7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Urszulin koło Włodawy, 2019-06-08

Kategoria Wszyscy, Dystans MINI - 36.0 Km ,, Razem : 186

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1527Sawa Robert1976M41Inżynieria Rowerowa
01:08:46
2695Cichocki Rafał1987M31CRMS AUTO CZĘŚCI
01:08:46
3700Krupa Emil1987M32PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:09:53
4446Rostek Jerzy1964M51Erkado RT Kraśnik
01:09:56
52Rajkowski Ireneusz1989M21Absolute Bikes Team
01:10:14
62169Makowski Marcin1974M42MAYDAY TEAM LUBLIN
01:11:58
7110Krupa Andrzej1963M52PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:12:25
833Gregorowicz Marek1977M43BIKE SALON TEAM
01:12:31
9822Wyczółkowski Paweł2001M11UKK HURAGAN WOŁOMIN
01:12:39
10130Krzyczkowski Michał1998M22INTERCARS SONIC BIKE TEAM
01:12:39
111143Borkowski Sylwester1977M44ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:12:40
122042Modecki Gerard1978M45ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:12:40
131098Łukasik Mikołaj2002M12MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
01:13:35
142026Sobótka Robert2003MJ1Legionowo
01:13:35
151979Drzewiecki Grzegorz1979M33LOYALTY POINT RACING TEAM
01:13:37
162255Michalak Jacek1973M46Patnet Team
01:13:37
171066Kopyść Zbigniew1966M53Erkado RT Kraśnik
01:13:38
181941Sztal Sebastian1977M47BIKE ROOM TEAM
01:13:40
191948Pawluk Wiesław1971M48KMP ZAMOŚĆ
01:13:40
202174Bartusiak Marcin1976M49ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:13:42
2125Czachor Piotr1974M410ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:13:46
221892Bigoraj Marcin1990M23Baran Cycling Team
01:14:32
231826Mach Tomasz1976M411Lubelska Grupa Triathlonu
01:14:39
24802Szpak Grzegorz1984M34Kraśniczyn
01:14:45
251916Gnatiuk Krzysztof1965M54Lubelska Grupa Triathlonu
01:15:09
261054Trujnara Jarosław1980M35ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:15:09
271096Gawryluk Mateusz2002M13MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
01:15:46
281059Rusowicz Waldemar1955M61Erkado RT Kraśnik
01:16:53
291991Mirecki Bartłomiej1991M24Wysportowani Racing Team
01:17:06
301546Niklewicz Sebastian1973M412HPE ESKOM
01:18:01
311942Jarosz Wojciech1978M413Agro Zakręceni
01:18:25
321820Leśniak Grzegorz1975M414KCKL WŁODAWA
01:18:30
33921Dorsz Jacek1980M36KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:18:40
341985Obel Marcin1980M37OBEL TEAM
01:18:41
35993Lasia Zbigniew1960M55PRB KOMBUD Radom
01:20:12
361273Abramek Piotr1981M38Warszawa
01:20:23
371933Rudzki Łukasz1986M39Krasnystaw
01:20:26
381362Kita Marcin1978M415Bike Concept
01:20:28
39333Brodzik Andrzej1963M56Baran Cycling Team
01:20:31
40840Parol Artur1975M416Warszawa
01:20:32
41158Sawicki Grzegorz1980M310Fantsmagoria Racing
01:20:56
42262Kacprzak Konrad2003MJ2UKK HURAGAN WOŁOMIN
01:21:01
431149Wal Mariusz1977M417ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:21:25
441397Sobiech Łukasz1986M311Warszawa
01:21:25
451908Banaszek Wojciech1976M418Lublin
01:21:27
46201Panasiuk Tomasz1972M419PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:21:30
471578Łuczkiewicz Kamil1987M312NOTUS FINANSE TEAM
01:21:40
482227Kocki Łukasz1981M313Lublin
01:21:43
491070Walczak Marek1958M62Clear Bike Team
01:21:53
502159Romańczuk Pawel1988M314Łęczna
01:21:54
51803Janicki Sławomir1971M420Zerwani z łańcucha
01:21:56
52487Cywka Zbigniew1966M57Club Bike Zwoleń
01:22:02
531324Zajączkowski Michał1979M315Warszawa
01:22:16
541503Post Marek1975M421Szczęsne
01:22:20
55726Cywka Rafał1990M25Club Bike Zwoleń
01:22:23
562010Jóźwicki Mariusz1982M316Puławy MTB
01:22:27
57137Witkowski Grzegorz1959M58LOTTO
01:22:41
581320Laskowski Andrzej1976M422Nowy Dwór Mazowiecki
01:22:42
591370Bochenek Wojciech1965M59BANK PEKAO TEAM
01:22:58
60351Mikołajczyk Emil1974M423Brańszczyk
01:22:59
612015Zając Piotr1983M317Educational Testing Service (ETS) Global
01:22:59
62727Wróblewski Wojciech1986M318ATOLBIKE.PL
01:23:01
63808Hofman Tomasz1964M510Kraft Automotive Team
01:23:02
1689Knapczyk Małgorzata1978K41NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:23:04
641839Piwoński Cezary1982M319Włodawa
01:23:12
651012Randak Adam1991M26Pajęczno
01:23:39
6610Śliwiński Piotr1967M511Milanówek
01:23:58
671014Randak Robert1976M424Warszawa
01:24:08
681005Kubicki Patryk1986M320Allianz Partners MTB
01:24:20
69791Jóźwik Daniel1976M425Warszawa
01:24:43
70898Mróz Wojciech1973M426KMP Chełm
01:24:43
7124Nowak Jan1962M512KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:24:46
235Gregorowicz Katarzyna1977K42BIKE SALON TEAM
01:24:52
72679Kulesza Krzysztof1971M427BANK PEKAO TEAM
01:25:11
732504Kondratowicz Łukasz1989M27Zerwani z łańcucha
01:25:16
74308Podgórski Bartosz1987M321Góra Kalwaria
01:25:18
751928Wojciechowski Adam1974M428Chełm
01:25:31
762186Wasak Łukasz1987M322Ulan Majorat
01:25:38
771830Byczyk Mariusz1968M513Lublin
01:25:45
781671Kochański Sebastian1978M429Lublin
01:25:48
792179Wołczuk Tomasz1986M323BRODEX PARTY PROFESSIONAL
01:26:18
80395Grocholewicz Mariusz1974M430Łódź
01:26:24
81380Włazałek Aleksander1999M14Stanwex II TEAM
01:26:31
821065Ustugov Denis1972M431Erkado RT Kraśnik
01:26:44
832048Radziszewski Konrad1991M28Warszawa
01:26:44
84345Kaczorowski Aleksander1946M71WIELISZEW HERON TEAM
01:26:44
3807Kędra Anna1975K43Policja KPP Krasnystaw
01:26:48
85495Jedynak Mikołaj2003MJ3LKK LUKS SŁAWNO
01:27:02
862176Serwin Krzysztof1956M63Świdnik
01:27:11
87514Rekiel Łukasz1990M29Puławy
01:27:37
88831Kowalski Urban1976M432Lublin
01:27:44
89373Oszust Leszek1965M514Erkado RT Kraśnik
01:27:49
90214Kajak Dariusz1977M433WAWA BIKE TEAM
01:27:50
91998Klaus Albert1975M434KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:27:53
921036Krasiński Ryszard1946M72Lipsko
01:27:53
93354Mędel Piotr1971M435Elwico
01:28:07
941565Król Paweł1983M324ROZTOCZE CYCLING TEAM
01:28:07
95379Włazałek Mariusz1974M436Stanwex II TEAM
01:28:11
961902Ziemiński Artur1987M325Lublin
01:28:11
971955Kępa Marcin1977M437Patnet Team
01:28:14
981669Wierzbowicz Krzysztof1988M326Wysportowani Racing Team
01:28:15
99358Kliś Jakub1985M327Józefów
01:28:34
100549Bogucki Zbigniew1946M73WIELISZEW HERON TEAM
01:28:35
1011912Kiełbasa Mieczysław1962M515Świdnik
01:28:37
102712Wysocki Bartłomiej1988M328Technicolor FSSC
01:28:48
1031943Wieleba Marcin1979M329Świdnik
01:28:58
1041906Skoczeń Grzegorz1984M330AZART PELETON CHEŁM
01:29:15
1051932Michalski Stefan1972M438Łomianki
01:29:19
106926Gancarz Marcin1977M439KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:29:41
4804Bielecka Magdalena1978K44Zerwani z łańcucha
01:29:47
107459Sikora Bartłomiej1989M210Zerwani z łańcucha
01:30:01
5211Kowalska Monika1981K31Warszawa
01:30:20
1082047Talmont Piotr1980M331Warszawa
01:30:25
62164Cybulska Dominika1975K45WYDOLNOSC.PL
01:30:37
72302Kado Magdalena1990K21WIELISZEW HERON TEAM
01:30:50
1092182Wójcik Łukasz1982M332Świdnik
01:30:56
11022Budzikowski Michał1980M333Pruszków
01:31:00
82171Wróblewska Anna1982K32Warszawa
01:31:25
111688Niemyjski Jarosław1983M334Bike Fun Legionowo
01:32:20
1121691Grabowski Jan1975M440Jasieniec
01:32:24
1132165Szadkowski Seweryn1977M441Urszulin
01:32:52
9705Wojciechowska Weronika2003KJ1KK Catena Wyszków
01:32:57
1142405Tomaszewski Marcin1982M335Świdnik
01:33:00
1151376Sakowski Jan1948M74Nisko
01:33:01
1162617Stawicki Marek1983M336TEAM PKO BANK POLSKI
01:33:04
11730Wydziałkiewicz Szymon1999M15Zerwani z łańcucha
01:33:26
11840Wydziałkiewicz Marek1971M442Zerwani z łańcucha
01:33:29
10499Kubik Wiktoria1999K11Wysportowani Racing Team
01:33:31
1192150Walczak Paweł1988M337Zerwani z łańcucha
01:33:48
1201827Kryjak Grzegorz1970M443Stary Brus
01:33:54
1211824Szokałczyk Wojciech2002M16Urszulin
01:33:54
122930Gruca Marcin1976M444KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:34:22
123493Jedynak Jakub1973M445LeSz Go ! Rogów
01:34:22
1241807Woźniak Marcin1976M446Warszawa
01:34:23
112161Pałka Magdalena1980K33WOLNOŚĆ ENDROFINOM
01:34:35
1252530Rosłon Jakub1990M211Zerwani z łańcucha
01:34:39
1261927Garda Jarosław1988M338LIDER TEAM
01:34:40
122194Wasil Magdalena1983K34Lublin
01:34:48
1272188Kowalczyk Zbigniew1969M447Nowy Krępiec
01:35:30
131603Milewska Paulina1987K35MCP Bike Team
01:35:48
1282650Mroczkowski Mirosław1950M64Warszawa
01:36:07
141553Wyczółkowska Elżbieta1967K51ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:36:12
1291665Popek Artur1977M448lubartów
01:36:14
1301934Kita Marian1950M65Chełm
01:36:39
15562Perycz Agnieszka1989K22Warszawa
01:36:42
131334Popis Maciej1978M449TS MERAN OTWOCK
01:37:29
1322172Konopka Piotr1978M450Lubelska Grupa Triathlonu
01:38:44
1332190Trzciński Patryk1979M339Józefów
01:39:51
1341003Darłak Grzegorz1993M212Allianz Partners MTB
01:40:23
13557Tosiek Wojciech1982M340LOTTO
01:40:28
1361539Kisiel Zbigniew1947M75Ostrowiec Świętokrzyski
01:40:32
162181Obst Anna1972K46Zamość
01:40:32
1372175Marcinek Krzysztof1980M341PZU SPORT TEAM
01:41:06
17996Klaus Monika1979K36KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:41:26
181319Laskowska Natalia2001K12Nowy Dwór Mazowiecki
01:41:48
1381947Karski Tomasz1974M451HPE ESKOM
01:42:49
1392185Wronka Artur1969M452TEAM PKO BANK POLSKI
01:42:51
19510Podgórska Karolina1990K23ROZTOCZE CYCLING TEAM
01:42:54
1402170Zaborski Piotr1976M453CHEŁMSKA GRUPA ROWEROWA
01:43:13
202193Pękała Alicja1990K24Pozytywnie Aktywni
01:43:27
21124Moćko Beata1972K47Świat Rowerów Team
01:43:40
1412631Meksuła Michał2004MJ4TEAM PKO BANK POLSKI
01:43:44
1421917Starzyński Jarosław1982M342Chełm
01:43:44
221938Gustaw Agnieszka1986K37PZU SPORT TEAM
01:43:52
1431832Nieoczym Marek1994M213Lublin
01:46:07
23411Kuchniewska Beata1966K52MYBIKE.PL
01:47:10
241825Pitura Eliza1976K48Lubelska Grupa Triathlonu
01:47:22
251838Sekuła Katarzyna1999K13WRUM
01:47:58
1442180Obst Filip2004MJ5Zamość
01:48:04
1451833Kędzierski Łukasz1983M343Urszulin
01:48:47
262166Florek Aneta1990K25Urszulin
01:50:48
1461310Jakóbczyk Andrzej1969M454metrobikes.pl
01:51:34
1471837Dudzik Michał1979M344WR TEAM
01:52:56
1481907Pałka Rafał1981M345Wytyczno
01:53:46
27560Benesz Magdalena1981K38Otwock
01:55:07
281893Dudzik Urszula1975K49WR TEAM
01:56:11
291829Strawa Beata1993K26Kolonia Świdnik Mały
01:57:43
1491823Skrobas Adam2002M17Urszulin
01:58:17
302173Abramek Ilona1984K39Niedźwica Duża
02:00:49
311225Korajczyk Jolanta1968K53Legionowo
02:04:30
1501836Komar Tomasz1987M346Chełm
02:28:00
321949Krupińska-Obel Katarzyna1982K310OBEL TEAM
02:30:42
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11929Grela Sebastian1978M4 Zamość  
21569Kondratowicz Sebastian1977M4 Rockwell Automation  
3367Piwowar Marek1957M6 Baran Cycling Team  
4931Rowicka Olga1976K4 KAMYK Radzymin MTB TEAM