7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Legionowo, 2020-09-06

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2353.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
180Kuszmider Kamil1992M211MAXKK Catena Wyszków600.00
890Góralewski Łukasz1983M321MAXKK Catena Wyszków599.99
1179Kuczyński Adrian1985M332MAXKK Catena Wyszków599.95
891Góralewski Wojciech1974M4195MAXKK Catena Wyszków553.48
748Wojtkowski Adam1985M374MINIKK Catena Wyszków385.58
892Parys Robert1982M3106MINIKK Catena Wyszków378.78
749Abramczyk Paweł1976M4114MINIKK Catena Wyszków378.77
990Wasiak Damian1982M33514MINIKK Catena Wyszków364.90
747Sarnacki Przemysław1982M36022MINIKK Catena Wyszków353.42
2125Antoniak Adam1978M410339MINIKK Catena Wyszków336.94
752Bloch Michał1982M310741MINIKK Catena Wyszków336.22
751Kaczmarczyk Marek1981M312350MINIKK Catena Wyszków331.62
1005Knap Piotr1977M413748MINIKK Catena Wyszków329.45

2

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 2186.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K311MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 600.00
754Brzostek Rafał1975M43413MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 538.81
1314Balcerzak Andrzej1976M43514MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 537.23
499Bochyński Tomasz1978M44918MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 510.08
39Knapczyk Piotr1978M4228MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 371.04
129Strąk Jarosław1982M32812MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 369.09
49Grot Mariusz1973M45522MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 354.95
59Knapczyk Małgorzata1978K4113MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 343.01
1306Wanat Krzysztof1989M310540MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 336.76
2700Sterczewski Paweł1970M4289125MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 274.69

3

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2177.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1016Górecki Karol1983M3138MAXMYBIKE.PL558.34
879Wojtkowski Tomasz1978M4184MAXMYBIKE.PL553.93
374Mrożewski Krzysztof1960M5222MAXMYBIKE.PL551.73
1301Zduniak Sylwia1984K333MAXMYBIKE.PL513.47
396Szlązak Piotr1973M45019MAXMYBIKE.PL508.79
757Wódka Wojciech1977M45421MAXMYBIKE.PL503.43
716Zduniak Karol1984M35926MAXMYBIKE.PL493.41
1273Abramek Piotr1981M36327MAXMYBIKE.PL489.68
337Błażewski Bartosz1968M5736MAXMYBIKE.PL485.97
563Sobczak Artur1978M48631MAXMYBIKE.PL470.56
690Buczyński Piotr1973M410842MAXMYBIKE.PL427.80
502Ślesicki Grzegorz1972M48231MINIMYBIKE.PL344.25
70Borowiecki Tomasz1975M417468MINIMYBIKE.PL318.78

4

ANG SPÓŁDZIELNIA MTB

PUNKTY : 2148.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1221Gajewski Karol1982M385MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB568.67
256Kamiński Wojciech1984M33815MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB526.68
1252Daczkowski Gustaw2000M1392MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB526.67
255Tlaga Krzysztof1986M34016MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB526.63
42Staniewski Michał1978M4239MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB371.03
1255Kowalski Ireneusz1970M42510MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB370.20
251Thiel Tomasz1985M32611MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB370.17
1253Zdanowski Krzysztof1984M34417MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB360.13
252Pacuk Grzegorz1982M314053MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB327.86
1299Piekarczyk Justyna1987K33714MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB271.42

5

T4B TEAM

PUNKTY : 2078.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1918Słupek Paweł1982M3149MAXT4B TEAM558.11
1655Lange Marcin1978M4206MAXT4B TEAM553.40
719Bulejak Piotr1989M36729MAXT4B TEAM488.99
954Siess Mateusz1986M38036MAXT4B TEAM477.69
152Bober Zbigniew1946M72863MINIT4B TEAM277.14
67Górski Zdzisław1951M631112MINIT4B TEAM253.06
113cSiess Stanisław2018CC119CROST4B TEAM

6

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 2028.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
681Kudlak Marcin1979M461MAXMCP BIKE TEAM571.04
100Kuśmierz Sylwester1978M42911MAXMCP BIKE TEAM541.33
945Smołuch Przemysław1980M34117MAXMCP BIKE TEAM515.89
2020Radziszewska Katarzyna1991K211MINIMCP BIKE TEAM400.00
91Kucher Maksym1994M2343MINIMCP BIKE TEAM365.11
2184Łuczak Kamil1984M35620MINIMCP BIKE TEAM354.93
1023Skrzypczyk Karol1979M45823MINIMCP BIKE TEAM353.50
485Żebrowski Marcin1983M37227MINIMCP BIKE TEAM347.38
2424Sierakowski Tomasz1985M38832MINIMCP BIKE TEAM340.92
1250Dużyński Sebastian1975M49535MINIMCP BIKE TEAM338.11
2174Kubisiak Kacper1976M49636MINIMCP BIKE TEAM338.08
773Cieloch Tomasz1980M311645MINIMCP BIKE TEAM333.89
2005Wejner Olgierd1973M413145MINIMCP BIKE TEAM329.92
324Hunkiewicz Wojciech1972M414150MINIMCP BIKE TEAM327.64
680Kanownik Sławomir1975M415559MINIMCP BIKE TEAM325.55
434Turski Przemysław1975M418273MINIMCP BIKE TEAM316.09
1012Jastrzębski Paweł1971M422289MINIMCP BIKE TEAM302.94
2183Szymański Łukasz1981M323077MINIMCP BIKE TEAM301.72

7

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 2009.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
942Arcipowski Maciej1982M354MAXRETRO STORK TEAM573.23
920Duda Robert1969M5101MAXRETRO STORK TEAM564.07
377Kulesza Łukasz1981M3117MAXRETRO STORK TEAM564.05
940Michalska Pola2005KJ246MINIRETRO STORK TEAM308.48

8

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 2006.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
688Wójtowicz Wojciech1988M32812MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE543.24
687Wójcik Justyn1981M35121MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE508.30
609Golec Tomasz1979M46425MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE489.65
610Mikołajczuk Łukasz1981M39139MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE465.22

9

LOYALTY POINT RACING TEAM

PUNKTY : 1949.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Murdzia Tomasz1987M31510MAXLOYALTY POINT RACING TEAM557.31
698Drzewiecki Marcin1974M42610MAXLOYALTY POINT RACING TEAM547.11
1031Karpiesiuk Łukasz1977M48732MAXLOYALTY POINT RACING TEAM469.87
1979Drzewiecki Grzegorz1979M4135MINILOYALTY POINT RACING TEAM375.36
1030Karpiesiuk Hubert2005MJ26010MINILOYALTY POINT RACING TEAM292.27

10

NRF HENGST RACING

PUNKTY : 1921.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
904Kaczmarski Artur1986M31611MAXNRF HENGST RACING555.72
734Bąkowski Marcin1974M44216MAXNRF HENGST RACING512.85
744Kowalczyk Łukasz1981M37834MAXNRF HENGST RACING479.33
701Worach Piotr1975M4167MININRF HENGST RACING373.30
866Reszke Marcin1987M3179MININRF HENGST RACING372.80
730Michnowska Katarzyna1987K3146MININRF HENGST RACING334.06
755Pędzikiewicz Tomasz1976M4269115MININRF HENGST RACING286.95
733Kayed Tarik1974M4285123MININRF HENGST RACING277.32
799Góralewski Sławomir1969M530624MININRF HENGST RACING258.62

11

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1915.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4238MAXMARCELI TEAM550.57
1397Sobiech Łukasz1986M35322MAXMARCELI TEAM504.83
1186Wróblewski Marcin1982M36830MAXMARCELI TEAM488.53
2222Kisson Daniel1981M31910MINIMARCELI TEAM372.05
1407Wróblewska Anna1982K352MINIMARCELI TEAM360.93
2137Walkiewicz Igor1999M2596MINIMARCELI TEAM353.47
1187Czyżewski Bogdan1985M311243MINIMARCELI TEAM334.70

12

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1910.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1982Kamiński Tomasz1982M35624MAXBike Fun Legionowo500.50
1045Jankowski Robert1975M46926MAXBike Fun Legionowo487.90
87Ochędzan Grzegorz1979M48130MAXBike Fun Legionowo477.34
721Cyckiewicz Robert1972M49838MAXBike Fun Legionowo445.08
1996Banaszek Szymon1996M2769MINIBike Fun Legionowo346.77
1973Bedra Józef1973M4243101MINIBike Fun Legionowo297.83
1040Werner Sebastian1989M324684MINIBike Fun Legionowo296.70
83Niemyjski Jarosław1983M325086MINIBike Fun Legionowo295.23
191Machula Mariusz1973M4252104MINIBike Fun Legionowo295.01
1041Frąckiewicz Marcin1976M4261110MINIBike Fun Legionowo292.14
94Kuflikowska Ada2012D1161FANBike Fun Legionowo169.19

13

Jakoobcycles BKK Team

PUNKTY : 1868.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
961Wolcendorf Jarosław1979M472MAXJakoobcycles BKK Team570.96
2135Wolcendorf Jakub1975M4123MAXJakoobcycles BKK Team564.02
501Skura Katarzyna1980K341MINIJakoobcycles BKK Team378.41
551Skura Mikołaj2005MJ533MINIJakoobcycles BKK Team355.14
1551Nilsson Natalia2008D3146FANJakoobcycles BKK Team175.46
93 cWolcendorf Alicja2016DC14CROSJakoobcycles BKK Team

14

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1750.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1963Kado Grzegorz1963M5747MAXWIELISZEW HERON TEAM483.37
330Kado Mirosław1966M5849MAXWIELISZEW HERON TEAM472.69
929Sienkiewicz Artur1982M322MINIWIELISZEW HERON TEAM397.47
1901Sobczak Magdalena1990K232MINIWIELISZEW HERON TEAM397.29
991Nowak Przemysław1991M2272MINIWIELISZEW HERON TEAM370.14
786Barańczyk Piotr1976M43615MINIWIELISZEW HERON TEAM364.90
1304Kordowski Dariusz1985M36423MINIWIELISZEW HERON TEAM352.43
918Mazur Mikołaj1986M39836MINIWIELISZEW HERON TEAM337.86
1921Sienkiewicz Zbigniew1953M61365MINIWIELISZEW HERON TEAM329.54
1909Kado Magdalena1990K2265MINIWIELISZEW HERON TEAM302.46
99Kaczorowski Aleksander1946M72371MINIWIELISZEW HERON TEAM299.89
325Kado Teresa1974K4348MINIWIELISZEW HERON TEAM289.63
1351Gramann Andrzej1949M72935MINIWIELISZEW HERON TEAM271.64

15

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 1704.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
299Pęczkowski Andrzej1969M5444MAXDAMOVO BIKE TEAM512.11
290Ptaszyński Bartosz1980M37733MAXDAMOVO BIKE TEAM480.84
314Grzebalski Mieczysław1975M43816MINIDAMOVO BIKE TEAM364.86
298Sokolnicki Andrzej1969M5745MINIDAMOVO BIKE TEAM347.00
2163Jankowski Dariusz1973M47829MINIDAMOVO BIKE TEAM346.28
2872Wrońska Zuzanna2004KJ215MINIDAMOVO BIKE TEAM314.90
2727Baciński Szymon2004MJ2058MINIDAMOVO BIKE TEAM308.41
900Grzebalska Bogumiła1975K4286MINIDAMOVO BIKE TEAM298.48
281Baciński Arkadiusz1975M4272117MINIDAMOVO BIKE TEAM285.97
289Borzęcki Adam1972M4276118MINIDAMOVO BIKE TEAM283.73

16

ROZTOCZE CYCLING TEAM

PUNKTY : 1685.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
309Herc Sławomir1968M510411MAXROZTOCZE CYCLING TEAM431.17
683Pyś Adrian1988M311142MAXROZTOCZE CYCLING TEAM425.19
838Czereczon Sebastian1991M21156MAXROZTOCZE CYCLING TEAM419.79
1565Król Paweł1983M311944MAXROZTOCZE CYCLING TEAM409.67
306Podgórska Karolina1990K2296MINIROZTOCZE CYCLING TEAM295.81
586Podgórski Sebastian1977M4288124MINIROZTOCZE CYCLING TEAM274.83

17

Rowerowysquad Hoegert Technik

PUNKTY : 1642.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
587Wiśniewski Tomasz1980M34619MAXRowerowysquad Hoegert Technik511.61
2206Mrówczyński Grzegorz1983M38938MAXRowerowysquad Hoegert Technik468.84
416Janowski Alan2002M1912MINIRowerowysquad Hoegert Technik340.79
418Wieczorek Wiktor1984M316963MINIRowerowysquad Hoegert Technik321.10
419Krzyżanowski Dariusz1989M322074MINIRowerowysquad Hoegert Technik303.18
1956Skorek Janusz1956M62419MINIRowerowysquad Hoegert Technik298.42

18

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1582.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
302Toruszewski Zdzisław1960M510613MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM428.28
789Białek Patryk1988M311MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
2520Dobrzyński Michał1975M431MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM397.41
244Gancarz Marcin1977M45020MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM356.99
372Mrowiński Adam1979M45121MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM355.47
326Białek Tomasz1963M5936MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM339.50
483Romanowski Kamil1981M310138MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM337.23
839Nowak Jan1962M513511MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM329.74
109DUDKOWSKI RADOSŁAW1982M317064MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM320.99
2513Surdyk Alicja2007D431FANKAMYK Radzymin MTB TEAM194.74
108Dudkowski Tymoteusz2010C281FANKAMYK Radzymin MTB TEAM184.83
125Dudkowski Leonard2012C1132FANKAMYK Radzymin MTB TEAM175.92
96Klaus Patryk2012C1404FANKAMYK Radzymin MTB TEAM149.88
7Dudkowska Maja2015DC22CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM

19

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 1482.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
206Kalicki Grzegorz1982M33213MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM538.99
210Kalicka Małgorzata1985K3188MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM318.18
207Augustyniak Dariusz1979M418071MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM316.21
2SIEMIANOWSKI MARCIN1979M420282MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM308.66
1610Śmiechurski Robert1966M527520MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM284.22
204Ślusarczyk Maciej1968M528421MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM277.40
203Ślusarczyk Mariola1970K43810MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM271.33

20

ESKOM-HPE-1

PUNKTY : 1478.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
627Niklewicz Sebastian1973M46022MAXESKOM-HPE-1492.08
116Buczel Mateusz1984M34819MINIESKOM-HPE-1357.98
2142Kowalski Krzysztof1991M211012MINIESKOM-HPE-1335.79
245Karski Tomasz1974M4259109MINIESKOM-HPE-1292.73
2173Niklewicz Ewa1974K4359MINIESKOM-HPE-1289.52
676Jeleń Mateusz1993M229626MINIESKOM-HPE-1269.64
14Buczel Eryk2017CC16CROSESKOM-HPE-1

21

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1427.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1350Patalan Dariusz1976M4156MINITIMBUD TEAM373.48
68Świderski Tadeusz1968M5454MINITIMBUD TEAM360.09
955Grzelak Mateusz2003M1491MINITIMBUD TEAM357.49
1217Rydzewski Tomasz1987M310439MINITIMBUD TEAM336.92
465ROZWADOWSKI Adam1973M412944MINITIMBUD TEAM330.64
74Tomaszewski Bogdan1974M416162MINITIMBUD TEAM324.01
48Makowski Jacek1969M518712MINITIMBUD TEAM315.52
608Grzelak Tomasz1976M422994MINITIMBUD TEAM302.02
86Ugniewski Wiktor2014CC25CROSTIMBUD TEAM
46Ugniewska Iga2017DC16CROSTIMBUD TEAM

22

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1421.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1193Krzyczkowska Malwina2004KJ21MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI398.44
7Kuchcik Filip2004MJ242MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI370.28
562Leszczyński Tymoteusz2005MJ1285MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI330.84
823Bogdańska Julia2004KJ164MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI322.10
560Wyszkowski Mikołaj2005MJ1787MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI316.36
403Tabor Patrycja2009D311FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
200Błaszczyk Michał2007C433FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI199.69
138Wolak Faustyna2010D221FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI195.31
2217Pachocka Dorota2010D242FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI194.30
406Tabor Filip2006C466FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI192.12
984Zduniak Franciszek2007C477FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI189.79
171Rękawek Matylda2009D352FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI188.94
390Bicki Paweł2009C391FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI182.61
1164Kowalik Ola2009D3124FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI181.62
1157Drągowski Piotr2012C1121FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI176.17
371Lewicki Jacek2010C2153FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI174.77
350Ombach Jan2008C3163FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI174.07
1406Wróblewski Adrian2011C2174FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI174.00
702Drzewiecki Franek2011C2195FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI172.30
105Woźniak Szymon2009C3215FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI169.52
2102Nowicki Tymon2012C1223FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI169.08
2114Kierzkowski Rafał2007C42310FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI168.28
2122Majkowska Zuzanna2011D2174FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI167.02
1038Langer Stanisław2010C2346FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI158.78
2115Kierzkowski Paweł2008C33612FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI154.18
1039Langer Miłosz2012C1507FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI137.68
1553Ziółek Aleksander2013C15912FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI126.69

23

AGR PŁOŃSK

PUNKTY : 1407.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1178Kmita Robert1990M2211MINIAGR PŁOŃSK371.07
584Radomski Paweł1978M42911MINIAGR PŁOŃSK368.51
90Bilicki Paweł1990M28711MINIAGR PŁOŃSK341.06
482Kornatowski Mateusz1988M314856MINIAGR PŁOŃSK326.60
368Ferski Andrzej1952M62148MINIAGR PŁOŃSK305.15
369Paprota Przemysław1979M4301130MINIAGR PŁOŃSK264.11

24

STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

PUNKTY : 1403.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
241Krzyczkowski Michał1998M2253MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team548.93
365Komór Piotr1976M48030MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team346.08
345Kępka Sławomir1972M419278MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team311.96
370Biały Wiktor2007C444FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team196.91
858Barsznica Adam2009C3102FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team180.43
972Durowicz Olgierd2007C4118FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team178.43
364Komór Julian2006C42411FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team167.67
387Uszyński Korneliusz2009C3256FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team166.90
386Janiak Franciszek2009C3267FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team166.45
397Komór Antoni2009C3278FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team165.00
2128Majewski Juliusz2009C3309FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team164.18
234Kępka Kamil2007C43114FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team160.86
2117Sidorowicz Mateusz2008C33713FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team154.15

25

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 1379.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1400Bachański Rafał1977M46326MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA353.06
804Bielecka Magdalena1978K4102MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA344.02
803Janicki Sławomir1971M48532MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA342.02
1200Kondratowicz Łukasz1989M39034MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA340.82
1600Jagiełło Łukasz1989M322175MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA303.07
1700Walczak Paweł1988M325387MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA294.37
2205Wydziałkiewicz Marek1971M4263111MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA290.91
3000Wydziałkiewicz Szymon1999M231029MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA254.44
1104Wydziałkiewicz Lena2006D4208FANZERWANI Z ŁAŃCUCHA163.01

26

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1366.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
957Malinowski Jacek1963M5182MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI372.11
2111Krajewski Marek1957M6371MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI364.88
174Behnke Przemysław1982M38933MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI340.89
792Szewczyk Benedykt1948M72672MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI288.37
472Sowiński Edmund1942M73188MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI248.47

27

RADZIO ROWERY

PUNKTY : 1327.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
30Dziubiński Przemysław1983M39240MAXRADZIO ROWERY464.64
619Dziubiński Mariusz1977M410240MAXRADZIO ROWERY435.30
58Kiełbowski Włodzimierz1957M61074MAXRADZIO ROWERY427.85

28

ROWERY DAX LEGIONOWO

PUNKTY : 1314.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
79Ołdak Marcin1973M46928MINIROWERY DAX LEGIONOWO347.49
81Ciskowski Marcin1980M312751MINIROWERY DAX LEGIONOWO331.07
952Machowicz Jakub1972M417367MINIROWERY DAX LEGIONOWO319.63
1037Mika Jakub1976M417970MINIROWERY DAX LEGIONOWO316.27
2218Świdziński Marcin1977M4321135MINIROWERY DAX LEGIONOWO244.31
71Ołdak Leon2011C2142FANROWERY DAX LEGIONOWO174.79
78Ołdak Anatol2014CC22CROSROWERY DAX LEGIONOWO

29

DSV

PUNKTY : 1306.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
323Bielecki Jakub1989M33313MINIDSV365.39
69Gołoś Marcin1979M418172MINIDSV316.17
1307Goławski Bartosz1990M218317MINIDSV316.00
607Karwowski Maciej1991M220420MINIDSV308.48

30

RB Riders

PUNKTY : 1295.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
412Dulz Marcin1980M313952MINIRB Riders327.96
770Koloński Arkadiusz1977M415155MINIRB Riders325.93
708Wester Stanisław1979M415256MINIRB Riders325.87
738Zalewski Paweł1979M418575MINIRB Riders315.92
567Sosnowski Bartosz1977M419680MINIRB Riders310.97
741Żuk Marcin1983M332295MINIRB Riders237.65

31

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 1285.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
467Zaboklicki Przemysław1976M45220MAXBIKE SALON TEAM507.03
414Krupa Emil1987M343MINIBIKE SALON TEAM396.88
110Krupa Andrzej1963M581MINIBIKE SALON TEAM381.81

32

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 1284.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1991Mirecki Bartłomiej1991M27910MINIOPEN BIKE TEAM346.20
85Kuczyński Dariusz1975M419077MINIOPEN BIKE TEAM313.86
93Florczak Arkadiusz1993M219118MINIOPEN BIKE TEAM313.32
1931Szuchnik Sebastian1986M319368MINIOPEN BIKE TEAM311.30
65Florczak Kamil1985M320771MINIOPEN BIKE TEAM308.35

33

ABSOLUTEBIKES.PL

PUNKTY : 1233.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1716Zygner Tomasz1984M35523MAXABSOLUTEBIKES.PL503.14
552Marciniak Krzysztof1954M61095MAXABSOLUTEBIKES.PL427.67
1109Tratkiewicz Łukasz1979M422590MINIABSOLUTEBIKES.PL302.83

34

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1226.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2610Wróbel Grzegorz1990M216415MINITEAM PKO BANK POLSKI322.25
2105Dyjas Aneta1983K3259MINITEAM PKO BANK POLSKI306.64
2603Rok Robert1980M323579MINITEAM PKO BANK POLSKI299.98
2601Laskowski Tomasz1986M324281MINITEAM PKO BANK POLSKI298.08

35

BIKE EXPO NARODOWY TEAM

PUNKTY : 1204.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
51Stępień Tomasz1969M5455MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM512.06
1223Błach Mateusz1990M2524MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM355.34
34Miroszkin Iwan1986M39937MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM337.56

36

PEK - MONT EKIPA MTB

PUNKTY : 1196.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
147Peciakowski Robert1973M43012MAXPEK - MONT EKIPA MTB541.21
212Kozłowski Cezary1981M34618MINIPEK - MONT EKIPA MTB358.74
1000Szymerski Paweł1969M524718MINIPEK - MONT EKIPA MTB296.25

37

LOTTO

PUNKTY : 1150.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1033Sawicki Grzegorz1980M38129MINILOTTO344.81
111Zakrzewski Andrzej1976M411441MINILOTTO334.45
455Kurek Mirosław1967M512610MINILOTTO331.19
510Zakrzewska Milena2008D32710FANLOTTO139.93

38

GKK OPTY MAZOWSZE

PUNKTY : 1112.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
912Rees Robert1965M51068MINIGKK OPTY MAZOWSZE336.42
558Orszulak Adam1984M312249MINIGKK OPTY MAZOWSZE332.51
1244Wydrzyński Marcin2003M12955MINIGKK OPTY MAZOWSZE269.89
915Rees Daniel2009C3184FANGKK OPTY MAZOWSZE173.62
916Rees Maja2010D2225FANGKK OPTY MAZOWSZE155.89
1242Orszulak Maciej2010C26517FANGKK OPTY MAZOWSZE111.96

39

BIKEHOLIC TEAM

PUNKTY : 1052.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1011Falkowski Jakub2004MJ201MINIBIKEHOLIC TEAM371.94
1332Sikora Paweł1982M38431MINIBIKEHOLIC TEAM342.30
529Klewaczew Andrzej1964M5977MINIBIKEHOLIC TEAM338.07

40

ALL TOP STAG TEAM

PUNKTY : 1052.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
836Grudny Bartłomiej1978M44318MINIALL TOP STAG TEAM362.87
835Grudna Monika1982K3177MINIALL TOP STAG TEAM321.60
1142Kowalik Natalia2007D473FANALL TOP STAG TEAM187.26
1032Grudna Zuzanna2008D3135FANALL TOP STAG TEAM180.41

41

PATNET TEAM

PUNKTY : 1029.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
581Tułowiecki Paweł1994M221322MINIPATNET TEAM306.36
1955Kępa Marcin1977M423296MINIPATNET TEAM300.95
1257Zienkiewicz Jan1946M72874MINIPATNET TEAM275.32
882Kępa Maja2009D3238FANPATNET TEAM146.41

42

Geodetic Team

PUNKTY : 1028.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
177Wąsowski Tomasz1978M4217MAXGeodetic Team551.78
888Jakubczyk Marcin1975M413346MINIGeodetic Team329.79
363Jakubczyk Piotr2009C34614FANGeodetic Team146.54

43

ŚWIAT ROWERÓW TEAM

PUNKTY : 956.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
550Skalski Kacper1982M343MAXŚWIAT ROWERÓW TEAM574.88
781Cichocki Rafał1987M395MINIŚWIAT ROWERÓW TEAM381.78

44

LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU

PUNKTY : 953.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
439GOZDEK AGNIESZKA1983K322MAXLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU528.76
447GAWLIKOWSKI MACIEJ1981M311243MAXLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU424.66

45

WARBUD WARTO BUDOWAC

PUNKTY : 882.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
845Kruczek Kamil1985M316260MINIWARBUD WARTO BUDOWAC322.46
851Gliński Szymon2004MJ2589MINIWARBUD WARTO BUDOWAC292.97
852Gliński Rafał1978M4298128MINIWARBUD WARTO BUDOWAC266.95

46

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 858.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1420Cykman Maciej1976M420383MINIHusaria LC Elektronik308.54
1601Myszkowski Bartek1976M423397MINIHusaria LC Elektronik300.37
1555Olszewski Wojciech1968M531626MINIHusaria LC Elektronik249.29

47

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 854.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
442Kita Marcin1978M46224MAXBIKE CONCEPT489.69
1239Lachowicz Dariusz1966M5393MINIBIKE CONCEPT364.82

48

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 845.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1147Jedynak Katarzyna2005KJ72MINILKK LUKS SŁAWNO351.47
570Jedynak Jakub1973M4240100MINILKK LUKS SŁAWNO298.56
1148Jedynak Michał2007C455FANLKK LUKS SŁAWNO195.09

49

SUPER DROB

PUNKTY : 818.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
629Witkowski Andrzej1954M6651MAXSUPER DROB489.08
246Stanaszek Tadeusz1951M61324MINISUPER DROB329.84

50

JALEX

PUNKTY : 791.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
338Demiańczuk Tomasz1982M37031MAXJALEX487.77
995Piętka Jarosław1969M521916MINIJALEX303.55

51

SKISPA

PUNKTY : 756.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2181Kapuściński Maciej1985M317165MINISKISPA320.93
679Kapuściński Marcin1980M318867MINISKISPA314.12
2127Kapuścińska Hanna2013D1326FANSKISPA121.23

52

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 755.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
155Miąskiewicz Mariusz1978M419781MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI310.95
2101Dobrowolski Mateusz2007C4209FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI172.26
156Miąskiewicz Gabriela2007D4187FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI166.87
154Miąskiewicz Ksawery2013C17018FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI105.36

53

Grupa CHTMO

PUNKTY : 723.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
506Łatkowski Łukasz1977M410341MAXGrupa CHTMO434.20
1920Grzesik Marcin1973M4266113MINIGrupa CHTMO288.93

54

K.S "SOKÓŁ" SEROCK

PUNKTY : 701.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
884Obrazińska Kornelia2007D462FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK188.35
872Waśniewska Olga2007D4105FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK183.77
886Pitus Oliwia2008D3197FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK165.16
2213Rybicki Oliwier2007C42812FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK164.34
415Wypych Jakub2007C42913FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK164.34
885Obraziński Marcel2008C33210FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK160.03
1043Wąsik Jan2008C33311FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK159.45
1071Obraziński Leon2011C2399FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK151.25
877Chojnacki Tymon2013C1456FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK148.71
1603Nyga Sandra2011D2256FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK144.87
2108Gazda Iwo2009C34815FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK142.42
740Świerkot Rafał2013C1538FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK133.99
739Waśniewski Filip2013C15610FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK129.13
111Waleszczyński Łukasz2015CC219CROSK.S "SOKÓŁ" SEROCK
49Chojnacka Kaja2015DC27CROSK.S "SOKÓŁ" SEROCK

55

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 699.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
243Tuski Maciej1978M43214MINIPZU SPORT TEAM365.43
817Sioch Radosław1981M311344MINIPZU SPORT TEAM334.52

56

E-POINT BIKE TEAM

PUNKTY : 650.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
524Wolny Piotr1982M38330MINIE-POINT BIKE TEAM343.79
1028Hryszczyk Michał1988M321172MINIE-POINT BIKE TEAM306.60

57

COVID TEAM

PUNKTY : 641.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
720Polak Bartłomiej1985M311847MINICOVID TEAM333.52
1042Sochocki Artur1974M420885MINICOVID TEAM307.83
117Polak Leon2014CC27CROSCOVID TEAM

58

ROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR

PUNKTY : 633.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1126Gollnik Adam1988M35721MINIROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR354.92
1125Gollnik Daria1986K33613MINIROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR278.92

59

AK-SPED

PUNKTY : 628.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
21Włazałek Aleksander1999M2758MINIAK-SPED346.80
1944Włazałek Mariusz1974M4279120MINIAK-SPED281.71

60

WGR GRÓJEC

PUNKTY : 591.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2019Grabowski Jan1975M421788MINIWGR GRÓJEC304.00
1978Sztuka Artur1978M4268114MINIWGR GRÓJEC287.14

61

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 576.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1300Błaszczyk Paweł1982M316661MINISTRABAG BIKE TEAM321.67
2250Sadowski Damian1993M230928MINISTRABAG BIKE TEAM254.94

62

WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY

PUNKTY : 554.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2103Mańk Józef1999M2172MAXWARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY554.02

63

TS MERAN OTWOCK

PUNKTY : 549.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
951Kamiński Przemysław1978M4249MAXTS MERAN OTWOCK549.07

64

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 543.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2156Staniak Mariusz2000M1271MAXRafbike Cycling Team543.44

65

IBOX MLIGA CYCLING TEAM

PUNKTY : 541.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
685Mitas Jarosław1967M5313MAXIBOX MLIGA CYCLING TEAM541.11

66

ASD Consulting

PUNKTY : 538.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
837Łopatka Krystian1983M33314MAXASD Consulting538.82

67

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 528.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1702Bernat Maciej1994M2364MAXPOLSKI KLUB MTB528.04

68

iFON KolarzKlub MTB

PUNKTY : 526.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
776Perzanowski Artur1975M43715MAXiFON KolarzKlub MTB526.69

69

HOT WHEELS

PUNKTY : 512.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
153ŻURAWSKA ALICJA2009D3249FANHOT WHEELS145.19
92Strąk Wojciech2012C1559FANHOT WHEELS133.56
2220Nowicki Krzysztof2012C16113FANHOT WHEELS117.41
2899Bralski Aleksander2012C16214FANHOT WHEELS116.63
1034Zagożdżon Szymon2012C16917FANHOT WHEELS105.46
12Strąk Krzysztof2014CC26CROSHOT WHEELS
201Bralski Tomasz2015CC216CROSHOT WHEELS

70

RIDE 43 TEAM

PUNKTY : 511.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
430Rogala Marcin1974M44717MAXRIDE 43 TEAM511.46

71

TRICLUB

PUNKTY : 488.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2207Janik Przemysław1980M36628MAXTRICLUB488.99

72

ALUMEX

PUNKTY : 473.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1208Rojda Tomasz1968M5838MAXALUMEX473.21

73

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 471.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Pazdrowski Robert1964M58510MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO471.99

74

COZMOBIKE

PUNKTY : 469.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
356Dyrek Dariusz1959M6882MAXCOZMOBIKE469.59

75

FREERUNNER.PL

PUNKTY : 461.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2133Szadkowski Jacek1978M49435MAXFREERUNNER.PL461.29

76

ŁASIŃSKI TEAM

PUNKTY : 452.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2171Łasiński Jarosław1976M49637MAXŁASIŃSKI TEAM452.38

77

SPORT SERWIS SANDOMIERZ

PUNKTY : 452.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
779Grdeń Wiesław1955M6973MAXSPORT SERWIS SANDOMIERZ452.29

78

FIZJO - FIT

PUNKTY : 441.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
684Wrzesińska Wioleta1987K34317MINIFIZJO - FIT235.97
149Wrzesiński Adam1984M332897MINIFIZJO - FIT205.73

79

AKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW

PUNKTY : 441.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Pawłowska Anna1980K33312MINIAKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW292.25
5Pawłowski Emil2012C1445FANAKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW149.21

80

CENTURION TEAM MTB

PUNKTY : 421.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
732Wilczyński Jan1955M61137MAXCENTURION TEAM MTB421.93

81

PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 396.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
967Posadzy Tomasz1973M452MINIPRUSZYŃSKI CYCLING TEAM396.81

82

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 378.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2313Kopp Przemysław1969M529722MINIPRZYPAŚNIKI TEAM267.24
1401Deptuszewski Jan2012C16616FANPRZYPAŚNIKI TEAM111.27

83

BEAT BIKE

PUNKTY : 363.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
769Kwiatkowski Krzysztof1982M34015MINIBEAT BIKE363.64

84

T-MOBILE SPORT TEAM

PUNKTY : 363.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
14Gulbierz Szymon1981M34216MINIT-MOBILE SPORT TEAM363.13

85

ROWEROWA TEAM

PUNKTY : 353.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
985Zieliński Marek1973M46124MINIROWEROWA TEAM353.41

86

JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA

PUNKTY : 353.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
568Jabłonowski Michał1979M46225MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA353.28

87

ATRAM KOMINKI

PUNKTY : 351.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
165Pasiewicz Jacek1986M36524MINIATRAM KOMINKI351.28

88

OCEANIC RACING

PUNKTY : 349.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1064Mcfarlane Anthony1985M36625MINIOCEANIC RACING349.43

89

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 349.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
802Posadzy Zuzanna2005KJ83MINIUKS KOLARZ NADARZYN349.21

90

WŚCIEKŁE IMADŁO

PUNKTY : 347.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
163Rychter Maciej1980M37126MINIWŚCIEKŁE IMADŁO347.41

91

PIASECKI CONCEPT

PUNKTY : 347.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2126Piasecki Andrzej1953M6732MINIPIASECKI CONCEPT347.24

92

SIEMANO

PUNKTY : 341.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
598Tężycki Jarosław1976M48633MINISIEMANO341.08

93

INVESTCARE

PUNKTY : 339.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
611Misiałkiewicz Piotr1982M39235MINIINVESTCARE339.55

94

Sklepbicykl.pl-Perfectsource

PUNKTY : 337.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
197Lichocka Agata1983K3135MINISklepbicykl.pl-Perfectsource337.70

95

KOMBUD RADOM

PUNKTY : 331.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
410Bąk Wiesław1959M61243MINIKOMBUD RADOM331.52

96

COMP TEAM

PUNKTY : 329.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1111Tyczyński Artur1977M413447MINICOMP TEAM329.75

97

JACA COACH

PUNKTY : 324.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
682Walczyk Marcin1978M415760MINIJACA COACH324.97

98

Kolarz Klub

PUNKTY : 324.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
431Konca Julia2007D4156FANKolarz Klub175.08
432Konca Michał2007C44215FANKolarz Klub149.67

99

BODY i COACH TEAM

PUNKTY : 324.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2129Gawek Michał1977M415961MINIBODY i COACH TEAM324.08

100

WILDBORN E SYSTEM

PUNKTY : 318.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
238Bieniada Marcin1959M61756MINIWILDBORN E SYSTEM318.28

101

PLAY

PUNKTY : 314.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
775Kwiatkowska-Sioch Edyta1978K4225MINIPLAY314.90

102

MAZURSKIE TROPY

PUNKTY : 314.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2119Mierzwicki Krzysztof1979M418976MINIMAZURSKIE TROPY314.11

103

WARSIAWA

PUNKTY : 310.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
764Utnicki Marek1985M320070MINIWARSIAWA310.31

104

CLEAR BIKE TEAM

PUNKTY : 308.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Walczak Marek1958M62017MINICLEAR BIKE TEAM308.81

105

CHYŻE MAŁPY

PUNKTY : 308.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
342Górski Paweł1971M420684MINICHYŻE MAŁPY308.41

106

NOWA AMA

PUNKTY : 305.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
601Paradowski Jacek1967M521514MININOWA AMA305.11

107

POLSTAR TEAM

PUNKTY : 302.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
401Szulim Piotr1980M322476MINIPOLSTAR TEAM302.87

108

PWD

PUNKTY : 302.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1063Więch Mariusz1973M422893MINIPWD302.62

109

SKARBELKI

PUNKTY : 295.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1055Dalewski Piotr1987M324985MINISKARBELKI295.73

110

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 291.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
808Hofman Tomasz1964M526219MINIKraft Automotive Team291.25

111

3STA

PUNKTY : 286.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
167NAGŁOWSKI TOBIASZ2011C24110FAN3STA149.69
166Nagłowska Amelia2013D1315FAN3STA136.52

112

NOWOWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA

PUNKTY : 272.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2182Chmiel Artur1975M4292127MININOWOWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA272.24

113

WIM EXTREME MTB TEAM

PUNKTY : 265.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
933JEŻAK JACEK1975M4299129MINIWIM EXTREME MTB TEAM265.60

114

G-TEAM

PUNKTY : 260.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2140Giernacki Marcin1979M4303131MINIG-TEAM260.92

115

METTLER TOLEDO

PUNKTY : 256.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1550Cecka-Suliga Katarzyna1990K2397MINIMETTLER TOLEDO256.85

116

DEUTSCHE BANK TEAM

PUNKTY : 251.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
970Dąbroś Łukasz1980M331393MINIDEUTSCHE BANK TEAM251.65

117

Spinning Wilanów

PUNKTY : 234.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
921Kopczyk Marcin1982M332396MINISpinning Wilanów234.13

118

LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI

PUNKTY : 200

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
898Chachuła Ignacy2006C411FANLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI200.00

119

ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 186.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
373Dzięcioł Ola2008D383FANŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM186.97

120

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 185.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
263Fortuna Weronika2007D494FANUKK HURAGAN WOŁOMIN185.21

121

UKS G8 BIELANY

PUNKTY : 157

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
104Woźniak Maja2012D1212FANUKS G8 BIELANY157.00

122

POLNA TEAM

PUNKTY : 140.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2120Matanowski Jakub2010C24912FANPOLNA TEAM140.02

123

Pampuńcie na rowerach

PUNKTY : 139.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1652Podgórska Adela2013D1284FANPampuńcie na rowerach139.60

124

FITASIA TEAM

PUNKTY : 126.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1098Benbenkowski Piotr2012C15811FANFITASIA TEAM126.79
220Benbenowska Alicja2015DC29CROSFITASIA TEAM

125

LEGIONOWO

PUNKTY : 109.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2106Podolak Jakub2011C26718FANLEGIONOWO109.78