7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nieporęt (Zimowy PBM), 2020-03-01

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 18.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 225

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
3232Petryszyn Maciej2004MJ2UKK HURAGAN WOŁOMIN00:40:16
1267Surdyk Filip2005MJ1KAMYK Radzymin MTB TEAM00:40:16
2170Bojarczak Michał1974M41AGR PODLASIE00:40:18
5512Borowski Sebastian1998M21STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:40:18
4149Sawa Robert1976M42INŻYNIERIA ROWEROWA00:40:21
7163Wojtkowski Adam1985M32KK Catena Wyszków00:41:24
6421Samborski Bartosz1986M31DABARTI/ PIE3CKI TEAM00:41:27
9582Demianiuk Mariusz1984M33AGR PODLASIE00:41:31
8361Mikołajczyk Paweł1996M22BIKE SALON TEAM00:41:44
1083Knapczyk Piotr1978M43NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:42:18
1147Iwański Tomasz1983M34PRZYPAŚNIKI TEAM00:42:36
13167Mróz Łukasz1992M23KK Catena Wyszków00:42:58
12335Marcinkiewicz Grzegorz1986M35NASZ BIKE TEAM00:43:00
16504Grudny Bartłomiej1978M45ALL TOP STAG TEAM00:43:34
14425Wanat Piotr1993M24MSR TEAM OLSZTYN00:43:43
1590Kucharski Cezary1978M44Leszno00:43:44
17104Balcerzak Paweł1974M46INEOS00:43:54
1913Kucher Maksym1994M25Warszawa00:43:57
18400Kallas Arkadiusz1976M47Warszawa00:43:59
20266Rowicki Nikodem2005MJ3KAMYK Radzymin MTB TEAM00:44:23
25505Wasążnik Marcin1991M26AGR PŁOŃSK00:44:31
2366Wolf Mateusz1986M36Warszawa00:44:40
24204Staniewski Michał1978M49ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:44:45
21200Kowalski Ireneusz1970M48ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:44:47
22139Dobrowolski Adrian2003M11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:44:50
26181Bilicki Paweł1990M27AGR PŁOŃSK00:45:11
28166Abramczyk Paweł1976M410KK Catena Wyszków00:45:14
27362Sotyn Marcin1991M28BIKE SALON TEAM00:45:16
29611Pociask Maciej2002M12WARBUD WARTO BUDOWAC00:45:47
31395Dużyński Michał1980M38MCP BIKE TEAM00:45:57
3053Giergoń Łukasz1983M37Łomianki00:46:04
33215Skwarek Bartosz2004MJ5STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:46:08
32212Górski Krystian2004MJ4STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:46:08
34275Dorsz Jacek1980M39KAMYK Radzymin MTB TEAM00:46:27
35426Soboń Wiktor1991M29MSR TEAM OLSZTYN00:46:31
40469Kmita Robert1990M210AGR PŁOŃSK00:46:35
36539Ryciuk Tomasz1978M411AirBike.pl00:46:37
3894Szymkowski Artur1967M51Jabłonna00:46:40
37447Jankowski Robert1975M412Bike Fun Legionowo00:46:51
3939Talmont Piotr1980M310KOMON BIKES00:46:54
41332Buczel Mateusz1984M311ESKOM-HPE-100:46:58
43285Białek Tomasz1963M52KAMYK Radzymin MTB TEAM00:47:10
42419Gruszewski Hadrian2004MJ6Mława00:47:27
44284Klaus Albert1975M413KAMYK Radzymin MTB TEAM00:47:41
46576Strumnik Sebastian1984M312TIMBUD TEAM00:48:19
45138Szaturski Artur1978M414Nieporęt00:48:24
48554Świderski Tadeusz1968M53TIMBUD TEAM00:48:31
49296Mroczek Paweł1981M314Warszawa00:48:33
5052Skura Mikołaj2005MJ7Jakoobcycles BKK Team00:48:37
533Kondratowicz Łukasz1989M316ZERWANI Z ŁAŃCUCHA00:48:39
47487Kamiński Tomasz1982M313Bike Fun Legionowo00:48:41
51501Świder Andrzej1979M415JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA00:48:47
5280Wróblewski Wojciech1986M315ATOLBIKE PUŁAWY00:48:52
55462Nowak Filip1974M416Warszawa00:48:52
54379Turant Jarosław1982M317Warszawa00:48:56
56240Andrejczuk Paweł1984M318DAF00:49:00
59219Komór Piotr1976M418STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:49:11
57331Zieliński Marek1973M417ROVEROWA TEAM00:49:14
58227Miroszkin Iwan1986M319BIKE EXPO NARODOWY TEAM00:49:19
6014Gulbierz Szymon1981M320T-MOBILE SPORT TEAM00:49:22
61443Sołdański Rafał1977M419PŁOCKI KLUB KOLARSKI00:49:26
62103Sztylka Rafał1974M420IGT MTB TEAM00:49:27
6424Zieliński Adam1978M422Zielonka00:49:30
63313Jankowski Dariusz1973M421Olszewnica Stara00:49:33
66205Ślesicki Grzegorz1972M423MYBIKE.PL00:49:45
65538Przybylski Paweł1988M321Warszawa00:49:52
67455Pucia Sebastian1976M424Radzymin00:49:58
68111Laczkowski Grzegorz1981M322Bike Fun Legionowo00:49:58
72353Wolny Piotr1982M324E-POINT BIKE TEAM00:50:00
7078Kornatowski Mateusz1988M323AGR PŁOŃSK00:50:06
71345Głębocki Jarosław1972M426DAMOVO BIKE TEAM00:50:07
74561Rydzewski Tomasz1987M325TIMBUD TEAM00:50:10
78468Wachol Robert1990M212AGR PŁOŃSK00:50:11
69527Cyckiewicz Robert1972M425Bike Fun Legionowo00:50:12
76555Kruczek Kamil1985M326WARBUD WARTO BUDOWAC00:50:17
7945Dużyński Sebastian1975M427MCP BIKE TEAM00:50:18
73307Slivchuk Piotr1991M211TEAM PKO BANK POLSKI00:50:19
77420Majewski Maciej1985M327Sklepbicykl.pl-Perfectsource00:50:21
75454Staniec Filip2000M13STIMA WELL POLSKA BIKE TEAM00:50:26
80537Tyczyński Artur1977M428COMP TEAM00:50:28
81283Rowicki Rafał1978M429KAMYK Radzymin MTB TEAM00:50:34
8430Koselnik Adam1982M328FALUJĄCE BEBZUNY00:50:42
8233Gural Piotr1979M430KONICA MINOLTA BS TEAM00:50:44
83134Nowosiński Wojciech1973M431Jabłonna00:50:45
86452Korzeniewski Tomasz1979M432Warszawa00:50:55
8840Cendrowski Jarosław1980M330JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA00:51:00
8943Turski Przemysław1975M433MCP BIKE TEAM00:51:01
87286Nowak Jan1962M54KAMYK Radzymin MTB TEAM00:51:01
857Wanat Krzysztof1989M329NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:51:02
91502Borcuch Marcin1977M434Szczęsne00:51:03
93295Witkowski Grzegorz1959M61LOTTO00:51:03
94295Witkowski Grzegorz1959M62LOTTO00:51:03
9281Mirecki Bartłomiej1991M214OLTER00:51:12
90319Doroszkiewicz Szymon1994M213Wołomin00:51:14
98381Zielkowski Marcin1992M215Wiśniewo00:51:17
97308Smagalski Michał1978M435TEAM PKO BANK POLSKI00:51:17
95241Królewski Karol1982M331JÓZEFÓW00:51:18
96265Górczyński Konrad2005MJ8KAMYK Radzymin MTB TEAM00:51:25
99549Jabłoński Mateusz1996M216Wola Aleksandra00:51:26
100488Wójcik Robert1981M332Glinianka00:51:43
101467Sztuka Artur1978M436WGR GRÓJEC00:51:47
102165Stanaszek Tadeusz1951M63KARCZEW00:52:06
1042Jagiełło Łukasz1989M334ZERWANI Z ŁAŃCUCHA00:52:07
103196Sierakowski Tomasz1985M333ATRAM KOMINKI00:52:11
105566Wypich Marcin1970M437TIMBUD TEAM00:52:13
106606Szafraniec Michał1982M335Piotrków Trybunalski00:52:32
107461Girzyński Łukasz1992M217Warszawa00:52:39
108372Kaca Grzegorz1986M336NIE MA LIPY!00:52:56
109446Powała Sylwester1976M438Zielonka00:53:07
110233Radomski Bolesław1981M337Toruń00:53:22
111374Glinka Michał1986M338NIE MA LIPY!00:53:37
112528Brodzik Andrzej1963M55BARAN CYCLING TEAM00:53:40
11385Kuczyński Dariusz1975M439OLTER00:53:40
116137Kliś Jakub1985M339Józefów00:53:40
118422Samborski Andrzej1964M56DABARTI/ PIE3CKI TEAM00:53:51
115199Jabłonowski Michał1979M440JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA00:53:51
114547Wachowicz Dawid2001M14STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:53:52
121472Grzelak Tomasz1976M442TIMBUD TEAM00:53:52
119531Piwowar Marek1957M64WYDOLNOSC PL00:53:54
117312Kupis Piotr1981M340JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA00:53:55
122503Boratyński Marcin1977M443Białystok00:54:05
120359Pol Patryk1976M441Grudziądz00:54:06
124522Walczak Marek1958M65CLEAR BIKE TEAM00:54:10
123526Ciaś Przemysław1974M444Józefów00:54:17
126174Jedynak Mikołaj2003M15LKK LUKS SŁAWNO00:54:36
12599Kanownik Sławomir1975M445MCP BIKE TEAM00:54:37
127574Skubisz Łukasz1987M341Warszawa00:54:43
12844Kaczorowski Aleksander1946M71WIELISZEW HERON TEAM00:54:53
129404Fila Robert1973M446Otwock00:55:02
132473Bedra Józef1973M448Bike Fun Legionowo00:55:05
130278Królik Maciej1978M447KAMYK Radzymin MTB TEAM00:55:17
131402Krawczyk Bartosz1986M342RETRO STORK TEAM00:55:18
134341Chyczewski Rafał1973M450PRZEDSZKOLE KUŹNIA TALENTÓW00:55:41
133218Lisowski Mateusz1978M449STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:55:41
136563Ziółek Marcin1978M451TEAM PKO BANK POLSKI00:55:58
13718Myszkowski Bartek1976M452Husaria LC Elektronik00:56:01
138477Grabowski Jan1975M453WGR GRÓJEC00:56:04
135356Bielicki Piotr1990M218Warszawa00:56:13
139560Bagnicki Dariusz1971M454TIMBUD TEAM00:56:31
141173Jedynak Jakub1973M455LKK LUKS SŁAWNO00:56:36
142324Kiełbowski Włodzimierz1957M66Grójec00:56:47
140450Wojtkiewicz Jarosław1968M57Pruszków00:56:49
145405Szynalski Michał1971M458Warszawa00:56:53
146586Zajączkowski Michał1979M459Warszawa00:56:56
143159Małolepszy Janusz1970M456RAZEM TRENUJEMY SPORT00:56:57
144221Kępka Sławomir1972M457STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:57:03
147142Szuchnik Sebastian1986M343TS MERAN OTWOCK00:57:09
15073Jakusz-Gostomski Sławek1977M460FALUJĄCE BEBZUNY00:57:20
148358Florczak Arkadiusz1993M219OPEN BIKE TEAM00:57:22
149444Gramann Andrzej1949M72WIELISZEW HERON TEAM00:57:23
15122Bogusz Tomasz1980M344BOELS RENTAL00:57:25
152347Martinowski Marek1980M345MOTA-ENGIL BIKE00:57:27
153569Ruciński Radek1972M461Warszawa00:57:34
156192Wysocki Leszek1976M463Michałów-Grabina00:58:00
15455Klimkiewicz Piotr1976M462MCP BIKE TEAM00:58:04
155185Mucharski Krzysztof1994M220Warszawa00:58:12
157494Jastrzębski Paweł1971M464MCP BIKE TEAM00:58:13
159533Socha Igor2003M16ZERWANI Z ŁAŃCUCHA00:58:14
161492Ziółkowski Dariusz1980M346Zakroczym00:58:17
15810Stosiak Paweł1975M465Lipków00:58:27
160408Pluciński Piotr1976M466WODOCIĄGI WARSZAWSKIE00:58:29
164191Więckowski Krzysztof1961M58ODKRYWCY TAURUS00:58:39
165144Kępa Marcin1977M467PATNET TEAM00:58:41
162230Karpiński Norbert1982M347Bike Fun Legionowo00:58:43
166320Magierski Paweł1983M348Ząbki00:58:48
163540Kamiński Mirosław1959M67Pęchery00:58:54
16777Charzyński Kamil1990M221KONICA MINOLTA BS TEAM00:59:17
168463Szumielewicz Jerzy1982M349Kobyłka00:59:46
169143Mrozik Marcin1991M222FOR FUN CYCLING01:00:20
170363Jałowiecki Piotr1982M350Michałów Grabina01:00:22
171403Pergoł Edward1950M68Warszawa01:00:31
173604Ośka Dawid1978M469Jabłonna01:00:35
174390Szymański Rafał1981M351Teresin01:00:37
172608Wójcik Piotr1973M468NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:00:43
176409Kotwas Robert1973M470Nieporęt01:00:44
175297Gliński Szymon2004MJ9WARBUD WARTO BUDOWAC01:00:53
177530Puławski Radosław1986M352Warszawa01:01:01
178317Wolcendorf Edward1948M73Jakoobcycles BKK Team01:01:39
17968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M59Warszawa01:01:48
183568Wiśniewski Maciej2004MJ11Warszawa01:01:48
180309Stanisławski Mateusz2004MJ10TEAM PKO BANK POLSKI01:01:53
181489Rok Robert1980M353TEAM PKO BANK POLSKI01:01:58
182464Buczek Robert1976M471Warszawa01:01:59
18446Sikora Bartłomiej1989M354ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:02:21
185188Łuczyński Zbigniew1959M69POLSKI KLUB MTB01:02:44
187532Lemieszek Sławomir1959M610Warszawa01:03:08
186226Gliński Rafał1978M472WARBUD WARTO BUDOWAC01:03:08
188558Szlachetko Kamil1993M223Warszawa01:03:17
189401Goździk Artur1973M473Warszawa01:03:35
192500Kędzierski Jarosław1981M356Radzymin01:03:59
191128Górski Zdzisław1951M611T4B TEAM01:04:01
19038Strzelecki Jakub1987M355VENEZIA MTB01:04:03
1934Walczak Paweł1988M357ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:04:16
195193Wysocki Dariusz1969M510Michałów-Grabina01:04:26
196449Laskowski Tomasz1986M358TEAM PKO BANK POLSKI01:04:29
194225Jakubowski Tomasz1978M474KONICA MINOLTA BS TEAM01:04:30
197506Nowak Ireneusz1973M475INSTAL PROJEKT01:05:13
1986Wypych Marcin1976M476Skubianka01:05:49
199282Gruca Marcin1976M477KAMYK Radzymin MTB TEAM01:05:52
200213Sobecki Kacper2005MJ12STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:05:54
201150Sterczewski Paweł1970M478NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:06:14
20361Garbacz Paweł1986M359DAMOVO BIKE TEAM01:07:24
202310Stanisławski Roman1977M479TEAM PKO BANK POLSKI01:07:30
204429Szulim Paweł1982M360VENEZIA MTB01:07:46
205413Hańczewski Mariusz1986M361Warszawa01:08:18
20619Olszewski Wojciech1968M511Husaria LC Elektronik01:08:24
207496Kinasiewicz Marek1952M612aaa01:10:10
20851Kowalski Jacek1954M613Warszawa01:11:01
20927Baranowski Ryszard1946M74NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:11:12
210578Polkowski Jakub1997M224Warszawa01:14:40
211580Sasin Jakub1988M362Warszawa01:14:58
212579Miczel Stanisław1988M363Warszawa01:17:50
213557Piwoński Bartosz2005MJ13Warszawa01:28:56
214439Piwoński Paweł1966M512Józefów01:30:17
215436Piotrowski Stanisław1952M614Nieporęt01:32:30
216460Janota Błażej1992M225WGR GRÓJEC01:33:24
217556Lasota Łukasz1983M364PRZYPAŚNIKI TEAM01:40:08
21825Szymoński Janusz1946M75Warszawa01:50:21
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1394Wilim Paweł1975M4 Warszawa  
2179Karkowski Rafał1977M4 PŁOCKI KLUB KOLARSKI  
3176Seifert Paweł1983M3 PŁOCKI KLUB KOLARSKI  
4475Jakóbowski Błażej1992M2 WGR GRÓJEC  
5521Tomkiel Wojciech1973M4 Uhowo  
6183Podgórski Bartosz1987M3 Góra Kalwaria  
7465Radzio Bartosz1975M4 RADZIO ROWERY