7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nadarzyn, 2019-05-12

Kategoria M3, Dystans MINI - 31.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 152

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1695Cichocki Rafał1987M31CRMS AUTO CZĘŚCI01:00:07
21317Marcinkiewicz Grzegorz1986M32NASZ BIKE TEAM01:00:13
3572Chmielewski Patryk1986M33Warszawa01:00:31
4700Krupa Emil1987M34PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:00:31
13711Kaczmarski Artur1986M35NRF HEPU RACING01:02:22
201118Szymański Piotr1986M36BIKE SHOP RADOM01:03:22
241343Pawelec Filip1981M37Grafika i Ilustracja01:03:54
30542Bicki Artur1979M38Warszawa01:04:49
31463Podleś Marcin1985M39IM Logistic Rafbike Cycling Team01:05:10
321536Jasiński Marcin1985M310Koło01:05:21
36787Siwiński Łukasz1980M312Polski Klub MTB01:05:34
35213Piotrowicz Kamil1985M311T4B Team01:05:36
41579Rudziński Paweł1980M313Twister Team01:05:47
421979Drzewiecki Grzegorz1979M314LOYALTY POINT RACING TEAM01:05:50
47701Sarnacki Przemysław1982M317KK Catena Wyszków01:06:11
461417Dużyński Michał1980M316MCP Bike Team01:06:14
44675Kwiatkowski Krzysztof1982M315BEAT BIKE01:06:15
48556Domański Rafał1985M318Domy Drewniane DOMPOL01:06:26
49765Gębara Rafał1985M319Decathlon Team01:06:27
502200Kisson Daniel1981M320MARCELI TEAM01:06:40
55506Karwowski Jakub1984M321DSV01:06:48
58534Bylak Paweł1981M322Małopole01:07:15
601400Mazur Mikołaj1986M323WIELISZEW HERON TEAM01:07:24
62659Wierzbicki Maciej1985M324ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:07:29
631598Orszulak Adam1984M325MARO SPORT MTB TEAM01:07:31
66256Kamiński Wojciech1984M326Warszawa01:07:42
671164Bednarek Paweł1986M327Warszawa01:07:51
71609Golec Tomasz1979M328ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:08:18
731044Żebrowski Marcin1983M329Allianz Partners MTB01:08:27
76952Kłos Rafał1983M332T4B Team01:08:30
742112Kalinowski Michał1980M330Bike Concept01:08:30
7559Kolibowski Krzysztof1988M331Łomianki01:08:33
80823Seifert Paweł1983M334Płocki Klub Kolarski01:08:49
792035Turant Jarosław1982M333Warszawa01:08:55
82895Stefańczyk Maciej1985M335Warszawa01:09:07
831196Maciążek Jakub1985M336Warszawa01:09:16
841438Kokoszczyński Mateusz1988M337Płocki Klub Kolarski01:09:17
871547Michalak Artur1981M338Błonie01:09:28
881939Świder Andrzej1979M339Janusze Polskiego Kolarstwa01:09:50
94601Kaczmarczyk Marek1981M340KK Catena Wyszków01:10:06
97604Mroczek Hubert1979M342KK Catena Wyszków01:10:33
10088Kornatowski Mateusz1988M344AGR PŁOŃSK01:10:36
96219Kraśniewski Piotr1984M341T4B Team01:10:37
98614Ząbczyński Michał1983M343Warszawa01:10:41
109580Czyżewski Bogdan1985M346MARCELI TEAM01:11:10
1082015Zając Piotr1983M345Educational Testing Service (ETS) Global01:11:14
110174Behnke Przemysław1982M347Płocki Klub Kolarski01:11:14
1121418Cieloch Tomasz1980M348MCP Bike Team01:11:16
1181224Karaś Tomasz1983M351Legia Warszawa01:11:22
1171005Kubicki Patryk1986M350Allianz Partners MTB01:11:27
1161324Zajączkowski Michał1979M349Warszawa01:11:27
127158Sawicki Grzegorz1980M352Fantsmagoria Racing01:11:53
1291055Wróblewski Marcin1982M354Warszawa01:11:55
1282270Bajda Piotr1981M353NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:11:57
1311195Wachocki Bartosz1983M355Warszawa01:12:15
141671Szczepański Tomasz1980M359IBOX Mała Liga Cycling Team01:12:51
1372001Kordowski Konrad1980M356WIELISZEW HERON TEAM01:12:52
138704Bloch Michał1982M357KK Catena Wyszków01:12:57
139600Łagowski Jacek1980M358INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:12:59
1431945Cendrowski Jarosław1980M360Janusze Polskiego Kolarstwa01:13:06
146243Szczypek Łukasz1981M361PZU SPORT TEAM01:13:11
147610Mikołajczuk Łukasz1981M362ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:13:14
1501308Wołosz Wojciech1980M363KK24h01:13:16
1512227Kocki Łukasz1981M364Lublin01:13:18
156729Smolik Paweł1983M365Płock01:13:54
160452Szulim Paweł1982M366Venezia MTB01:13:57
1651147Rutkowski Piotr1981M368Velmar Viridian Polska Team01:14:16
1672121Kordowski Dariusz1985M369WIELISZEW HERON TEAM01:14:18
1631270Jończyk Michał1987M367Garwolin 01:14:18
172392Wolny Piotr1982M370e-point bike team01:14:34
1731397Sobiech Łukasz1986M371Warszawa01:14:53
184308Podgórski Bartosz1987M373Góra Kalwaria01:15:09
1861010Laczkowski Grzegorz1981M375Bike Fun Legionowo01:15:10
187849Sawicki Piotr1983M376Warszawa01:15:10
183615Nożewski Adam1983M372IGT MTB TEAM01:15:15
1851560Jaroń Michał1985M374Ride And Fun Polska01:15:15
1891049Wójtowicz Wojciech1988M377ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:15:22
1901415Moykowski Aleksander1984M378Warszawa01:15:27
1922500Michalski Adrian1987M379MARCELI TEAM01:15:33
1951278Zajączkowski Rafał1987M380Łomianki Dolne01:15:47
20022Budzikowski Michał1980M381Pruszków01:15:52
20369Gołoś Marcin1979M382Pruszków01:16:04
2091931Szuchnik Sebastian1986M383TS MERAN OTWOCK01:16:10
216727Wróblewski Wojciech1986M384ATOLBIKE01:16:37
2182405Tomaszewski Marcin1982M385Świdnik01:16:40
219748Pasiewicz Piotr1980M386ATRAM KOMINKI01:17:02
223988Kozłowski Piotr1980M388Radzymin01:17:09
221358Kliś Jakub1985M387Józefów01:17:11
2272608Pawlikowski Sebastian1984M389TEAM PKO BANK POLSKI01:17:35
2371571Sandelewski Marcin1979M392Milanowek01:18:03
232374Paprota Przemysław1979M390AGR PŁOŃSK01:18:03
236715Majkowski Bartosz1983M391Warszawa01:18:07
2401340Gryboś Piotr1981M393Brwinów01:18:16
25747Dworzański Michał1980M394DRUŻYNA TVN01:19:11
2591205Bońkowski Michał1986M395Warszawa01:19:14
2601516Szczurowski Łukasz1988M396T4B Team01:19:22
26879Petryczko Igor1979M397T4B Team01:19:52
2761236Ostrowski Adam1979M399Józefosław01:20:07
279104Majewski Krzysztof1979M3101Pęcice Małe01:20:16
2752401Kupis Piotr1981M398Janusze Polskiego Kolarstwa01:20:16
2811160Kołpaczyński Marcin1986M3102Błonie01:20:25
278516Cywiński Marcin1983M3100TS MERAN OTWOCK01:20:28
2842622Walczak Maciej1985M3103TEAM PKO BANK POLSKI01:20:38
2861127Jałowiecki Piotr1982M3104Nowy Dwór Mazowiecki01:20:47
290798Cieślik Michał1987M3105Wolskie01:21:04
2961559Kaliszewski Łukasz1986M3106Czersk01:21:31
3001078Michałowski Artur1983M3107PRUSZKÓW01:21:45
3011201Kozicki Rafał1985M3108Instal Projekt01:21:49
303313Kowalski Bartłomiej1981M3109Kampinos01:21:58
305528Stanek Tomasz1980M3110Józefosław01:22:01
3141490Patyk Wiktor1985M3113HPE SPORT01:22:05
3092324Goszczyński Łukasz1983M3111WIELISZEW HERON TEAM01:22:20
3111140Koziorowski Adam1979M3112STRABAG BIKE TEAM01:22:21
318834Kościk Łukasz1981M3114MCP Bike Team01:22:25
3191299Król Piotr1985M3115DENTALKING.EU01:22:33
3211548Kowalczyk Michal1981M31164M Team01:22:44
322813Sławiński Arkadiusz1983M3117OMIDA Cyclo Team01:23:05
3231342Świderski Przemysław1981M3118Józefosław01:23:07
324451Strzelecki Jakub1987M3119Venezia MTB01:23:11
3252612Rok Robert1980M3120TEAM PKO BANK POLSKI01:23:23
326688Niemyjski Jarosław1983M3121Bike Fun Legionowo01:23:46
3311523Dobosz Jakub1984M3122Góra Kalwaria01:23:58
3342150Walczak Paweł1988M3123Zerwani z łańcucha01:24:27
3361488Bobowski Robert1983M3124Warszawa01:24:29
338453Pilniak Mariusz1979M3125Venezia MTB01:24:44
3441263Hensoldt Roland1983M3127HPE SPORT01:24:45
3431496Strąk Tomasz1983M3126HOT WHEELS01:24:51
3471079Szymański Rafał1981M3128Teresin01:25:12
3501232Borowy Michał1979M3129Józefosław01:25:29
3581460Demiańczuk Maciej1979M3130MYBIKE.PL01:26:15
3621266Iłowiecki Mateusz1988M3131Warszawa01:26:34
365210Stanek Tomasz1988M3132PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:26:41
3671522Karecki Wojciech1981M3133Józefosław01:26:54
3691901Stanisławski Filip1979M3134MCP Bike Team01:27:03
3701336Sierakowski Tomasz1985M3135ATRAM KOMINKI01:27:05
3721325Muranowicz Daniel1986M3136WAWA BIKE TEAM01:27:09
373939Bralski Piotr1984M3137HOT WHEELS01:27:19
3751477Kaczmarczyk Oskar1987M3138Warszawa01:27:30
37657Tosiek Wojciech1982M3139LOTTO01:27:48
3791466Bojewski Jacek1982M3140Grodzisk Mazowiecki01:27:58
3821502Siekut Adam1981M3141METTLER TOLEDO01:28:11
3851561Radzyński Piotr1988M3142Piaseczno01:28:34
3911139Walenciak Paweł1980M3143Warszawa01:29:34
4121900Ochman Arkadiusz1981M3144Warszawa01:34:33
4151808Skotnicki Bartosz1981M3145LIRENE BIKE TEAM01:35:35
4191922Sawicki Adam1986M3146HUSARIA LC Elektronik01:37:37
423853Ciosek Andrzej1979M3147DEMANT TECHNOLOGY CENTRE01:42:23
4271453Żelażewski Mariusz1983M3148MORAMP01:51:26
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1709Król Paweł1985M3 DENTALKING.EU  
2922Mrowiński Adam1979M3 KAMYK Radzymin MTB TEAM  
3475Chojnacki Artur1980M3 Warszawa  
4309Sobkowiak Jan1980M3 IGT MTB TEAM