7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2020-08-01

Kategoria OPENC, Dystans FAN - 9.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 44

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1141Węgrzyn Fryderyk2006C41V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:19:29
2390Bicki Paweł2009C31WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:21:35
3969Mroczkowski Mikołaj2008C32STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:21:40
4984Zduniak Franciszek2007C42WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:21:41
5406Tabor Filip2006C43WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:21:43
6370Biały Wiktor2007C44STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:22:06
7266Kaszewski Dawid2009C33UKK HURAGAN WOŁOMIN00:22:27
8525Wolny Michał2009C34WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:22:59
9507Dobrowolski Mateusz2007C45V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:23:05
10965Stefański Maciej2008C35LUKS DWÓJKA STRYKÓW00:23:06
12105Woźniak Szymon2009C36WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:23:14
11125Dudkowski Leonard2012C11KAMYK Radzymin MTB TEAM00:23:14
13972Durowicz Olgierd2007C46STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:23:46
14702Drzewiecki Franek2011C21WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:23:49
1571Ołdak Leon2011C22ROWERY DAX LEGIONOWO00:23:53
161406Wróblewski Adrian2011C23WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:24:06
17512Furmanek Adam2006C47Warszawa00:24:31
18349Majewski Juliusz2009C37STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:24:54
19397Komór Antoni2009C38STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:25:01
20364Komór Julian2006C48STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:25:32
21415Wypych Jakub2007C49K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:25:54
22977Bicki Szymon2011C24WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:25:57
23971Chojecki Konrad2009C39WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:26:37
2496Klaus Patryk2012C12KAMYK Radzymin MTB TEAM00:26:59
25234Kępka Kamil2007C410STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:27:00
26958Malarski Kuba2011C25K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:27:37
27858Barsznica Adam2009C310STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:28:49
28877Chojnacki Tymon2013C13K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:29:03
29167NAGŁOWSKI TOBIASZ2011C263STA00:29:05
30126Cieszkowski Julian2013C14POLSKA RYBA.MTB00:29:08
31740Świerkot Rafał2013C15K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:29:10
32857Roszkowski Szymon2007C411Kobyłka00:30:23
33736Brylak Dawid2011C27Warszawa00:31:42
34521Legucki Tymoteusz2011C28PRO FAMILY SPORT TEAM00:31:45
35962Tyczyński Maks2009C311K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:32:13
36793Mossakowski Stanisław2010C29Warszawa00:33:24
37739Waśniewski Filip2013C16K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:34:22
38154Miąskiewicz Ksawery2013C17V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:38:12
39968Koc Fabian2009C312Duczki00:39:48
40498Szkudlarski Jan2013C18KK TRAMWAJARZ00:42:50
41963Tyczyński Olaf2010C210K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:47:22
42487Szkuwlarski Tymon2011C211KK TRAMWAJARZ00:47:40
43959Kmieć Borys2011C212KK TRAMWAJARZ00:47:45
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1974Pańczuk Kacper2007C4 Legionowo