7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Marki (Zimowy PBM), 2020-02-02

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 19.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 180

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1149Sawa Robert1976M41INŻYNIERIA ROWEROWA00:42:11
2267Surdyk Filip2005MJ1KAMYK Radzymin MTB TEAM00:42:28
3232Petryszyn Maciej2004MJ2UKK HURAGAN WOŁOMIN00:42:45
4170Bojarczak Michał1974M42AGR PODLASIE00:43:25
5335Marcinkiewicz Grzegorz1986M31NASZ BIKE TEAM00:43:39
6318Akifyev Sergey1981M32MTB100:43:51
7163Wojtkowski Adam1985M33KK Catena Wyszków00:44:11
9400Kallas Arkadiusz1976M44Warszawa00:44:22
8109Michalski Maciej1979M43RETRO STORK TEAM00:44:22
10281Surdyk Maciej1977M45KAMYK Radzymin MTB TEAM00:44:33
11161Krupa Andrzej1963M51Otwock00:44:39
12361Mikołajczyk Paweł1996M21BIKE SALON TEAM00:45:16
1387Krupa Emil1987M34Otwock00:45:19
14266Rowicki Nikodem2005MJ3KAMYK Radzymin MTB TEAM00:45:51
15200Kowalski Ireneusz1970M46ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:46:35
16167Mróz Łukasz1992M22KK Catena Wyszków00:46:41
1713Kucher Maksym1994M23Warszawa00:47:04
18362Sotyn Marcin1991M24BIKE SALON TEAM00:47:09
19126Skalski Mariusz1976M47TIMBUD TEAM00:47:16
20368Łuczkiewicz Kamil1987M35VORTUNE EQUITY00:47:48
2121Kamiński Tomasz1973M48Husaria LC Elektronik00:47:51
22166Abramczyk Paweł1976M49KK Catena Wyszków00:48:01
23164Stempień Marek1978M410KK Catena Wyszków00:48:14
2439Talmont Piotr1980M36KOMON BIKES00:48:21
2528Kubacki Igor2005MJ4MLEKPOL TEAM00:48:27
26275Dorsz Jacek1980M37KAMYK Radzymin MTB TEAM00:48:32
2729Radziszewski Konrad1991M25KOMON BIKES00:48:44
28395Dużyński Michał1980M38MCP BIKE TEAM00:48:57
31184Wierzchowski Kacper2004MJK.S. \"SZOSA ŻNIN\'\'00:49:29
29181Bilicki Paweł1990M26AGR PŁOŃSK00:49:29
30139Dobrowolski Adrian2003M11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:49:31
3124Zieliński Adam1978M411Zielonka00:50:01
3390Kucharski Cezary1978M412Leszno00:50:03
32285Białek Tomasz1963M52KAMYK Radzymin MTB TEAM00:50:07
3494Szymkowski Artur1967M53Jabłonna00:50:17
35332Buczel Mateusz1984M39ESKOM-HPE-100:50:21
36394Wilim Paweł1975M413Warszawa00:50:27
3891Kita Marcin1978M414BIKE CONCEPT00:50:27
373Kondratowicz Łukasz1989M310ZERWANI Z ŁAŃCUCHA00:50:32
41370Marzec Marek1980M312LEGION SERWIS00:50:46
39180Chifin Nikolai1993M27MTB100:50:54
4032Trojanek Łukasz1985M311MCP BIKE TEAM00:50:54
4252Skura Mikołaj2005MJ5Jakoobcycles BKK Team00:50:59
43379Turant Jarosław1982M313Warszawa00:51:07
44334Zieliński Tomasz2005MJ6UKK HURAGAN WOŁOMIN00:51:33
46344Grzebalski Mieczysław1975M415Warszawa00:51:48
45296Mroczek Paweł1981M314Warszawa00:51:49
4780Wróblewski Wojciech1986M315ATOLBIKE PUŁAWY00:52:00
48322Nowak Seweryn1986M316MCP BIKE TEAM00:52:10
5140Cendrowski Jarosław1980M318JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA00:52:23
50205Ślesicki Grzegorz1972M416MYBIKE.PL00:52:24
49227Miroszkin Iwan1986M317BIKE EXPO NARODOWY TEAM00:52:24
52240Andrejczuk Paweł1984M319DAF00:52:46
53219Komór Piotr1976M417STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:52:57
5414Gulbierz Szymon1981M320T-MOBILE SPORT TEAM00:52:58
56111Laczkowski Grzegorz1981M321Bike Fun Legionowo00:53:16
55313Jankowski Dariusz1973M418Olszewnica Stara00:53:16
57103Sztylka Rafał1974M419Warszawa00:53:26
60371Pasiewicz Jacek1986M322ATRAM KOMINKI00:53:33
59283Rowicki Rafał1978M420KAMYK Radzymin MTB TEAM00:53:34
58383Walkiewicz Igor1999M28MARCELI TEAM00:53:37
61396Miszczak Sławomir1985M323POLSKI KLUB MTTS00:53:37
62241Królewski Karol1982M324JÓZEFÓW00:53:41
63308Smagalski Michał1978M421TEAM PKO BANK POLSKI00:53:57
64380Nowogródzki Piotr1974M422BIKE CONCEPT00:54:06
65138Szaturski Artur1978M423Nieporęt00:54:11
69299Kurek Mirosław1967M54LOTTO00:54:15
6781Mirecki Bartłomiej1991M29OLTER00:54:17
66182Tężycki Jarosław1976M424SIEMANO00:54:19
68134Nowosiński Wojciech1973M425Jabłonna00:54:19
70346Szewczak Daniel1985M325WAWA BIKE00:54:24
71311Tarapata Mariusz1990M210Warszawa00:54:26
7215Gapisz Marcin1985M326Husaria LC Elektronik00:54:36
75234Derda Mateusz1994M211BLACK DRAGONS00:54:38
73217Łagowski Jacek1980M327STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:54:44
78291Korzeniewski Bartosz1994M212AK-SPED00:54:44
74147Błaszczyk Sławomir1977M426ARTEC PROJEKT BIKE TEAM00:54:46
77295Witkowski Grzegorz1959M61LOTTO00:54:47
76199Jabłonowski Michał1979M427JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA00:54:48
7985Kuczyński Dariusz1975M428OLTER00:54:58
81356Bielicki Piotr1990M213Warszawa00:55:08
80196Sierakowski Tomasz1985M328Marki00:55:10
827Wanat Krzysztof1989M329NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:55:23
8333Gural Piotr1979M429KONICA MINOLTA BS TEAM00:55:33
8478Kornatowski Mateusz1988M330AGR PŁOŃSK00:55:37
85353Wolny Piotr1982M331E-POINT BIKE TEAM00:56:06
90328Opala Marcin1991M215Rybie00:56:15
8775Borowiecki Tomasz1975M430MYBIKE.PL00:56:16
86165Stanaszek Tadeusz1951M62KARCZEW00:56:17
88397Janicki Grzegorz1978M431ZERWANI Z ŁAŃCUCHA00:56:26
89316Radomski Bartłomiej1994M214Puczki00:56:33
92312Kupis Piotr1981M332JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA00:56:54
91319Doroszkiewicz Szymon1994M216Wołomin00:56:59
93343Nasiłowski Jarosław1966M55WAWA BIKE00:57:02
94331Zieliński Marek1973M432ROVEROWA TACY00:57:24
95174Jedynak Mikołaj2003M12LKK LUKS SŁAWNO00:57:26
96218Lisowski Mateusz1978M433STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:57:36
9744Kaczorowski Aleksander1946M71WIELISZEW HERON TEAM00:57:39
9930Koselnik Adam1982M334FALUJĄCE BEBZUNY00:57:41
98233Radomski Bolesław1981M333Toruń00:57:48
101292Grzegorzek Jan1996M217AK-SPED00:57:54
100173Jedynak Jakub1973M434LKK LUKS SŁAWNO00:57:54
102359Pol Patryk1976M435Grudziądz00:58:10
10368Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M56Warszawa00:58:20
104265Górczyński Konrad2005MJ7KAMYK Radzymin MTB TEAM00:58:28
105142Szuchnik Sebastian1986M335TS MERAN OTWOCK00:58:31
10657Mirkowski Arkadiusz1973M436VICTORIA RADZYMIN00:58:36
107341Chyczewski Rafał1973M437PRZEDSZKOLE KUŹNIA TALENTÓW00:58:40
109374Glinka Michał1986M337NIE MA LIPY!00:58:41
108372Kaca Grzegorz1986M336NIE MA LIPY!00:58:41
11059Goździński Kacper2005MJ8LESZ GO ROGÓW00:59:11
11279Rekiel Łukasz1990M219Puławy00:59:27
111185Mucharski Krzysztof1994M218Warszawa00:59:29
113329Graczyk Kamil1979M438MARCELI TEAM00:59:31
114278Królik Maciej1978M439KAMYK Radzymin MTB TEAM00:59:32
115238Krawczyk Michał1978M440JACA COACH00:59:35
11897Tkacz Tomasz1987M339Żyrardów00:59:45
11699Kanownik Sławomir1975M441MCP BIKE TEAM00:59:47
11973Jakusz-Gostomski Sławek1977M442FALUJĄCE BEBZUNY00:59:47
117183Podgórski Bartosz1987M338Góra Kalwaria00:59:49
120153Maksimczuk Tomasz1983M340MCP BIKE TEAM01:00:14
121190Kobus Waldemar1962M57RETRO STORK TEAM01:00:16
122230Karpiński Norbert1982M341Bike Fun Legionowo01:00:23
12410Stosiak Paweł1975M444Lipków01:00:28
12355Klimkiewicz Piotr1976M443MCP BIKE TEAM01:00:34
125129Alejandro QUIÑONES-GARCIA1973M445Błonie01:00:39
127358Florczak Arkadiusz1993M221OPEN BIKE TEAM01:00:49
126187Polakiewicz Mateusz1991M220Warszawa01:00:55
128191Więckowski Krzysztof1961M58ODKRYWCY TAURUS01:01:14
129159Małolepszy Janusz1970M446RAZEM TRENUJEMY SPORT01:01:47
130297Gliński Szymon2004MJ9WARBUD WARTO BUDOWAC01:01:48
13193Szymański Łukasz1981M342MCP BIKE TEAM01:02:15
132143Mrozik Marcin1991M222FOR FUN CYCLING01:02:32
135363Jałowiecki Piotr1982M343Michałów Grabina01:02:48
133192Wysocki Leszek1976M447Michałów-Grabina01:02:49
13418Myszkowski Bartek1976M448Husaria LC Elektronik01:02:59
136339Mikuła Adam1983M344MCP BIKE TEAM01:03:06
137347Martinowski Marek1980M345MOTA-ENGIL BIKE01:03:14
13822Bogusz Tomasz1980M346Warszawa01:03:27
139373Skorek Janusz1956M63Warszawa01:03:36
140390Szymański Rafał1981M347Teresin01:03:43
141119Wierzchowski Paweł1964M59Warszawa01:03:44
14238Strzelecki Jakub1987M348VENEZIA MTB01:03:48
143189Krupa Kazimierz1952M64RETRO STORK TEAM01:04:09
14458Sajna Marian1950M65Nowy Dwór Mazowiecki01:04:19
145188Łuczyński Zbigniew1959M66POLSKI KLUB MTB01:04:25
14646Sikora Bartłomiej1989M349ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:04:26
148317Wolcendorf Edward1948M72Jakoobcycles BKK Team01:04:48
147128Górski Zdzisław1951M67T4B TEAM01:04:49
149282Gruca Marcin1976M449KAMYK Radzymin MTB TEAM01:04:57
150382Baciński Arkadiusz1975M450DAMOVO BIKE TEAM01:05:09
151324Kiełbowski Włodzimierz1957M68Grójec01:06:04
152171Pytlik Łukasz1985M350MCP BIKE TEAM01:06:14
153221Kępka Sławomir1972M451STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:06:24
154326Bieliński Eryk1985M351Warszawa01:06:27
155213Sobecki Kacper2005MJ10STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:07:29
156140Dąbrowski Jarosław1970M452STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:08:30
157375Kamiński Artur1974M453Warszawa01:08:35
158150Sterczewski Paweł1970M454NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:08:58
159193Wysocki Dariusz1969M510Michałów-Grabina01:09:09
1604Walczak Paweł1988M352ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:09:37
161398Jabłoński Lech Jerzy1954M69TEAM SPORT-STATION.PL01:10:02
16261Garbacz Paweł1986M353DAMOVO BIKE TEAM01:10:08
163154Sasin Jarosław1972M455Wołomin01:10:14
164225Jakubowski Tomasz1978M456KONICA MINOLTA BS TEAM01:10:37
16519Olszewski Wojciech1968M511Husaria LC Elektronik01:10:56
16651Kowalski Jacek1954M610Warszawa01:11:36
167389Rulski Rafał1979M4574RACE01:12:30
168350Bryda Konrad1988M354Warszawa01:13:11
169216Majewski Maciej1973M458STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:15:31
170132Dzwonka Łukasz1981M355Warszawa01:19:13
17127Baranowski Ryszard1946M73NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:22:36
172280Gancarz Marcin1977M459KAMYK Radzymin MTB TEAM01:34:06
17325Szymoński Janusz1946M74Warszawa01:43:37
17437Banachowicz Artur1994M223KONICA MINOLTA BS TEAM01:53:25
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1226Gliński Rafał1978M4 WARBUD WARTO BUDOWAC  
284Rękawek Radosław1981M3 CROSS CARTEL  
3110Majewski Tomasz1970M4 RETRO STORK TEAM  
4215Skwarek Bartosz2004MJ STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team  
5294Bartosiak-Semków Paweł1979M4 PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM