7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Góra Kalwaria, 2019-05-26

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2350.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Kuszmider Kamil1992M211MAXKK Catena Wyszków600.00
767Góralewski Łukasz1983M331MAXKK Catena Wyszków594.50
751Kuczyński Adrian1985M362MAXKK Catena Wyszków578.24
757Trzciński Paweł1972M473MAXKK Catena Wyszków578.21
756Bralewski Mirosław1963M5211MAXKK Catena Wyszków553.20
602Wojtkowski Adam1985M33217MAXKK Catena Wyszków536.48
754Parys Robert1982M33520MAXKK Catena Wyszków531.45
701Sarnacki Przemysław1982M34423MAXKK Catena Wyszków529.20
800Wojciechowski Wojciech1980M37033MAXKK Catena Wyszków503.78
773Antoniak Adam1978M47522MAXKK Catena Wyszków496.72
775Rojek Kamil1988M355MINIKK Catena Wyszków380.42
703Stempień Marek1978M45417MINIKK Catena Wyszków345.91
705Wojciechowska Weronika2003KJ162MINIKK Catena Wyszków326.58
704Bloch Michał1982M39937MINIKK Catena Wyszków323.21
601Kaczmarczyk Marek1981M310842MINIKK Catena Wyszków319.40

2

Świat Rowerów Team

PUNKTY : 2340.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Zawistowska Justyna1993K211MAXŚwiat Rowerów Team600.00
106Jusiński Arkadiusz1976M441MAXŚwiat Rowerów Team586.01
117Woźnica Łukasz1994M283MAXŚwiat Rowerów Team577.53
118Karwat Kamil1983M393MAXŚwiat Rowerów Team576.72
119Skalski Kacper1982M3115MAXŚwiat Rowerów Team573.27
124Moćko Beata1972K4142MAXŚwiat Rowerów Team422.52

3

Geodetic Dobry Kurs Team

PUNKTY : 2244.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
646Osińska Adrianna1997K233MAXGeodetic Dobry Kurs Team584.81
570Bożeń Jarosław1984M3158MAXGeodetic Dobry Kurs Team560.58
628Sobczak Krzysztof1983M32615MAXGeodetic Dobry Kurs Team550.82
647Pałyska Kamil1986M33016MAXGeodetic Dobry Kurs Team548.13
83Tokarska Magdalena1983K395MAXGeodetic Dobry Kurs Team512.69
1626Rychlicki Łukasz1982M310044MAXGeodetic Dobry Kurs Team481.16
127Kaliński Jakub2015CC18CROSGeodetic Dobry Kurs Team
126Rychlicka Gabriela2016DC14CROSGeodetic Dobry Kurs Team
128Chruślak Zuzanna2016DC19CROSGeodetic Dobry Kurs Team

4

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 2169.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1089Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K363MAXWIELISZEW HERON TEAM569.49
154Witeska Jacek1984M32011MAXWIELISZEW HERON TEAM553.28
2999Sienkiewicz Sebastian1980M35226MAXWIELISZEW HERON TEAM523.97
1800Nowak Przemysław1991M25310MAXWIELISZEW HERON TEAM522.94
2666Jankowski Dariusz1973M49631MAXWIELISZEW HERON TEAM482.34
2900Lipka Rafał1981M313553MAXWIELISZEW HERON TEAM445.87
2036Stypułkowski Dariusz1964M514214MAXWIELISZEW HERON TEAM441.19
2301Kado Grzegorz1963M515017MAXWIELISZEW HERON TEAM429.92
1700Sobczak Magdalena1990K241MINIWIELISZEW HERON TEAM382.83
2901Sobczak Aleksandra1994K2154MINIWIELISZEW HERON TEAM334.09
2302Kado Magdalena1990K2185MINIWIELISZEW HERON TEAM322.28
2121Kordowski Dariusz1985M311546MINIWIELISZEW HERON TEAM318.69
2001Kordowski Konrad1980M312251MINIWIELISZEW HERON TEAM316.61
2555Sienkiewicz Zbigniew1953M61936MINIWIELISZEW HERON TEAM301.15
345Kaczorowski Aleksander1946M72442MINIWIELISZEW HERON TEAM288.06
549Bogucki Zbigniew1946M72845MINIWIELISZEW HERON TEAM279.72

5

T4B Team

PUNKTY : 2141.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1918Słupek Paweł1982M32413MAXT4B Team552.44
359Majkowski Krzysztof1994M2285MAXT4B Team548.79
218Wyszkowski Arkadiusz1989M2509MAXT4B Team524.62
1Pomaski Paweł1988M35527MAXT4B Team515.58
2004Siess Mateusz1986M39742MAXT4B Team481.45
432Lange Marcin1978M492MINIT4B Team377.86
42Fedor Martin1977M4123MINIT4B Team374.23
66Sokolnicki Sławomir1966M5535MINIT4B Team346.38
1689Kłos Rafal1983M36724MINIT4B Team341.36
219Kraśniewski Piotr1984M37827MINIT4B Team333.57
336Bober Zbigniew1946M71591MINIT4B Team309.32
1516Szczurowski Łukasz1988M321081MINIT4B Team296.18
845Falejczyk Paweł1974M424880MINIT4B Team287.34
67Górski Zdzisław1951M638519MINIT4B Team227.44
185Lange Gustaw2015CC12CROST4B Team

6

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 2134.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Kołodziejek Paweł1980M3147MAXBIKE SALON TEAM566.13
2087Trawkowski Paweł1973M44210MAXBIKE SALON TEAM529.54
2088Mrowiec Kamil1976M44311MAXBIKE SALON TEAM529.49
2025Wachnik Paweł1985M36030MAXBIKE SALON TEAM509.57
1030Chrobak Tomasz1979M36932MAXBIKE SALON TEAM504.44
216Wachnik Wojtek1960M5725MAXBIKE SALON TEAM499.45
33Gregorowicz Marek1977M4134MINIBIKE SALON TEAM374.03
1295Troinska Agnieszka1979K372MINIBIKE SALON TEAM356.37
35Gregorowicz Katarzyna1977K483MINIBIKE SALON TEAM355.92
586Sotyn Marcin1991M2566MINIBIKE SALON TEAM345.01
1216Wachnik Bożenna1954K5101MINIBIKE SALON TEAM338.61
2083Pawlak Zofia1963K5212MINIBIKE SALON TEAM321.93
673Zaboklicka Aniela2002K1222MINIBIKE SALON TEAM320.07
2017Celiński Marcin1981M311445MINIBIKE SALON TEAM318.87
170Małysz Katarzyna1986K3289MINIBIKE SALON TEAM311.28
169Małysz Michał1980M318275MINIBIKE SALON TEAM303.27
584Walkiewicz Tomasz1977M427492MINIBIKE SALON TEAM282.75
377Węgrzynowski Bartosz2005C411FANBIKE SALON TEAM200.00
168Małysz Maksymilian2010C2339FANBIKE SALON TEAM143.11
179Troiński Iwo2013CC216CROSBIKE SALON TEAM

7

Velmar Viridian Polska Team

PUNKTY : 2129.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
39Sołtys Zofia1959K571MAXVelmar Viridian Polska Team552.00
1272Marciniak Daniel1993M2316MAXVelmar Viridian Polska Team539.33
321Drópiewski Michał1993M2377MAXVelmar Viridian Polska Team530.24
1414Kieliszek Paweł1978M46419MAXVelmar Viridian Polska Team508.23
1335Kruszewska Izabela1979K3137MAXVelmar Viridian Polska Team487.56
56Marciniak Wojciech1963M511710MAXVelmar Viridian Polska Team464.03
1334Kruszewski Andrzej1985M316860MAXVelmar Viridian Polska Team404.62

8

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 2125.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K341MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 584.75
573Sadło Przemysław1981M32514MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 551.40
332Brzostek Rafał1975M44612MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 528.95
1680Borowik Tomasz1978M412040MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 460.34
490Leśniak Sebastian1978M413349MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 449.21
1777Grot Mariusz1973M44415MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 351.50
576Strąk Jarosław1982M39635MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 326.53
1946Baranowski Ryszard1946M738711MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 222.58
954Grot Leon2011C15717FANNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 111.07

9

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2125.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1221Mrożewski Krzysztof1960M5272MAXMYBIKE.PL550.77
2222Skrzyniarz Tomasz1977M4297MAXMYBIKE.PL548.38
405Perczyński Radek1979M35628MAXMYBIKE.PL515.05
406Wódka Wojciech1977M45917MAXMYBIKE.PL511.20
535Tkaczyk Sylwia1988K3116MAXMYBIKE.PL503.08
41Czapski Andrzej1975M49430MAXMYBIKE.PL485.82
1008Zduniak Karol1984M39541MAXMYBIKE.PL483.04
1629Szlązak Piotr1973M410935MAXMYBIKE.PL472.17
97Piotrowski Rafał1973M412543MAXMYBIKE.PL457.61
1102Buczyński Piotr1973M412846MAXMYBIKE.PL455.93
64Woźniak Jan1964M513813MAXMYBIKE.PL445.31
94Zduniak Sylwia1984K3124MINIMYBIKE.PL337.67
411Kuchniewska Beata1966K5464MINIMYBIKE.PL272.49
62Zduniak Julian2010C2328FANMYBIKE.PL144.31
1101Buczyński Adam2011C1408FANMYBIKE.PL131.80

10

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 2111.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Wołos Anna1980K352MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE573.75
538Wójcik Justyn1981M34022MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE529.97
661Kosiński Marcin1979M36631MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE507.63
541Nowakowski Piotr1970M47121MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE500.20
667Małysa Krzysztof1990M29014MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE488.33
539Weronowicz Mariusz1976M411538MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE466.34
540Kudła Andrzej1973M413650MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE445.68
536Strzelczyk Waldemar1964M514415MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE437.03
1408Bartosiewicz Mariusz1972M414856MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE431.20
659Wierzbicki Maciej1985M35922MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE344.18
609Golec Tomasz1979M36123MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE343.58
1049Wójtowicz Wojciech1988M310239MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE322.94
663Grabowski Rafał1983M312855MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE315.27
610Mikołajczuk Łukasz1981M314061MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE312.15
1120Borodziuk Michał1974M416147MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE308.77
1553Wyczółkowska Elżbieta1967K5403MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE292.23

11

metrobikes.pl

PUNKTY : 2061.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
963Jabłoński Marcin1972M4134MAXmetrobikes.pl570.47
385Mazur Grzegorz1986M3179MAXmetrobikes.pl558.97
467Wierzbowicz Maciej1981M31910MAXmetrobikes.pl553.31
52Posadzy Tomasz1973M471MINImetrobikes.pl379.05
1182Jabłoński Marcel2004MJ866MINImetrobikes.pl328.87

12

LOYALTY POINT RACING TEAM

PUNKTY : 1985.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2018Murdzia Tomasz1987M33621MAXLOYALTY POINT RACING TEAM531.10
315Drzewiecki Marcin1974M4419MAXLOYALTY POINT RACING TEAM529.92
58Jatelnicki Olgierd1972M49932MAXLOYALTY POINT RACING TEAM481.36
2034Zacharewicz Dominik1974M414154MAXLOYALTY POINT RACING TEAM443.44
2045Zacharewicz Jacek1974M422370MINILOYALTY POINT RACING TEAM292.77

13

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 1962.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1463Czapliński Jan1982M3126MAXKOMOBIKE SCOTT573.25
1015Chwiej Karolina1983K384MAXKOMOBIKE SCOTT516.65
1686Długołęcki Marek1982M38037MAXKOMOBIKE SCOTT494.22
880Jawnik Mariusz1998M281MINIKOMOBIKE SCOTT378.63

14

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 1957.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
300Kwaśniewska Justyna1977K4101MAXDAMOVO BIKE TEAM507.23
288Głębocki Jarosław1972M48928MAXDAMOVO BIKE TEAM489.75
290Ptaszyński Bartosz1980M310345MAXDAMOVO BIKE TEAM480.39
1970Broncewicz Piotr1970M410534MAXDAMOVO BIKE TEAM480.23
287Wilczyński Rafał1978M411337MAXDAMOVO BIKE TEAM469.29
299Pęczkowski Andrzej1969M412141MAXDAMOVO BIKE TEAM459.98
292Zwierko Łukasz1982M314655MAXDAMOVO BIKE TEAM434.98
286Wroński Grzegorz1977M416363MAXDAMOVO BIKE TEAM408.50
297Lalak Jacek1981M37726MINIDAMOVO BIKE TEAM333.66
298Sokolnicki Andrzej1969M414240MINIDAMOVO BIKE TEAM312.02
296Kamiński Rafał1979M320079MINIDAMOVO BIKE TEAM298.98
284Korzeb Natalia1984K34415MINIDAMOVO BIKE TEAM278.47
293Nieciecki Robert1972M4321103MINIDAMOVO BIKE TEAM267.46
289Borzęcki Adam1972M4339106MINIDAMOVO BIKE TEAM261.16
281Baciński Arkadiusz1975M4351109MINIDAMOVO BIKE TEAM257.10
295Szmyd Grzegorz1985M3352129MINIDAMOVO BIKE TEAM256.88
283Stępień Paweł1973M4380122MINIDAMOVO BIKE TEAM236.85
2992Garbacz Paweł1986M3386139MINIDAMOVO BIKE TEAM224.70

15

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1957.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
918Białek Patryk1988M3104MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM573.89
915Szaturska Aleksandra2001K1121MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM502.07
933Białek Tomasz1963M513112MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM451.29
934Toruszewski Zdzisław1960M515118MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM429.78
932Godlewski Adam1972M416061MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM414.61
921Dorsz Jacek1980M39233MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM327.68
920Dorsz Katarzyna1984K33612MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM299.05
24Nowak Jan1962M522923MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM290.72
930Gruca Marcin1976M4365115MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM250.31
34Gregorowicz Jakub2005C422FANKAMYK Radzymin MTB TEAM199.89
32Gregorowicz Maciej2008C382FANKAMYK Radzymin MTB TEAM185.17
966Skrzyński Karol2007C3104FANKAMYK Radzymin MTB TEAM184.01
905Dudkowski Tymoteusz2010C2111FANKAMYK Radzymin MTB TEAM179.32
906Dorsz Aleksandra2009D241FANKAMYK Radzymin MTB TEAM172.82
1375Jagodziński Mateusz2008C3166FANKAMYK Radzymin MTB TEAM165.18
901Dudkowski Leonard2012C1214FANKAMYK Radzymin MTB TEAM155.12
96Klaus Patryk2012C1266FANKAMYK Radzymin MTB TEAM146.20
903Kramska Julianna2011D1152FANKAMYK Radzymin MTB TEAM142.53
1146Godlewski Kacper 2009C24314FANKAMYK Radzymin MTB TEAM130.90
178Dudkowska Maja2015DC11CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM

16

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1903.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
13Górnicki Michał1985M37435MAXBike Fun Legionowo498.21
2020Jankowski Robert1975M48626MAXBike Fun Legionowo489.88
2002Cyckiewicz Robert1972M411236MAXBike Fun Legionowo469.46
87Ochędzan Grzegorz1979M313452MAXBike Fun Legionowo446.04
1010Laczkowski Grzegorz1981M313859MINIBike Fun Legionowo312.43
1405Uchal Rafał1985M319277MINIBike Fun Legionowo301.38
1306Kuflikowska Ada2012D1131FANBike Fun Legionowo147.15
194Uchal Filip2013CC28CROSBike Fun Legionowo
195Uchal Joanna2015DC13CROSBike Fun Legionowo

17

Absolute Bikes Team

PUNKTY : 1828.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2Rajkowski Ireneusz1989M2224MAXAbsolute Bikes Team552.87
776Perzanowski Artur1975M45415MAXAbsolute Bikes Team516.72
442Marciniak Krzysztof1954M61695MAXAbsolute Bikes Team404.14
1716Zygner Tomasz1984M33614MINIAbsolute Bikes Team354.35
1109Tratkiewicz Łukasz1979M3304112MINIAbsolute Bikes Team273.67
51Kowalski Jacek1954M637018MINIAbsolute Bikes Team246.32

18

IM Logistic Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 1819.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2245Kamińska Izabela1989K222MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team598.05
3000Sadowski Marcin1989M27711MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team496.44
464Kaniewski Rafał1994M2223MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team368.43
463Podleś Marcin1985M32910MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team356.80

19

JAKOOBCYCLES BKK TEAM

PUNKTY : 1702.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
595Wolcendorf Jakub1975M4165MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM560.27
1519Gutkowski Szymon1982M316459MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM407.00
501Skura Katarzyna1980K351MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM380.25
596Pietrzak Andrzej1974M43511MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM354.66
581Wolcendorf Edward1948M73157MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM270.24

20

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1681.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1801Sudnik Irek1968M5634MAXLIRENE BIKE TEAM508.45
1810Podębski Dariusz1971M411939MAXLIRENE BIKE TEAM462.03
1809Wysocki Grzegorz1957M61654MAXLIRENE BIKE TEAM406.87
1805Badowski Jacek1967M517916MINILIRENE BIKE TEAM303.98
1804Wiśniakowski Jacek1968M533836MINILIRENE BIKE TEAM261.54
1803Kowalik Monika1980K35117MINILIRENE BIKE TEAM245.73
1802Kowalik Zbigniew1972M4382123MINILIRENE BIKE TEAM235.19

21

AGR PŁOŃSK

PUNKTY : 1680.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
90Bilicki Paweł1990M28112MAXAGR PŁOŃSK493.03
425Wasążnik Marcin1991M28213MAXAGR PŁOŃSK492.30
1178Kmita Robert1990M2465MINIAGR PŁOŃSK350.27
2043Radomski Paweł1978M45718MINIAGR PŁOŃSK344.95
88Kornatowski Mateusz1988M311647MINIAGR PŁOŃSK318.60
1372Ferski Andrzej1952M62628MINIAGR PŁOŃSK284.88

22

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1640.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4398MAXMARCELI TEAM530.02
1511Graczyk Kamil1979M315857MAXMARCELI TEAM419.75
2200Kisson Daniel1981M33011MINIMARCELI TEAM356.58
2137Walkiewicz Igor1999M1755MINIMARCELI TEAM334.27
552Kozak Maryla1981K3175MINIMARCELI TEAM324.05
2800Brzeziński Michał2001M11418MINIMARCELI TEAM312.12
550Sarnacki Patryk2006C42910FANMARCELI TEAM145.26

23

Płocki Klub Kolarski

PUNKTY : 1612.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1566Drajczyk Paweł1982M38338MAXPłocki Klub Kolarski491.42
285Uliczny Marcin1974M412342MAXPłocki Klub Kolarski458.42
1382Krajewski Marek1957M6732MINIPłocki Klub Kolarski335.79
1438Kokoszczyński Mateusz1988M39334MINIPłocki Klub Kolarski327.04
1439Kokoszczyński Janusz1950M6953MINIPłocki Klub Kolarski326.57
504Szewczyk Benedykt1948M72574MINIPłocki Klub Kolarski285.53
533Sowiński Edmund1942M73649MINIPłocki Klub Kolarski250.37

24

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1568.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2603Grabowicz Bartosz1989M29115MAXTEAM PKO BANK POLSKI487.81
2614Smagalski Michał1978M416664MAXTEAM PKO BANK POLSKI406.76
2616Solski Nikodem1982M34317MINITEAM PKO BANK POLSKI351.69
2178Tararuj Edyta1978K4205MINITEAM PKO BANK POLSKI321.96
2607Kostrzewa Jakub1986M312452MINITEAM PKO BANK POLSKI316.18
1100Paterak Anna1973K4327MINITEAM PKO BANK POLSKI305.58
17Slivchuk Piotr1991M217515MINITEAM PKO BANK POLSKI305.06
2608Pawlikowski Sebastian1984M321182MINITEAM PKO BANK POLSKI296.00
2612Rok Robert1980M3272102MINITEAM PKO BANK POLSKI282.90
2622Walczak Maciej1985M3276104MINITEAM PKO BANK POLSKI282.34
2639Stanisławski Mateusz2004MJ29010MINITEAM PKO BANK POLSKI278.44
1682Psut Daniel1989M231229MINITEAM PKO BANK POLSKI270.99
2631Meksuła Michał2004MJ37313MINITEAM PKO BANK POLSKI242.13
469Kędzierska Marika2012D1238FANTEAM PKO BANK POLSKI91.75
51Kostrzewa Tomasz2015CC110CROSTEAM PKO BANK POLSKI
41Kostrzewa Mikołaj2013CC215CROSTEAM PKO BANK POLSKI

25

INTERCARS SONIC BIKE TEAM

PUNKTY : 1540.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Staniak Mariusz2000M1381MAXINTERCARS SONIC BIKE TEAM530.19
130Krzyczkowski Michał1998M2192MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM369.94
2220Skwarek Bartosz2004MJ704MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM338.39
1021Stanaszek Tadeusz1951M61865MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM302.31
391Janiak Franciszek2009C2275FANINTERCARS SONIC BIKE TEAM145.68

26

ROZTOCZE CYCLING TEAM

PUNKTY : 1539.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1301Raczkiewicz Mariusz1975M47924MAXROZTOCZE CYCLING TEAM494.58
511Herc Sławomir1968M515219MAXROZTOCZE CYCLING TEAM429.65
510Podgórska Karolina1990K2143MINIROZTOCZE CYCLING TEAM335.05
1565Król Paweł1983M3281105MINIROZTOCZE CYCLING TEAM280.05

27

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 1530.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1610Śmiechurski Robert1966M515921MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 417.70
700Krupa Emil1987M322MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 393.31
110Krupa Andrzej1963M5112MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 375.66
1007Rajchert Radosław1976M46020MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 344.03
201Panasiuk Tomasz1972M415143MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 310.29
204Ślusarczyk Maciej1968M538339MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 233.29
25Krupa Iga2015DC12CROSPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

28

Polski Klub MTB

PUNKTY : 1505.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1798Bogaczyk Maciej1985M39240MAXPolski Klub MTB485.95
1674Kurmanowska Izabela1990K292MINIPolski Klub MTB353.05
787Siwiński Łukasz1980M34216MINIPolski Klub MTB352.41
585Miszczak Sławomir1985M313057MINIPolski Klub MTB314.52
1956Siwiński Zdzisław1956M634514MINIPolski Klub MTB258.84
483Siwińska Patrycja2011D1174FANPolski Klub MTB132.48

29

LOTTO

PUNKTY : 1500.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2029Dudkiewicz Daniel1980M312951MAXLOTTO453.91
2032Czarnowski Robert1970M417066MAXLOTTO402.08
111Zakrzewski Andrzej1976M47924MINILOTTO333.23
455Kurek Mirosław1967M514711MINILOTTO311.14
137Witkowski Grzegorz1959M515213MINILOTTO310.25

30

MCP Bike Team

PUNKTY : 1481.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2415Klicki Tomasz1977M412644MAXMCP Bike Team457.30
1417Dużyński Michał1980M35020MINIMCP Bike Team348.03
2734Dużyński Sebastian1975M45819MINIMCP Bike Team344.39
2323Romaniuk Sebastian1975M48125MINIMCP Bike Team331.95
1418Cieloch Tomasz1980M310138MINIMCP Bike Team322.98
1603Milewska Paulina1987K3278MINIMCP Bike Team313.58
434Turski Przemysław1975M419961MINIMCP Bike Team300.23
1850Kanownik Sławomir1975M420364MINIMCP Bike Team298.53
1177Klimkiewicz Piotr1976M425384MINIMCP Bike Team286.29
834Kościk Łukasz1981M3328122MINIMCP Bike Team265.34

31

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1450.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1412Tomaszewska Julita1978K431MINITIMBUD TEAM389.91
1450Pawlak Lidia1974K462MINITIMBUD TEAM358.88
2911Kąkol Sławomir1964M5333MINITIMBUD TEAM355.18
75Tomaszewski Jakub2003MJ513MINITIMBUD TEAM346.75
1350Patalan Dariusz1976M46622MINITIMBUD TEAM341.74
68Świderski Tadeusz1968M5686MINITIMBUD TEAM340.57
74Tomaszewski Bogdan1974M417151MINITIMBUD TEAM306.09
1150Wypich Marcin1970M427794MINITIMBUD TEAM282.32

32

Patnet Team

PUNKTY : 1446.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1733Rajczyk Patrycjusz1974M414755MAXPatnet Team432.40
1984Myszkowski Rafał1984M3157MINIPatnet Team371.32
2255Michalak Jacek1973M43110MINIPatnet Team356.29
1955Kępa Marcin1977M425283MINIPatnet Team286.65
630Zienkiewicz Jan1946M73106MINIPatnet Team272.39
522Kurowski Marek1961M533133MINIPatnet Team263.45
531Bertowski Mirosław1953M635817MINIPatnet Team254.52

33

IGT MTB TEAM

PUNKTY : 1431.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1351Somow Dariusz1962M512411MAXIGT MTB TEAM457.83
309Sobkowiak Jan1980M36925MINIIGT MTB TEAM339.23
1122Sztylka Rafał1974M47623MINIIGT MTB TEAM334.02
310Sobkowiak Agnieszka1974K4359MINIIGT MTB TEAM299.96
314Stankiewicz Stanisław2008C3288FANIGT MTB TEAM145.35

34

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 1378.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M39843MAXKraft Automotive Team481.36
1989Hofman Iga1989K2236MINIKraft Automotive Team316.75
808Hofman Tomasz1964M519618MINIKraft Automotive Team300.76
3Busza Marcin1973M428295MINIKraft Automotive Team280.03
696Weiss Krzysztof1962M533234MINIKraft Automotive Team263.23

35

TS MERAN OTWOCK

PUNKTY : 1355.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
518Kasprzak Tomasz1965M51169MAXTS MERAN OTWOCK465.23
1533Skorek Marek1978M413538MINITS MERAN OTWOCK313.12
334Popis Maciej1978M423778MINITS MERAN OTWOCK289.04
1931Szuchnik Sebastian1986M324191MINITS MERAN OTWOCK288.44

36

Wysportowani Racing Team

PUNKTY : 1348.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Piskozub Jarosław1989M217318MAXWysportowani Racing Team388.77
1991Mirecki Bartłomiej1991M2719MINIWysportowani Racing Team336.73
499Kubik Wiktoria1999K1243MINIWysportowani Racing Team316.07
768Romanowski Kamil1981M316668MINIWysportowani Racing Team307.18

37

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 1340.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
503Praszczałek Katarzyna2004KJ11MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
822Wyczółkowski Paweł2001M1162MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN371.04
80Petryszyn Maciej2004MJ201MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN369.38
259Krzemińska Aleksandra2006D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
269Zieliński Tomasz2005C433FANUKK HURAGAN WOŁOMIN199.42
264Brutkowski Jakub2006C444FANUKK HURAGAN WOŁOMIN199.02
263Fortuna Weronika2007D373FANUKK HURAGAN WOŁOMIN158.71

38

Zerwani z łańcucha

PUNKTY : 1252.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Bielecka Magdalena1978K4134MINIZerwani z łańcucha335.11
2100Bachański Rafał1977M49730MINIZerwani z łańcucha326.04
803Janicki Sławomir1971M412334MINIZerwani z łańcucha316.42
44Socha Igor2003MJ29912MINIZerwani z łańcucha274.85
2424Jagiełło Łukasz1989M232531MINIZerwani z łańcucha266.20
40Wydziałkiewicz Marek1971M4330104MINIZerwani z łańcucha263.88
1079Szymański Rafał1981M3333124MINIZerwani z łańcucha263.23
30Wydziałkiewicz Szymon1999M134310MINIZerwani z łańcucha259.21
2150Walczak Paweł1988M3348127MINIZerwani z łańcucha258.19
1104Wydziałkiewicz Lena2006D4113FANZerwani z łańcucha152.65

39

Bike Concept

PUNKTY : 1231.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1362Kita Marcin1978M49129MINIBike Concept327.83
152Barnaś Paweł1975M413739MINIBike Concept312.93
1518Hilczer Piotr1967M517315MINIBike Concept305.99
2112Kalinowski Michał1980M3264100MINIBike Concept284.44

40

AirBike.pl

PUNKTY : 1211.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
253Sachs Karol1982M35729MAXAirBike.pl511.76
254Staniewski Michał1978M43914MINIAirBike.pl353.24
252Ryciuk Tomasz1978M45216MINIAirBike.pl346.69

41

Erkado RT Kraśnik

PUNKTY : 1196.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1056Chabuda Sławomir1959M51078MAXErkado RT Kraśnik475.40
446Rostek Jerzy1964M5101MINIErkado RT Kraśnik377.80
1059Rusowicz Waldemar1955M6621MINIErkado RT Kraśnik343.55

42

BNP Paribas

PUNKTY : 1166.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1304Popławski Paweł1969M420263MINIBNP Paribas298.73
1114Więcek Piotr1975M422672MINIBNP Paribas291.58
1451Siedlewska-Cieślińska Anna1981K34113MINIBNP Paribas291.05
789Stefańska Elżbieta1977K44311MINIBNP Paribas285.52

43

WAWA BIKE TEAM

PUNKTY : 1138.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1534Mamcarz Paweł1978M415344MINIWAWA BIKE TEAM310.25
1555Dobosz Seweryn1976M417854MINIWAWA BIKE TEAM304.00
1325Muranowicz Daniel1986M3314116MINIWAWA BIKE TEAM270.31
1975Majewski Bartosz1975M4360112MINIWAWA BIKE TEAM254.32
882Kępa Maja2009D2184FANWAWA BIKE TEAM127.30

44

AK-Sped Józefów

PUNKTY : 1121.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1790Jędrzejczyk Anna1993K2318MINIAK-Sped Józefów306.18
1791Wójcik Przemysław1991M220520MINIAK-Sped Józefów297.26
1697Teperek Małgorzata1989K24511MINIAK-Sped Józefów276.43
1699Adamiec Mariusz1981M3374135MINIAK-Sped Józefów241.66

45

DAX Rowery Legionowo

PUNKTY : 1056.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
685Ołdak Marcin1973M417653MINIDAX Rowery Legionowo304.82
198Mika Jakub1976M419459MINIDAX Rowery Legionowo301.12
749Machowicz Jakub1972M421868MINIDAX Rowery Legionowo293.94
684Ołdak Leon2011C1203FANDAX Rowery Legionowo156.17

46

Stanwex II TEAM

PUNKTY : 1046.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
384Grudziński Jakub1982M32312MAXStanwex II TEAM552.48
380Włazałek Aleksander1999M12129MINIStanwex II TEAM295.54
379Włazałek Mariusz1974M4397126MINIStanwex II TEAM198.52

47

MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI

PUNKTY : 1041.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1098Łukasik Mikołaj2002M1141MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI372.28
1096Gawryluk Mateusz2002M1484MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI349.42
1169Jakubiuk Mateusz2000M11097MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI319.36

48

IFON KOLARZ KLUB

PUNKTY : 988.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
343Kasiński Ryszard1958M6672MAXIFON KOLARZ KLUB507.51
347Bilski Artur1973M410133MAXIFON KOLARZ KLUB480.99

49

Centurion MTB Team

PUNKTY : 953.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
815Wilczyński Dariusz1978M48525MAXCenturion MTB Team490.33
732Wilczyński Jan1955M61183MAXCenturion MTB Team463.28

50

PRB KOMBUD Radom

PUNKTY : 929.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
993Lasia Zbigniew1960M51008MINIPRB KOMBUD Radom323.17
991Szymczyk Marek1955M61484MINIPRB KOMBUD Radom311.04
1393Kostrzewa Maciej1949M62147MINIPRB KOMBUD Radom295.12

51

HPE ESKOM

PUNKTY : 886.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1546Niklewicz Sebastian1973M43813MINIHPE ESKOM353.47
1026Buczel Mateusz1984M314462MINIHPE ESKOM311.64
1491Kasprzyszak Piotr1968M538840MINIHPE ESKOM221.67
129Buczel Eryk2017CC111CROSHPE ESKOM

52

HUSARIA LC Elektronik

PUNKTY : 880.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1711Kamiński Tomasz1973M413136MINIHUSARIA LC Elektronik314.28
1920Cykman Maciej1976M426788MINIHUSARIA LC Elektronik283.40
1923Myszkowski Bartek1976M426889MINIHUSARIA LC Elektronik283.27

53

NRF HEPU RACING

PUNKTY : 875.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
733Marcinowski Dawid1987M37636MAXNRF HEPU RACING496.64
711Kaczmarski Artur1986M366MININRF HEPU RACING379.17

54

Venezia MTB

PUNKTY : 867.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
452Szulim Paweł1982M316567MINIVenezia MTB307.37
450Skorupka Sylwia1990K2379MINIVenezia MTB298.02
451Strzelecki Jakub1987M3337126MINIVenezia MTB262.24

55

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 863.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
819Godlewski Dominik2003MJ745MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI334.29
27Zduniak Franciszek2007C361FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI187.06
171Rękawek Matylda2009D252FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI170.96
881Dobosz Antoni2010C2132FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI170.92
1391Świderska Lena2008D362FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI161.67
399Drzewiecki Franek2011C1192FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI156.29

56

BIKE EXPO NARODOWY TEAM

PUNKTY : 801.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M49329MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM485.93
985Miroszkin Iwan1986M312553MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM315.80

57

Niewiadów Boro

PUNKTY : 741.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
546Szczepański Mariusz1979M333MININiewiadów Boro390.93
1255Wrzesień Robert1965M5454MININiewiadów Boro350.75

58

Wertepowiec Łochów

PUNKTY : 689.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
665Oniśk Damian2001M1173MINIWertepowiec Łochów370.94
65Oniśk Adrian2004MJ1137MINIWertepowiec Łochów318.94

59

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 687.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
419Langner Michał1974M4236MINIPZU SPORT TEAM368.21
1792Sioch Radosław1981M311043MINIPZU SPORT TEAM319.26

60

AEGON CYCLING TEAM

PUNKTY : 661.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Tuski Maciej1978M4185MINIAEGON CYCLING TEAM370.12
1724Rybak Jacek1977M422773MINIAEGON CYCLING TEAM291.19

61

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 653.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
495Jedynak Mikołaj2003MJ2869MINILKK LUKS SŁAWNO279.41
494Jedynak Katarzyna2005D422FANLKK LUKS SŁAWNO188.87
496Jedynak Michał2007C393FANLKK LUKS SŁAWNO184.80

62

Ciasteczkowy Potwór

PUNKTY : 616.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
783Stępel Wojciech1981M39032MINICiasteczkowy Potwór327.92
416Podwysocki Łukasz1983M324292MINICiasteczkowy Potwór288.43

63

DSV

PUNKTY : 602.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
796Bielecki Jakub1989M210611MINIDSV321.02
1413Dzidek Marcin1990M227826MINIDSV281.31

64

SERWIS BAJKA

PUNKTY : 599.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1628Rejch Mateusz1989M222MAXSERWIS BAJKA599.98

65

BANK PEKAO TEAM

PUNKTY : 597.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
679Kulesza Krzysztof1971M418055MINIBANK PEKAO TEAM303.90
1370Bochenek Wojciech1965M521721MINIBANK PEKAO TEAM293.94

66

METTLER TOLEDO

PUNKTY : 597.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1510Banasiak Marcin1974M416248MINIMETTLER TOLEDO308.54
1507Sczaniecka Karolina1980K34214MINIMETTLER TOLEDO289.12

67

Warbud-wartobudować

PUNKTY : 594.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1678Kruczek Kamil1985M312049MINIWarbud-wartobudować316.92
1545Gliński Rafał1978M4293100MINIWarbud-wartobudować277.32

68

REXONA MTB TEAM

PUNKTY : 586.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1530Graczykowski Marek1977M48528MINIREXONA MTB TEAM330.26
2506Dominiak Agnieszka1977K44912MINIREXONA MTB TEAM256.11

69

PROGRESSTRAINING.PL

PUNKTY : 585.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
362Mioduszewski Artur1978M452MAXPROGRESSTRAINING.PL585.56

70

Allianz Partners MTB

PUNKTY : 574.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1005Kubicki Patryk1986M312754MINIAllianz Partners MTB315.40
1003Darłak Grzegorz1993M234632MINIAllianz Partners MTB258.74

71

ATRAM KOMINKI

PUNKTY : 563.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
165Pasiewicz Jacek1986M322487MINIATRAM KOMINKI292.70
1336Sierakowski Tomasz1985M3313115MINIATRAM KOMINKI270.86

72

KK CYKLON WARSZAWA

PUNKTY : 553.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
826Cygan Szymon1978M4186MAXKK CYKLON WARSZAWA553.71

73

Baran Cycling Team

PUNKTY : 533.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2061Antoniuk Artur1980M33318MAXBaran Cycling Team533.99

74

LOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW

PUNKTY : 531.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1125Dąbkowski Wojciech1988M33419MAXLOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW531.46

75

OŚKA Warszawa

PUNKTY : 528.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
84Szewczyk Marcin1984M34724MAXOŚKA Warszawa528.87

76

Kliwer Bike Team

PUNKTY : 527.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1129Jaworski Waldemar1956M632412MINIKliwer Bike Team266.37
2101Obidziński Paweł1958M634013MINIKliwer Bike Team260.82

77

Alltop Stag Team

PUNKTY : 526.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
278Grudny Bartłomiej1978M44813MAXAlltop Stag Team526.17

78

Ramę na Ramię

PUNKTY : 511.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1300Foltyn Jacek1972M45816MAXRamę na Ramię511.73

79

BLU Cersanit Team Refleks

PUNKTY : 509.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
649Rogalski Franciszek1960M5613MAXBLU Cersanit Team Refleks509.08

80

KK24h

PUNKTY : 507.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1166Podeszwa Wiesław1958M6651MAXKK24h507.87

81

COLOR TEAM

PUNKTY : 505.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
782Michalak Jacek1975M46820MAXCOLOR TEAM505.91

82

MAYDAY TEAM LUBLIN

PUNKTY : 490.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
872Budny Łukasz1986M38439MAXMAYDAY TEAM LUBLIN490.44

83

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 489.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1365Pazdrowski Robert1964M5886MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO489.77

84

Twister Team

PUNKTY : 484.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
579Rudziński Paweł1980M3259MINITwister Team359.99
1157Rudziński Marcel2012C14910FANTwister Team124.58

85

Wodociągi Warszawskie

PUNKTY : 480.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
655Kamiński Wojciech1963M51027MAXWodociągi Warszawskie480.98

86

HOT WHEELS

PUNKTY : 480.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1494Żurawski Jacek2007C34410FANHOT WHEELS130.28
443Jamski Borys2012C15212FANHOT WHEELS120.43
1493Żurawska Alicja2009D2195FANHOT WHEELS119.53
577Strąk Wojciech2012C15818FANHOT WHEELS110.44
2550Bralski Aleksander2012C15919FANHOT WHEELS109.19
1058Nowicka Aleksandra2011D1227FANHOT WHEELS99.52
574Nowicki Krzysztof2012C16222FANHOT WHEELS99.05
86Bralski Tomasz2015CC13CROSHOT WHEELS

87

CKBIKERS

PUNKTY : 480.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2038Michalak Andrzej1992M210416MAXCKBIKERS480.39

88

SKK VOYAGER WAT

PUNKTY : 474.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1130Leśniewski Piotr1994M210817MAXSKK VOYAGER WAT474.41

89

CODEPROUD MTB

PUNKTY : 420.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
307Orzechowski Paweł1977M423677MINICODEPROUD MTB289.18
2006Orzechowski Stanisław2006C44212FANCODEPROUD MTB131.14

90

CTS czaja training system

PUNKTY : 411.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2103Glinkowski Jerzy1969M416162MAXCTS czaja training system411.38

91

POLA-K

PUNKTY : 408.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
423Sobczyk Bartłomiej1979M316258MAXPOLA-K408.89

92

INTEGA

PUNKTY : 406.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
155Giedzicz Andrzej1975M416765MAXINTEGA406.58

93

CRMS AUTO CZĘŚCI

PUNKTY : 400

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
695Cichocki Rafał1987M311MINICRMS AUTO CZĘŚCI400.00

94

SKPB W-WA

PUNKTY : 394.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1797Organ Jakub1981M317261MAXSKPB W-WA394.93

95

RAFAKO Orbea MTB TEAM

PUNKTY : 392.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2154Lach Aleksandra2001K121MINIRAFAKO Orbea MTB TEAM392.49

96

Accelerating Poland Bike Team

PUNKTY : 369.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
643Adamczyk Paweł1982M3218MINIAccelerating Poland Bike Team369.28

97

ISOVER MTB TEAM LUBLIN

PUNKTY : 357.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2042Modecki Gerard1978M4289MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN357.50

98

BEAT BIKE

PUNKTY : 356.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
675Kwiatkowski Krzysztof1982M33212MINIBEAT BIKE356.21

99

Bikeholic Team Ostrów Maz

PUNKTY : 355.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
38Charucki Rafał1988M33413MINIBikeholic Team Ostrów Maz355.12

100

Decathlon Team

PUNKTY : 343.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1433Wiktor Wojciech1993M2637MINIDecathlon Team343.40

101

Kross MTB Team

PUNKTY : 328.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1462Staniec Filip2000M1886MINIKross MTB Team328.80

102

Fantsmagoria Racing

PUNKTY : 324.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
158Sawicki Grzegorz1980M39836MINIFantsmagoria Racing324.75

103

IBOX Mała Liga Cycling Team

PUNKTY : 322.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
671Szczepański Tomasz1980M310340MINIIBOX Mała Liga Cycling Team322.74

104

SZALONE IMADŁO

PUNKTY : 321.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1128Rychter Maciej1980M310441MINISZALONE IMADŁO321.75

105

VALEANT MED CYCLING TEAM

PUNKTY : 320.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2526Zwaliński Tomasz1989M210712MINIVALEANT MED CYCLING TEAM320.25

106

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 313.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1162Dobrowolski Mateusz2007C3145FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI165.63
1420Miąskiewicz Gabriela2007D3126FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI147.72
196Miąskiewicz Ksawery2013CC219CROSV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

107

CZARNY LAS

PUNKTY : 311.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
835Zembrzuski Wojciech1978M414341MINICZARNY LAS311.77

108

Międzylesie

PUNKTY : 310.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
167Gawrysiak Maciej1967M515012MINIMiędzylesie310.31

109

Rockwell Automation

PUNKTY : 309.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1569Kondratowicz Sebastian1977M415445MINIRockwell Automation309.89

110

Puławy MTB

PUNKTY : 306.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2010Jóźwicki Mariusz1982M316769MINIPuławy MTB306.96

111

Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin

PUNKTY : 306.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
891Kaszewski Dawid2009C2173FANAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin164.28
2057Kaszewska Wiktoria2006D4144FANAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin142.66

112

Educational Testing Service (ETS) Global

PUNKTY : 306.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2015Zając Piotr1983M317071MINIEducational Testing Service (ETS) Global306.17

113

B\'TWIN Racing Team

PUNKTY : 305.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2027Jaworski Marcin1977M417452MINIB\'TWIN Racing Team305.22

114

DEMANT TECHNOLOGY CENTRE

PUNKTY : 304.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
855Wolny Małgorzata1980K33311MINIDEMANT TECHNOLOGY CENTRE304.47

115

ATOLBIKE.PL

PUNKTY : 304.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
727Wróblewski Wojciech1986M317773MINIATOLBIKE.PL304.28

116

Club Bike Zwoleń

PUNKTY : 302.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
726Cywka Rafał1990M218517MINIClub Bike Zwoleń302.42

117

WILDBOREN E-SYSTEM

PUNKTY : 302.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1557Bieniada Marcin1959M519017MINIWILDBOREN E-SYSTEM302.04

118

Deloitte Adventure Team

PUNKTY : 301.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1794Kasprzak Maciej1982M319176MINIDeloitte Adventure Team301.53

119

BORDER TEAM

PUNKTY : 300.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2062Granica Leonard2006C4158FANBORDER TEAM165.42
2063Granica Aleks2010C23711FANBORDER TEAM134.99

120

Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team

PUNKTY : 297.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
417Świerczyński Dariusz1968M520419MINIRaz Na Wozie Brzeziny MTB Team297.67

121

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 295.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1249Hajbowicz Agnieszka1989K23910MINISTRABAG BIKE TEAM295.06

122

e-point bike team

PUNKTY : 293.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2046Kowal Krzysztof1983M321985MINIe-point bike team293.28

123

Świdnik

PUNKTY : 293.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2405Tomaszewski Marcin1982M322186MINIŚwidnik293.03

124

KOLARZ KLUB OŻARÓW

PUNKTY : 292.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
885Konca Julia2007D3105FANKOLARZ KLUB OŻARÓW153.72
887Konca Michał2007C3359FANKOLARZ KLUB OŻARÓW139.06

125

BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA

PUNKTY : 291.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1329Gozdecki Krzysztof1971M422874MINIBOUYGUES IMMOBILIER POLSKA291.09

126

Elwico

PUNKTY : 289.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
354Mędel Piotr1971M423576MINIElwico289.27

127

COZMOBIKE.pl

PUNKTY : 288.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
103Możański Grzegorz1944M72453MINICOZMOBIKE.pl288.04

128

HEIDELBERG BIKE TEAM

PUNKTY : 285.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
848Rusin Bartosz1973M425585MINIHEIDELBERG BIKE TEAM285.92

129

KAMARO SPORT LINE

PUNKTY : 285.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1684Mańka Janusz1972M425986MINIKAMARO SPORT LINE285.23

130

NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA

PUNKTY : 283.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1360Chmiel Artur1975M426990MININADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA283.13

131

DRUŻYNA TVN

PUNKTY : 283.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
89Kobus Cezary1973M427091MINIDRUŻYNA TVN283.12

132

Pro Family Sport Team

PUNKTY : 279.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
331Bader-Strzała Adrianna2010D283FANPro Family Sport Team156.40
329Legucki Tymoteusz2011C15011FANPro Family Sport Team123.55
99Wawer Antonina2014DC27CROSPro Family Sport Team

133

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 279.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
248Małolepszy Janusz1970M428396MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT279.92

134

Technicolor FSSC

PUNKTY : 278.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
712Wysocki Bartłomiej1988M3288107MINITechnicolor FSSC278.97

135

Toyota Marki

PUNKTY : 277.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2211Beczkowicz Michał1978M429299MINIToyota Marki277.88

136

Mota Engil CE

PUNKTY : 273.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1256Martinowski Marek1980M3307113MINIMota Engil CE273.15

137

Open Bike Team

PUNKTY : 269.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
93Florczak Arkadiusz1993M231730MINIOpen Bike Team269.45

138

COZMOBIKE TEAM

PUNKTY : 259.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2076Dyrek Dariusz1959M534437MINICOZMOBIKE TEAM259.01

139

FIZJO.FIT

PUNKTY : 254.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2041Wrzesiński Adam1984M3357132MINIFIZJO.FIT254.64

140

AkzoNobel

PUNKTY : 253.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1520Woźnica Radosław1973M4362113MINIAkzoNobel253.07

141

RYŚ KARPATY

PUNKTY : 249.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2055Wojtkiewicz Jarosław1968M536638MINIRYŚ KARPATY249.89

142

Grupa Biegowa CHTMO

PUNKTY : 247.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
561Łatkowski Łukasz1977M4367116MINIGrupa Biegowa CHTMO247.74

143

BOELS RENTAL

PUNKTY : 239.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1411Bogusz Tomasz1980M3378137MINIBOELS RENTAL239.74

144

DC TEAM

PUNKTY : 147.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2073Ciesielski Olaf2009C2244FANDC TEAM147.69

145

Janusze Polskiego Kolarstwa

PUNKTY : 145.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
485Kupis Paweł2009C2317FANJanusze Polskiego Kolarstwa145.16
112Ziółek Iga2016DC111CROSElza Team177Ziółek Aleksander2013CC24CROSThe Luzers11Ostrowski Jacek2016CC19CROSPOLSKARYBA.MTB143Cieszkowski Julian2013CC21CROSPOLSKARYBA.MTB10Ostrowski Przemysław2014CC217CROSPOLSKARYBA.MTB186Grzywacz Liliana2013DC29CROSBIKE RUN TEAM WARKA