7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nadarzyn, 2019-05-12

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2307.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Kuszmider Kamil1992M211MAXKK Catena Wyszków600.00
767Góralewski Łukasz1983M321MAXKK Catena Wyszków599.99
751Kuczyński Adrian1985M332MAXKK Catena Wyszków586.06
702Wasiak Damian1982M36436MAXKK Catena Wyszków521.40
773Antoniak Adam1978M47320MAXKK Catena Wyszków513.43
756Bralewski Mirosław1963M571MINIKK Catena Wyszków388.47
774Góralewski Wojciech1974M4156MINIKK Catena Wyszków380.03
605Puławski Andrzej1978M42814MINIKK Catena Wyszków371.11
701Sarnacki Przemysław1982M34717MINIKK Catena Wyszków362.75
601Kaczmarczyk Marek1981M39440MINIKK Catena Wyszków342.92
604Mroczek Hubert1979M39742MINIKK Catena Wyszków340.33
704Bloch Michał1982M313857MINIKK Catena Wyszków329.52

2

Geodetic Dobry Kurs Team

PUNKTY : 2295.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
570Bożeń Jarosław1984M3129MAXGeodetic Dobry Kurs Team579.69
1190Chruślak Marcin1983M31410MAXGeodetic Dobry Kurs Team577.69
646Osińska Adrianna1997K263MAXGeodetic Dobry Kurs Team569.28
628Sobczak Krzysztof1983M32014MAXGeodetic Dobry Kurs Team568.69
83Tokarska Magdalena1983K393MAXGeodetic Dobry Kurs Team533.64
1330Bakuła Marek1979M35229MAXGeodetic Dobry Kurs Team532.41
2016Kocik Rafał1980M36234MAXGeodetic Dobry Kurs Team522.47
1309Albrycht Mikołaj1984M310444MAXGeodetic Dobry Kurs Team488.52
1291Pietrasik Elżbieta1985K3154MINIGeodetic Dobry Kurs Team337.96

3

T4B Team

PUNKTY : 2268.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
217Płoski Adam1988M3108MAXT4B Team584.92
244Ostrowska Anna1961K531MAXT4B Team583.99
218Wyszkowski Arkadiusz1989M2327MAXT4B Team549.75
1Pomaski Paweł1988M33321MAXT4B Team549.69
245Ostrowski Grzegorz1961M5392MAXT4B Team548.76
359Majkowski Krzysztof1994M2408MAXT4B Team548.11
432Lange Marcin1978M494MINIT4B Team388.45
42Fedor Martin1977M4167MINIT4B Team380.03
213Piotrowicz Kamil1985M33511MINIT4B Team366.54
66Sokolnicki Sławomir1966M5728MINIT4B Team351.35
952Kłos Rafał1983M37632MINIT4B Team350.78
219Kraśniewski Piotr1984M39641MINIT4B Team340.38
336Bober Zbigniew1946M71591MINIT4B Team324.54
845Falejczyk Paweł1974M425499MINIT4B Team304.58
1516Szczurowski Łukasz1988M326096MINIT4B Team302.75
79Petryczko Igor1979M326897MINIT4B Team301.07
67Górski Zdzisław1951M639414MINIT4B Team266.84
185Lange Gustaw2015CC14CROST4B Team

4

Świat Rowerów Team

PUNKTY : 2258.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Zawistowska Justyna1993K222MAXŚwiat Rowerów Team599.10
119Skalski Kacper1982M375MAXŚwiat Rowerów Team585.64
117Woźnica Łukasz1994M2133MAXŚwiat Rowerów Team579.20
114Marcinkiewicz Sebastian1979M39543MAXŚwiat Rowerów Team494.40
115Jankiewicz Bogusław1974M410134MAXŚwiat Rowerów Team492.10
124Moćko Beata1972K4218MINIŚwiat Rowerów Team325.22

5

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 2253.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
113Macutkiewicz Izabela1992K211MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 600.00
889Knapczyk Piotr1978M4303MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 551.88
573Sadło Przemysław1981M33120MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 551.87
332Brzostek Rafał1975M4364MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 549.43
330Jarosz Albert1975M4427MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 542.59
576Strąk Jarosław1982M36335MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 522.21
1777Grot Mariusz1973M43918MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 366.11
689Knapczyk Małgorzata1978K482MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 362.12
2270Bajda Piotr1981M312853MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 333.51
2070Sterczewski Paweł1970M4404153MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 261.04
1946Baranowski Ryszard1946M741911MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 248.93
2662Sterczewski Alex2010C26419FANNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 124.10
954Grot Leon2011C18121FANNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 109.35

6

Absolute Bikes Team

PUNKTY : 2231.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1714Bielecki Łukasz1981M386MAXAbsolute Bikes Team585.64
2Rajkowski Ireneusz1989M2214MAXAbsolute Bikes Team565.94
1716Zygner Tomasz1984M34325MAXAbsolute Bikes Team540.74
776Perzanowski Artur1975M4479MAXAbsolute Bikes Team538.76
51Kowalski Jacek1954M638212MINIAbsolute Bikes Team271.83

7

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 2227.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1717Sienkiewicz Artur1982M31511MAXWIELISZEW HERON TEAM577.18
154Witeska Jacek1984M32215MAXWIELISZEW HERON TEAM562.81
1800Nowak Przemysław1991M2296MAXWIELISZEW HERON TEAM551.92
156Barańczyk Piotr1976M44911MAXWIELISZEW HERON TEAM535.54
2999Sienkiewicz Sebastian1980M38437MAXWIELISZEW HERON TEAM500.38
2301Kado Grzegorz1963M51139MAXWIELISZEW HERON TEAM481.04
246Gramann Andrzej1949M61537MAXWIELISZEW HERON TEAM403.80
1700Sobczak Magdalena1990K221MINIWIELISZEW HERON TEAM389.56
1400Mazur Mikołaj1986M36023MINIWIELISZEW HERON TEAM356.61
2001Kordowski Konrad1980M313756MINIWIELISZEW HERON TEAM329.53
2302Kado Magdalena1990K2195MINIWIELISZEW HERON TEAM328.91
2121Kordowski Dariusz1985M316769MINIWIELISZEW HERON TEAM323.17
2555Sienkiewicz Zbigniew1953M61933MINIWIELISZEW HERON TEAM318.08
345Kaczorowski Aleksander1946M72623MINIWIELISZEW HERON TEAM302.48
2324Goszczyński Łukasz1983M3309111MINIWIELISZEW HERON TEAM292.09
549Bogucki Zbigniew1946M73126MINIWIELISZEW HERON TEAM291.86

8

Velmar Viridian Polska Team

PUNKTY : 2217.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
39Sołtys Zofia1959K542MAXVelmar Viridian Polska Team573.04
1272Marciniak Daniel1993M2275MAXVelmar Viridian Polska Team555.78
1469Mandes Michał1980M33523MAXVelmar Viridian Polska Team549.45
1414Kieliszek Paweł1978M44810MAXVelmar Viridian Polska Team538.75
1147Rutkowski Piotr1981M316568MINIVelmar Viridian Polska Team323.74
1269Mroczek Mariusz1977M4273109MINIVelmar Viridian Polska Team300.23
1468Kieliszek Jan2006C43912FANVelmar Viridian Polska Team149.49

9

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 2144.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
918Białek Patryk1988M353MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM585.95
1315Niebielski Bartosz2001M1171MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM576.97
915Szaturska Aleksandra2001K1121MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM495.00
933Białek Tomasz1963M51078MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM486.78
925Rowicki Rafał1978M410938MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM483.26
934Toruszewski Zdzisław1960M513514MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM448.58
932Godlewski Adam1972M414557MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM429.44
929Surdyk Maciej1977M42511MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM375.45
24Nowak Jan1962M512411MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM334.68
924Surdyk Joanna1978K4249MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM319.99
998Klaus Albert1975M421175MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM314.85
996Klaus Monika1979K3318MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM307.82
930Gruca Marcin1976M4333127MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM285.22
914Surdyk Filip2005C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
98Klaus Kamila2006D411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
913Górczyński Konrad2005C433FANKAMYK Radzymin MTB TEAM199.84
34Gregorowicz Jakub2005C444FANKAMYK Radzymin MTB TEAM199.72
908Mrowiński Antoni2008C381FANKAMYK Radzymin MTB TEAM187.87
909Gruca Michał2007C392FANKAMYK Radzymin MTB TEAM187.85
910Wścisły Cezary2007C3114FANKAMYK Radzymin MTB TEAM187.51
32Gregorowicz Maciej2008C3125FANKAMYK Radzymin MTB TEAM187.37
966Skrzyński Karol2007C3156FANKAMYK Radzymin MTB TEAM185.02
1498Dobrzyńska Natalia2007D321FANKAMYK Radzymin MTB TEAM181.65
905Dudkowski Tymoteusz2010C2194FANKAMYK Radzymin MTB TEAM173.99
911Surdyk Alicja2007D393FANKAMYK Radzymin MTB TEAM163.02
901Dudkowski Leonard2012C1321FANKAMYK Radzymin MTB TEAM157.47
96Klaus Patryk2012C1466FANKAMYK Radzymin MTB TEAM142.90
1146Godlewski Kacper 2009C27722FANKAMYK Radzymin MTB TEAM115.46
178Dudkowska Maja2015DC11CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM

10

Wodociągi Warszawskie

PUNKTY : 2111.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
651Sypuła Monika1975K481MAXWodociągi Warszawskie544.37
653Zarzycki Michał1972M45514MAXWodociągi Warszawskie529.69
1881Sobczuk Joanna1983K3104MAXWodociągi Warszawskie527.15
655Kamiński Wojciech1963M5766MAXWodociągi Warszawskie510.45
656Pluciński Piotr1976M414759MAXWodociągi Warszawskie428.21

11

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2057.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1221Mrożewski Krzysztof1960M5251MAXMYBIKE.PL555.94
41Czapski Andrzej1975M47219MAXMYBIKE.PL515.02
409Sobczak Artur1978M49932MAXMYBIKE.PL493.25
1102Buczyński Piotr1973M410033MAXMYBIKE.PL493.11
502Ślesicki Grzegorz1972M411039MAXMYBIKE.PL483.03
64Woźniak Jan1964M511510MAXMYBIKE.PL477.79
1288Paulanis Cyprian1989M2816MINIMYBIKE.PL347.83
1460Demiańczuk Maciej1979M3359130MINIMYBIKE.PL278.92
735Rola-Janicki Robert1961M536136MINIMYBIKE.PL278.34
411Kuchniewska Beata1966K5503MINIMYBIKE.PL274.74
1537Czapska Bożena1978K45514MINIMYBIKE.PL258.15
1101Buczyński Adam2011C16011FANMYBIKE.PL130.10

12

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 2025.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2636Kwiatkowski Michał1983M31913MAXTEAM PKO BANK POLSKI569.10
2603Grabowicz Bartosz1989M2669MAXTEAM PKO BANK POLSKI516.43
2613Seferyniak Jacek1977M49631MAXTEAM PKO BANK POLSKI494.34
2638Nowak Marcin1978M413854MAXTEAM PKO BANK POLSKI445.29
2178Tararuj Edyta1978K4186MINITEAM PKO BANK POLSKI329.78
17Slivchuk Piotr1991M217113MINITEAM PKO BANK POLSKI321.74
947Dyjas Aneta1983K3287MINITEAM PKO BANK POLSKI310.74
2614Smagalski Michał1978M422581MINITEAM PKO BANK POLSKI310.29
2608Pawlikowski Sebastian1984M322789MINITEAM PKO BANK POLSKI309.53
2627Ziółek Marcin1978M424591MINITEAM PKO BANK POLSKI306.34
2622Walczak Maciej1985M3284103MINITEAM PKO BANK POLSKI298.11
2606Komorowski Robert1973M4294116MINITEAM PKO BANK POLSKI295.23
2639Stanisławski Mateusz2004MJ32211MINITEAM PKO BANK POLSKI289.38
2612Rok Robert1980M3326120MINITEAM PKO BANK POLSKI288.48
469Kędzierska Marika2012D14012FANTEAM PKO BANK POLSKI50.31

13

Płocki Klub Kolarski

PUNKTY : 2010.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
507Sibiński Dariusz1977M47017MAXPłocki Klub Kolarski515.70
1353Praxmajer Marcin1973M48024MAXPłocki Klub Kolarski504.61
1566Drajczyk Paweł1982M39342MAXPłocki Klub Kolarski495.86
1439Kokoszczyński Janusz1950M6984MAXPłocki Klub Kolarski494.25
1170Góralski Piotr1971M410837MAXPłocki Klub Kolarski486.54
285Uliczny Marcin1974M412546MAXPłocki Klub Kolarski467.45
1094Karkowski Rafał1977M413049MAXPłocki Klub Kolarski453.35
1382Krajewski Marek1957M6571MINIPłocki Klub Kolarski358.32
823Seifert Paweł1983M38034MINIPłocki Klub Kolarski348.81
1438Kokoszczyński Mateusz1988M38437MINIPłocki Klub Kolarski346.97
174Behnke Przemysław1982M311047MINIPłocki Klub Kolarski337.20
504Szewczyk Benedykt1948M72612MINIPłocki Klub Kolarski302.67
1197Rój-Karkowska Agata1979K33510MINIPłocki Klub Kolarski300.57
533Sowiński Edmund1942M73988MINIPłocki Klub Kolarski263.78

14

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 1994.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
583Chmielewski Cezary1969M45715MAXBIKE SALON TEAM525.99
586Sotyn Marcin1991M28612MAXBIKE SALON TEAM498.68
306Przybylski Piotr1981M39241MAXBIKE SALON TEAM495.87
678Łabanowski Krzysztof1967M512012MAXBIKE SALON TEAM473.96
33Gregorowicz Marek1977M4125MINIBIKE SALON TEAM388.29
35Gregorowicz Katarzyna1977K493MINIBIKE SALON TEAM358.50
545Nowak Julia1999K1111MINIBIKE SALON TEAM348.50
376Węgrzynowski Mariusz1977M49230MINIBIKE SALON TEAM343.68
377Węgrzynowski Bartosz2005C422FANBIKE SALON TEAM199.99
304Przybylski Witold2012C1435FANBIKE SALON TEAM148.28

15

LOYALTY POINT RACING TEAM

PUNKTY : 1957.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
315Drzewiecki Marcin1974M4416MAXLOYALTY POINT RACING TEAM544.71
2018Murdzia Tomasz1987M34426MAXLOYALTY POINT RACING TEAM540.03
58Jatelnicki Olgierd1972M47923MAXLOYALTY POINT RACING TEAM508.01
1979Drzewiecki Grzegorz1979M34214MINILOYALTY POINT RACING TEAM365.19

16

JAKOOBCYCLES BKK TEAM

PUNKTY : 1945.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
597Wolcendorf Jarosław1979M364MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM585.68
595Wolcendorf Jakub1975M4111MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM583.85
1519Gutkowski Szymon1982M315452MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM398.90
501Skura Katarzyna1980K351MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM377.21
596Pietrzak Andrzej1974M42915MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM371.11
581Wolcendorf Edward1948M73367MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM284.10
39Wolcendorf Alicja2016DC13CROSJAKOOBCYCLES BKK TEAM

17

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1921.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1801Sudnik Irek1968M5593MAXLIRENE BIKE TEAM525.64
1810Podębski Dariusz1971M49430MAXLIRENE BIKE TEAM494.44
1805Badowski Jacek1967M511811MAXLIRENE BIKE TEAM474.45
1809Wysocki Grzegorz1957M61486MAXLIRENE BIKE TEAM426.61
1813Adamczyk Waldemar1976M415061MAXLIRENE BIKE TEAM420.43
1803Kowalik Monika1980K34918MINILIRENE BIKE TEAM275.55
1804Wiśniakowski Jacek1968M538840MINILIRENE BIKE TEAM270.50
1806Paziewska Patrycja1982K35420MINILIRENE BIKE TEAM260.31
1802Kowalik Zbigniew1972M4411156MINILIRENE BIKE TEAM256.21
1808Skotnicki Bartosz1981M3416145MINILIRENE BIKE TEAM251.55

18

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 1874.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Wołos Anna1980K351MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE573.03
537Seremak Paweł2000M11193MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE474.36
1408Bartosiewicz Mariusz1972M412948MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE460.64
667Małysa Krzysztof1990M2383MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE366.25
541Nowakowski Piotr1970M45121MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE360.86
659Wierzbicki Maciej1985M36224MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE355.67
609Golec Tomasz1979M37128MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE351.37
610Mikołajczuk Łukasz1981M314762MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE327.77
1049Wójtowicz Wojciech1988M318977MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE318.58

19

IM Logistic Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 1850.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
448Zakrzewski Jerzy1984M397MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team585.37
3000Sadowski Marcin1989M28111MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team503.21
464Kaniewski Rafał1994M2141MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team384.45
461Bazańska Marta1991K242MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team377.40
463Podleś Marcin1985M3319MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team369.10

20

TS MERAN OTWOCK

PUNKTY : 1768.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
677Wierzbicki Jerzy1957M6973MAXTS MERAN OTWOCK494.31
518Kasprzak Tomasz1965M51067MAXTS MERAN OTWOCK487.01
1533Skorek Marek1978M413452MAXTS MERAN OTWOCK449.31
1173Szewczenko Vadim1969M410735MINITS MERAN OTWOCK338.17
1931Szuchnik Sebastian1986M320983MINITS MERAN OTWOCK315.33
516Cywiński Marcin1983M3278100MINITS MERAN OTWOCK298.91
334Popis Maciej1978M4295117MINITS MERAN OTWOCK295.22

21

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 1760.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1610Śmiechurski Robert1966M512813MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 463.54
202Adamczuk Marcin1973M413351MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 452.29
207Augustyniak Dariusz1979M313750MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 447.04
700Krupa Emil1987M344MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 397.26
110Krupa Andrzej1963M5113MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 388.33
1007Rajchert Radosław1976M46522MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 355.36
201Panasiuk Tomasz1972M416256MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 323.87
204Ślusarczyk Maciej1968M531030MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 292.06
210Stanek Tomasz1988M3366132MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 276.80
25Krupa Iga2015DC12CROSPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

22

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1711.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4385MAXMARCELI TEAM548.91
1511Graczyk Kamil1979M313249MAXMARCELI TEAM452.32
2200Kisson Daniel1981M35020MINIMARCELI TEAM360.90
2137Walkiewicz Igor1999M1784MINIMARCELI TEAM348.88
580Czyżewski Bogdan1985M310946MINIMARCELI TEAM337.20
2800Brzeziński Michał2001M11455MINIMARCELI TEAM328.61
2811Marcelewicz Barbara1978K4207MINIMARCELI TEAM327.19
552Kozak Maryla1981K3236MINIMARCELI TEAM320.01
2500Michalski Adrian1987M319279MINIMARCELI TEAM318.21
2300Brzeziński Andrzej1977M424995MINIMARCELI TEAM305.71
2400Kozak Tadeusz1951M63177MINIMARCELI TEAM291.28
2108Marcelewicz Zuzanna2003KJ443MINIMARCELI TEAM281.09
2003Marcelewicz Aleksandra2003KJ524MINIMARCELI TEAM271.79
550Sarnacki Patryk2006C43511FANMARCELI TEAM153.13

23

IFON KOLARZ KLUB

PUNKTY : 1567.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
139Leciejewski Kamil1983M33422MAXIFON KOLARZ KLUB549.68
343Kasiński Ryszard1958M6651MAXIFON KOLARZ KLUB521.37
347Bilski Artur1973M49129MAXIFON KOLARZ KLUB496.12

24

AGR PŁOŃSK

PUNKTY : 1510.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Wasążnik Marcin1991M27510MAXAGR PŁOŃSK510.99
90Bilicki Paweł1990M2705MINIAGR PŁOŃSK351.40
88Kornatowski Mateusz1988M310044MINIAGR PŁOŃSK340.14
374Paprota Przemysław1979M323290MINIAGR PŁOŃSK307.54

25

NRF HEPU RACING

PUNKTY : 1439.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
733Marcinowski Dawid1987M35330MAXNRF HEPU RACING530.37
755Babacz Aleksander1983M36032MAXNRF HEPU RACING523.58
711Kaczmarski Artur1986M3135MININRF HEPU RACING385.29

26

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1438.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1412Tomaszewska Julita1978K431MINITIMBUD TEAM386.44
68Świderski Tadeusz1968M5546MINITIMBUD TEAM359.76
1350Patalan Dariusz1976M46823MINITIMBUD TEAM353.68
75Tomaszewski Jakub2003MJ1054MINITIMBUD TEAM338.73
74Tomaszewski Bogdan1974M411537MINITIMBUD TEAM336.66
48Makowski Jacek1969M416457MINITIMBUD TEAM323.77
1371Grzelak Mateusz2003MJ2147MINITIMBUD TEAM313.94
1150Wypich Marcin1970M4270107MINITIMBUD TEAM300.89

27

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 1413.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M39040MAXKraft Automotive Team496.20
808Hofman Tomasz1964M517617MINIKraft Automotive Team320.60
3Busza Marcin1973M4258102MINIKraft Automotive Team303.23
696Weiss Krzysztof1962M530428MINIKraft Automotive Team293.05

28

DAX Rowery Legionowo

PUNKTY : 1407.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Gawkowski Robert1973M411641MAXDAX Rowery Legionowo477.54
198Mika Jakub1976M420874MINIDAX Rowery Legionowo315.51
749Machowicz Jakub1972M423084MINIDAX Rowery Legionowo307.90
335Sieradz Dariusz1968M524121MINIDAX Rowery Legionowo306.93
160Ołdak Anatol2014CC25CROSDAX Rowery Legionowo

29

Stanwex II TEAM

PUNKTY : 1392.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
384Grudziński Jakub1982M32316MAXStanwex II TEAM557.18
380Włazałek Aleksander1999M12156MINIStanwex II TEAM313.54
379Włazałek Mariusz1974M4265105MINIStanwex II TEAM302.01
1528Grudzińska Sylwia1982K36022MINIStanwex II TEAM219.62

30

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1382.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
87Ochędzan Grzegorz1979M311145MAXBike Fun Legionowo481.49
1010Laczkowski Grzegorz1981M318675MINIBike Fun Legionowo319.48
566Kuflikowski Sebastian1976M4299120MINIBike Fun Legionowo294.06
688Niemyjski Jarosław1983M3327121MINIBike Fun Legionowo287.18
1306Kuflikowska Ada2012D1253FANBike Fun Legionowo123.81

31

Bike Concept

PUNKTY : 1372.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2112Kalinowski Michał1980M37430MINIBike Concept350.82
1362Kita Marcin1978M48526MINIBike Concept346.74
151Starachowski Tomasz1963M5939MINIBike Concept343.44
152Barnaś Paweł1975M413547MINIBike Concept331.96
1518Hilczer Piotr1967M524222MINIBike Concept306.88
2203Garula Szymon2004MJ34312MINIBike Concept282.84
2202Malicki Bartosz2010C25414FANBike Concept138.56

32

MCP Bike Team

PUNKTY : 1372.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1417Dużyński Michał1980M34616MINIMCP Bike Team362.76
1418Cieloch Tomasz1980M311248MINIMCP Bike Team337.00
2005Wejner Olgierd1973M411436MINIMCP Bike Team336.83
2734Dużyński Sebastian1975M412039MINIMCP Bike Team335.86
1521Hunkiewicz Wojciech1972M415553MINIMCP Bike Team324.92
434Turski Przemysław1975M419768MINIMCP Bike Team316.54
1177Klimkiewicz Piotr1976M422983MINIMCP Bike Team309.09
834Kościk Łukasz1981M3318114MINIMCP Bike Team291.14
1901Stanisławski Filip1979M3370134MINIMCP Bike Team276.29

33

HPE ESKOM

PUNKTY : 1354.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1298Toroszewski Maciej1969M415262MAXHPE ESKOM413.10
1546Niklewicz Sebastian1973M43417MINIHPE ESKOM366.76
1490Patyk Wiktor1985M3314113MINIHPE ESKOM291.72
1263Hensoldt Roland1983M3345127MINIHPE ESKOM282.72
1491Kasprzyszak Piotr1968M535033MINIHPE ESKOM281.01
1525Kołodziej Michał1976M4381141MINIHPE ESKOM273.04
1572Górski Franciszek2011C19230FANHPE ESKOM89.24

34

Zerwani z łańcucha

PUNKTY : 1340.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2100Bachański Rafał1977M49129MINIZerwani z łańcucha344.01
804Bielecka Magdalena1978K4134MINIZerwani z łańcucha338.65
803Janicki Sławomir1971M412643MINIZerwani z łańcucha334.03
2504Kondratowicz Łukasz1989M216112MINIZerwani z łańcucha324.06
44Socha Igor2003MJ2919MINIZerwani z łańcucha296.36
40Wydziałkiewicz Marek1971M4313122MINIZerwani z łańcucha291.80
2150Walczak Paweł1988M3335123MINIZerwani z łańcucha284.43
1104Wydziałkiewicz Lena2006D4206FANZerwani z łańcucha146.79

35

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 1315.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
503Praszczałek Katarzyna2004KJ11MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
80Petryszyn Maciej2004MJ211MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN379.36
262Kacprzak Konrad2003MJ1135MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN336.94
264Brutkowski Jakub2006C455FANUKK HURAGAN WOŁOMIN199.41
269Zieliński Tomasz2005C466FANUKK HURAGAN WOŁOMIN197.75
259Krzemińska Aleksandra2006D432FANUKK HURAGAN WOŁOMIN178.39

36

DSV

PUNKTY : 1282.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
506Karwowski Jakub1984M35521MINIDSV359.59
796Bielecki Jakub1989M212110MINIDSV335.72
719Karwowski Maciej1991M225120MINIDSV305.01
1413Dzidek Marcin1990M234623MINIDSV282.49

37

LOTTO

PUNKTY : 1267.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M48927MINILOTTO344.35
137Witkowski Grzegorz1959M514413MINILOTTO329.04
455Kurek Mirosław1967M517415MINILOTTO320.68
57Tosiek Wojciech1982M3377139MINILOTTO273.31
2008Zakrzewska Milena2008D33110FANLOTTO109.44

38

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 1243.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1465Grządka Przemysław1979M35028MAXPZU SPORT TEAM535.40
419Langner Michał1974M4198MINIPZU SPORT TEAM379.58
243Szczypek Łukasz1981M314661MINIPZU SPORT TEAM328.48

39

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 1232.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
288Głębocki Jarosław1972M48326MAXDAMOVO BIKE TEAM501.94
286Wroński Grzegorz1977M414356MAXDAMOVO BIKE TEAM434.74
293Nieciecki Robert1972M4292115MINIDAMOVO BIKE TEAM296.02

40

METTLER TOLEDO

PUNKTY : 1219.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1501Gromek Arkadiusz1972M412240MINIMETTLER TOLEDO335.46
1510Banasiak Marcin1974M417061MINIMETTLER TOLEDO321.95
1507Sczaniecka Karolina1980K34012MINIMETTLER TOLEDO290.44
1502Siekut Adam1981M3383141MINIMETTLER TOLEDO271.69

41

WAWA BIKE TEAM

PUNKTY : 1211.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1534Mamcarz Paweł1978M421276MINIWAWA BIKE TEAM314.40
214Kajak Dariusz1977M421377MINIWAWA BIKE TEAM314.03
1555Dobosz Seweryn1976M4263103MINIWAWA BIKE TEAM302.44
1556Dobosz Dorota1981K34616MINIWAWA BIKE TEAM280.56
1966Nasiłowski Jarosław1966M535234MINIWAWA BIKE TEAM280.21
1677Zygmunt Ireneusz1977M4365135MINIWAWA BIKE TEAM276.83
1975Majewski Bartosz1975M4369137MINIWAWA BIKE TEAM276.37
1325Muranowicz Daniel1986M3373136MINIWAWA BIKE TEAM275.52

42

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1209.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
120Krzyczkowska Malwina2004KJ62MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI376.26
819Godlewski Dominik2003MJ863MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI346.27
126Kuchcik Filip2004MJ2718MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI300.65
397Rogalski Maciej2009C2131FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI185.84
393Wolny Michał2009C2183FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI174.37
1144Tabor Filip2006C4209FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI172.43
660Woźniak Szymon2009C2215FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.01
489Bicki Paweł2009C2226FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI170.20
1145Tabor Patrycja2009D271FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI169.05
1707Mroczek Jan2007C32811FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI167.18
200Błaszczyk Michał2007C32912FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI166.89
881Dobosz Antoni2010C2308FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI163.43
398Rogalska Wiktoria2010D2133FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI157.64
399Drzewiecki Franek2011C1332FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI156.60
1303Wysocka Amelia2009D2144FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI154.12
171Rękawek Matylda2009D2175FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI151.22
936Wysocka Emila2011D1211FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI143.89
990Brylak Dawid2011C1579FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI131.47
131Olesiejuk Aniela2012D1285FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI117.86
1380Marcinkowski Franciszek2011C18323FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI108.77
488Bicki Szymon2011C19632FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI71.65

43

HUSARIA LC Elektronik

PUNKTY : 1202.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1711Kamiński Tomasz1973M416658MINIHUSARIA LC Elektronik323.43
1925Ośka Dawid1978M4282110MINIHUSARIA LC Elektronik298.26
1920Cykman Maciej1976M4288113MINIHUSARIA LC Elektronik297.37
1923Myszkowski Bartek1976M4338128MINIHUSARIA LC Elektronik283.86
1924Olszewski Wojciech1968M537239MINIHUSARIA LC Elektronik275.83
1926Piasecki Piotr1975M4395147MINIHUSARIA LC Elektronik266.76
1922Sawicki Adam1986M3420146MINIHUSARIA LC Elektronik245.62

44

Venezia MTB

PUNKTY : 1189.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
452Szulim Paweł1982M316066MINIVenezia MTB324.37
450Skorupka Sylwia1990K2378MINIVenezia MTB293.23
451Strzelecki Jakub1987M3325119MINIVenezia MTB288.61
453Pilniak Mariusz1979M3339125MINIVenezia MTB283.78

45

BNP Paribas

PUNKTY : 1183.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1304Popławski Paweł1969M424692MINIBNP Paribas306.27
567Seferyniak Marzena1977K43211MINIBNP Paribas305.59
789Stefańska Elżbieta1977K44113MINIBNP Paribas289.15
943Gęglawy Jolanta1979K34213MINIBNP Paribas282.42
1451Siedlewska-Cieślińska Anna1981K34314MINIBNP Paribas282.07

46

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 1163.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
557Kowalska Małgorzata1966K5271MINISTRABAG BIKE TEAM317.28
1249Hajbowicz Agnieszka1989K2389MINISTRABAG BIKE TEAM292.83
1140Koziorowski Adam1979M3311112MINISTRABAG BIKE TEAM291.92
1974Luchowski Jarosław1974M4403152MINISTRABAG BIKE TEAM261.11
2250Sadowski Damian1993M240825MINISTRABAG BIKE TEAM257.64

47

Janusze Polskiego Kolarstwa

PUNKTY : 1141.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1939Świder Andrzej1979M38839MINIJanusze Polskiego Kolarstwa344.38
1945Cendrowski Jarosław1980M314360MINIJanusze Polskiego Kolarstwa329.14
2401Kupis Piotr1981M327598MINIJanusze Polskiego Kolarstwa299.62
486Kupis Maciej2008C3238FANJanusze Polskiego Kolarstwa168.36
485Kupis Paweł2009C2349FANJanusze Polskiego Kolarstwa156.26

48

Niewiadów Boro

PUNKTY : 1134.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
548Szturnoga Sylwester1970M462MININiewiadów Boro388.48
1254Barul Sławomir1964M5174MININiewiadów Boro379.96
1255Wrzesień Robert1965M5375MININiewiadów Boro366.30

49

IGT MTB TEAM

PUNKTY : 1127.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1122Sztylka Rafał1974M410333MINIIGT MTB TEAM339.58
615Nożewski Adam1983M318372MINIIGT MTB TEAM319.65
310Sobkowiak Agnieszka1974K42610MINIIGT MTB TEAM319.19
314Stankiewicz Stanisław2008C34016FANIGT MTB TEAM148.85

50

KK CYKLON WARSZAWA

PUNKTY : 1101.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
826Cygan Szymon1978M4182MAXKK CYKLON WARSZAWA576.08
827Bojdecki Filip1999M1582MAXKK CYKLON WARSZAWA525.77

51

Wysportowani Racing Team

PUNKTY : 1101.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Piskozub Jarosław1989M214414MAXWysportowani Racing Team431.66
1991Mirecki Bartłomiej1991M2534MINIWysportowani Racing Team360.71
499Kubik Wiktoria1999K1304MINIWysportowani Racing Team308.65

52

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 1099.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1463Czapliński Jan1982M31612MAXKOMOBIKE SCOTT577.06
1015Chwiej Karolina1983K3115MAXKOMOBIKE SCOTT522.00

53

Polski Klub MTB

PUNKTY : 1075.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M33612MINIPolski Klub MTB366.47
623Łuczyński Zbigniew1959M526724MINIPolski Klub MTB301.49
1956Siwiński Zdzisław1956M635611MINIPolski Klub MTB279.65
483Siwińska Patrycja2011D1242FANPolski Klub MTB127.98

54

iWorldService

PUNKTY : 1055.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1051Pazyna Izabela1981K372MAXiWorldService553.37
1052Tkaczyk Maciej1978M48225MAXiWorldService502.58

55

KROSS STAFF TEAM

PUNKTY : 1050.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
578Grędziński Bartosz1989M242MAXKROSS STAFF TEAM585.99
144Furman Grzegorz1975M412747MAXKROSS STAFF TEAM464.58

56

INTERCARS SONIC BIKE TEAM

PUNKTY : 1013.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
130Krzyczkowski Michał1998M2182MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM379.82
600Łagowski Jacek1980M313958MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM329.51
607Łagowski Hubert2008C33113FANINTERCARS SONIC BIKE TEAM159.24
391Janiak Franciszek2009C24410FANINTERCARS SONIC BIKE TEAM144.89

57

Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin

PUNKTY : 994.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
814Gajewski Karol1982M36133MAXAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin522.50
891Kaszewski Dawid2009C2257FANAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin167.91
818Gajewska Aleksandra2009D282FANAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin167.34
2777Mirkowski Adrian2012C1558FANAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin136.38

58

Centurion MTB Team

PUNKTY : 986.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
815Wilczyński Dariusz1978M48728MAXCenturion MTB Team498.30
732Wilczyński Jan1955M61055MAXCenturion MTB Team488.47

59

Allianz Partners MTB

PUNKTY : 922.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1044Żebrowski Marcin1983M37329MINIAllianz Partners MTB351.09
1005Kubicki Patryk1986M311750MINIAllianz Partners MTB336.61
1458Żebrowska Anna1986K35921MINIAllianz Partners MTB235.21

60

BANK PEKAO TEAM

PUNKTY : 918.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
679Kulesza Krzysztof1971M416960MINIBANK PEKAO TEAM322.41
1370Bochenek Wojciech1965M519419MINIBANK PEKAO TEAM317.90
1251Cioroch Marek1967M536237MINIBANK PEKAO TEAM277.83

61

AirBike.pl

PUNKTY : 914.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
253Sachs Karol1982M33724MAXAirBike.pl549.13
254Staniewski Michał1978M44019MINIAirBike.pl365.51

62

Warbud-wartobudować

PUNKTY : 910.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1591Pociask Maciej2002M1431MINIWarbud-wartobudować363.04
1545Gliński Rafał1978M4340129MINIWarbud-wartobudować283.65
1592Pociask Adam1972M4399150MINIWarbud-wartobudować263.32

63

HOT WHEELS

PUNKTY : 815.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1496Strąk Tomasz1983M3344126MINIHOT WHEELS282.84
939Bralski Piotr1984M3374137MINIHOT WHEELS275.19
1494Żurawski Jacek2007C35620FANHOT WHEELS133.58
443Jamski Borys2012C16612FANHOT WHEELS123.65
577Strąk Wojciech2012C17215FANHOT WHEELS120.06
1493Żurawska Alicja2009D2278FANHOT WHEELS118.00
574Nowicki Krzysztof2012C18726FANHOT WHEELS100.93
2550Bralski Aleksander2012C18827FANHOT WHEELS100.91
1058Nowicka Aleksandra2011D13810FANHOT WHEELS89.07
1385Strąk Franciszek2012C19431FANHOT WHEELS84.57
86Bralski Tomasz2015CC13CROSHOT WHEELS

64

SSC Suchedniów

PUNKTY : 808.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
598Knieć Sławomir1957M6682MAXSSC Suchedniów515.74
599Bieniek Małgorzata1970K43912MINISSC Suchedniów292.32

65

Erkado RT Kraśnik

PUNKTY : 745.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
446Rostek Jerzy1964M5102MINIErkado RT Kraśnik388.38
1059Rusowicz Waldemar1955M6592MINIErkado RT Kraśnik357.06

66

Alltop Stag Team

PUNKTY : 698.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
278Grudny Bartłomiej1978M4468MAXAlltop Stag Team539.72
276Grudna Zuzanna2008D3125FANAlltop Stag Team158.69

67

AEGON CYCLING TEAM

PUNKTY : 681.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Tuski Maciej1978M4229MINIAEGON CYCLING TEAM375.90
1724Rybak Jacek1977M424894MINIAEGON CYCLING TEAM305.80

68

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 669.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1590Posadzy Zuzanna2005D453FANUKS KOLARZ NADARZYN170.32
1586Błońska Pola2006D464FANUKS KOLARZ NADARZYN170.02
1589Klimkiewicz Antoni2007C3269FANUKS KOLARZ NADARZYN167.47
1244Jakubowska Zofia2006D4105FANUKS KOLARZ NADARZYN162.11
1583Cieślak Marcel2008C34217FANUKS KOLARZ NADARZYN148.28
1517Michalski Tadeusz2010C25915FANUKS KOLARZ NADARZYN130.81
1587Klimkiewicz Stanisław2011C17416FANUKS KOLARZ NADARZYN117.92

69

metrobikes.pl

PUNKTY : 653.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
52Posadzy Tomasz1973M451MINImetrobikes.pl396.96
1310Jakóbczyk Andrzej1969M4410155MINImetrobikes.pl256.45

70

Club Bike Zwoleń

PUNKTY : 645.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
487Cywka Zbigniew1966M514012MINIClub Bike Zwoleń329.41
726Cywka Rafał1990M220216MINIClub Bike Zwoleń316.17

71

REXONA MTB TEAM

PUNKTY : 619.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1530Graczykowski Marek1977M410634MINIREXONA MTB TEAM338.54
2505Karpowicz Paula1988K34515MINIREXONA MTB TEAM280.89

72

COMP TEAM

PUNKTY : 602.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1977Tyczyński Artur1977M420773MINICOMP TEAM315.55
180Frąckiewicz Tomasz1975M4328124MINICOMP TEAM287.00

73

ATRAM KOMINKI

PUNKTY : 588.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
748Pasiewicz Piotr1980M321986MINIATRAM KOMINKI311.93
1336Sierakowski Tomasz1985M3371135MINIATRAM KOMINKI276.10

74

Kliwer Bike Team

PUNKTY : 573.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1129Jaworski Waldemar1956M63086MINIKliwer Bike Team292.19
2101Obidziński Paweł1958M634910MINIKliwer Bike Team281.03

75

LOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW

PUNKTY : 555.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1125Dąbkowski Wojciech1988M32417MAXLOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW555.96

76

CODEPROUD MTB

PUNKTY : 555.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
307Orzechowski Paweł1977M4266106MINICODEPROUD MTB301.84
2006Orzechowski Stanisław2006C44813FANCODEPROUD MTB140.82
1006Orzechowski Karol2010C27923FANCODEPROUD MTB112.66

77

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 552.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1281Kulesza Łukasz1981M32819MAXRETRO STORK TEAM552.51
150Kulesza Fabian2016CC19CROSRETRO STORK TEAM
149Kulesza Marcel2014CC23CROSRETRO STORK TEAM

78

Cryospace Olsztyn

PUNKTY : 535.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
318Banul Rafał1977M45112MAXCryospace Olsztyn535.03

79

DEMANT TECHNOLOGY CENTRE

PUNKTY : 533.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
855Wolny Małgorzata1980K33611MINIDEMANT TECHNOLOGY CENTRE298.60
853Ciosek Andrzej1979M3424147MINIDEMANT TECHNOLOGY CENTRE234.73

80

COMPAS Bike Team

PUNKTY : 530.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1532Lipowiecki Bogusław1960M530729MINICOMPAS Bike Team 292.47
1531Lipowiecka Ewa1957K5585MINICOMPAS Bike Team 237.69

81

PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 529.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
54Gula Konrad1977M45413MAXPRUSZYŃSKI CYCLING TEAM529.90

82

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 515.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1365Pazdrowski Robert1964M5674MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO515.77

83

CrazyRacingTeam

PUNKTY : 515.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
795Bąkowski Marcin1974M46916MAXCrazyRacingTeam515.70

84

BLU Cersanit Team Refleks

PUNKTY : 511.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
649Rogalski Franciszek1960M5745MAXBLU Cersanit Team Refleks511.86

85

Cykloza

PUNKTY : 508.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
669Balcerzak Andrzej1976M47721MAXCykloza508.30

86

LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków

PUNKTY : 508.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
231Tomczak Paweł1976M47822MAXLUKS Dwójka Diesel Truck Stryków508.12

87

Z-Hotel

PUNKTY : 497.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
491Demiańczuk Tomasz1982M38838MAXZ-Hotel497.38

88

BIKE SHOP RADOM

PUNKTY : 490.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1118Szymański Piotr1986M3206MINIBIKE SHOP RADOM379.56
1403Szymański Kacper2012C18020FANBIKE SHOP RADOM110.97

89

Twister Team

PUNKTY : 482.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
579Rudziński Paweł1980M34113MINITwister Team365.44
1157Rudziński Marcel2012C17517FANTwister Team117.45

90

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 476.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
495Jedynak Mikołaj2003MJ31510MINILKK LUKS SŁAWNO291.67
496Jedynak Michał2007C3167FANLKK LUKS SŁAWNO184.87

91

RADZIO ROWERY

PUNKTY : 470.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
234Dziubiński Przemysław1983M312347MAXRADZIO ROWERY470.70

92

INTEGA

PUNKTY : 444.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
155Giedzicz Andrzej1975M413955MAXINTEGA444.10

93

Inżynieria Rowerowa

PUNKTY : 436.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1467Sawicki Andrzej1959M514115MAXInżynieria Rowerowa436.09

94

CRMS AUTO CZĘŚCI

PUNKTY : 400

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
695Cichocki Rafał1987M311MINICRMS AUTO CZĘŚCI400.00

95

NASZ BIKE TEAM

PUNKTY : 399.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1317Marcinkiewicz Grzegorz1986M322MININASZ BIKE TEAM399.13

96

ATLAS SPORT

PUNKTY : 388.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1497Dobrzyński Michał1975M483MINIATLAS SPORT388.46

97

Patnet Team

PUNKTY : 375.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2255Michalak Jacek1973M42310MINIPatnet Team375.79

98

Grafika i Ilustracja

PUNKTY : 375.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1343Pawelec Filip1981M3247MINIGrafika i Ilustracja375.48

99

Bikeholic Team Ostrów Maz

PUNKTY : 368.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Bednarczyk Bożena1989K273MINIBikeholic Team Ostrów Maz368.71

100

GIORRE TEAM SPORT

PUNKTY : 363.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1585Klaczkowski Borys2007C3103FANGIORRE TEAM SPORT187.60
1584Klaczkowski Mikołaj2010C2172FANGIORRE TEAM SPORT176.22

101

BEAT BIKE

PUNKTY : 362.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
675Kwiatkowski Krzysztof1982M34415MINIBEAT BIKE362.83

102

ISOVER MTB TEAM LUBLIN

PUNKTY : 362.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
25Czachor Piotr1974M44520MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN362.81

103

Domy Drewniane DOMPOL

PUNKTY : 361.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
556Domański Rafał1985M34818MINIDomy Drewniane DOMPOL361.42
144Domański Maciej2014CC220CROSDomy Drewniane DOMPOL

104

Decathlon Team

PUNKTY : 361.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
765Gębara Rafał1985M34919MINIDecathlon Team361.21

105

Kross MTB Team

PUNKTY : 360.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1462Staniec Filip2000M1522MINIKross MTB Team360.80

106

Luks Dwójka Danielo Sportswear

PUNKTY : 359.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
229Tomczak Igor2003MJ562MINILuks Dwójka Danielo Sportswear359.12

107

MARO SPORT MTB TEAM

PUNKTY : 355.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1598Orszulak Adam1984M36325MINIMARO SPORT MTB TEAM355.55

108

Wertepowiec Łochów

PUNKTY : 355.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
665Oniśk Damian2001M1643MINIWertepowiec Łochów355.45

109

JASIENICA TEAM

PUNKTY : 340

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1027Jednorowski Michał1978M410132MINIJASIENICA TEAM340.00

110

Educational Testing Service (ETS) Global

PUNKTY : 337.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2015Zając Piotr1983M310845MINIEducational Testing Service (ETS) Global337.66

111

Legia Warszawa

PUNKTY : 336.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1224Karaś Tomasz1983M311851MINILegia Warszawa336.43

112

sklepbicykl.pl - perfectsource

PUNKTY : 336.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1683Skalski Mirosław1971M411938MINIsklepbicykl.pl - perfectsource336.26

113

Dynamik - ART

PUNKTY : 335.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
759Praszczałek Hanna2001K1162MINIDynamik - ART335.15

114

Adiostry Team

PUNKTY : 334.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
370Wojciechowska Marta1970K4175MINIAdiostry Team334.43

115

Fantsmagoria Racing

PUNKTY : 333.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
158Sawicki Grzegorz1980M312752MINIFantsmagoria Racing333.91

116

IBOX Mała Liga Cycling Team

PUNKTY : 329.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
671Szczepański Tomasz1980M314159MINIIBOX Mała Liga Cycling Team329.30

117

BDC Development

PUNKTY : 329.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1972Kościelniak Piotr1972M414249MINIBDC Development329.26

118

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 328.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1162Dobrowolski Mateusz2007C32710FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI167.26
1420Miąskiewicz Gabriela2007D3114FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI160.78

119

KK24h

PUNKTY : 327.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1308Wołosz Wojciech1980M315063MINIKK24h327.58

120

e-point bike team

PUNKTY : 321.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
392Wolny Piotr1982M317270MINIe-point bike team321.66

121

Międzylesie

PUNKTY : 320.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
167Gawrysiak Maciej1967M517516MINIMiędzylesie320.63

122

Fitness Trocinowa Falenica

PUNKTY : 320.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1557Bieniada Marcin1959M517818MINIFitness Trocinowa Falenica320.37

123

CZARNY LAS

PUNKTY : 320.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
835Zembrzuski Wojciech1978M417963MINICZARNY LAS320.31

124

The Luzers

PUNKTY : 320.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1322Przepieść Kamila1984K3225MINIThe Luzers320.15
177Ziółek Aleksander2013CC21CROSThe Luzers

125

JALEX-SPORT-TOUR TEAM

PUNKTY : 320.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
242Piętka Jarosław1969M418064MINIJALEX-SPORT-TOUR TEAM320.09

126

BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA

PUNKTY : 319.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1329Gozdecki Krzysztof1971M418266MINIBOUYGUES IMMOBILIER POLSKA319.88

127

Ride And Fun Polska

PUNKTY : 319.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1560Jaroń Michał1985M318574MINIRide And Fun Polska319.58

128

Grupa Biegowa CHTMO

PUNKTY : 316.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
561Łatkowski Łukasz1977M419869MINIGrupa Biegowa CHTMO316.53

129

Clear Bike Team

PUNKTY : 314.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1070Walczak Marek1958M62104MINIClear Bike Team314.89

130

ATOLBIKE.PL

PUNKTY : 313.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
727Wróblewski Wojciech1986M321684MINIATOLBIKE.PL313.53

131

Rockwell Automation

PUNKTY : 313.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1569Kondratowicz Sebastian1977M421778MINIRockwell Automation313.40

132

Świdnik

PUNKTY : 313.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2405Tomaszewski Marcin1982M321885MINIŚwidnik313.20

133

Klub Kenko

PUNKTY : 309.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
95Matyszczak Damian2001M12287MINIKlub Kenko309.45

134

Elwico

PUNKTY : 307.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
354Mędel Piotr1971M423888MINIElwico307.10

135

Kuźnia Talentów

PUNKTY : 306.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
792Chyczewski Rafał1973M424490MINIKuźnia Talentów306.41

136

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 305.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
248Małolepszy Janusz1970M425096MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT305.36

137

PWPW RACING TEAM

PUNKTY : 303.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
632Rybicki Artur1978M4256101MINIPWPW RACING TEAM303.33

138

DRUŻYNA TVN

PUNKTY : 303.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
47Dworzański Michał1980M325794MINIDRUŻYNA TVN303.30

139

COZMOBIKE.pl

PUNKTY : 299.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
103Możański Grzegorz1944M72775MINICOZMOBIKE.pl299.48

140

PRUSZKÓW

PUNKTY : 293.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1078Michałowski Artur1983M3300107MINIPRUSZKÓW293.98

141

KOLARZ KLUB OŻARÓW

PUNKTY : 293.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
885Konca Julia2007D3156FANKOLARZ KLUB OŻARÓW153.00
887Konca Michał2007C35019FANKOLARZ KLUB OŻARÓW140.79

142

Instal Projekt

PUNKTY : 293.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1201Kozicki Rafał1985M3301108MINIInstal Projekt293.73

143

DENTALKING.EU

PUNKTY : 290.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1299Król Piotr1985M3319115MINIDENTALKING.EU290.93

144

4M Team

PUNKTY : 289.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1548Kowalczyk Michal1981M3321116MINI4M Team289.79

145

OMIDA Cyclo Team

PUNKTY : 289.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
813Sławiński Arkadiusz1983M3323117MINIOMIDA Cyclo Team289.19

146

LeSz Go ! Rogów

PUNKTY : 285.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Jedynak Jakub1973M4330125MINILeSz Go ! Rogów285.57

147

Polonia Warszawa MTB

PUNKTY : 260.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1161Puchalski Paweł1961M540742MINIPolonia Warszawa MTB260.49

148

AkzoNobel

PUNKTY : 254.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1520Woźnica Radosław1973M4412157MINIAkzoNobel254.23

149

Akademia Ruchu Płock

PUNKTY : 237.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Chrzanowski Ryszard1946M742312MINIAkademia Ruchu Płock237.10

150

Dzwonki

PUNKTY : 235.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1512Dzwonkowski Aleksander2007C36923FANDzwonki122.65
1509Dzwonkowski Antoni2011C17819FANDzwonki113.22

151

MORAMP

PUNKTY : 215.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1453Żelażewski Mariusz1983M3428148MINIMORAMP215.63

152

Pro Family Sport Team

PUNKTY : 147.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
331Bader-Strzała Adrianna2010D2196FANPro Family Sport Team147.51
99Wawer Antonina2014DC210CROSPro Family Sport Team

153

ANANASY

PUNKTY : 116.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1489Sałek Szymon2011C17618FANANANASY116.25
71Jędrzejewska Gaja2016DC110CROSFUN WIND143Cieszkowski Julian2013CC22CROSPOLSKARYBA.MTB