7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nadarzyn, 2019-05-12

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 31.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 446

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1695Cichocki Rafał1987M31CRMS AUTO CZĘŚCI01:00:07
21317Marcinkiewicz Grzegorz1986M32NASZ BIKE TEAM01:00:13
3572Chmielewski Patryk1986M33Warszawa01:00:31
4700Krupa Emil1987M34PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:00:31
552Posadzy Tomasz1973M41metrobikes.pl01:00:35
9432Lange Marcin1978M44T4B Team01:01:51
1233Gregorowicz Marek1977M45BIKE SALON TEAM01:01:54
6548Szturnoga Sylwester1970M42Niewiadów Boro01:01:54
7756Bralewski Mirosław1963M51KK Catena Wyszków01:01:55
10446Rostek Jerzy1964M52Erkado RT Kraśnik01:01:55
81497Dobrzyński Michał1975M43ATLAS SPORT01:01:55
11110Krupa Andrzej1963M53PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:01:56
13711Kaczmarski Artur1986M35NRF HEPU RACING01:02:22
14464Kaniewski Rafał1994M21IM Logistic Rafbike Cycling Team01:02:28
18130Krzyczkowski Michał1998M22INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:03:15
171254Barul Sławomir1964M54Niewiadów Boro01:03:17
1642Fedor Martin1977M47T4B Team01:03:17
15774Góralewski Wojciech1974M46KK Catena Wyszków01:03:19
201118Szymański Piotr1986M36BIKE SHOP RADOM01:03:22
19419Langner Michał1974M48PZU SPORT TEAM01:03:22
2180Petryszyn Maciej2004MJ1UKK HURAGAN WOŁOMIN01:03:25
241343Pawelec Filip1981M37Grafika i Ilustracja01:03:54
232255Michalak Jacek1973M410Patnet Team01:03:56
22387Tuski Maciej1978M49AEGON CYCLING TEAM01:03:57
25929Surdyk Maciej1977M411KAMYK Radzymin MTB TEAM01:04:01
26850Kallas Arkadiusz1976M412Warszawa01:04:12
27223Zieliński Adam1978M413Zielonka01:04:39
29596Pietrzak Andrzej1974M415JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:04:41
28605Puławski Andrzej1978M414KK Catena Wyszków01:04:41
30542Bicki Artur1979M38Warszawa01:04:49
31463Podleś Marcin1985M39IM Logistic Rafbike Cycling Team01:05:10
321536Jasiński Marcin1985M310Koło01:05:21
332054Świderski Tomasz1973M416Warszawa01:05:25
341546Niklewicz Sebastian1973M417HPE ESKOM01:05:31
36787Siwiński Łukasz1980M312Polski Klub MTB01:05:34
35213Piotrowicz Kamil1985M311T4B Team01:05:36
371255Wrzesień Robert1965M55Niewiadów Boro01:05:39
38667Małysa Krzysztof1990M23ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:05:42
391777Grot Mariusz1973M418NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:05:42
40254Staniewski Michał1978M419AirBike.pl01:05:43
41579Rudziński Paweł1980M313Twister Team01:05:47
421979Drzewiecki Grzegorz1979M314LOYALTY POINT RACING TEAM01:05:50
431591Pociask Maciej2002M11Warbud-wartobudować01:06:06
47701Sarnacki Przemysław1982M317KK Catena Wyszków01:06:11
461417Dużyński Michał1980M316MCP Bike Team01:06:14
44675Kwiatkowski Krzysztof1982M315BEAT BIKE01:06:15
4525Czachor Piotr1974M420ISOVER MTB TEAM LUBLIN01:06:15
48556Domański Rafał1985M318Domy Drewniane DOMPOL01:06:26
49765Gębara Rafał1985M319Decathlon Team01:06:27
51541Nowakowski Piotr1970M421ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:06:34
531991Mirecki Bartłomiej1991M24Wysportowani Racing Team01:06:39
502200Kisson Daniel1981M320MARCELI TEAM01:06:40
521462Staniec Filip2000M12Kross MTB Team01:06:40
5468Świderski Tadeusz1968M56TIMBUD TEAM01:06:47
55506Karwowski Jakub1984M321DSV01:06:48
56229Tomczak Igor2003MJ2Luks Dwójka Danielo Sportswear01:06:57
571382Krajewski Marek1957M61Płocki Klub Kolarski01:07:08
58534Bylak Paweł1981M322Małopole01:07:15
591059Rusowicz Waldemar1955M62Erkado RT Kraśnik01:07:20
601400Mazur Mikołaj1986M323WIELISZEW HERON TEAM01:07:24
62659Wierzbicki Maciej1985M324ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:07:29
611962Karulak Janusz1962M57Warszawa01:07:30
631598Orszulak Adam1984M325MARO SPORT MTB TEAM01:07:31
651007Rajchert Radosław1976M422PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:07:37
64665Oniśk Damian2001M13Wertepowiec Łochów01:07:38
66256Kamiński Wojciech1984M326Warszawa01:07:42
671164Bednarek Paweł1986M327Warszawa01:07:51
681350Patalan Dariusz1976M423TIMBUD TEAM01:07:56
69344Urbański Sebastian1978M424Otwock01:08:00
7090Bilicki Paweł1990M25AGR PŁOŃSK01:08:16
71609Golec Tomasz1979M328ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:08:18
7266Sokolnicki Sławomir1966M58T4B Team01:08:24
731044Żebrowski Marcin1983M329Allianz Partners MTB01:08:27
76952Kłos Rafał1983M332T4B Team01:08:30
742112Kalinowski Michał1980M330Bike Concept01:08:30
7559Kolibowski Krzysztof1988M331Łomianki01:08:33
771031Skrzypczak Marcin1975M425Warszawa01:08:33
80823Seifert Paweł1983M334Płocki Klub Kolarski01:08:49
792035Turant Jarosław1982M333Warszawa01:08:55
782137Walkiewicz Igor1999M14MARCELI TEAM01:08:56
811288Paulanis Cyprian1989M26MYBIKE.PL01:09:01
82895Stefańczyk Maciej1985M335Warszawa01:09:07
831196Maciążek Jakub1985M336Warszawa01:09:16
841438Kokoszczyński Mateusz1988M337Płocki Klub Kolarski01:09:17
851362Kita Marcin1978M426Bike Concept01:09:17
871547Michalak Artur1981M338Błonie01:09:28
86819Godlewski Dominik2003MJ3WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:09:29
89111Zakrzewski Andrzej1976M427LOTTO01:09:45
902030Moczydłowski Piotr1976M428Ząbki01:09:46
881939Świder Andrzej1979M339Janusze Polskiego Kolarstwa01:09:50
92376Węgrzynowski Mariusz1977M430BIKE SALON TEAM01:09:50
912100Bachański Rafał1977M429Zerwani z łańcucha01:09:51
93151Starachowski Tomasz1963M59Bike Concept01:10:00
94601Kaczmarczyk Marek1981M340KK Catena Wyszków01:10:06
95840Parol Artur1975M431Warszawa01:10:23
97604Mroczek Hubert1979M342KK Catena Wyszków01:10:33
992828Waracki Mateusz1993M27Ostrów Mazowiecka01:10:35
1021436Decyk Łukasz1990M28Warszawa01:10:35
10088Kornatowski Mateusz1988M344AGR PŁOŃSK01:10:36
96219Kraśniewski Piotr1984M341T4B Team01:10:37
98614Ząbczyński Michał1983M343Warszawa01:10:41
1011027Jednorowski Michał1978M432JASIENICA TEAM01:10:44
104328Szymkowski Artur1967M510Jabłonna01:10:44
1031122Sztylka Rafał1974M433IGT MTB TEAM01:10:48
10575Tomaszewski Jakub2003MJ4TIMBUD TEAM01:10:54
1061530Graczykowski Marek1977M434REXONA MTB TEAM01:11:04
1071173Szewczenko Vadim1969M435TS MERAN OTWOCK01:11:05
109580Czyżewski Bogdan1985M346MARCELI TEAM01:11:10
1082015Zając Piotr1983M345Educational Testing Service (ETS) Global01:11:14
110174Behnke Przemysław1982M347Płocki Klub Kolarski01:11:14
1121418Cieloch Tomasz1980M348MCP Bike Team01:11:16
111824Kacprzak Marcin1993M29Warszawa01:11:18
113262Kacprzak Konrad2003MJ5UKK HURAGAN WOŁOMIN01:11:19
1142005Wejner Olgierd1973M436MCP Bike Team01:11:21
1181224Karaś Tomasz1983M351Legia Warszawa01:11:22
11574Tomaszewski Bogdan1974M437TIMBUD TEAM01:11:22
1171005Kubicki Patryk1986M350Allianz Partners MTB01:11:27
1161324Zajączkowski Michał1979M349Warszawa01:11:27
121796Bielecki Jakub1989M210DSV01:11:29
1191683Skalski Mirosław1971M438sklepbicykl.pl - perfectsource01:11:29
1221501Gromek Arkadiusz1972M440METTLER TOLEDO01:11:32
1202734Dużyński Sebastian1975M439MCP Bike Team01:11:34
123554Grabek Radosław1975M441Warszawa01:11:39
12424Nowak Jan1962M511KAMYK Radzymin MTB TEAM01:11:51
127158Sawicki Grzegorz1980M352Fantsmagoria Racing01:11:53
1251503Post Marek1975M442Szczęsne01:11:55
1291055Wróblewski Marcin1982M354Warszawa01:11:55
126803Janicki Sławomir1971M443Zerwani z łańcucha01:11:57
1282270Bajda Piotr1981M353NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:11:57
13285Kuczyński Dariusz1975M444Żyrardów01:12:06
130429Gruszewski Hadrian2004MJ6Mława01:12:06
134794Rosiński Michał1975M446Warszawa01:12:15
1311195Wachocki Bartosz1983M355Warszawa01:12:15
133472Kozicki Sławomir1973M445Włocławek01:12:16
135152Barnaś Paweł1975M447Bike Concept01:12:25
136166Łaniewski Piotr1971M448Legionowo01:12:35
141671Szczepański Tomasz1980M359IBOX Mała Liga Cycling Team01:12:51
1372001Kordowski Konrad1980M356WIELISZEW HERON TEAM01:12:52
140487Cywka Zbigniew1966M512Club Bike Zwoleń01:12:55
138704Bloch Michał1982M357KK Catena Wyszków01:12:57
139600Łagowski Jacek1980M358INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:12:59
1421972Kościelniak Piotr1972M449BDC Development01:13:03
144137Witkowski Grzegorz1959M513LOTTO01:13:04
1431945Cendrowski Jarosław1980M360Janusze Polskiego Kolarstwa01:13:06
1452800Brzeziński Michał2001M15MARCELI TEAM01:13:09
148948Kasprzak Michał1968M514Falenty Duże01:13:10
146243Szczypek Łukasz1981M361PZU SPORT TEAM01:13:11
14992Nowakowski Rafał1974M450Warszawa01:13:14
147610Mikołajczuk Łukasz1981M362ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:13:14
1501308Wołosz Wojciech1980M363KK24h01:13:16
1512227Kocki Łukasz1981M364Lublin01:13:18
1521247Kolasiński Dorian1996M211Rozalin01:13:29
1541025Lech Paweł1978M452Warszawa01:13:47
153351Mikołajczyk Emil1974M451Brańszczyk01:13:47
156729Smolik Paweł1983M365Płock01:13:54
160452Szulim Paweł1982M366Venezia MTB01:13:57
157594Nowak Filip1974M454Warszawa01:14:00
1551521Hunkiewicz Wojciech1972M453MCP Bike Team01:14:00
1581708Smejda Jacek1975M455Warszawa01:14:03
1612504Kondratowicz Łukasz1989M212Zerwani z łańcucha01:14:04
159336Bober Zbigniew1946M71T4B Team01:14:07
16448Makowski Jacek1969M457TIMBUD TEAM01:14:11
162201Panasiuk Tomasz1972M456PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:14:14
1682502Mańko Tomasz1975M459Warszawa01:14:15
1651147Rutkowski Piotr1981M368Velmar Viridian Polska Team01:14:16
1672121Kordowski Dariusz1985M369WIELISZEW HERON TEAM01:14:18
1631270Jończyk Michał1987M367Garwolin 01:14:18
1661711Kamiński Tomasz1973M458HUSARIA LC Elektronik01:14:21
169679Kulesza Krzysztof1971M460BANK PEKAO TEAM01:14:33
172392Wolny Piotr1982M370e-point bike team01:14:34
1701510Banasiak Marcin1974M461METTLER TOLEDO01:14:34
17117Slivchuk Piotr1991M213TEAM PKO BANK POLSKI01:14:35
175167Gawrysiak Maciej1967M516Międzylesie01:14:52
1731397Sobiech Łukasz1986M371Warszawa01:14:53
174455Kurek Mirosław1967M515LOTTO01:14:54
179835Zembrzuski Wojciech1978M463CZARNY LAS01:14:55
1781557Bieniada Marcin1959M518Fitness Trocinowa Falenica01:14:58
180242Piętka Jarosław1969M464JALEX-SPORT-TOUR TEAM01:14:59
177327Nowosiński Wojciech1973M462Jabłonna01:15:01
176808Hofman Tomasz1964M517Kraft Automotive Team01:15:02
181395Grocholewicz Mariusz1974M465Łódź01:15:07
184308Podgórski Bartosz1987M373Góra Kalwaria01:15:09
1821329Gozdecki Krzysztof1971M466BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA01:15:10
1861010Laczkowski Grzegorz1981M375Bike Fun Legionowo01:15:10
187849Sawicki Piotr1983M376Warszawa01:15:10
1881047Borcuch Marcin1977M467Szczęsne01:15:14
183615Nożewski Adam1983M372IGT MTB TEAM01:15:15
1851560Jaroń Michał1985M374Ride And Fun Polska01:15:15
1891049Wójtowicz Wojciech1988M377ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:15:22
1941370Bochenek Wojciech1965M519BANK PEKAO TEAM01:15:25
1901415Moykowski Aleksander1984M378Warszawa01:15:27
191698Jarosiewicz Michał1989M214Warszawa01:15:27
1932555Sienkiewicz Zbigniew1953M63WIELISZEW HERON TEAM01:15:31
1922500Michalski Adrian1987M379MARCELI TEAM01:15:33
198561Łatkowski Łukasz1977M469Grupa Biegowa CHTMO01:15:46
1951278Zajączkowski Rafał1987M380Łomianki Dolne01:15:47
1961818Klepacki Mateusz1993M215Warszawa01:15:50
201837Barbachowski Jerzy1968M520Warszawa01:15:51
20022Budzikowski Michał1980M381Pruszków01:15:52
1991998Kamiński Grzegorz1970M470Otwock01:15:53
197434Turski Przemysław1975M468MCP Bike Team01:15:56
202726Cywka Rafał1990M216Club Bike Zwoleń01:15:59
2041549Zimak Grzegorz1973M471Błonie01:16:01
205558Lasek Marcin1974M472Legionowo01:16:03
20369Gołoś Marcin1979M382Pruszków01:16:04
208198Mika Jakub1976M474DAX Rowery Legionowo01:16:09
206175Kucher Maksym1994M217Warszawa01:16:09
2091931Szuchnik Sebastian1986M383TS MERAN OTWOCK01:16:10
2071977Tyczyński Artur1977M473COMP TEAM01:16:12
211998Klaus Albert1975M475KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:12
2121534Mamcarz Paweł1978M476WAWA BIKE TEAM01:16:20
2101070Walczak Marek1958M64Clear Bike Team01:16:25
213214Kajak Dariusz1977M477WAWA BIKE TEAM01:16:30
2141371Grzelak Mateusz2003MJ7TIMBUD TEAM01:16:34
216727Wróblewski Wojciech1986M384ATOLBIKE.PL01:16:37
215380Włazałek Aleksander1999M16Stanwex II TEAM01:16:38
2171569Kondratowicz Sebastian1977M478Rockwell Automation01:16:39
2182405Tomaszewski Marcin1982M385Świdnik01:16:40
2202708Mroczek Rafał1976M479Warszawa01:17:00
219748Pasiewicz Piotr1980M386ATRAM KOMINKI01:17:02
222847Muszyński Piotr1973M480Warszawa01:17:09
223988Kozłowski Piotr1980M388Radzymin01:17:09
221358Kliś Jakub1985M387Józefów01:17:11
2252614Smagalski Michał1978M481TEAM PKO BANK POLSKI01:17:20
2242714Bętkowski Dawid1993M218Warszawa01:17:26
2261039Smoliński Marcin1976M482Warszawa01:17:28
22895Matyszczak Damian2001M17Klub Kenko01:17:35
2272608Pawlikowski Sebastian1984M389TEAM PKO BANK POLSKI01:17:35
2291177Klimkiewicz Piotr1976M483MCP Bike Team01:17:49
230749Machowicz Jakub1972M484DAX Rowery Legionowo01:17:58
2421518Hilczer Piotr1967M522Bike Concept01:17:58
23173Skiba Robert1973M485Nowe Grobice01:18:00
233476Jazgara Robert1975M486Warszawa01:18:02
2371571Sandelewski Marcin1979M392Milanowek01:18:03
232374Paprota Przemysław1979M390AGR PŁOŃSK01:18:03
234342Sawicki Jacek1969M487Zielonka01:18:07
236715Majkowski Bartosz1983M391Warszawa01:18:07
2391971Stelmaszczyk Grzegorz1971M489Warszawa01:18:09
241335Sieradz Dariusz1968M521DAX Rowery Legionowo01:18:12
235786Rymuza Patryk1996M219Podkowa Leśna01:18:12
2401340Gryboś Piotr1981M393Brwinów01:18:16
238354Mędel Piotr1971M488Elwico01:18:18
2461304Popławski Paweł1969M492BNP Paribas01:18:19
2432902Dybek Jarosław1968M523Warszawa01:18:25
2471009Fila Robert1973M493Otwock01:18:27
244792Chyczewski Rafał1973M490Kuźnia Talentów01:18:28
2452627Ziółek Marcin1978M491TEAM PKO BANK POLSKI01:18:28
2492300Brzeziński Andrzej1977M495MARCELI TEAM01:18:36
250248Małolepszy Janusz1970M496RAZEM TRENUJEMY SPORT01:18:39
2481724Rybak Jacek1977M494AEGON CYCLING TEAM01:18:39
251719Karwowski Maciej1991M220DSV01:18:44
2531207Błaszczyk Sławomir1977M498Piaseczno01:18:50
254845Falejczyk Paweł1974M499T4B Team01:18:52
252372Skrzyński Mariusz1972M497Warszawa01:18:53
256632Rybicki Artur1978M4101PWPW RACING TEAM01:19:11
25747Dworzański Michał1980M394DRUŻYNA TVN01:19:11
2583Busza Marcin1973M4102Kraft Automotive Team01:19:13
2591205Bońkowski Michał1986M395Warszawa01:19:14
2551944Wdowiak Wojciech1977M4100Warszawa01:19:15
2631555Dobosz Seweryn1976M4103WAWA BIKE TEAM01:19:16
2601516Szczurowski Łukasz1988M396T4B Team01:19:22
261504Szewczyk Benedykt1948M72Płocki Klub Kolarski01:19:27
266307Orzechowski Paweł1977M4106CODEPROUD MTB01:19:30
262345Kaczorowski Aleksander1946M73WIELISZEW HERON TEAM01:19:31
2641535Dziobek Jacek1976M4104Bytom01:19:32
265379Włazałek Mariusz1974M4105Stanwex II TEAM01:19:39
267623Łuczyński Zbigniew1959M524Polski Klub MTB01:19:45
2701150Wypich Marcin1970M4107TIMBUD TEAM01:19:50
26879Petryczko Igor1979M397T4B Team01:19:52
2691036Krasiński Ryszard1946M74Lipsko01:19:53
27226Stola Paweł1975M4108Warszawa01:19:57
271126Kuchcik Filip2004MJ8WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:20:01
2731269Mroczek Mariusz1977M4109Velmar Viridian Polska Team01:20:05
2761236Ostrowski Adam1979M399Józefosław01:20:07
2741964Gordon Piotr1964M525Warszawa01:20:14
279104Majewski Krzysztof1979M3101Pęcice Małe01:20:16
2752401Kupis Piotr1981M398Janusze Polskiego Kolarstwa01:20:16
277103Możański Grzegorz1944M75COZMOBIKE.pl01:20:19
2801538Foremniak Włodzimierz1955M65Ostrowiec Świętokrzyski01:20:23
2811160Kołpaczyński Marcin1986M3102Błonie01:20:25
278516Cywiński Marcin1983M3100TS MERAN OTWOCK01:20:28
2821925Ośka Dawid1978M4110HUSARIA LC Elektronik01:20:31
2831513Rdest Łukasz1978M4111Sochaczew01:20:31
2842622Walczak Maciej1985M3103TEAM PKO BANK POLSKI01:20:38
2851968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M526Warszawa01:20:42
2881920Cykman Maciej1976M4113HUSARIA LC Elektronik01:20:46
2861127Jałowiecki Piotr1982M3104Nowy Dwór Mazowiecki01:20:47
2871355Kłęk Piotr1973M4112Warszawa01:20:50
289325Roszkowski Hubert1975M4114Piaseczno01:20:57
29144Socha Igor2003MJ9Zerwani z łańcucha01:21:01
290798Cieślik Michał1987M3105Wolskie01:21:04
292293Nieciecki Robert1972M4115DAMOVO BIKE TEAM01:21:07
2942606Komorowski Robert1973M4116TEAM PKO BANK POLSKI01:21:18
293514Rekiel Łukasz1990M221Puławy01:21:19
295334Popis Maciej1978M4117TS MERAN OTWOCK01:21:28
2961559Kociszewski Łukasz1986M3106Czersk01:21:31
297433Alejandro QUIÑONES-GARCIA1973M4118Błonie01:21:37
3001078Michałowski Artur1983M3107PRUSZKÓW01:21:45
298230Pucia Sebastian1976M4119Radzymin01:21:48
299566Kuflikowski Sebastian1976M4120Bike Fun Legionowo01:21:49
3011201Kozicki Rafał1985M3108Instal Projekt01:21:49
302559Dzideczek Tomasz1968M527Józefów01:21:51
303313Kowalski Bartłomiej1981M3109Kampinos01:21:58
304696Weiss Krzysztof1962M528Kraft Automotive Team01:22:00
305528Stanek Tomasz1980M3110Józefosław01:22:01
3141490Patyk Wiktor1985M3113HPE ESKOM01:22:05
3071532Lipowiecki Bogusław1960M529COMPAS Bike Team 01:22:07
3061245Poterek Sławomir1976M4121Komorów01:22:10
3081129Jaworski Waldemar1956M66Kliwer Bike Team01:22:13
3092324Goszczyński Łukasz1983M3111WIELISZEW HERON TEAM01:22:20
3111140Koziorowski Adam1979M3112STRABAG BIKE TEAM01:22:21
316636Sobala Arnold1990M222Warszawa01:22:22
310204Ślusarczyk Maciej1968M530PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:22:22
312549Bogucki Zbigniew1946M76WIELISZEW HERON TEAM01:22:24
318834Kościk Łukasz1981M3114MCP Bike Team01:22:25
31340Wydziałkiewicz Marek1971M4122Zerwani z łańcucha01:22:26
315495Jedynak Mikołaj2003MJ10LKK LUKS SŁAWNO01:22:28
3172400Kozak Tadeusz1951M67MARCELI TEAM01:22:28
3191299Król Piotr1985M3115DENTALKING.EU01:22:33
3201119Kulesza Michał1971M4123Warszawa01:22:33
3211548Kowalczyk Michal1981M31164M Team01:22:44
3222639Stanisławski Mateusz2004MJ11TEAM PKO BANK POLSKI01:23:03
323813Sławiński Arkadiusz1983M3117OMIDA Cyclo Team01:23:05
3241342Świderski Przemysław1981M3118Józefosław01:23:07
325451Strzelecki Jakub1987M3119Venezia MTB01:23:11
3262612Rok Robert1980M3120TEAM PKO BANK POLSKI01:23:23
328180Frąckiewicz Tomasz1975M4124COMP TEAM01:23:45
327688Niemyjski Jarosław1983M3121Bike Fun Legionowo01:23:46
3291002Lemieszek Sławomir1959M531Warszawa01:23:56
3311524Baj Mateusz1975M4126Góra Kalwaria01:23:57
3321523Dobosz Jakub1984M3122Góra Kalwaria01:23:58
330493Jedynak Jakub1973M4125LeSz Go ! Rogów01:24:03
333930Gruca Marcin1976M4127KAMYK Radzymin MTB TEAM01:24:09
3352150Walczak Paweł1988M3123Zerwani z łańcucha01:24:27
334134Pergoł Edward1950M68Warszawa01:24:28
3371488Bobowski Robert1983M3124Warszawa01:24:29
3401545Gliński Rafał1978M4129Warbud-wartobudować01:24:30
3381923Myszkowski Bartek1976M4128HUSARIA LC Elektronik01:24:37
336581Wolcendorf Edward1948M77JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:24:37
339453Pilniak Mariusz1979M3125Venezia MTB01:24:44
3451263Hensoldt Roland1983M3127HPE ESKOM01:24:45
3441496Strąk Tomasz1983M3126HOT WHEELS01:24:51
3432203Garula Szymon2004MJ12Bike Concept01:24:53
3421651Tota Krzysztof1971M4130Zielonka01:24:54
341337Zachwieja Eugeniusz1959M532Wyględy01:24:55
3461413Dzidek Marcin1990M223DSV01:25:02
347132Góral Piotr1956M69Józefosław01:25:03
3501491Kasprzyszak Piotr1968M533HPE ESKOM01:25:11
3481079Szymański Rafał1981M3128Teresin01:25:12
3492101Obidziński Paweł1958M610Kliwer Bike Team01:25:29
3511232Borowy Michał1979M3129Józefosław01:25:29
3521966Nasiłowski Jarosław1966M534WAWA BIKE TEAM01:25:39
353713Bogdański Jacek1959M535Halinów01:25:44
3541526Świątek Artur1975M4131Piaseczno01:25:49
3551367Wójcik Piotr1973M4132Łomianki01:25:54
3561956Siwiński Zdzisław1956M611Polski Klub MTB01:25:55
357250Pieczyński Mariusz1976M4133Nowa Wieś01:26:06
3581248Kolasiński Antoni2004MJ13Rozalin01:26:11
3591460Demiańczuk Maciej1979M3130MYBIKE.PL01:26:15
360153Szulc Rafał1973M4134Legionowo01:26:20
361735Rola-Janicki Robert1961M536MYBIKE.PL01:26:25
3621251Cioroch Marek1967M537BANK PEKAO TEAM01:26:28
3631266Iłowiecki Mateusz1988M3131Warszawa01:26:34
3651677Zygmunt Ireneusz1977M4135WAWA BIKE TEAM01:26:40
366210Stanek Tomasz1988M3132PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:26:41
3671634Skomorowski Marek1969M4136Marki01:26:48
3642333Koenig Witold1965M538Warszawa01:26:49
3681522Karecki Wojciech1981M3133Józefosław01:26:54
3691975Majewski Bartosz1975M4137WAWA BIKE TEAM01:26:56
3701901Stanisławski Filip1979M3134MCP Bike Team01:27:03
3721924Olszewski Wojciech1968M539HUSARIA LC Elektronik01:27:03
3711336Sierakowski Tomasz1985M3135ATRAM KOMINKI01:27:05
3731325Muranowicz Daniel1986M3136WAWA BIKE TEAM01:27:09
374939Bralski Piotr1984M3137HOT WHEELS01:27:19
3751568Wójcicki Michal1977M4138Warszawa01:27:23
3761477Kaczmarczyk Oskar1987M3138Warszawa01:27:30
3811525Kołodziej Michał1976M4141HPE ESKOM01:27:41
3781544Wróbel Krzysztof1975M4139Józefów01:27:48
37757Tosiek Wojciech1982M3139LOTTO01:27:48
3791294Stachowicz Jacek1970M4140Granica01:27:55
3801466Bojewski Jacek1982M3140Grodzisk Mazowiecki01:27:58
3831502Siekut Adam1981M3141METTLER TOLEDO01:28:11
38251Kowalski Jacek1954M612Absolute Bikes Team01:28:28
3871264Żerdzicki Emil1989M224Legionowo01:28:32
3861561Radzyński Piotr1988M3142Piaseczno01:28:34
3841276Oleksiak Mieczysław1952M613Pomiechówek01:28:42
3851158Olszewski Paweł1973M4142Serock01:28:42
3891807Woźniak Marcin1976M4143Warszawa01:28:45
3901570Sobecki Marcin1971M4144Kanie01:28:52
3881804Wiśniakowski Jacek1968M540LIRENE BIKE TEAM01:28:54
3911279Szymański Rafał1975M4145Warszawa01:29:02
3931265Olędzki Piotr1971M4146Piaseczno01:29:30
3921139Walenciak Paweł1980M3143Warszawa01:29:34
3951926Piasecki Piotr1975M4147HUSARIA LC Elektronik01:30:02
39467Górski Zdzisław1951M614T4B Team01:30:03
3961215Raszewski Robert1975M4148Warszawa01:30:16
397191Machula Mariusz1973M4149Legionowo01:30:22
3991592Pociask Adam1972M4150Warbud-wartobudować01:31:06
398533Sowiński Edmund1942M78Płocki Klub Kolarski01:31:08
400449Kulesza Marcin1976M4151Warszawa01:31:37
4042070Sterczewski Paweł1970M4153NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:31:43
401311Biernacki Tadeusz1939M79Warszawa01:31:48
4021539Kisiel Zbigniew1947M710Ostrowiec Świętokrzyski01:31:59
405365Baranowski Romuald1968M541Płock01:32:05
4031974Luchowski Jarosław1974M4152STRABAG BIKE TEAM01:32:06
406383Gołowicz Andrzej1955M615Mińsk Mazowiecki01:32:19
4071161Puchalski Paweł1961M542Polonia Warszawa MTB01:32:20
4091594Masłowski Jerzy1976M4154Książenice01:33:02
4082250Sadowski Damian1993M225STRABAG BIKE TEAM01:33:15
4101310Jakóbczyk Andrzej1969M4155metrobikes.pl01:33:48
4111802Kowalik Zbigniew1972M4156LIRENE BIKE TEAM01:33:49
4121520Woźnica Radosław1973M4157AkzoNobel01:34:14
4131900Ochman Arkadiusz1981M3144Warszawa01:34:33
4141479Mikita Kacper1995M226Grodzisk Mazowiecki01:34:45
415437Krupa Paweł1967M543Płock01:35:01
4171542Wróbel Szymon2004MJ14Józefów01:35:34
4161808Skotnicki Bartosz1981M3145LIRENE BIKE TEAM01:35:35
4181541Sikora Paweł1977M4158Warszawa01:35:47
4191946Baranowski Ryszard1946M711NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:36:30
4201922Sawicki Adam1986M3146HUSARIA LC Elektronik01:37:37
42143Dąbrowski Marcin1975M4159Warszawa01:37:53
4221323Larraguivel Helber1992M227Warszawa01:38:26
423512Chrzanowski Ryszard1946M712Akademia Ruchu Płock01:41:17
424853Ciosek Andrzej1979M3147DEMANT TECHNOLOGY CENTRE01:42:23
4251543Wróbel Piotr2004MJ15Józefów01:42:50
4261597Nowosielski Daniel1962M544Młochów01:44:29
427764Dobrowolski Aleksander1946M713Pruszków01:47:23
4281453Żelażewski Mariusz1983M3148MORAMP01:51:26
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11596Kaczanowski Arkadiusz2001M1 Grodzisk Mazowiecki  
22666Jankowski Dariusz1973M4 WIELISZEW HERON TEAM  
3703Stempień Marek1978M4 KK Catena Wyszków  
41012Randak Adam1991M2 Pajęczno  
52220Skwarek Bartosz2004MJ INTERCARS SONIC BIKE TEAM  
6709Król Paweł1985M3 DENTALKING.EU  
72313Kopp Przemysław1969M4 PRZYPAŚNIKI TEAM  
8753Knap Piotr1977M4 KK Catena Wyszków  
9922Mrowiński Adam1979M3 KAMYK Radzymin MTB TEAM  
1020Snopczyński Michał1976M4 Lipków  
11536Strzelczyk Waldemar1964M5 ENEA KS ENERGIA KOZIENICE  
12226Krajza Ireneusz1957M6 T4B Team  
13627Snopczyński Maksymilian2003MJ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  
14145Staniak Mariusz2000M1 INTERCARS SONIC BIKE TEAM  
15953Cieszkowski Paweł1994M2 Nowy Dwór Mazowiecki  
16543Banul Konrad2000M1 Cryospace Olsztyn  
17475Chojnacki Artur1980M3 Warszawa  
18309Sobkowiak Jan1980M3 IGT MTB TEAM