7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2020-08-01
Wyniki dla sektora 6 ,Dystans MINI
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.Klub-MiastoCzas
864Gollnik Adam1988M35023ROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR00:59:01 
(2)
774Pańka Patryk2005MJ513Kielce00:59:14 
(2)
832Pakulski Michał1986M37435Łódż01:01:13 
(3)
772Pańka Mikołaj1979M48323Kielce01:01:40 
(4)
862Szewczak Daniel1985M39141WAWA BIKE01:02:14 
(2)
812Brzeziński Maciej1991M2969Nadma01:02:41 
(3)
979Jabłoński Mateusz1996M212812Bike Fun Legionowo01:05:19 
(3)
738Zalewski Paweł1979M413744RB Riders01:06:30 
(5)
2610Wróbel Grzegorz1990M213915TEAM PKO BANK POLSKI01:06:37 
(5)
818Kiermasz Wojciech1984M314654Warszawa01:07:27
130Patelski Paweł1976M414750ARTHREX01:07:28
155Miąskiewicz Mariusz1978M415352V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:08:02
604Zajączkowski Rafał1987M315457Łomianki Dolne01:08:05
197Lichocka Agata1983K394Sklepbicykl.pl-Perfectsource01:08:24
848Sibilski Kacper2005MJ1566Warszawa01:08:44
724Chrobak Rafał1983M315758Legionowo01:09:00
579Żerdzicki Emil1989M316660Legionowo01:09:52
368Ferski Andrzej1952M61675AGR PŁOŃSK01:09:55
808Hofman Tomasz1964M517017Kraft Automotive Team01:10:23 
(6)
274SZYPRYT KRZYSZTOF1984M317161MACHNACZ01:10:25 
(6)
762Sopińska Patrycja1983K3105Warszawa01:10:34 
(5)
1616Szachna Leszek1976M417461Serock01:10:50 
(7)
438Konca Mariusz1972M417562Ożarów Mazowiecki01:10:51 
(5)
828Marczewski Marcin1982M317662Pruszków01:11:05 
(6)
307Orzechowski Paweł1977M417763CODEPROUD MTB01:11:05 
(6)
473DĘBSKI JAROSŁAW1970M417864LEGIONOWO01:12:13
1409Pergoł Edward1950M61797Warszawa01:12:33 
(6)
956Roszkowski Zbigniew1979M418065Kobyłka01:12:33 
(6)
835Grudna Monika1982K3116ALL TOP STAG TEAM01:12:48 
(7)
2601Laskowski Tomasz1986M318263TEAM PKO BANK POLSKI01:12:53 
(6)
1000Szymerski Paweł1969M518318PEK - MONT EKIPA MTB01:13:27 
(6)
730Michnowska Katarzyna1987K3127NRF HENGST RACING01:13:36 
(6)
726Jankowski Wincenty1952M61848Warszawa01:13:43 
(7)
168Nowak Katarzyna1974K4145Warszawa01:13:52 
(6)
1257Zienkiewicz Jan1946M71855PATNET TEAM01:14:01 
(7)
843Lasek Piotr1974M418667Nowy Dwór Mazowiecki01:14:02 
(6)
809Sitarski Michał1978M418768Warszawa01:14:04 
(6)
561Napora Karol1973M418970Warszawa01:14:16 
(8)
2143Antczak Radosław1970M419171Warszawa01:14:44 
(7)
456Golan Bolesław1979M419272Legionowo01:14:50 
(7)
851Gliński Szymon2004MJ1937WARBUD WARTO BUDOWAC01:15:00 
(6)
272Wojcieszak Sebastian1982M319465Koryciska01:15:15 
(7)
44Socha Igor2003M11954ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:15:20 
(6)
853Dymek Stanisław1954M61979PTT Delta01:15:35 
(8)
842Kiraga Marcin1979M419874Boża Wola01:15:43 
(8)
2313Kopp Przemysław1969M519919PRZYPAŚNIKI TEAM01:15:45 
(8)
1700Walczak Paweł1988M320066ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:15:56 
(7)
1625Miernik Michał1979M420175Warszawa01:15:58 
(8)
160Marcinek Krzysztof1980M320267PZU SPORT TEAM01:16:25 
(7)
106Woźniak Marcin1976M420376Warszawa01:16:33 
(5)
476Zagajewski Grzegorz1965M520420555 TEAM01:16:37 
(6)
1351Gramann Andrzej1949M72056WIELISZEW HERON TEAM01:16:44 
(7)
427Małolepszy Janusz1970M420677RAZEM TRENUJEMY SPORT01:17:17 
(6)
775Kwiatkowska-Sioch Edyta1978K4156PLAY01:17:20 
(7)
849Krzyślak Arkadiusz1972M420778Warszawa01:17:41 
(8)
780Sakowski Jan1948M72087Nisko01:17:48 
(8)
856Wiśniewska Dominika2003K1161Nowy Dwór Mazowiecki01:18:01 
(9)
2872Wrońska Zuzanna2004KJ171DAMOVO BIKE TEAM01:18:23 
(7)
863Ząbczyński Paweł1992M220917Warszawa01:18:41 
(8)
964Kraśny Konrad1970M421079Warszawa01:18:58 
(5)
852Gliński Rafał1978M421280WARBUD WARTO BUDOWAC01:19:21 
(8)
321Wasiak Tadeusz1975M421381NASZ BIKE TEAM01:19:41 
(9)
1018Laskowska Elwira1987K3188Radzymin01:20:01 
(9)
522Kacprzak Aneta1980K3199ROWEROWA TEAM01:20:03 
(6)
1850Koziorowski Adam1979M421482STRABAG BIKE TEAM01:20:10 
(8)
844Graff Martyna1993K2202Nowy Dwór Mazowiecki01:20:23 
(7)
4Sudnik Grzegorz1973M421683Kobyłka01:20:59 
(7)
900Grzebalska Bogumiła1975K4217DAMOVO BIKE TEAM01:21:07 
(8)
840Sitek Wojciech1976M421784RB Riders01:21:17 
(9)
1969Onyśk Włodzimierz1969M521823Kobyłka01:22:52 
(9)
67Górski Zdzisław1951M621910T4B TEAM01:22:54 
(9)
1555Olszewski Wojciech1968M522024Husaria LC Elektronik01:22:56 
(8)
311Biernacki Tadeusz1939M72218Warszawa01:23:06 
(9)
210Kalicka Małgorzata1985K32210PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:23:08 
(7)
816Malec Agnieszka1976K4238Warszawa01:23:18 
(9)
36Zieliński Robert1968M522225Warszawa01:23:28 
(9)
325Kado Teresa1974K4249WIELISZEW HERON TEAM01:23:52 
(9)
239Tolgay Kaya2001M12235Marki01:30:02 
(9)
1802Malczewska Marta1982K32511Warszawa01:31:52 
(10)
472Sowiński Edmund1942M72249PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:32:07 
(8)
827Drużyński Michał1977M422585Warszawa01:34:28 
(10)
814Gustaw Agnieszka1986K32612PZU SPORT TEAM01:34:36 
(9)
865Paluch Iwona1981K32713Nowy Dwór Mazowiecki01:36:58 
(10)
986Zielińska Iwona1970K42810ROWEROWA TEAM01:38:52 
(10)
361Borowska Iwona1959K5292Warszawa01:39:30 
(9)
859Konopacka Joanna1980K33014Warszawa01:42:21 
(10)
829Kostka Patrycja1980K33115Warszawa01:43:07 
(10)
847Wolińska Marta1982K33216Warszawa01:43:53 
(10)
854Wąsążnik Paulina1994K2333AGR PŁOŃSK01:45:44 
(10)
976Koc Janusz1979M422686Duczki01:45:50 
(8)
759Aleksandrowicz Dorota1971K43411BIEGIEM DO GARÓW01:50:08 
(9)
1222Korajczyk Jolanta1968K5353Legionowo01:50:17 
(10)
271Charlak Paulina1981K33617Wołomin01:53:45 
(10)