7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nadarzyn, 2019-05-12

Kategoria OPENK, Dystans MINI - 31.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 62

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1503Praszczałek Katarzyna2004KJ1UKK HURAGAN WOŁOMIN01:08:08
21700Sobczak Magdalena1990K21WIELISZEW HERON TEAM01:10:03
31412Tomaszewska Julita1978K41TIMBUD TEAM01:10:31
4461Bazańska Marta1991K22IM Logistic Rafbike Cycling Team01:12:13
5501Skura Katarzyna1980K31JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:12:19
6120Krzyczkowska Malwina2004KJ2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:12:33
7481Bednarczyk Bożena1989K23Bikeholic Team Ostrów Maz01:13:48
8689Knapczyk Małgorzata1978K42NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:15:11
935Gregorowicz Katarzyna1977K43BIKE SALON TEAM01:16:04
10977Kaszewiak Karolina1989K24Warszawa01:18:02
11545Nowak Julia1999K11BIKE SALON TEAM01:18:15
12460Bicka Ilona1979K32Warszawa01:19:51
13804Bielecka Magdalena1978K44Zerwani z łańcucha01:20:27
142715Szypszak Anna1987K33Warszawa01:20:35
151291Pietrasik Elżbieta1985K34Geodetic Dobry Kurs Team01:20:39
16759Praszczałek Hanna2001K12Dynamik - ART01:21:24
17370Wojciechowska Marta1970K45Adiostry Team01:21:33
182178Tararuj Edyta1978K46TEAM PKO BANK POLSKI01:22:43
192302Kado Magdalena1990K25WIELISZEW HERON TEAM01:22:58
202811Marcelewicz Barbara1978K47MARCELI TEAM01:23:18
21124Moćko Beata1972K48Świat Rowerów Team01:23:56
221322Przepieść Kamila1984K35The Luzers01:25:06
24924Surdyk Joanna1978K49KAMYK Radzymin MTB TEAM01:25:07
23552Kozak Maryla1981K36MARCELI TEAM01:25:13
26310Sobkowiak Agnieszka1974K410IGT MTB TEAM01:25:25
25673Zaboklicka Aniela2002K13Warszawa01:25:28
27557Kowalska Małgorzata1966K51STRABAG BIKE TEAM01:25:56
28947Dyjas Aneta1983K37TEAM PKO BANK POLSKI01:27:50
291331Grodecka Aleksandra1990K26Warszawa01:27:50
30499Kubik Wiktoria1999K14Wysportowani Racing Team01:28:25
31996Klaus Monika1979K38KAMYK Radzymin MTB TEAM01:28:35
32567Seferyniak Marzena1977K411BNP Paribas01:29:06
331262Troficka Klara1980K39Warszawa01:29:38
34562Perycz Agnieszka1989K27Warszawa01:29:48
351197Rój-Karkowska Agata1979K310Płocki Klub Kolarski01:30:44
36855Wolny Małgorzata1980K311DEMANT TECHNOLOGY CENTRE01:31:25
37450Skorupka Sylwia1990K28Venezia MTB01:33:02
381249Hajbowicz Agnieszka1989K29STRABAG BIKE TEAM01:33:11
39599Bieniek Małgorzata1970K412SSC Suchedniów01:33:19
401507Sczaniecka Karolina1980K312METTLER TOLEDO01:33:51
41789Stefańska Elżbieta1977K413BNP Paribas01:34:16
42943Gęglawy Jolanta1979K313BNP Paribas01:36:17
431451Siedlewska-Cieślińska Anna1981K314BNP Paribas01:36:22
442108Marcelewicz Zuzanna2003KJ3MARCELI TEAM01:36:54
461556Dobosz Dorota1981K316WAWA BIKE TEAM01:36:55
452505Karpowicz Paula1988K315REXONA MTB TEAM01:36:57
471599Kajak Monika1979K317Warszawa01:37:09
481225Korajczyk Jolanta1968K52Legionowo01:37:27
491803Kowalik Monika1980K318LIRENE BIKE TEAM01:39:00
50411Kuchniewska Beata1966K53MYBIKE.PL01:39:18
51560Benesz Magdalena1981K319Otwock01:39:33
522003Marcelewicz Aleksandra2003KJ4MARCELI TEAM01:40:13
531478Orłowska Marta1993K210Warszawa01:44:16
541806Paziewska Patrycja1982K320LIRENE BIKE TEAM01:44:48
551537Czapska Bożena1978K414MYBIKE.PL01:45:41
561593Masłowska Anna1977K415Książenice01:47:30
571540Magiera Aldona1959K54Warszawa01:50:37
581531Lipowiecka Ewa1957K55COMPAS Bike Team 01:54:30
591458Żebrowska Anna1986K321Allianz Partners MTB01:55:59
601528Grudzińska Sylwia1982K322Stanwex II TEAM02:03:59
611470Kołecka Maria1961K56Nadarzyn02:44:56
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1447Sajnóg Anna1989K2 IM Logistic Rafbike Cycling Team