7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Jabłonna, 2020-07-26
Wyniki dla sektora 6 ,Dystans MINI
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.Klub-MiastoCzas
728Ugniewski Mariusz1980M32611TIMBUD TEAM01:07:02 
(1)
720Polak Bartłomiej1985M34818COVID TEAM01:11:53 
(4)
774Pańka Patryk2005MJ676Kielce01:13:37 
(3)
1307Goławski Bartosz1990M2695DSV01:13:38 
(5)
772Pańka Mikołaj1979M47126Kielce01:13:42 
(4)
1047Mazur Piotr1971M48131Warszawa01:14:02 
(5)
1028Hryszczyk Michał1988M312744E-POINT BIKE TEAM01:17:27
579Żerdzicki Emil1989M313346Legionowo01:17:45
763Granat Daniel1987M314049Warszawa01:18:21
755Pędzikiewicz Tomasz1976M414756NRF HENGST RACING01:18:50
1109Tratkiewicz Łukasz1979M415058ABSOLUTEBIKES.PL01:19:03
1701Urbański Karol1988M316453Warszawa01:20:35
1602Bis Marcin1982M316554Warszawa01:20:58
738Zalewski Paweł1979M416664RB Riders01:21:06 
(5)
191Machula Mariusz1973M416765Bike Fun Legionowo01:21:09 
(6)
307Orzechowski Paweł1977M416866CODEPROUD MTB01:21:23 
(5)
528Amanowicz Piotr1983M317056Radom01:21:38 
(7)
197Lichocka Agata1983K385Sklepbicykl.pl-Perfectsource01:21:48 
(5)
593Jałowiecki Piotr1982M317358Michałów Grabina01:22:03 
(6)
762Sopińska Patrycja1983K396Warszawa01:22:05 
(5)
368Ferski Andrzej1952M61748AGR PŁOŃSK01:22:09 
(5)
745Bolek Stanisław2002M11754Nowa Iwiczna01:22:09 
(7)
1009Waligóra Adam1990M217614Chotomów01:22:11 
(7)
1700Walczak Paweł1988M317860ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:22:24 
(6)
2205Wydziałkiewicz Marek1971M417968ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:22:25 
(7)
804Bielecka Magdalena1978K4102ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:22:33 
(5)
1402Wierzbicki Paweł1981M318262Chotomów01:23:21 
(7)
417Lis Adam1978M418671Rowerowysquad Hoegert Technik01:23:25 
(7)
778Stachowicz Jacek1975M418872Warszawa01:23:40 
(6)
1488Piskorek Jakub1995M218916Czapińs-cy01:23:40 
(7)
168Nowak Katarzyna1974K4123Warszawa01:24:29 
(6)
2100Milewska Paulina1987K3137MCP BIKE TEAM01:24:34 
(7)
1616Szachna Leszek1976M419374Serock01:24:37 
(7)
1257Zienkiewicz Jan1946M71955PATNET TEAM01:24:40 
(7)
1000Szymerski Paweł1969M519720PEK - MONT EKIPA MTB01:25:04 
(6)
2610Wróbel Grzegorz1990M219817TEAM PKO BANK POLSKI01:25:07 
(5)
1206Wypych Marcin1976M419975Skubianka01:25:09 
(5)
730Michnowska Katarzyna1987K3148NRF HENGST RACING01:25:11 
(5)
427Małolepszy Janusz1970M420076RAZEM TRENUJEMY SPORT01:25:55 
(6)
272Wojcieszak Sebastian1982M320165Koryciska01:26:00 
(6)
726Jankowski Wincenty1952M62029Warszawa01:26:15 
(6)
1625Miernik Michał1979M420377Warszawa01:26:18 
(7)
1351Gramann Andrzej1949M72056WIELISZEW HERON TEAM01:26:38 
(7)
2872Wrońska Zuzanna2004KJ151DAMOVO BIKE TEAM01:26:53 
(7)
724Chrobak Rafał1983M320667Legionowo01:27:03 
(6)
320Wasiak Marta1977K4164Stary Kraszew01:27:12 
(7)
1409Pergoł Edward1950M620710Warszawa01:27:17 
(6)
198Radzyński Marcin1977M420878Warszawa01:27:27 
(6)
1944Włazałek Mariusz1974M420979AK-SPED01:28:33 
(5)
2313Kopp Przemysław1969M521021PRZYPAŚNIKI TEAM01:28:44 
(8)
2601Laskowski Tomasz1986M321168TEAM PKO BANK POLSKI01:28:49 
(6)
274SZYPRYT KRZYSZTOF1984M321269MACHNACZ01:29:17 
(6)
155Miąskiewicz Mariusz1978M421480V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:29:50 
(5)
1507Szczaniecka Karolina1980K3179METTLER TOLEDO01:30:00 
(8)
1015Jarocki Leszek1977M421581Legionowo01:30:36 
(8)
1026Wszoła Kamil2004MJ2167Warszawa01:30:44 
(8)
2148Wincenciak Michał1984M321770RB Riders01:31:12 
(6)
2143Antczak Radosław1970M421882Warszawa01:31:18 
(8)
880Sierawski Artur1993M221918Krubin01:31:39 
(9)
871Bogdański Jacek1959M622011W. Duchnowski01:31:47 
(7)
753Szlaga Piotr1999M222219Brwinowo01:32:23 
(9)
775Kwiatkowska-Sioch Edyta1978K4185PLAY01:32:31 
(7)
1966Krzyżanowski Artur1966M522324Warszawa01:33:32 
(9)
321Wasiak Tadeusz1975M422483NASZ BIKE TEAM01:33:58 
(9)
557Kowalska Małgorzata1966K5191STRABAG BIKE TEAM01:33:58 
(8)
35Walczak Maciej1985M322571Warszawa01:34:45 
(8)
4Sudnik Grzegorz1973M422684Kobyłka01:34:53 
(8)
2154Rosłaniec Martin1991M222820Warszawa01:35:14 
(9)
311Biernacki Tadeusz1939M72297Warszawa01:35:39 
(8)
780Sakowski Jan1948M72308Nisko01:36:39 
(8)
522Kacprzak Aneta1980K32010ROWEROWA TEAM01:36:40 
(6)
325Kado Teresa1974K4216WIELISZEW HERON TEAM01:37:44 
(9)
67Górski Zdzisław1951M623112T4B TEAM01:37:49 
(8)
199Dylewski Hubert1982M323272Warszawa01:38:11 
(6)
731Stefańska Elżbieta1977K4227Piaseczno01:38:34 
(8)
1969Onyśk Włodzimierz1969M523425Kobyłka01:40:31 
(9)
472Sowiński Edmund1942M72359PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:40:32 
(8)
1018Laskowska Elwira1987K32311Radzymin01:41:01 
(9)
2145Łasiński Piotr1969M523626ŁASIŃSKI TEAM01:41:56 
(9)
741Żuk Marcin1983M323773RB Riders01:42:57 
(9)
312Potrzebska Kalisz Marta1973K4248Warszawa01:43:28 
(10)
1555Olszewski Wojciech1968M523928Husaria LC Elektronik01:44:07 
(8)
703Kocur Tadeusz1946M724010Nowy Dwór Mazowiecki01:44:08 
(10)
1105Matwiejczuk Mateusz1994M224121Warszawa01:44:28 
(8)
1258Ośka Dawid1978M424287Husaria LC Elektronik01:44:29 
(6)
1004Uler Dorota1972K4259Łomianki01:45:16 
(6)
1027Sobczak Sylwia1985K32612Warszawa01:46:13 
(10)
2144Tytkowski Wiktor1992M224322Serock01:47:39 
(10)
1975Majewski Bartosz1975M424488WAWA BIKE01:50:19 
(10)
1550Cecka-Suliga Katarzyna1990K2273METTLER TOLEDO01:50:39 
(9)
361Borowska Iwona1959K5282Warszawa01:53:14 
(10)
271Charlak Paulina1981K32913Wołomin01:57:12 
(10)
992Piotrowski Robert1974M424589AGOS02:02:10 
(3)
1222Korajczyk Jolanta1968K5303Legionowo02:02:33 
(10)
737Szymoński Janusz1946M724611PIELGIOLGIO02:16:02 
(10)
2226Grabarczyk Halina1959K5314Warszawa02:18:11 
(7)
725Łukaszuk Radosław1982M324875Dąbrowa Chotomowska02:43:26 
(7)