7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2020-08-01

Kategoria M3, Dystans MINI - 25.0 Km , Razem : 70

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzasBMI
11919Sienkiewicz Artur1982M31WIELISZEW HERON TEAM00:51:41 
2414Krupa Emil1987M32BIKE SALON TEAM00:52:04 
5781Cichocki Rafał1987M33ŚWIAT ROWERÓW TEAM00:53:14 
91984Myszkowski Rafał1984M34PATNET TEAM00:53:45 
10850Adamczyk Paweł1982M35MCP BIKE TEAM00:53:59 
14769Kwiatkowski Krzysztof1982M36BEAT BIKE00:54:59 
17212Kozłowski Cezary1981M37PEK - MONT EKIPA MTB00:55:28 
2257Nowakowski Tomasz1980M38ROWEROWNIA RAINBOW TEAM00:55:44 
23981Chmielewski Patryk1986M39Warszawa00:55:48 
29728Ugniewski Mariusz1980M311TIMBUD TEAM00:56:39 
30787Siwiński Łukasz1980M312POLSKI KLUB MTB00:56:43 
3131Podgórski Konrad1985M313Góra Kalwaria00:56:47 
341253Zdanowski Krzysztof1984M314ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:57:10 
37116Buczel Mateusz1984M315ESKOM-HPE-100:57:29 
383001Przybylski Paweł1988M316Warszawa00:57:34 
39251Thiel Tomasz1985M317ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:57:35 
40478Wachocki Bartosz1983M318Warszawa00:58:00 
421001Olesiejuk Paweł1986M319Warszawa00:58:09 
43983Wójcik Robert1981M320Wójcik team00:58:10 
45729Strumnik Sebastian1984M321TIMBUD TEAM00:58:12 
4814Gulbierz Szymon1981M322T-MOBILE SPORT TEAM00:58:28 
50864Gollnik Adam1988M323ROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR00:59:01 
52524Wolny Piotr1982M324E-POINT BIKE TEAM00:59:20 
5434Miroszkin Iwan1986M325BIKE EXPO NARODOWY TEAM00:59:26 
571304Kordowski Dariusz1985M326WIELISZEW HERON TEAM00:59:44 
59163Rychter Maciej1980M327WŚCIEKŁE IMADŁO00:59:57 
61174Behnke Przemysław1982M328PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:00:05 
62165Pasiewicz Jacek1986M329ATRAM KOMINKI01:00:08 
64452Bylak Paweł1981M331N2 TEAM01:00:13 
91862Szewczak Daniel1985M341WAWA BIKE01:02:1425.71
71583Kazimierski Łukasz1982M333Pruszków01:00:47 
72530Matysiuk Radosław1986M334JEZIORAK01:00:52 
74832Pakulski Michał1986M335Łódż01:01:13 
78817Sioch Radosław1981M336PZU SPORT TEAM01:01:18 
791187Czyżewski Bogdan1985M337MARCELI TEAM01:01:22 
802424Sierakowski Tomasz1985M338MCP BIKE TEAM01:01:25 
81436Królewski Karol1982M339Józefów01:01:39 
86846Wieszczyk Tomasz1987M340ABSOLUTE BIKE TEAM01:02:00 
28323Bielecki Jakub1989M310DSV00:56:1922.50
98252Pacuk Grzegorz1982M342ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:02:50 
1011515Moykowski Aleksander1984M343Warszawa01:03:05 
69483Romanowski Kamil1981M332KAMYK Radzymin MTB TEAM01:00:3424,0
104482Kornatowski Mateusz1988M344AGR PŁOŃSK01:03:32 
106630Michalski Adrian1987M345MARCELI TEAM01:03:37 
108491Michałowski Artur1983M346Parzniew01:03:46 
111820Smolik Paweł1983M347Płock01:03:50 
11281Ciskowski Marcin1980M348ROWERY DAX LEGIONOWO01:03:51 
1141303Halicki Piotr1983M349Białystok01:03:54 
124419Krzyżanowski Dariusz1989M351Rowerowysquad Hoegert Technik01:04:50 
12718Podgórski Bartosz1987M352Góra Kalwaria01:05:17 
1332227Kocki Łukasz1981M353Lublin01:05:57 
146818Kiermasz Wojciech1984M354Warszawa01:07:27 
149401Szulim Piotr1980M355POLSTAR TEAM01:07:39 
1511931Szuchnik Sebastian1986M356TS MERAN OTWOCK01:07:52 
154604Zajączkowski Rafał1987M357Łomianki Dolne01:08:05 
157724Chrobak Rafał1983M358Legionowo01:09:00 
159700Kozłowski Piotr1980M359NRF HENGST RACING01:09:10 
194272Wojcieszak Sebastian1982M365Koryciska01:15:1527,37
631033Sawicki Grzegorz1980M330LOTTO01:00:1221.56
166579Żerdzicki Emil1989M360Legionowo01:09:52 
171274SZYPRYT KRZYSZTOF1984M361MACHNACZ01:10:25 
176828Marczewski Marcin1982M362Pruszków01:11:05 
1822601Laskowski Tomasz1986M363TEAM PKO BANK POLSKI01:12:53 
190970Dąbroś Łukasz1980M364DEUTSCHE BANK TEAM01:14:38 
2001700Walczak Paweł1988M366ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:15:56 
202160Marcinek Krzysztof1980M367PZU SPORT TEAM01:16:25 
121845Kruczek Kamil1985M350WARBUD WARTO BUDOWAC01:04:4121
22765Florczak Kamil1985M368OPEN BIKE TEAM01:46:5824.36
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1457Bogdanowicz Kamil1982M3 Zielonka  
2486Ziółkowski Dariusz1980M3 TIMBUD TEAM