7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Wyszków, 2020-10-03

Kategoria OPENC, Dystans FAN - 10.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 54

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1141Węgrzyn Fryderyk2006C41V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:22:49
2162ROGALSKI JULIAN2006C42OSTROŁĘKA00:23:37
3370Biały Wiktor2007C43STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:25:25
52358Hofman Igor2007C44Granica00:26:08
4266Kaszewski Dawid2009C31UKK HURAGAN WOŁOMIN00:26:10
6969Mroczkowski Mikołaj2008C32STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:26:11
7858Barsznica Adam2009C33STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:26:48
8125Dudkowski Leonard2012C11KAMYK Radzymin MTB TEAM00:27:07
91406Wróblewski Adrian2011C21WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:27:31
102387Archacki Jakub2006C45Wyszków00:27:33
1171Ołdak Leon2011C22ROWERY DAX LEGIONOWO00:27:35
142117Sidorowicz Mateusz2008C34STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:27:38
13371Lewicki Jacek2010C24WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:27:40
12702Drzewiecki Franek2011C23WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:27:41
15364Komór Julian2006C46STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:27:41
17386Janiak Franciszek2009C36STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:28:09
161043Wąsik Jan2008C35K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:28:10
182395Dąbrowski Marcin2008C37STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:28:33
19397Komór Antoni2009C38STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:28:34
20387Uszyński Korneliusz2009C39STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:28:48
212101Dobrowolski Mateusz2007C47V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:29:01
22415Wypych Jakub2007C48K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:29:06
232128Majewski Juliusz2009C310STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:29:55
24885Obraziński Marcel2008C311K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:30:09
252343Wojtkowski Jakub2009C312KK Catena Wyszków00:30:30
27432Konca Michał2007C410Kolarz Klub00:30:38
26234Kępka Kamil2007C49STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:30:42
285Pawłowski Emil2012C12AKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW00:31:49
29793Mossakowski Stanisław2010C25Warszawa00:31:51
3096Klaus Patryk2012C13KAMYK Radzymin MTB TEAM00:32:07
312120Matanowski Jakub2010C26POLNA TEAM00:32:39
32167NAGŁOWSKI TOBIASZ2011C273STA00:32:42
332348Płachecki Damian2006C411Rybno00:32:47
34262Pomiński Gabriel2009C313UKK HURAGAN WOŁOMIN00:33:16
351071Obraziński Leon2011C28K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:33:52
36656Zakrzewski Franciszek2011C29Warszawa00:34:33
371840Mączka Maksymilian2011C210Warszawa00:35:14
39739Waśniewski Filip2013C15K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:35:25
38740Świerkot Rafał2013C14K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:35:27
40658Zakrzewski Aleksander2011C211Warszawa00:35:41
41968Koc Fabian2009C314Duczki00:36:28
422352Grzywa Szymon2012C16K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:37:20
43663Materowicz Mikołaj2011C212Warszawa00:38:25
44736Brylak Dawid2011C213Warszawa00:39:37
452403Piekarz Ignacy2010C214Wyszków00:42:03
462220Nowicki Krzysztof2012C17HOT WHEELS00:42:25
472899Bralski Aleksander2012C18HOT WHEELS00:42:27
482346Pazgier Wiktor2006C412Wyszków00:43:28
502391Piekarz Franciszek2013C110Wyszków00:44:33
492397Kwiatkowski Leon2013C19Wyszków00:44:35
511034Zagożdżon Szymon2012C111HOT WHEELS00:46:33
52154Miąskiewicz Ksawery2013C112V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:46:35
532413Świdziński Stanisław2011C215ROWERY DAX LEGIONOWO00:48:11
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
12415Gryś Mikołaj2012C1 Białe Błoto- Stara Wieś