7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Wyszków, 2020-10-03
Wyniki dla sektora 6 ,Dystans MINI
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.Klub-MiastoCzas
2411Jabłoński Przemysław1990M29210POWERADE01:37:41 
(4)
2191Kunka Mariusz1970M411137Mikówiec01:42:07 
(4)
2419Choda Michał1987M312548PZU SPORT TEAM01:44:07 
(5)
2416Czajkowski Karol1989M313954Warszawa01:46:14
2417Serafiński Krzysztof1976M414755Nowogród01:47:13
1025Korzeniewski Janusz1968M514911Rowery Radzymin01:47:35
1128Glanda Jędrzej1991M215016Warszawa01:47:37 
(5)
2389Bloch Piotr1988M315356Turzyn01:48:48
113Giebułtowicz Marek1977M416259Warszawa01:49:58
1063Więch Mariusz1973M416865PWD01:50:55
44Socha Igor2003M11714ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:52:43
2338Trzciński Michał1978M418876Wyszków01:56:31 
(6)
2409Zabłocki Adam2003M11945Wyszków01:58:21 
(6)
799Góralewski Sławomir1969M519615NRF HENGST RACING01:59:58 
(8)
2396Kwiatkowski Mateusz1985M319963Wyszków02:01:03 
(8)
900Grzebalska Bogumiła1975K4185DAMOVO BIKE TEAM02:05:36 
(9)
1299Piekarczyk Justyna1987K3198ANG SPÓŁDZIELNIA MTB02:06:00 
(9)
1951Kozak Tadeusz1951M62017MARCELI TEAM02:06:13 
(8)
686Sajna Marian1950M62039Nowy Dwór Mazowiecki02:06:53 
(8)
976Koc Janusz1979M420682Duczki02:07:57 
(8)
311Biernacki Tadeusz1939M72086Warszawa02:09:46 
(9)
2238Paździoch Marta1982K32110PATATAJNIA02:10:29 
(8)
741Żuk Marcin1983M320964RB Riders02:10:29 
(9)
689Grzelak Monika1983K32211Nowy Dwór Mazowiecki02:11:06 
(9)
2421Pińkowski Piotr1972M421084ELTORO BIKE02:11:07 
(8)
89Szczap MArcin1979M421185Warszawa02:11:08 
(9)
3000Wydziałkiewicz Szymon1999M221219ZERWANI Z ŁAŃCUCHA02:12:17 
(9)
1018Laskowska Elwira1987K32312Radzymin02:12:22 
(9)
1162Lenkiewicz Ryszard1962M521317TK MASTERS GIŻYCKO02:13:29 
(9)
472Sowiński Edmund1942M72147PŁOCKI KLUB KOLARSKI02:14:11 
(9)
780Sakowski Jan1948M72158Nisko02:14:43 
(8)
50Pawłowska Anna1980K32413AKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW02:14:49 
(8)
2408Socha Dariusz1965M521618Warszawa02:14:49 
(9)
2427Korzeb Natalia1984K32514DAMOVO BIKE TEAM02:19:32 
(10)
283Stępień Paweł1973M421986DAMOVO BIKE TEAM02:21:50 
(9)
2407Bozek Damian1990M222121GEES TEAM02:22:45 
(10)
1969Onyśk Włodzimierz1969M522220Kobyłka02:26:21 
(9)
361Borowska Iwona1959K5261Warszawa02:26:25 
(10)
2393Wyszyńska Małgorzata1969K5272KB WYSZKÓW02:33:45 
(10)
2344Osik Łukasz1983M322466Wyszków02:33:45 
(10)
2394Wyszyński Andrzej1966M522521KK Catena Wyszków02:33:45 
(10)
1550Cecka-Suliga Katarzyna1990K2285METTLER TOLEDO02:34:30 
(10)
2345Łubkowski Adam1975M422688Wyszków02:38:20 
(10)
2339Katner Iwona1979K4296Lucynów Duży02:48:22 
(10)
2405Żbikowska Wanda1958K5303Przasnysz02:50:55 
(10)
271Charlak Paulina1981K33115Wołomin02:51:01 
(10)
1222Korajczyk Jolanta1968K5324Legionowo03:07:08 
(10)