr1973M433MYBIKE.PL02:10:31
101115Jankiewicz Bogusław1974M434Świat Rowerów Team02:10:39
1021082Skalski Mariusz1976M435Stanisławów02:11:22
10355Kawalec Marcin1977M436Solec02:11:27
105732Wilczyński Jan1955M65Centurion MTB Team02:11:36
1041309Albrycht Mikołaj1984M344Geodetic Dobry Kurs Team02:11:41
106518Kasprzak Tomasz1965M57TS MERAN OTWOCK02:11:58
1081170Góralski Piotr1971M437Płocki Klub Kolarski02:12:07
107933Białek Tomasz1963M58KAMYK Radzymin MTB TEAM02:12:12
109925Rowicki Rafał1978M438KAMYK Radzymin MTB TEAM02:13:02
110502Ślesicki Grzegorz1972M439MYBIKE.PL02:13:09
11187Ochędzan Grzegorz1979M345Bike Fun Legionowo02:13:33
11231Podgórski Konrad1985M346Góra Kalwaria02:13:35
1132301Kado Grzegorz1963M59WIELISZEW HERON TEAM02:13:39
1141702Sikorski Andrzej1972M440Sochaczew02:14:09
11564Woźniak Jan1964M510MYBIKE.PL02:14:37
116571Gawkowski Robert1973M441DAX Rowery Legionowo02:14:39
1171419Tomczuk Artur1978M442Ząbki02:15:22
1181805Badowski Jacek1967M511LIRENE BIKE TEAM02:15:31
119537Seremak Paweł2000M13ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:15:35
120678Łabanowski Krzysztof1967M512BIKE SALON TEAM02:15:41
1211134Bakalarski Robert1973M443Pruszków02:16:16
123234Dziubiński Przemysław1983M347RADZIO ROWERY02:16:33
122470Kłosiński Krzysztof1975M444Ząbki02:16:39
1241013Staszczak Paweł1974M445Kwiatkówek02:16:59
125285Uliczny Marcin1974M446Płocki Klub Kolarski02:17:31
126633Flis Kamil1983M348Nowy Dwór Mazowiecki02:18:18
127144Furman Grzegorz1975M447KROSS STAFF TEAM02:18:28
1281610Śmiechurski Robert1966M513PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 02:18:50
1291408Bartosiewicz Mariusz1972M448ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:19:28
1301094Karkowski Rafał1977M449Płocki Klub Kolarski02:21:50
1311482Krawczyk Michał1978M450Nadarzyn02:21:57
1321511Graczyk Kamil1979M349MARCELI TEAM02:22:13
133202Adamczuk Marcin1973M451PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 02:22:16
1341533Skorek Marek1978M452TS MERAN OTWOCK02:23:08
135934Toruszewski Zdzisław1960M514KAMYK Radzymin MTB TEAM02:23:19
1361020Kominek Mikołaj1973M453Józefów02:23:26
137207Augustyniak Dariusz1979M350PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 02:23:54
1382638Nowak Marcin1978M454TEAM PKO BANK POLSKI02:24:11
139155Giedzicz Andrzej1975M455INTEGA02:24:45
1401252Szewczyk Andrzej1982M351Warszawa02:25:48
1411467Sawicki Andrzej1959M515Inżynieria Rowerowa02:27:33
1422022Wencel Norbert1992M213Warszawa02:27:42
143286Wroński Grzegorz1977M456DAMOVO BIKE TEAM02:27:55
144498Piskozub Jarosław1989M214Wysportowani Racing Team02:29:06
145932Godlewski Adam1972M457KAMYK Radzymin MTB TEAM02:29:40
146101Kuflewski Piotr1972M458Warszawa02:29:54
147656Pluciński Piotr1976M459Wodociągi Warszawskie02:30:19
1481809Wysocki Grzegorz1957M66LIRENE BIKE TEAM02:30:44
1491527Nowak Mariusz1970M460Płock02:32:26
1501813Adamczyk Waldemar1976M461LIRENE BIKE TEAM02:32:56
1511554Heba Grzegorz1966M516Kobyłka02:35:15
1521298Toroszewski Maciej1969M462HPE ESKOM02:35:40
153246Gramann Andrzej1949M67WIELISZEW HERON TEAM02:39:18
1541519Gutkowski Szymon1982M352JAKOOBCYCLES BKK TEAM02:41:11
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1462Janas Marek1990M2 IM Logistic Rafbike Cycling Team  
2975Uczkiewicz Jarosław1975M4 KAMYK Radzymin MTB TEAM  
31515Kalkowski Radosław1980M3 Velmar Viridian Polska Team  
4674Zaboklicki Przemysław1976M4 BIKE SALON TEAM  
5206Kalicki Grzegorz1982M3 PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM