7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Sitkówka-Nowiny, 2019-06-30

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 24.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 168

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1324Dziuk Adam1980M31Koziegłówki01:01:39
2385Mazur Grzegorz1986M32metrobikes.pl01:02:28
42Rajkowski Ireneusz1989M21Absolute Bikes Team01:02:33
32Cichocki Rafał1987M33CRMS AUTO CZĘŚCI01:02:34
51766Szczepański Mariusz1979M34Niewiadów Boro01:04:31
6986Miazek Jan2001M11JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:04:39
7822Wyczółkowski Paweł2001M12UKK HURAGAN WOŁOMIN01:04:44
851Orczykowski Wiktor2003MJ1WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:05:02
9110Krupa Andrzej1963M51PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:05:06
10700Krupa Emil1987M35PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:05:10
11897Wasilewski Radosław1985M36KMP ZAMOŚĆ01:05:35
12130Krzyczkowski Michał1998M22INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:06:27
131098Łukasik Mikołaj2002M13MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI01:07:06
14810Ścigała Piotr1977M41Nice Jura Bike Częstochowa01:07:53
15802Szpak Grzegorz1984M37Kraśniczyn01:07:57
161768Socha Tomasz1964M524 MTB IMMERGAS ŁÓDŹ01:08:52
1720Drzewiecki Grzegorz1979M38LOYALTY POINT RACING TEAM01:08:56
18254Staniewski Michał1978M42AirBike.pl01:09:13
19542Bicki Artur1979M39Warszawa01:09:47
2025Czachor Piotr1974M43ISOVER MTB TEAM LUBLIN01:10:00
2242Mrożewski Krzysztof1960M53MYBIKE.PL01:10:05
21320Rycombel Łukasz1976M44KWP KATOWICE01:10:06
23463Podleś Marcin1985M310IM Logistic Rafbike Cycling Team01:10:20
24675Kwiatkowski Krzysztof1982M311BEAT BIKE01:10:47
252255Michalak Jacek1973M45Patnet Team01:10:57
26223Zieliński Adam1978M46Zielonka01:11:10
271769Łusiak Piotr1985M312BRODEX PARTY PROFESSIONAL01:11:48
2872Jarszak Jarosław1972M47Sobików01:12:27
2953Ząbczyński Michał1983M313Warszawa01:12:28
301054Trujnara Jarosław1980M314ISOVER MTB TEAM LUBLIN01:12:51
322616Solski Nikodem1982M315TEAM PKO BANK POLSKI01:12:54
311059Rusowicz Waldemar1955M61Erkado RT Kraśnik01:12:59
33669Balcerzak Andrzej1976M48Cykloza01:13:13
34586Sotyn Marcin1991M23BIKE SALON TEAM01:13:26
3654Gula Konrad1977M410Velmar Viridian Polska Team01:14:02
352334Stefanek Grzegorz1973M49Probis Bike Team01:14:04
3744Jabłoński Marcel2004MJ2metrobikes.pl01:14:50
38158Sawicki Grzegorz1980M316Fantsmagoria Racing01:14:55
39404Starko Piotr1979M317Warszawa01:14:58
4013Mirecki Bartłomiej1991M24Wysportowani Racing Team01:15:02
43556Domański Rafał1985M319Domy Drewniane DOMPOL01:15:09
441773Kowalski Adam1996M26BEAT BIKE01:15:11
42663Grabowski Rafał1983M318ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:15:12
412048Radziszewski Konrad1991M25Warszawa01:15:12
45272Szymański Hubert1979M320Kiełpin01:15:14
46344Urbański Sebastian1978M411Otwock01:15:20
47634Chojecki Michał1974M412Otwock01:15:39
48809Bachniak Damian1981M321Nice Jura Bike Częstochowa01:16:02
491948Pawluk Wiesław1971M413KMP ZAMOŚĆ01:16:11
501042Lipiński Artur1979M322Policja KPP Golub-Dobrzyń01:16:23
51840Parol Artur1975M414Warszawa01:16:34
521666Makowski Łukasz1988M323Lublin01:16:43
53445Suproń Kamil1982M324Warszawa01:16:54
54803Janicki Sławomir1971M415Zerwani z łańcucha01:17:36
552112Kalinowski Michał1980M325Bike Concept01:17:47
562002Cyckiewicz Robert1972M416Bike Fun Legionowo01:17:58
5890Bilicki Paweł1990M27AGR PŁOŃSK01:18:04
57898Mróz Wojciech1973M417KMP Chełm01:18:06
591362Kita Marcin1978M418Bike Concept01:18:12
601747Grzyb Andrzej1981M326WSCHODNIA KIELCE01:18:32
6124Walczak Marek1958M62Clear Bike Team01:18:35
622227Kocki Łukasz1981M327Lublin01:19:07
631141Goluch Marcin1981M328Kraft Automotive Team01:19:11
641047Borcuch Marcin1977M419Szczęsne01:19:37
6531Buczel Mateusz1984M329HPE ESKOM01:19:39
661898Ślusarczyk Tomasz1988M330Wegrzce Wielkie01:19:45
671503Post Marek1975M420Szczęsne01:20:18
6956Cieszkowski Paweł1994M29Nowy Dwór Mazowiecki01:20:19
681996Banaszek Szymon1996M28Bike Fun Legionowo01:20:26
7012Dyrek Dariusz1959M54COZMOBIKE TEAM01:20:30
712303Pasiuk Krzysztof1975M421MYBIKE.PL01:20:35
721005Kubicki Patryk1986M331Allianz Partners MTB01:20:42
73991Szymczyk Marek1955M63PRB KOMBUD Radom01:20:43
741902Ziemiński Artur1987M332Lublin01:21:03
75392Wolny Piotr1982M333e-point bike team01:21:04
771724Rybak Jacek1977M422AEGON CYCLING TEAM01:21:18
762015Zając Piotr1983M334Educational Testing Service (ETS) Global01:21:19
782301Kado Grzegorz1963M55WIELISZEW HERON TEAM01:21:20
806Stępel Wojciech1981M335Ciasteczkowy Potwór01:21:52
79554Grabek Radosław1975M423Warszawa01:21:55
8137Kamiński Tomasz1982M336Bike Fun Legionowo01:22:03
82470Kłosiński Krzysztof1975M424Ząbki01:22:13
831207Błaszczyk Sławomir1977M425Piaseczno01:22:25
8458Jatelnicki Olgierd1972M426LOYALTY POINT RACING TEAM01:22:27
85354Mędel Piotr1971M427Elwico01:22:36
861774Majcher Łukasz1983M337WOLNI TEAM01:22:43
871239Dobies Tomasz1979M338Aleksandrów Łódzki01:22:51
881408Bartosiewicz Mariusz1972M428ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:22:56
901708Smejda Jacek1975M430Warszawa01:23:04
89351Mikołajczyk Emil1974M429Brańszczyk01:23:07
911397Sobiech Łukasz1986M339Warszawa01:23:10
92452Szulim Paweł1982M340Venezia MTB01:23:37
94395Grocholewicz Mariusz1974M431Łódź01:23:55
931273Abramek Piotr1981M341Warszawa01:23:55
95380Włazałek Aleksander1999M14Stanwex II TEAM01:24:15
967Podwysocki Łukasz1983M342Ciasteczkowy Potwór01:24:18
9739Szymański Bartosz1981M343Warszawa01:24:23
991020Kominek Mikołaj1973M432Józefów01:24:39
981410Laskowski Paweł1985M344KK CYKLON WARSZAWA01:24:44
101794Rosiński Michał1975M433Warszawa01:24:46
1002047Talmont Piotr1980M345Warszawa01:24:47
10218Korecki Maciej1985M346MARCELI TEAM01:25:22
1031754Tężycki Jarosław1976M434SIEMANO BIKE TEAM01:25:46
104345Kaczorowski Aleksander1946M71WIELISZEW HERON TEAM01:26:07
1051758Rutkowski Daniel1990M210IBOX Mała Liga Cycling Team01:26:26
1062067Ruchała Michał1984M347Brudzów01:27:08
10773Skiba Robert1973M435Nowe Grobice01:27:30
1081627Jóźwik Paweł1985M348Wolanów01:27:45
109202Adamczuk Marcin1973M436PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:27:59
1101751Daleszak Adrian1979M349Sitkówka-Nowiny01:28:07
1111684Mańka Janusz1972M437KAMARO SPORT LINE01:28:32
112584Walkiewicz Tomasz1977M438BIKE SALON TEAM01:28:48
1131003Darłak Grzegorz1993M211Allianz Partners MTB01:29:31
11422Budzikowski Michał1980M350Pruszków01:29:38
1151036Krasiński Ryszard1946M72Lipsko01:30:14
1161760Augustyniak Dariusz1979M351PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:30:29
11755Popis Maciej1978M439TS MERAN OTWOCK01:30:34
118289Borzęcki Adam1972M440DAMOVO BIKE TEAM01:30:44
1191393Kostrzewa Maciej1949M64PRB KOMBUD Radom01:30:49
120514Rekiel Łukasz1990M212Puławy01:30:58
121451Strzelecki Jakub1987M352Venezia MTB01:31:19
122379Włazałek Mariusz1974M441Stanwex II TEAM01:31:39
123137Witkowski Grzegorz1959M56LOTTO01:31:43
124209Bartosiak Paweł1979M353PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:31:55
125688Niemyjski Jarosław1983M354Bike Fun Legionowo01:32:39
1261009Fila Robert1973M442Otwock01:33:08
12725Mazurkiewicz Piotr1973M443Kobyłka01:33:45
128308Podgórski Bartosz1987M355Góra Kalwaria01:33:54
1292065Zbroja Łukasz1984M356Skarżysko-Kamienna01:34:28
1301527Nowak Mariusz1970M444Płock01:37:45
131735Rola-Janicki Robert1961M57MYBIKE.PL01:38:01
1322631Meksuła Michał2004MJ3TEAM PKO BANK POLSKI01:38:06
133293Nieciecki Robert1972M445DAMOVO BIKE TEAM01:39:39
134191Machula Mariusz1973M446Legionowo01:40:20
1351588Kamiński Mirosław1959M58Pęchery01:44:04
136281Baciński Arkadiusz1975M447DAMOVO BIKE TEAM01:44:05
137581Wolcendorf Edward1948M73JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:44:23
1381807Woźniak Marcin1976M448Warszawa01:45:49
14138Siejka Artur1978M450Bytom01:46:05
1391770Adamus Robert1974M449Nowiny01:46:08
1402064Małek Cezary1984M357Skarżysko-Kamienna01:46:10
14281Miernik Michał1979M358Warszawa01:48:43
14329Wichowski Ludwik1954M65Kędzierówka01:49:08
1441215Raszewski Robert1975M451Warszawa01:57:59
1451947Karski Tomasz1974M452HPE ESKOM02:01:38
1462198Stępień Marek1955M66Rower-Sport Kielce02:04:19
14751Kowalski Jacek1954M67Absolute Bikes Team02:13:36
14823Skolimowski Krzysztof1961M59Warszawa - Wilanów 02:14:47
1491771Kędziora Marcin1980M359Staszów02:27:17
150764Dobrowolski Aleksander1946M74Pruszków02:36:09
1511761Kowalski Marek1957M68Warszawa03:07:09
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
12622Walczak Maciej1985M3 TEAM PKO BANK POLSKI  
2290Ptaszyński Bartosz1980M3 DAMOVO BIKE TEAM  
31775Wawer Adrian2000M1 WYDOLNOSC.PL  
4548Szturnoga Sylwester1970M4 Niewiadów Boro  
5446Rostek Jerzy1964M5 Erkado RT Kraśnik  
6145Staniak Mariusz2000M1 INTERCARS SONIC BIKE TEAM  
71628Rejch Mateusz1989M2 SERWIS BAJKA  
8541Nowakowski Piotr1970M4 ENEA KS ENERGIA KOZIENICE  
9271Kordek Sergiusz1976M4 GERAPPA  
10993Lasia Zbigniew1960M5 PRB KOMBUD Radom  
112030Moczydłowski Piotr1976M4 Ząbki  
12544Majek Mariusz1972M4 BIKE SALON TEAM  
131299Król Piotr1985M3 DENTALKING.EU  
14709Król Paweł1985M3 DENTALKING.EU  
151644Grochola Jakub1979M3 Warszawa  
161569Kondratowicz Sebastian1977M4 Rockwell Automation  
171434Koc Zbigniew1973M4 Ząbki