7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Góra Kalwaria, 2020-07-12

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

Sklepbicykl.pl-Perfectsource

PUNKTY : 2245.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
196KOWALSKI Paweł1988M31410MAXSklepbicykl.pl-Perfectsource581.45
224Bator Marek1981M31811MAXSklepbicykl.pl-Perfectsource566.30
194Żurawski Mateusz1990M2364MAXSklepbicykl.pl-Perfectsource549.78
211Majewski Maciej1985M33719MAXSklepbicykl.pl-Perfectsource547.58
195DOLIŃSKI STANISŁAW1987M37634MAXSklepbicykl.pl-Perfectsource503.99
437JĘDRUSZCZAK ROBERT1979M48230MAXSklepbicykl.pl-Perfectsource498.24
197Lichocka Agata1983K3136MINISklepbicykl.pl-Perfectsource345.67
405Skalski Mirosław1971M48033MINISklepbicykl.pl-Perfectsource328.66

2

Geodetic Team

PUNKTY : 2231.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
466Wetoszka Michał1982M396MAXGeodetic Team597.63
177Wąsowski Tomasz1978M4279MAXGeodetic Team558.59
574Panasiuk Piotr1985M33316MAXGeodetic Team551.63
909Kocik Rafał1980M36227MAXGeodetic Team523.17
888Jakubczyk Marcin1975M47030MINIGeodetic Team333.48
363Jakubczyk Piotr2009C33313FANGeodetic Team127.94

3

ANG SPÓŁDZIELNIA MTB

PUNKTY : 2222.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1254Zagórski Jan Jakub1978M4194MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB565.58
1252Daczkowski Gustaw2000M1212MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB562.48
255Tlaga Krzysztof1986M33115MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB554.95
1256Bożeń Jarosław1984M34622MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB539.97
42Staniewski Michał1978M4125MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB371.24
256Kamiński Wojciech1984M3135MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB370.40
251Thiel Tomasz1985M34414MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB343.91
252Pacuk Grzegorz1982M312045MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB318.09

4

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2154.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
374Mrożewski Krzysztof1960M5171MAXMYBIKE.PL574.33
396Szlązak Piotr1973M44012MAXMYBIKE.PL545.85
337Błażewski Bartosz1968M5544MAXMYBIKE.PL529.42
563Sobczak Artur1978M47426MAXMYBIKE.PL505.15
2001Piotrowski Rafał1973M48833MAXMYBIKE.PL486.15
1373Socho Adrian1980M310043MAXMYBIKE.PL451.46
1301Zduniak Sylwia1984K3125MINIMYBIKE.PL353.92
70Borowiecki Tomasz1975M414356MINIMYBIKE.PL310.59

5

NRF HENGST RACING

PUNKTY : 2127.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
722Anasiak Nikodem1999M2203MAXNRF HENGST RACING564.99
744Kowalczyk Łukasz1981M33920MAXNRF HENGST RACING546.97
711Ruba Zbigniew1983M35726MAXNRF HENGST RACING527.42
788Kaczor Krzysztof1982M38638MAXNRF HENGST RACING487.73
755Pędzikiewicz Tomasz1976M420283MININRF HENGST RACING286.32

6

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 2069.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
358Kosiński Marcin1979M4225MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE561.71
609Golec Tomasz1979M45920MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE523.50
480Weronowicz Mariusz1976M48431MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE493.29
469Grabowski Rafał1983M38537MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE490.93
357Bartosiewicz Mariusz1972M48934MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE484.92

7

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2061.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
314Grzebalski Mieczysław1975M45016MAXDAMOVO BIKE TEAM536.34
299Pęczkowski Andrzej1969M5686MAXDAMOVO BIKE TEAM512.60
315Mierzejewski Tomasz1981M37233MAXDAMOVO BIKE TEAM509.67
290Ptaszyński Bartosz1980M37735MAXDAMOVO BIKE TEAM502.96
287Wilczyński Rafał1978M47828MAXDAMOVO BIKE TEAM502.68
286Wroński Grzegorz1977M410138MAXDAMOVO BIKE TEAM450.36
298Sokolnicki Andrzej1969M5545MINIDAMOVO BIKE TEAM340.13
2872Wrońska Zuzanna2004KJ201MINIDAMOVO BIKE TEAM317.43
900Grzebalska Bogumiła1975K4246MINIDAMOVO BIKE TEAM306.70
2727Baciński Szymon2004MJ1767MINIDAMOVO BIKE TEAM299.60
313Jankowski Dariusz1973M418174MINIDAMOVO BIKE TEAM297.16
281Baciński Arkadiusz1975M420384MINIDAMOVO BIKE TEAM286.14
282Stępień Jakub2005MJ25610MINIDAMOVO BIKE TEAM254.40
2992Garbacz Paweł1986M325779MINIDAMOVO BIKE TEAM254.12
293Nieciecki Robert1972M4259105MINIDAMOVO BIKE TEAM248.86
1441Białek Przemysław1986M326381MINIDAMOVO BIKE TEAM246.45
283Stępień Paweł1973M4274109MINIDAMOVO BIKE TEAM197.59

8

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 2052.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
206Kalicki Grzegorz1982M32914MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM556.80
508Sosnowski Arkadiusz1973M46323MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM521.59
209Bartosiak-Semków Paweł1979M48029MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM499.11
207Augustyniak Dariusz1979M49135MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM475.43
208CISOWSKI ARTUR1977M49336MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM471.43
205Cisowski Grzegorz1980M39439MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM471.21
201Panasiuk Tomasz1972M412851MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM315.78
202Adamczuk Marcin1973M414457MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM310.52
2008Możdżonek Konrad1990M214815MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM308.67
2SIEMIANOWSKI MARCIN1979M417370MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM299.84

9

MARCELI TEAM

PUNKTY : 2020.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4152MAXMARCELI TEAM576.72
1397Sobiech Łukasz1986M34924MAXMARCELI TEAM538.29
1186Wróblewski Marcin1982M36630MAXMARCELI TEAM518.30
1185Marcelewicz Barbara1978K432MINIMARCELI TEAM387.54
1407Wróblewska Anna1982K342MINIMARCELI TEAM385.11
1187Czyżewski Bogdan1985M37928MINIMARCELI TEAM329.18
630Michalski Adrian1987M311543MINIMARCELI TEAM319.91

10

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1880.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
621Motylewska Marta1991K211MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI600.00
623Brygier Jacek1971M44815MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI538.52
385Góralski Piotr1971M47527MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI504.63
472Sowiński Edmund1942M72686MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI236.97

11

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 1802.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
869Kędzierski Łukasz1982M3107MAXMCP BIKE TEAM597.45
460Trojanek Łukasz1985M36529MAXMCP BIKE TEAM519.15
1251Dużyński Michał1980M34717MINIMCP BIKE TEAM343.27
2100Milewska Paulina1987K3158MINIMCP BIKE TEAM343.11
485Żebrowski Marcin1983M38630MINIMCP BIKE TEAM327.07
2424Sierakowski Tomasz1985M39334MINIMCP BIKE TEAM325.39
1250Dużyński Sebastian1975M410342MINIMCP BIKE TEAM323.72
2005Wejner Olgierd1973M411846MINIMCP BIKE TEAM318.82

12

RADZIO ROWERY

PUNKTY : 1778.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
29Nowaczewski Piotr1976M45217MAXRADZIO ROWERY530.14
30Dziubiński Przemysław1983M38336MAXRADZIO ROWERY495.93
619Dziubiński Mariusz1977M49737MAXRADZIO ROWERY456.03
564Miaskowski Marcin1979M418677MINIRADZIO ROWERY296.19
58Kiełbowski Włodzimierz1957M61884MINIRADZIO ROWERY295.98
384Nowak Marcin1974M4252103MINIRADZIO ROWERY256.21

13

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1705.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
998Klaus Albert1975M44113MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM545.14
2511Surdyk Filip2005MJ11MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
136Szaturska Aleksandra2001K151MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM380.88
2520Dobrzyński Michał1975M442MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM379.87
372Mrowiński Adam1979M4177MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM366.41
2510Surdyk Maciej1977M42513MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM356.25
244Gancarz Marcin1977M42715MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM354.47
2512Dorsz Jacek1980M36022MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM338.00
326Białek Tomasz1963M5787MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM329.78
24Nowak Jan1962M511011MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM321.56
483Romanowski Kamil1981M312648MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM316.29
109DUDKOWSKI RADOSŁAW1982M315152MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM308.30
2515Dobrzyńska Natalia2007D411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
108Dudkowski Tymoteusz2010C241FANKAMYK Radzymin MTB TEAM183.98
2514Dorsz Aleksandra2009D332FANKAMYK Radzymin MTB TEAM181.59
2521Maniecki Piotr2008C352FANKAMYK Radzymin MTB TEAM180.27
2513Surdyk Alicja2007D442FANKAMYK Radzymin MTB TEAM179.44
125Dudkowski Leonard2012C1143FANKAMYK Radzymin MTB TEAM170.21
7Dudkowska Maja2015DC23CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM

14

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1686.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1963Kado Grzegorz1963M5707MAXWIELISZEW HERON TEAM512.04
330Kado Mirosław1966M5818MAXWIELISZEW HERON TEAM498.64
450ORŁOWSKA DOROTA1991K291MINIWIELISZEW HERON TEAM368.49
99Kaczorowski Aleksander1946M71561MINIWIELISZEW HERON TEAM307.21
1304Kordowski Dariusz1985M318763MINIWIELISZEW HERON TEAM295.99
325Kado Teresa1974K4268MINIWIELISZEW HERON TEAM289.03
1351Gramann Andrzej1949M72293MINIWIELISZEW HERON TEAM276.05

15

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1664.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
486Ziółkowski Dariusz1980M33417MAXTIMBUD TEAM551.53
1412Tomaszewska Julita1978K421MINITIMBUD TEAM395.08
75Tomaszewski Jakub2003M1191MINITIMBUD TEAM361.20
1350Patalan Dariusz1976M42412MINITIMBUD TEAM356.42
68Świderski Tadeusz1968M5282MINITIMBUD TEAM353.58
74Tomaszewski Bogdan1974M413052MINITIMBUD TEAM315.12

16

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1630.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
470Orczykowski Wiktor2003M1131MAXWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI590.82
409Makarewicz Barbara2003K1102MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI365.52
7Kuchcik Filip2004MJ522MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI341.14
562Leszczyński Tymoteusz2005MJ734MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI332.64
560Wyszkowski Mikołaj2005MJ1275MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI316.01
200Błaszczyk Michał2007C422FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI198.01
390Bicki Paweł2009C331FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI191.13
403Tabor Patrycja2009D321FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI183.71
350Ombach Jan2008C363FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI178.62
406Tabor Filip2006C473FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI177.94
183Gasek Bernard2007C495FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI173.35
1406Wróblewski Adrian2011C2102FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.60
28Drągowski Piotr2012C1111FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.42
2102Nowicki Tymon2012C1122FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI170.78
38Janik Szymon2010C2133FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI170.63
105Woźniak Szymon2009C3154FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI169.29
171Rękawek Matylda2009D353FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI169.21
371Lewicki Jacek2010C2175FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI166.75
408Makarewicz Adam2008C3249FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI158.07
138Wolak Faustyna2010D271FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI152.72
1553Ziółek Aleksander2013C1366FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI114.27

17

STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

PUNKTY : 1537.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
242Borowski Sebastian1998M221MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team599.49
365Komór Piotr1976M46327MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team337.12
383Lisowski Mateusz1978M416967MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team300.87
345Kępka Sławomir1972M417269MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team299.87
370Biały Wiktor2007C484FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team175.77
386Janiak Franciszek2009C3196FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team162.55
387Uszyński Korneliusz2009C3207FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team161.89
397Komór Antoni2009C3218FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team160.77
398Durowicz Olgierd2007C4226FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team158.86
364Komór Julian2006C4237FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team158.68
234Kępka Kamil2007C42710FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team146.35
349Majewski Juliusz2009C32810FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team145.09
382Lisowski Tomasz2009C32911FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team145.01

18

Isover MTB Team Lublin

PUNKTY : 1468.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
429Modecki Gerard1978M4103MINIIsover MTB Team Lublin371.41
84Łuczkiewicz Kamil1987M3146MINIIsover MTB Team Lublin370.24
142Czachor Piotr1974M4156MINIIsover MTB Team Lublin369.90
181Borkowski Sylwester1977M42311MINIIsover MTB Team Lublin356.60
178Wal Mariusz1977M43517MINIIsover MTB Team Lublin351.01
394Wal Emilia2010D2185FANIsover MTB Team Lublin96.07

19

AGR PŁOŃSK

PUNKTY : 1425.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1178Kmita Robert1990M281MINIAGR PŁOŃSK372.04
584Radomski Paweł1978M4114MINIAGR PŁOŃSK371.28
90Bilicki Paweł1990M2414MINIAGR PŁOŃSK348.26
482Kornatowski Mateusz1988M36724MINIAGR PŁOŃSK334.32
369Paprota Przemysław1979M413654MINIAGR PŁOŃSK312.41

20

Kolarz Klub

PUNKTY : 1421.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
471Jędrej Andrzej1973M4236MAXKolarz Klub561.47
481Dolota Jarosław1974M4247MAXKolarz Klub561.36
432Konca Michał2007C4258FANKolarz Klub153.00
431Konca Julia2007D484FANKolarz Klub146.07

21

PATNET TEAM

PUNKTY : 1364.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1984Myszkowski Rafał1984M362MINIPATNET TEAM375.96
1450Michalak Jacek1973M42210MINIPATNET TEAM356.97
581Tułowiecki Paweł1994M2949MINIPATNET TEAM325.02
60Rajczyk Radosław1974M415762MINIPATNET TEAM306.93
1257Zienkiewicz Jan1946M72344MINIPATNET TEAM273.27

22

LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU

PUNKTY : 1361.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
439GOZDEK AGNIESZKA1983K321MAXLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU501.32
399Gruba Przemysław1973M410641MAXLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU437.53
447GAWLIKOWSKI MACIEJ1981M310845MAXLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU422.48

23

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 1336.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Bielecka Magdalena1978K4114MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA356.76
1400Bachański Rafał1977M46226MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA337.24
1600Jagiełło Łukasz1989M310839MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA322.35
1200Kondratowicz Łukasz1989M311442MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA319.95
44Socha Igor2003M12064MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA285.53
2205Wydziałkiewicz Marek1971M422291MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA279.29
1700Walczak Paweł1988M322373MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA278.95
1104Wydziałkiewicz Lena2006D4115FANZERWANI Z ŁAŃCUCHA135.96

24

Rowerowysquad Hoegert Technik

PUNKTY : 1301.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
419Krzyżanowski Dariusz1989M38529MINIRowerowysquad Hoegert Technik327.98
587Wiśniewski Tomasz1980M39133MINIRowerowysquad Hoegert Technik325.47
416Janowski Alan2002M1992MINIRowerowysquad Hoegert Technik324.24
418Wieczorek Wiktor1984M310136MINIRowerowysquad Hoegert Technik323.92
417Lis Adam1978M423294MINIRowerowysquad Hoegert Technik273.65

25

DSV

PUNKTY : 1288.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
9Karwowski Jakub1984M33813MINIDSV350.34
323Bielecki Jakub1989M34515MINIDSV343.80
607Karwowski Maciej1991M214916MINIDSV308.65
1552Chwedorowicz Paweł1983M320467MINIDSV286.06

26

CIASTECZKOWY POTWÓR

PUNKTY : 1283.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
576Stępel Wojciech1981M34918MINICIASTECZKOWY POTWÓR342.02
628Windloch Marcin1985M36623MINICIASTECZKOWY POTWÓR334.82
615Podwysocki Łukasz1983M38831MINICIASTECZKOWY POTWÓR325.98
449Szymański Paweł1980M321671MINICIASTECZKOWY POTWÓR280.75

27

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1226.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
582SEFERYNIAK JACEK1977M410040MINITEAM PKO BANK POLSKI324.23
2607Stempniak Sebastian1985M314051MINITEAM PKO BANK POLSKI311.03
2611Ziółek Marcin1978M416365MINITEAM PKO BANK POLSKI303.68
2602Meksuła Michał2004MJ2009MINITEAM PKO BANK POLSKI287.95

28

PEK - MONT EKIPA MTB

PUNKTY : 1199.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
147Peciakowski Robert1973M4163MAXPEK - MONT EKIPA MTB574.57
212Kozłowski Cezary1981M3167MINIPEK - MONT EKIPA MTB369.21
1000Szymerski Paweł1969M525323MINIPEK - MONT EKIPA MTB255.73

29

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 1180.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
413Borowik Tomasz1978M4268MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 558.94
428Wójcik Piotr1973M423696MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 269.70
2700Sterczewski Paweł1970M4260106MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 247.73
407Wójcik Filip2012C1398FANNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 104.34

30

BŁAŻEJ KIELAK 1procent

PUNKTY : 1141.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
339Kielak Hubert1996M232MAXBŁAŻEJ KIELAK 1procent599.30
340Kielak Sławomir1972M44514MAXBŁAŻEJ KIELAK 1procent542.04

31

LOYALTY POINT RACING TEAM

PUNKTY : 1121.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Murdzia Tomasz1987M385MAXLOYALTY POINT RACING TEAM598.22
32Kamecki Jerzy1971M46021MAXLOYALTY POINT RACING TEAM523.34

32

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1095.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1996Banaszek Szymon1996M2485MINIBike Fun Legionowo342.30
2715Szypszak Anna1987K3179MINIBike Fun Legionowo340.57
191Machula Mariusz1973M422090MINIBike Fun Legionowo280.00
94Kuflikowska Ada2012D1122FANBike Fun Legionowo132.88

33

SUNRACE

PUNKTY : 1080.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
462WADECKI HUBERT1995M2385MAXSUNRACE547.46
461Wadecki Bogdan1965M5513MAXSUNRACE533.24

34

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 988.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
487Podębski Dariusz1971M46724MAXLIRENE BIKE TEAM514.16
613Badowski Jacek1967M59210MAXLIRENE BIKE TEAM474.47

35

AKADEMIA RUCHU PŁOCK

PUNKTY : 976.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
97Bregier Szymon2001M1793MAXAKADEMIA RUCHU PŁOCK499.23
95Bregier Piotr1968M5909MAXAKADEMIA RUCHU PŁOCK477.05

36

LOTTO

PUNKTY : 965.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M48134MINILOTTO328.55
1033Sawicki Grzegorz1980M39735MINILOTTO324.48
137Witkowski Grzegorz1959M61353MINILOTTO312.92

37

RB Riders

PUNKTY : 917.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
770Koloński Arkadiusz1977M413855MINIRB Riders311.95
412Dulz Marcin1980M316457MINIRB Riders302.89
567Sosnowski Bartosz1977M416766MINIRB Riders302.29

38

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 886.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1300Błaszczyk Paweł1982M312247MINISTRABAG BIKE TEAM317.41
2244Kaczmarczyk Michał1989M315554MINISTRABAG BIKE TEAM307.47
2250Sadowski Damian1993M224623MINISTRABAG BIKE TEAM261.76

39

BIKE EXPO NARODOWY TEAM

PUNKTY : 880.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
51Stępień Tomasz1969M5555MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM528.59
34Miroszkin Iwan1986M33311MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM351.54

40

POLSTAR TEAM

PUNKTY : 818.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Zgorzałek Daniel1982M37132MAXPOLSTAR TEAM510.43
401Szulim Piotr1980M315453MINIPOLSTAR TEAM307.82

41

ABSOLUTEBIKES.PL

PUNKTY : 800.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
552Marciniak Krzysztof1954M61022MAXABSOLUTEBIKES.PL448.87
1716Zygner Tomasz1984M33210MINIABSOLUTEBIKES.PL351.86

42

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 765.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
414Krupa Emil1987M321MINIBIKE SALON TEAM385.88
110Krupa Andrzej1963M551MINIBIKE SALON TEAM379.75

43

BIKE & SAIL

PUNKTY : 734.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
578Wagner Maciej1978M410339MAXBIKE & SAIL448.02
577Strzyżewska Barbara1984K32713MINIBIKE & SAIL286.86

44

ESKOM-HPE-1

PUNKTY : 690.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Buczel Mateusz1984M33412MINIESKOM-HPE-1351.28
627Niklewicz Sebastian1973M45723MINIESKOM-HPE-1339.25
14Buczel Eryk2017CC13CROSESKOM-HPE-1

45

Jakoobcycles BKK Team

PUNKTY : 657.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
501Skura Katarzyna1980K311MINIJakoobcycles BKK Team400.00
603Gutkowski Szymon1982M325178MINIJakoobcycles BKK Team257.67

46

Club Bike Zwoleń

PUNKTY : 638.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Cywka Zbigniew1966M5848MINIClub Bike Zwoleń328.42
595Cywka Rafał1990M214613MINIClub Bike Zwoleń309.84

47

METTLER TOLEDO

PUNKTY : 616.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1501Gromek Arkadiusz1972M45925MINIMETTLER TOLEDO338.10
1550Cecka-Suliga Katarzyna1990K2294MINIMETTLER TOLEDO278.38

48

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 614.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
93Florczak Arkadiusz1993M213712MINIOPEN BIKE TEAM312.35
65Florczak Kamil1985M316659MINIOPEN BIKE TEAM302.62

49

TS MERAN OTWOCK

PUNKTY : 607.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1931Szuchnik Sebastian1986M316055MINITS MERAN OTWOCK304.71
618Cywiński Marcin1983M316558MINITS MERAN OTWOCK302.82

50

ŚWIAT ROWERÓW TEAM

PUNKTY : 600

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
550Skalski Kacper1982M311MAXŚWIAT ROWERÓW TEAM600.00

51

ERDE RACING CLUB

PUNKTY : 598.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
699Sobczak Bartosz1981M352MAXERDE RACING CLUB598.96

52

RIDE 43 TEAM

PUNKTY : 598.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
484Kwapisz Bartłomiej1981M374MAXRIDE 43 TEAM598.44

53

TRIZARZA

PUNKTY : 595.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1661Kalinowski Paweł1984M3118MAXTRIZARZA595.84

54

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 590.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
377Kulesza Łukasz1981M3129MAXRETRO STORK TEAM590.87

55

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 572.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
808Hofman Tomasz1964M519817MINIKraft Automotive Team289.71
571Busza Marcin1973M421388MINIKraft Automotive Team282.61

56

JALEX

PUNKTY : 544.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
338Demiańczuk Tomasz1982M34221MAXJALEX544.51

57

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 544.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Pazdrowski Robert1964M5432MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO544.13

58

555 TEAM

PUNKTY : 536.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
475ZAGAJEWSKI Patryk1991M223321MINI555 TEAM273.64
476Zagajewski Grzegorz1965M524521MINI555 TEAM263.22

59

POLA-K

PUNKTY : 527.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
488Kurowski Michał1978M45618MAXPOLA-K527.62

60

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 524.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1601Myszkowski Bartek1976M419781MINIHusaria LC Elektronik290.58
1555Olszewski Wojciech1968M526924MINIHusaria LC Elektronik233.86

61

IBOX MLIGA CYCLING TEAM

PUNKTY : 521.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
602Szczepański Tomasz1980M36428MAXIBOX MLIGA CYCLING TEAM521.40

62

T4B TEAM

PUNKTY : 519.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
152Bober Zbigniew1946M72182MINIT4B TEAM280.19
67Górski Zdzisław1951M62679MINIT4B TEAM238.88

63

COZMOBIKE

PUNKTY : 458.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
356Dyrek Dariusz1959M6951MAXCOZMOBIKE458.90

64

AKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW

PUNKTY : 449.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Pawłowska Anna1980K32212MINIAKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW310.94
5Pawłowski Emil2012C1314FANAKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW138.78

65

WYSPORTOWANI RACING TEAM

PUNKTY : 439.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
402Wierzbowicz Krzysztof1988M310444MAXWYSPORTOWANI RACING TEAM439.48

66

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 421.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
155Miąskiewicz Mariusz1978M423997MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI266.63
156Miąskiewicz Gabriela2007D463FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI155.18

67

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 419.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
124Pluciński Piotr1976M410943MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE419.25

68

NIEWIADÓW BORO

PUNKTY : 383.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Szturnoga Sylwester1970M431MININIEWIADÓW BORO383.44

69

BOKSERSKA AUTOSERWIS

PUNKTY : 376.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
354Kazińska Katarzyna1980K363MINIBOKSERSKA AUTOSERWIS376.79

70

ROWEROWNIA RAINBOW TEAM

PUNKTY : 371.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
57Nowakowski Tomasz1980M394MINIROWEROWNIA RAINBOW TEAM371.93

71

AEGON CYCLING TEAM

PUNKTY : 360.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
243Tuski Maciej1978M4208MINIAEGON CYCLING TEAM360.67

72

KOMON BIKES

PUNKTY : 352.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1554Talmont Piotr1980M3298MINIKOMON BIKES352.57

73

JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA

PUNKTY : 345.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
568Jabłonowski Michał1979M44220MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA345.57

74

ARTEC PROJEKT BIKE TEAM

PUNKTY : 345.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1207Błaszczyk Sławomir1977M44321MINIARTEC PROJEKT BIKE TEAM345.09

75

INVESTCARE

PUNKTY : 343.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
611Misiałkiewicz Piotr1982M34616MINIINVESTCARE343.31

76

Deloitte Adventure Team

PUNKTY : 341.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
490Kasprzak Maciej1982M35019MINIDeloitte Adventure Team341.77

77

N2 TEAM

PUNKTY : 339.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
452Bylak Paweł1981M35521MININ2 TEAM339.83

78

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 339.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
442Kita Marcin1978M45622MINIBIKE CONCEPT339.61

79

KONICA MINOLTA BS TEAM

PUNKTY : 338.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
41Gural Piotr1979M45824MINIKONICA MINOLTA BS TEAM338.35

80

BEKO TEAM

PUNKTY : 337.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
433Skutnik Oskar2004MJ613MINIBEKO TEAM337.44

81

BRE SALON TEAM

PUNKTY : 337.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
489Węgrzynowski Mariusz1977M46428MINIBRE SALON TEAM337.01

82

SIEMANO

PUNKTY : 333.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
598Tężycki Jarosław1976M46929MINISIEMANO333.73

83

KOMBUD RADOM

PUNKTY : 328.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
410Bąk Wiesław1959M6821MINIKOMBUD RADOM328.52

84

NOWA AMA

PUNKTY : 325.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
601Paradowski Jacek1967M5929MININOWA AMA325.43

85

NUTELLA

PUNKTY : 324.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
465ROZWADOWSKI Adam1973M49537MININUTELLA324.81

86

BARAN CYCLING TEAM

PUNKTY : 323.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
333Brodzik Andrzej1963M510610MINIBARAN CYCLING TEAM323.21

87

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 322.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
421Sokołowski Piotr1989M310738MINIPZU SPORT TEAM322.77

88

SINGLE SPEED

PUNKTY : 318.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
569Marszałkowski Wojciech1989M312146MINISINGLE SPEED318.08

89

ROWEROLOG

PUNKTY : 317.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
73Skiba Robert1973M412449MINIROWEROLOG317.28

90

CLEAR BIKE TEAM

PUNKTY : 313.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Walczak Marek1958M61332MINICLEAR BIKE TEAM313.29

91

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 310.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
570Jedynak Jakub1973M414558MINILKK LUKS SŁAWNO310.38

92

CHYŻE MAŁPY

PUNKTY : 308.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
342Górski Paweł1971M415059MINICHYŻE MAŁPY308.46

93

ALBO GRUBO ALBO WCALE

PUNKTY : 308.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
114Marcinkiewicz Sebastian1979M415260MINIALBO GRUBO ALBO WCALE308.06

94

FAN AUTO

PUNKTY : 303.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
453Dąbrowski Michał1980M316256MINIFAN AUTO303.74

95

AVB

PUNKTY : 299.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
375Kossakowski Jacek Marek1964M517513MINIAVB299.77

96

WGR GRÓJEC

PUNKTY : 294.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2019Grabowski Jan1975M418978MINIWGR GRÓJEC294.99

97

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 287.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
427Małolepszy Janusz1970M420182MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT287.11

98

ABSOLUTE BIKE TEAM

PUNKTY : 285.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1109Tratkiewicz Łukasz1979M420585MINIABSOLUTE BIKE TEAM285.55

99

Hoegert Team

PUNKTY : 285.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1956Skorek Janusz1956M62085MINIHoegert Team285.17

100

REFLEKS BLU TEAM

PUNKTY : 280.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
649Rogalski Franciszek1960M521918MINIREFLEKS BLU TEAM280.03

101

FIZJO - FIT

PUNKTY : 279.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
149Wrzesiński Adam1984M322172MINIFIZJO - FIT279.59

102

ASTANA - WARSZAWA

PUNKTY : 278.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
441DYBEK JAROSŁAW1968M522419MINIASTANA - WARSZAWA278.55

103

TRYBEK TEAM

PUNKTY : 278.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
448Trybuszkiewicz Wojciech1972M422592MINITRYBEK TEAM278.25

104

TEAM SPORT-STATION.PL

PUNKTY : 268.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
226Jabłoński Lech Jerzy1954M62377MINITEAM SPORT-STATION.PL268.29

105

ANTEK TEAM

PUNKTY : 257.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
565EDYK ANNA1964K5322MINIANTEK TEAM257.04

106

WAWA BIKE

PUNKTY : 231.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1975Majewski Bartosz1975M4270108MINIWAWA BIKE231.96

107

AUTOBUS Z NAPISEM "KONIEC"

PUNKTY : 222.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
464Jaworski Marek1955M627310MINIAUTOBUS Z NAPISEM "KONIEC"222.38

108

KK24H

PUNKTY : 200

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
162ROGALSKI JULIAN2006C411FANKK24H200.00

109

ROWERY DAX LEGIONOWO

PUNKTY : 168.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
71Ołdak Leon2011C2164FANROWERY DAX LEGIONOWO168.48

110

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 165.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
266Kaszewski Dawid2009C3185FANUKK HURAGAN WOŁOMIN165.82

111

PIELGIOLGIO

PUNKTY : 155.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
737Szymoński Janusz1946M72767MINIPIELGIOLGIO155.23

112

UKS G8 BIELANY

PUNKTY : 138.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
104Woźniak Maja2012D1101FANUKS G8 BIELANY138.54

113

POLSKA RYBA.MTB

PUNKTY : 116.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
126Cieszkowski Julian2013C1345FANPOLSKA RYBA.MTB116.33
11Cieszkowska Liwia2014DC26CROSPOLSKA RYBA.MTB

114

TATA'S TEAM

PUNKTY : 101.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
381Dela Fuonte Sara2011D2174FANTATA'S TEAM101.31

115

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 93.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1401Deptuszewski Jan2012C14311FANPRZYPAŚNIKI TEAM93.58

116

Kawula

PUNKTY : 82.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
393Kawula Aleksandra2013D1204FANKawula82.68

117

CZERWO

PUNKTY : 76.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
392Czerwiński Jakub2013C14612FANCZERWO76.07