7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Legionowo, 2020-09-06
Wyniki dla sektora 6 ,Dystans MINI
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.Klub-MiastoCzas
866Reszke Marcin1987M3179NRF HENGST RACING01:13:26 
(1)
2142Kowalski Krzysztof1991M211012ESKOM-HPE-101:21:32 
(4)
2212Traut Michał1989M312048Chotmów01:22:06 
(4)
2136Szucki Mateusz1993M214413Biała Podlaska01:23:41 
(3)
2129Gawek Michał1977M415961BODY i COACH TEAM01:24:29 
(4)
2119Mierzwicki Krzysztof1979M418976MAZURSKIE TROPY01:27:10 
(5)
1042Sochocki Artur1974M420885COVID TEAM01:28:56
2183Szymański Łukasz1981M323077MCP BIKE TEAM01:30:44
693Spieżak Marcin1989M324482Warszawa01:32:09
1040Werner Sebastian1989M324684Bike Fun Legionowo01:32:17
2116Łaniewski Piotr1971M4255106Legionowo01:33:05
691Tokarzewski Bartłomiej1994M226523Łomianki Dolne01:34:36 
(7)
1610Śmiechurski Robert1966M527520PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:36:20 
(6)
2109Hodakowski Michał1990M228124Warszawa01:37:14 
(5)
1408Guberska Aleksandra1993K2204Warszawa01:39:00 
(7)
597Fiderkiewicz Bartosz1972M4290126Warszawa01:39:47 
(7)
676Jeleń Mateusz1993M229626ESKOM-HPE-101:41:32 
(8)
953Kalinowska Justyna2001K1231Legionowo01:41:47 
(8)
940Michalska Pola2005KJ246RETRO STORK TEAM01:41:48 
(8)
2105Dyjas Aneta1983K3259TEAM PKO BANK POLSKI01:42:25 
(8)
1044Hajzner Adam1969M530023Izabelin C01:43:22 
(6)
1036Boruc Grzegorz1983M330292Legionowo01:44:43 
(9)
2140Giernacki Marcin1979M4303131G-TEAM01:44:56 
(9)
2141Zientek Filip1995M230427Tomaszów01:44:59 
(9)
900Grzebalska Bogumiła1975K4286DAMOVO BIKE TEAM01:45:13 
(8)
976Koc Janusz1979M4308133Duczki01:46:21 
(7)
50Pawłowska Anna1980K33312AKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW01:47:27 
(8)
3000Wydziałkiewicz Szymon1999M231029ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:47:36 
(8)
67Górski Zdzisław1951M631112T4B TEAM01:48:11 
(8)
4Sudnik Grzegorz1973M4312134Kobyłka01:48:18 
(7)
325Kado Teresa1974K4348WIELISZEW HERON TEAM01:48:26 
(9)
970Dąbroś Łukasz1980M331393DEUTSCHE BANK TEAM01:48:48 
(8)
1969Onyśk Włodzimierz1969M531425Kobyłka01:49:06 
(9)
311Biernacki Tadeusz1939M73157Warszawa01:49:38 
(8)
445KONCA ALEKSANDER2002M13176Ożarów Mazowiecki01:49:56 
(9)
472Sowiński Edmund1942M73188PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:50:11 
(8)
2218Świdziński Marcin1977M4321135ROWERY DAX LEGIONOWO01:52:04 
(9)
1125Gollnik Daria1986K33613ROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR01:52:36 
(8)
741Żuk Marcin1983M332295RB Riders01:55:13 
(8)
1299Piekarczyk Justyna1987K33714ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:55:42 
(9)
203Ślusarczyk Mariola1970K43810PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:55:45 
(10)
921Kopczyk Marcin1982M332396Spinning Wilanów01:56:57 
(9)
2162Pietrzyk Jakub1994M232430Tłuszcz01:57:30 
(9)
239Tolgay Kaya2001M13267Marki02:00:42 
(9)
1550Cecka-Suliga Katarzyna1990K2397METTLER TOLEDO02:02:16 
(9)
1229Bittner Sebastian2004MJ32711Łódź02:05:08 
(1)
1027Sobczak Sylwia1985K34015Warszawa02:08:20 
(10)
361Borowska Iwona1959K5411Warszawa02:08:33 
(10)
271Charlak Paulina1981K34216Wołomin02:12:03 
(10)
684Wrzesińska Wioleta1987K34317FIZJO - FIT02:13:05 
(10)
149Wrzesiński Adam1984M332897FIZJO - FIT02:13:05 
(5)
23Skolimowski Krzysztof1961M532927Warszawa - Wilanów 02:40:09 
(10)