7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Perlejewo (Podlaskie), 2020-07-05

Kategoria OPENM, Dystans MAX - 47.0 Km ,, Razem : 71

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1180Kuszmider Kamil1992M21KK Catena Wyszków01:42:21
2242Borowski Sebastian1998M22STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:42:52
3353Kurowski Ernest1976M41Józefów01:42:55
4319Trzciński Paweł1972M42KK Catena Wyszków01:43:08
5550Skalski Kacper1982M31ŚWIAT ROWERÓW TEAM01:43:37
6339Kielak Hubert1996M23BŁAŻEJ KIELAK 1procent01:43:48
71918Słupek Paweł1982M32T4B TEAM01:46:27
8341Grudziński Jakub1982M33Otwock01:46:36
91254Zagórski Jan Jakub1978M43ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:48:24
10147Peciakowski Robert1973M44PEK - MONT EKIPA MTB01:48:24
11750Korytkowski Robert1962M51KK Catena Wyszków01:48:40
121252Daczkowski Gustaw2000M11ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:48:58
131184Marcelewicz Piotr1976M45MARCELI TEAM01:49:06
14614Ząbczyński Michał1983M34Warszawa01:49:23
15241Krzyczkowski Michał1998M24STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:49:41
16776Perzanowski Artur1975M46Pruszków01:50:12
171178Kmita Robert1990M25AGR PŁOŃSK01:50:50
18177Wąsowski Tomasz1978M47Geodetic Team01:51:45
19164Wasążnik Marcin1991M26AGR PŁOŃSK01:52:21
20129Strąk Jarosław1982M35NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:54:12
212234Leśniewski Piotr1994M27Warszawa01:54:43
22256Kamiński Wojciech1984M36ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:54:52
232002Wilk Paweł1979M48Warszawa01:55:03
241256Bożeń Jarosław1984M37ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:55:12
2531Podgórski Konrad1985M38Góra Kalwaria01:56:24
26279Mierzejewski Tomasz1981M39DAMOVO BIKE TEAM01:58:27
27711Ruba Zbigniew1983M310NRF HENGST RACING01:59:04
281186Wróblewski Marcin1982M311MARCELI TEAM02:00:09
29327Adrjanowski Krzysztof1994M28Nowa Iwiczna02:00:12
30314Grzebalski Mieczysław1975M49DAMOVO BIKE TEAM02:00:16
311397Sobiech Łukasz1986M312MARCELI TEAM02:00:17
32744Kowalczyk Łukasz1981M313NRF HENGST RACING02:00:24
33340Kielak Sławomir1972M410BŁAŻEJ KIELAK 1procent02:01:23
34909Kocik Rafał1980M314Geodetic Team02:01:24
35249Pręcikowski Paweł1977M411SOKOŁOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW02:02:16
36338Demiańczuk Tomasz1982M315JALEX02:02:37
37169Nowak Filip1974M412Warszawa02:02:55
381963Kado Grzegorz1963M52WIELISZEW HERON TEAM02:03:54
39176Dąbrowski Marek1972M413DUUST02:04:18
4032Kamecki Jerzy1971M414LOYALTY POINT RACING TEAM02:05:07
4151Stępień Tomasz1969M53BIKE EXPO NARODOWY TEAM02:05:57
42329Chojnacki Artur1980M316-02:05:57
43302Toruszewski Zdzisław1960M54KAMYK Radzymin MTB TEAM02:06:20
4464Woźniak Jan1964M55MYBIKE.PL02:06:22
452299Grabarczyk Łukasz1990M29Warszawa02:06:37
461410Jatelnicki Olgierd1972M415Kamionka02:07:43
47330Kado Mirosław1966M56WIELISZEW HERON TEAM02:09:13
48309Herc Sławomir1968M57ROZTOCZE CYCLING TEAM02:09:43
4937Giedzicz Andrzej1975M416Warszawa02:09:50
50275Malinowski Zenon1956M61Łomża02:09:53
51337Błażewski Bartosz1968M58MYBIKE.PL02:10:10
521333Koenig Witold1965M59Warszawa02:12:26
5360Rajczyk Radosław1974M417PATNET TEAM02:12:27
542851Sawicki Jacek1969M510Zielonka02:12:34
5534Miroshkin Ivan1986M317BIKE EXPO NARODOWY TEAM02:12:52
561020Kominek Mikołaj1973M418Józefów02:13:12
57273Dąbrowski Maciej1973M419Warszawa02:15:21
58334Rokita Marcin1990M210Warszawa02:17:04
591565Król Paweł1983M318ROZTOCZE CYCLING TEAM02:18:27
60114Marcinkiewicz Sebastian1979M420ALBO GRUBO ALBO WCALE02:18:39
6158Kiełbowski Włodzimierz1957M62RADZIO ROWERY02:19:12
621955Kępa Marcin1977M421PATNET TEAM02:20:53
63304Jednorowski Michał1978M422Jasienica02:21:28
64552Marciniak Krzysztof1954M63ABSOLUTEBIKES.PL02:23:54
6595Bregier Piotr1968M511AKADEMIA RUCHU PŁOCK02:25:18
66124Pluciński Piotr1976M423WODOCIĄGI WARSZAWSKIE02:32:24
671351Gramann Andrzej1949M64WIELISZEW HERON TEAM02:37:11
6897Bregier Szymon2001M12AKADEMIA RUCHU PŁOCK03:00:58
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1975Uczkiewicz Jarosław1975M4 KAMYK Radzymin MTB TEAM  
21978Sztuka Artur1978M4 WGR GRÓJEC  
31801Miller Sebastian1977M4 Warszawa