7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Jabłonna, 2020-07-26

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2224.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
890Góralewski Łukasz1983M311MAXKK Catena Wyszków600.00
891Góralewski Wojciech1974M4101MAXKK Catena Wyszków564.62
750Korytkowski Robert1962M5221MAXKK Catena Wyszków538.13
747Sarnacki Przemysław1982M33813MAXKK Catena Wyszków521.29
748Wojtkowski Adam1985M343MINIKK Catena Wyszków392.26
893Mróz Łukasz1992M2101MINIKK Catena Wyszków380.86
892Parys Robert1982M3197MINIKK Catena Wyszków368.65
318Stempień Marek1978M42510MINIKK Catena Wyszków360.07
749Abramczyk Paweł1976M42812MINIKK Catena Wyszków351.98
752Bloch Michał1982M33916MINIKK Catena Wyszków336.65
1005Knap Piotr1977M48232MINIKK Catena Wyszków321.47

2

NRF HENGST RACING

PUNKTY : 2101.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
768Michalski Michał1997M2174MAXNRF HENGST RACING554.57
701Worach Piotr1975M4186MAXNRF HENGST RACING551.72
722Anasiak Nikodem1999M2256MAXNRF HENGST RACING531.49
711Ruba Zbigniew1983M37732MAXNRF HENGST RACING463.27
755Pędzikiewicz Tomasz1976M414756MININRF HENGST RACING302.08
700Kozłowski Piotr1980M319664MININRF HENGST RACING280.86
704Kozłowski Maciej2011C2266FANNRF HENGST RACING130.35

3

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2083.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
374Mrożewski Krzysztof1960M5232MAXMYBIKE.PL538.12
396Szlązak Piotr1973M43514MAXMYBIKE.PL521.71
1016Górecki Karol1983M33914MAXMYBIKE.PL519.10
1301Zduniak Sylwia1984K354MAXMYBIKE.PL505.06
716Zduniak Karol1984M34620MAXMYBIKE.PL504.31
757Wódka Wojciech1977M45117MAXMYBIKE.PL496.37
1273Abramek Piotr1981M35322MAXMYBIKE.PL491.14
337Błażewski Bartosz1968M57311MAXMYBIKE.PL465.72
563Sobczak Artur1978M48728MAXMYBIKE.PL451.43
879Wojtkowski Tomasz1978M4115MINIMYBIKE.PL379.84
502Ślesicki Grzegorz1972M49538MINIMYBIKE.PL317.66
715Pasiuk Krzysztof1975M412248MINIMYBIKE.PL310.04

4

STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

PUNKTY : 2046.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
242Borowski Sebastian1998M221MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team599.76
1305Budny Łukasz1986M397MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team564.65
241Krzyczkowski Michał1998M2143MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team562.58
365Komór Piotr1976M48836MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team319.87
345Kępka Sławomir1972M413953MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team304.36
398Durowicz Olgierd2007C4126FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team156.21
397Komór Antoni2009C3154FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team151.70
513Sidorowicz Mateusz2008C3165FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team151.62
234Kępka Kamil2007C4199FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team146.08
349Majewski Juliusz2009C3216FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team143.10

5

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 2046.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
796Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K311MAXWIELISZEW HERON TEAM600.00
1304Kordowski Dariusz1985M35624MAXWIELISZEW HERON TEAM484.97
1963Kado Grzegorz1963M5586MAXWIELISZEW HERON TEAM484.85
330Kado Mirosław1966M5659MAXWIELISZEW HERON TEAM477.03
1919Sienkiewicz Artur1982M321MINIWIELISZEW HERON TEAM395.20
1901Sobczak Magdalena1990K271MINIWIELISZEW HERON TEAM384.65
1921Sienkiewicz Zbigniew1953M61142MINIWIELISZEW HERON TEAM313.09
325Kado Teresa1974K4216MINIWIELISZEW HERON TEAM308.92
99Kaczorowski Aleksander1946M71441MINIWIELISZEW HERON TEAM302.33
767Lipka Rafał1981M316252MINIWIELISZEW HERON TEAM295.91
1351Gramann Andrzej1949M72056MINIWIELISZEW HERON TEAM274.91

6

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2045.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
314Grzebalski Mieczysław1975M42711MAXDAMOVO BIKE TEAM525.83
290Ptaszyński Bartosz1980M34318MAXDAMOVO BIKE TEAM508.87
287Wilczyński Rafał1978M445MAXDAMOVO BIKE TEAM505.91
299Pęczkowski Andrzej1969M5455MAXDAMOVO BIKE TEAM504.46
288Głębocki Jarosław1972M48325MAXDAMOVO BIKE TEAM455.37
286Wroński Grzegorz1977M49533MAXDAMOVO BIKE TEAM446.26
281Baciński Arkadiusz1975M410540MAXDAMOVO BIKE TEAM427.01
2872Wrońska Zuzanna2004KJ151MINIDAMOVO BIKE TEAM347.47
313Jankowski Dariusz1973M44216MINIDAMOVO BIKE TEAM335.31
298Sokolnicki Andrzej1969M510610MINIDAMOVO BIKE TEAM314.88
289Borzęcki Adam1972M418570MINIDAMOVO BIKE TEAM285.52
293Nieciecki Robert1972M422785MINIDAMOVO BIKE TEAM250.96

7

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1957.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
723Furtak Sławomir1984M3289MAXBike Fun Legionowo525.53
13Górnicki Michał1985M33712MAXBike Fun Legionowo521.45
1982Kamiński Tomasz1982M36428MAXBike Fun Legionowo477.50
771Lisiecki Marek1972M410137MAXBike Fun Legionowo432.78
721Cyckiewicz Robert1972M410641MAXBike Fun Legionowo424.14
2714Bętkowski Dawid1993M2726MINIBike Fun Legionowo323.15
1996Banaszek Szymon1996M212510MINIBike Fun Legionowo307.83
191Machula Mariusz1973M416765MINIBike Fun Legionowo293.48
709Karpiński Norbert1982M316955MINIBike Fun Legionowo291.83
94Kuflikowska Ada2012D1121FANBike Fun Legionowo140.86

8

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 1841.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
754Brzostek Rafał1975M4165MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 554.94
499Bochyński Tomasz1978M42610MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 526.80
493Banasik Sławomir1978M462MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 390.53
39Knapczyk Piotr1978M4189MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 369.35
49Grot Mariusz1973M42913MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 348.22

9

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1781.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1397Sobiech Łukasz1986M34217MAXMARCELI TEAM512.21
1186Wróblewski Marcin1982M36027MAXMARCELI TEAM479.44
1185Marcelewicz Barbara1978K411MINIMARCELI TEAM400.00
1407Wróblewska Anna1982K343MINIMARCELI TEAM389.59
1184Marcelewicz Piotr1976M4137MINIMARCELI TEAM378.38
630Michalski Adrian1987M35422MINIMARCELI TEAM327.82
2137Walkiewicz Igor1999M2838MINIMARCELI TEAM321.29
1187Czyżewski Bogdan1985M39935MINIMARCELI TEAM316.60

10

Sklepbicykl.pl-Perfectsource

PUNKTY : 1735.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
194Żurawski Mateusz1990M2307MAXSklepbicykl.pl-Perfectsource525.11
211Majewski Maciej1985M37229MAXSklepbicykl.pl-Perfectsource467.84
196KOWALSKI Paweł1988M3165MINISklepbicykl.pl-Perfectsource373.02
197Lichocka Agata1983K385MINISklepbicykl.pl-Perfectsource369.10

11

BIKEHOLIC TEAM

PUNKTY : 1721.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1002Charucki Rafał1988M34419MAXBIKEHOLIC TEAM506.48
1332Sikora Paweł1982M35926MAXBIKEHOLIC TEAM479.98
797Bednarczyk Bożena1989K332MINIBIKEHOLIC TEAM392.69
1011Falkowski Jakub2004MJ353MINIBIKEHOLIC TEAM342.82
529Klewaczew Andrzej1964M522123MINIBIKEHOLIC TEAM257.89

12

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1650.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
998Klaus Albert1975M42912MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM525.50
789Białek Patryk1988M332MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM392.48
136Szaturska Aleksandra2001K151MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM386.10
244Gancarz Marcin1977M43115MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM346.61
483Romanowski Kamil1981M33815MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM337.02
326Białek Tomasz1963M514314MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM302.92
96Klaus Patryk2012C1171FANKAMYK Radzymin MTB TEAM149.96
125Dudkowski Leonard2012C1243FANKAMYK Radzymin MTB TEAM135.62
7Dudkowska Maja2015DC21CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM

13

RADZIO ROWERY

PUNKTY : 1634.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
619Dziubiński Mariusz1977M47121MAXRADZIO ROWERY468.70
30Dziubiński Przemysław1983M39838MAXRADZIO ROWERY443.15
58Kiełbowski Włodzimierz1957M61104MAXRADZIO ROWERY416.31
564Miaskowski Marcin1979M413150MINIRADZIO ROWERY306.32

14

Geodetic Team

PUNKTY : 1615.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
509Rychlicki Rafał1985M353MAXGeodetic Team586.22
526Chruślak Marcin1983M340MAXGeodetic Team515.61
574Panasiuk Piotr1985M34116MAXGeodetic Team513.67
61Rychlicki Adam2015CC220CROSGeodetic Team
62cRychlicka Gabriela2016DC11CROSGeodetic Team
72Chruślak Zuzanna2016DC12CROSGeodetic Team

15

ANG SPÓŁDZIELNIA MTB

PUNKTY : 1564.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
256Kamiński Wojciech1984M34015MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB516.86
42Staniewski Michał1978M4158MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB376.78
1253Zdanowski Krzysztof1984M33212MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB344.80
252Pacuk Grzegorz1982M35824MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB325.84

16

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1432.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2691Strumnik Katarzyna1985K364MINITIMBUD TEAM385.73
68Świderski Tadeusz1968M5222MINITIMBUD TEAM367.71
728Ugniewski Mariusz1980M32611MINITIMBUD TEAM355.28
74Tomaszewski Bogdan1974M46824MINITIMBUD TEAM323.49
48Makowski Jacek1969M51008MINITIMBUD TEAM316.58
86Ugniewski Wiktor2014CC25CROSTIMBUD TEAM
46Ugniewska Iga2017DC17CROSTIMBUD TEAM

17

ŚWIAT ROWERÓW TEAM

PUNKTY : 1415.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
550Skalski Kacper1982M342MAXŚWIAT ROWERÓW TEAM586.30
115Jankiewicz Bogusław1974M48527MAXŚWIAT ROWERÓW TEAM451.79
781Cichocki Rafał1987M3144MINIŚWIAT ROWERÓW TEAM377.76

18

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 1318.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Bielecka Magdalena1978K4102MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA365.71
1600Jagiełło Łukasz1989M39032MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA319.39
1400Bachański Rafał1977M49739MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA317.02
803Janicki Sławomir1971M410341MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA316.04
1700Walczak Paweł1988M317860MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA289.04
2205Wydziałkiewicz Marek1971M417968MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA288.92
1104Wydziałkiewicz Lena2006D4116FANZERWANI Z ŁAŃCUCHA150.86

19

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 1313.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2100Milewska Paulina1987K3137MINIMCP BIKE TEAM356.96
324Hunkiewicz Wojciech1972M47025MINIMCP BIKE TEAM323.24
2424Sierakowski Tomasz1985M37629MINIMCP BIKE TEAM322.60
773Cieloch Tomasz1980M311941MINIMCP BIKE TEAM310.63
2005Wejner Olgierd1973M412147MINIMCP BIKE TEAM310.32
485Żebrowski Marcin1983M312945MINIMCP BIKE TEAM306.73
1012Jastrzębski Paweł1971M416363MINIMCP BIKE TEAM295.54

20

Rowerowysquad Hoegert Technik

PUNKTY : 1253.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
418Wieczorek Wiktor1984M35321MINIRowerowysquad Hoegert Technik327.85
419Krzyżanowski Dariusz1989M36527MINIRowerowysquad Hoegert Technik324.06
416Janowski Alan2002M11013MINIRowerowysquad Hoegert Technik316.14
417Lis Adam1978M418671MINIRowerowysquad Hoegert Technik285.51

21

RB Riders

PUNKTY : 1232.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
708Wester Stanisław1979M46122MINIRB Riders324.95
770Koloński Arkadiusz1977M410742MINIRB Riders314.52
567SOSNOWSKI BARTOSZ1977M415561MINIRB Riders299.09
738Zalewski Paweł1979M416664MINIRB Riders293.62
2148Wincenciak Michał1984M321770MINIRB Riders261.15
741Żuk Marcin1983M323773MINIRB Riders231.32

22

PEK - MONT EKIPA MTB

PUNKTY : 1208.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
147Peciakowski Robert1973M4154MAXPEK - MONT EKIPA MTB560.53
212Kozłowski Cezary1981M3219MINIPEK - MONT EKIPA MTB367.96
1000Szymerski Paweł1969M519720MINIPEK - MONT EKIPA MTB279.93

23

LOYALTY POINT RACING TEAM

PUNKTY : 1127.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Murdzia Tomasz1987M3118MAXLOYALTY POINT RACING TEAM564.24
698Drzewiecki Marcin1974M4122MAXLOYALTY POINT RACING TEAM563.33

24

T4B TEAM

PUNKTY : 1093.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1918Słupek Paweł1982M375MAXT4B TEAM564.75
152Bober Zbigniew1946M71873MINIT4B TEAM285.45
67Górski Zdzisław1951M623112MINIT4B TEAM243.46

25

PATNET TEAM

PUNKTY : 1079.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1984Myszkowski Rafał1984M3176MINIPATNET TEAM370.28
1955Kępa Marcin1977M415159MINIPATNET TEAM300.59
1257Zienkiewicz Jan1946M71955MINIPATNET TEAM281.25
882Kępa Maja2009D3176FANPATNET TEAM127.22

26

LOTTO

PUNKTY : 1061.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
455Kurek Mirosław1967M5927MINILOTTO318.93
1033Sawicki Grzegorz1980M311039MINILOTTO314.26
137Witkowski Grzegorz1959M61183MINILOTTO311.05
510Zakrzewska Milena2008D3227FANLOTTO117.70

27

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 1042.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1601MYSZKOWSKI BARTEK1976M412449MINIHusaria LC Elektronik309.85
1259Gapisz Marcin1985M320466MINIHusaria LC Elektronik275.70
1555Olszewski Wojciech1968M523928MINIHusaria LC Elektronik228.72
1258Ośka Dawid1978M424287MINIHusaria LC Elektronik227.93

28

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 1035.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
756Jawnik Mirosław1975M4133MAXKOMOBIKE SCOTT562.87
515Sadowski Karol1972M46920MAXKOMOBIKE SCOTT472.83

29

KK CYKLON WARSZAWA

PUNKTY : 1035.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2150Cygan Szymon1978M4197MAXKK CYKLON WARSZAWA546.38
765Bojdecki Filip1999M2549MAXKK CYKLON WARSZAWA489.19

30

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 994.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
80Petryszyn Maciej2004MJ11MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
264Brutkowski Jakub2006C411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
495Gajewska Julia2006D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
259Krzemińska Aleksandra2006D422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN194.70
496Gajewska Aleksandra2009D342FANUKK HURAGAN WOŁOMIN180.45
266Kaszewski Dawid2009C362FANUKK HURAGAN WOŁOMIN168.04

31

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 987.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
358Kosiński Marcin1979M4219MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE538.25
357Bartosiewicz Mariusz1972M49130MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE449.13

32

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 980.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
143Balcerzak Paweł1974M484MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI389.13
155Miąskiewicz Mariusz1978M421480MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI265.10
156Miąskiewicz Gabriela2007D474FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI165.36
507Dobrowolski Mateusz2007C495FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI160.93
154Miąskiewicz Ksawery2013CC2381FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI0.00
141Węgrzyn Fryderyk2006C411MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI0.00

33

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 967.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
385Góralski Piotr1971M49231MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI448.33
792Szewczyk Benedykt1948M71924MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI282.75
472Sowiński Edmund1942M72359MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI236.89

34

DSV

PUNKTY : 953.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1307Goławski Bartosz1990M2695MINIDSV323.43
323Bielecki Jakub1989M37528MINIDSV322.91
607Karwowski Maciej1991M212611MINIDSV307.46

35

AKADEMIA RUCHU PŁOCK

PUNKTY : 929.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
97Bregier Szymon2001M1681MAXAKADEMIA RUCHU PŁOCK473.31
95Bregier Piotr1968M58212MAXAKADEMIA RUCHU PŁOCK455.87

36

KOMBUD RADOM

PUNKTY : 928.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
410Bąk Wiesław1959M6511MINIKOMBUD RADOM329.22
514Szymczyk Marek1955M61455MINIKOMBUD RADOM302.30
518Kostrzewa Maciej1949M71592MINIKOMBUD RADOM297.27

37

LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU

PUNKTY : 917.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
439GOZDEK AGNIESZKA1983K343MAXLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU511.01
447GAWLIKOWSKI MACIEJ1981M311540MAXLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU406.03

38

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 885.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
562Leszczyński Tymoteusz2005MJ414MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI335.60
200Błaszczyk Michał2007C433FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI187.32
403Tabor Patrycja2009D331FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI182.86
406Tabor Filip2006C444FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI180.06
525Wolny Michał2009C351FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.29
171Rękawek Matylda2009D353FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.16
138Wolak Faustyna2010D281FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI164.03
702Drzewiecki Franek2011C271FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI161.07
1406Wróblewski Adrian2011C282FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI160.94
371Lewicki Jacek2010C2103FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI160.85
28Drągowski Piotr2012C1254FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI131.38

39

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 852.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2603Rok Robert1980M313748MINITEAM PKO BANK POLSKI304.74
2610Wróbel Grzegorz1990M219817MINITEAM PKO BANK POLSKI279.77
2601Laskowski Tomasz1986M321168MINITEAM PKO BANK POLSKI268.15

40

JALEX

PUNKTY : 830.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
338Demiańczuk Tomasz1982M33110MAXJALEX524.41
995Piętka Jarosław1969M513213MINIJALEX306.30

41

BIKE EXPO NARODOWY TEAM

PUNKTY : 818.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
51Stępień Tomasz1969M5627MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM478.79
34Miroshkin Ivan1986M33613MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM339.99

42

K.S "SOKÓŁ" SEROCK

PUNKTY : 807.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
883Szczerbiak Arkadiusz1975M48634MINIK.S "SOKÓŁ" SEROCK320.47
884Obrazińska Kornelia2007D463FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK166.59
886Pitus Oliwia2008D394FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK163.76
872Waśniewska Olga2007D4105FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK156.49
885Obraziński Marcel2008C3133FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK156.01
415Wypych Jakub2007C4188FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK148.78
877Chojnacki Tymon2013C1222FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK142.24
740Świerkot Rafał2013C1275FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK129.69
1603Nyga Sandra2011D2184FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK124.89
739Waśniewski Filip2013C1348FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK106.96
40 Świerkot Bartosz2015CC213CROSK.S "SOKÓŁ" SEROCK
49Chojnacka Kaja2015DC28CROSK.S "SOKÓŁ" SEROCK

43

WGR GRÓJEC

PUNKTY : 803.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1978Sztuka Artur1978M44715MAXWGR GRÓJEC499.34
2019Grabowski Jan1975M413852MINIWGR GRÓJEC304.40

44

ŁASIŃSKI TEAM

PUNKTY : 790.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2146Łasiński Jarosław1976M414MAXŁASIŃSKI TEAM556.56
2145Łasiński Piotr1969M523626MINIŁASIŃSKI TEAM233.64

45

NIEWIADÓW

PUNKTY : 782

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
795Szczepański Mariusz1979M451MININIEWIADÓW391.93
425Szturnoga Sylwester1970M473MININIEWIADÓW390.07

46

Grupa CHTMO

PUNKTY : 742.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1920Grzesik Marcin1973M411144MAXGrupa CHTMO416.02
506Łatkowski Łukasz1977M45620MINIGrupa CHTMO326.09

47

AGR PŁOŃSK

PUNKTY : 737.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
369Paprota Przemysław1979M49332MAXAGR PŁOŃSK447.35
368Ferski Andrzej1952M61748MINIAGR PŁOŃSK289.91

48

Jakoobcycles BKK Team

PUNKTY : 725.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
501Skura Katarzyna1980K321MINIJakoobcycles BKK Team393.03
551Skura Mikołaj2005MJ435MINIJakoobcycles BKK Team332.52

49

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 713.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
110Krupa Andrzej1963M591MINIBIKE SALON TEAM387.92
489Węgrzynowski Mariusz1977M46021MINIBIKE SALON TEAM325.41

50

ROWEROWNIA RAINBOW TEAM

PUNKTY : 691.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
56Nowakowski Wiktor2005MJ232MINIROWEROWNIA RAINBOW TEAM361.99
57Nowakowski Tomasz1980M35019MINIROWEROWNIA RAINBOW TEAM329.54

51

Club Bike Zwoleń

PUNKTY : 636.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
595Cywka Rafał1990M2644MINIClub Bike Zwoleń324.36
179Cywka Zbigniew1966M511611MINIClub Bike Zwoleń312.36

52

E-POINT BIKE TEAM

PUNKTY : 609.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1028Hryszczyk Michał1988M312744MINIE-POINT BIKE TEAM307.45
524Wolny Piotr1982M314850MINIE-POINT BIKE TEAM301.94

53

METTLER TOLEDO

PUNKTY : 608.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1507Szczaniecka Karolina1980K3179MINIMETTLER TOLEDO335.45
1550Cecka-Suliga Katarzyna1990K2273MINIMETTLER TOLEDO272.84

54

ESKOM-HPE-1

PUNKTY : 600.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Buczel Mateusz1984M32410MINIESKOM-HPE-1360.39
245Karski Tomasz1974M423386MINIESKOM-HPE-1240.42
14Buczel Eryk2017CC14CROSESKOM-HPE-1

55

BŁAŻEJ KIELAK 1procent

PUNKTY : 586.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
339Kielak Hubert1996M232MAXBŁAŻEJ KIELAK 1procent586.48

56

TRIZARZA

PUNKTY : 586.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1661Kalinowski Paweł1984M364MAXTRIZARZA586.18

57

AK-SPED

PUNKTY : 571.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
21Włazałek Aleksander1999M214613MINIAK-SPED302.14
1944Włazałek Mariusz1974M420979MINIAK-SPED268.93

58

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 549.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1881Sobczuk Joanna1983K332MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE549.68

59

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 522.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Pazdrowski Robert1964M5323MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO522.55

60

REFLEKS BLU TEAM

PUNKTY : 521.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
649Rogalski Franciszek1960M5364MAXREFLEKS BLU TEAM521.64

61

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 497.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
508Sosnowski Arkadiusz1973M44916MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM497.76

62

ROWERY DAX LEGIONOWO

PUNKTY : 492.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
79Ołdak Marcin1973M44517MINIROWERY DAX LEGIONOWO332.06
71Ołdak Leon2011C2114FANROWERY DAX LEGIONOWO160.72
78Ołdak Anatol2014CC24CROSROWERY DAX LEGIONOWO

63

LOADLOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW

PUNKTY : 488.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1006Dąbkowski Wojciech1988M35523MAXLOADLOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW488.60

64

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 486.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
557Kowalska Małgorzata1966K5191MINISTRABAG BIKE TEAM321.26
1300Błaszczyk Paweł1982M324774MINISTRABAG BIKE TEAM164.98

65

SUPER DROB

PUNKTY : 478.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
629Witkowski Andrzej1954M6611MAXSUPER DROB478.84

66

STREFA ROWEROWA BRZEZINY

PUNKTY : 478.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
758Jastrzębski Piotr1967M5638MAXSTREFA ROWEROWA BRZEZINY478.78

67

BIEGIEM DO GARÓW

PUNKTY : 476.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
760Matuszewski Dariusz1967M56610MAXBIEGIEM DO GARÓW476.11

68

COZMOBIKE

PUNKTY : 469.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
356Dyrek Dariusz1959M6702MAXCOZMOBIKE469.44

69

ALBO GRUBO ALBO WCALE

PUNKTY : 464.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
114Marcinkiewicz Sebastian1979M47522MAXALBO GRUBO ALBO WCALE464.49

70

BIEGIEM DO GARÓW

PUNKTY : 461.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
759Aleksandrowicz Dorota1971K472MAXBIEGIEM DO GARÓW461.49

71

AKS POLONIA WARSZAWA

PUNKTY : 460

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
878Panufnik Tomasz1981M37933MAXAKS POLONIA WARSZAWA460.00

72

BARAN CYCLING TEAM

PUNKTY : 451.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
333Brodzik Andrzej1963M58613MAXBARAN CYCLING TEAM451.71

73

CSIOZ

PUNKTY : 447.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2050Sroka Grzegorz1989M39436MAXCSIOZ447.26

74

POLA-K

PUNKTY : 445.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
782Sobczyk Bartłomiej1979M49634MAXPOLA-K445.63

75

ABSOLUTEBIKES.PL

PUNKTY : 420.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
552Marciniak Krzysztof1954M61083MAXABSOLUTEBIKES.PL420.37

76

SPORT SERWIS SANDOMIERZ

PUNKTY : 412.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
779Grdeń Wiesław1955M61125MAXSPORT SERWIS SANDOMIERZ412.36

77

BEAT BIKE

PUNKTY : 368.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
769Kwiatkowski Krzysztof1982M3208MINIBEAT BIKE368.16

78

ARTEC PROJEKT BIKE TEAM

PUNKTY : 352.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1207Błaszczyk Sławomir1977M42711MINIARTEC PROJEKT BIKE TEAM352.89

79

AEGON CYCLING TEAM

PUNKTY : 348.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
243Tuski Maciej1978M43014MINIAEGON CYCLING TEAM348.04

80

JEZIORAK

PUNKTY : 337.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
530Matysiuk Radosław1986M33714MINIJEZIORAK337.47

81

COVID TEAM

PUNKTY : 331.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
720Polak Bartłomiej1985M34818MINICOVID TEAM331.26

82

PLAY

PUNKTY : 326.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
775Kwiatkowska-Sioch Edyta1978K4185MINIPLAY326.29

83

ATRAM KOMINKI

PUNKTY : 325.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
165Pasiewicz Jacek1986M35723MINIATRAM KOMINKI325.92

84

PĘTLA S8

PUNKTY : 323.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
278Śleszyński Piotr1975M46623MINIPĘTLA S8323.54

85

NUTELLA

PUNKTY : 322.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
465ROZWADOWSKI Adam1973M47428MININUTELLA322.94

86

N2 TEAM

PUNKTY : 322.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
452Bylak Paweł1981M38030MININ2 TEAM322.02

87

WŚCIEKŁE IMADŁO

PUNKTY : 317.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
163Rychter Maciej1980M39334MINIWŚCIEKŁE IMADŁO317.98

88

CHYŻE MAŁPY

PUNKTY : 317.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
342Górski Paweł1971M49437MINICHYŻE MAŁPY317.78

89

T-MOBILE SPORT TEAM

PUNKTY : 315.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
14Gulbierz Szymon1981M310436MINIT-MOBILE SPORT TEAM315.98

90

WARSIAWA

PUNKTY : 315.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
764Utnicki Marek1985M310537MINIWARSIAWA315.11

91

ROWEROLOG

PUNKTY : 314.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
73Skiba Robert1973M411144MINIROWEROLOG314.10

92

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 310.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
65Florczak Kamil1985M312042MINIOPEN BIKE TEAM310.37

93

TS MERAN OTWOCK

PUNKTY : 305.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1931Szuchnik Sebastian1986M313547MINITS MERAN OTWOCK305.52

94

ABSOLUTE BIKE TEAM

PUNKTY : 301.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1109Tratkiewicz Łukasz1979M415058MINIABSOLUTE BIKE TEAM301.24

95

AVB

PUNKTY : 299.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
375Kossakowski Jacek Marek1964M515215MINIAVB299.69

96

NOWA AMA

PUNKTY : 297.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
601Paradowski Jacek1967M515716MININOWA AMA297.95

97

Hoegert Team

PUNKTY : 297.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1956Skorek Janusz1956M61586MINIHoegert Team297.87

98

KS ENEA

PUNKTY : 296.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
516Strzelczyk Waldemar1964M516017MINIKS ENEA296.39

99

CLEAR BIKE TEAM

PUNKTY : 295.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Walczak Marek1958M61617MINICLEAR BIKE TEAM295.98

100

CODEPROUD MTB

PUNKTY : 292.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
307Orzechowski Paweł1977M416866MINICODEPROUD MTB292.61

101

POLSTAR TEAM

PUNKTY : 289.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
401Szulim Piotr1980M317759MINIPOLSTAR TEAM289.15

102

KONICA MINOLTA BS TEAM

PUNKTY : 288.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
131Charzyński Kamil1990M218015MINIKONICA MINOLTA BS TEAM288.02

103

Czapińs-cy

PUNKTY : 284.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1488Piskorek Jakub1995M218916MINICzapińs-cy284.63

104

FIZJO - FIT

PUNKTY : 284.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
149Wrzesiński Adam1984M319063MINIFIZJO - FIT284.15

105

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 281.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
808Hofman Tomasz1964M519419MINIKraft Automotive Team281.27

106

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 277.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
427Małolepszy Janusz1970M420076MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT277.17

107

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 268.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2313Kopp Przemysław1969M521021MINIPRZYPAŚNIKI TEAM268.38

108

555 TEAM

PUNKTY : 266.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
476Zagajewski Grzegorz1965M521322MINI555 TEAM266.39

109

NASZ BIKE TEAM

PUNKTY : 253.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
321Wasiak Tadeusz1975M422483MININASZ BIKE TEAM253.43

110

3STA

PUNKTY : 252.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
167NAGŁOWSKI TOBIASZ2011C2235FAN3STA137.36
166Nagłowska Amelia2013D1235FAN3STA114.87

111

KK TRAMWAJARZ

PUNKTY : 221.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Szkudlarski Jan2013C1317FANKK TRAMWAJARZ111.50
487Szkuwlarski Tymon2011C23310FANKK TRAMWAJARZ110.01

112

PRO FAMILY SPORT TEAM

PUNKTY : 216.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
520Legucka Emilia2013D1246FANPRO FAMILY SPORT TEAM113.26
521Legucki Tymoteusz2011C23711FANPRO FAMILY SPORT TEAM103.42

113

WAWA BIKE

PUNKTY : 215.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1975Majewski Bartosz1975M424488MINIWAWA BIKE215.87

114

AGOS

PUNKTY : 194.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
992Piotrowski Robert1974M424589MINIAGOS194.93

115

KK24H

PUNKTY : 194.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
162ROGALSKI JULIAN2006C422FANKK24H194.02

116

PIELGIOLGIO

PUNKTY : 175.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
737Szymoński Janusz1946M724611MINIPIELGIOLGIO175.06

117

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 133.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
519Siwińska Patrycja2011D2152FANPOLSKI KLUB MTB133.77

118

POLSKA RYBA.MTB

PUNKTY : 121.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
126Cieszkowski Julian2013C1306FANPOLSKA RYBA.MTB121.81
11Cieszkowska Liwia2014DC24CROSPOLSKA RYBA.MTB

119

Pampuńcie na rowerach

PUNKTY : 119.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1652Podgórska Adela2013D1214FANPampuńcie na rowerach119.45
84Podgórska Matylda2016DC15CROSPampuńcie na rowerach

120

HOT WHEELS

PUNKTY : 106.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2899Bralski Aleksander2012C1359FANHOT WHEELS106.75
201Bralski Tomasz2015CC211CROSHOT WHEELS