7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Perlejewo (Podlaskie), 2020-07-05

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 28.0 Km , Razem : 125

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzasBMI
1182Wyczółkowski Paweł2001M11Puławy01:07:16 
2143Balcerzak Paweł1974M41V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:08:37 
3110Krupa Andrzej1963M51BIKE SALON TEAM01:08:43 
41984Myszkowski Rafał1984M31PATNET TEAM01:09:05 
542Staniewski Michał1978M42ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:09:08 
61255Kowalski Ireneusz1970M43ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:09:21 
7212Kozłowski Cezary1981M32PEK - MONT EKIPA MTB01:10:01 
839Knapczyk Piotr1978M44NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:10:50 
1057Nowakowski Tomasz1980M33ROWEROWNIA RAINBOW TEAM01:11:03 
1184Łuczkiewicz Kamil1987M34Isover MTB Team Lublin01:11:09 
9243Tuski Maciej1978M45AEGON CYCLING TEAM01:10:5624.7
121207Błaszczyk Sławomir1977M46ARTEC PROJEKT BIKE TEAM01:12:58 
1356Nowakowski Wiktor2005MJ1ROWEROWNIA RAINBOW TEAM01:13:55 
1468Świderski Tadeusz1968M52TIMBUD TEAM01:14:02 
15318Stempień Marek1978M47KK Catena Wyszków01:14:05 
16178WAL MARIUSZ1977M48Isover MTB Team Lublin01:14:10 
17142Czachor Piotr1974M49Isover MTB Team Lublin01:15:12 
18116Buczel Mateusz1984M35ESKOM-HPE-101:15:34 
19244Gancarz Marcin1977M410KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:10 
203001Przybylski Paweł1988M36Warszawa01:16:10 
21251Thiel Tomasz1985M37ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:16:32 
22247Jóźwik Daniel1976M411Warszawa01:16:36 
23163Rychter Maciej1980M38WŚCIEKŁE IMADŁO01:17:49 
2462Stanisławski Wojciech1971M412BŁOTO01:18:06 
26803Janicki Sławomir1971M413ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:18:10 
28333Brodzik Andrzej1963M54BARAN CYCLING TEAM01:18:15 
29276Kobus Cezary1973M414Piaseczno01:18:21 
3041Gural Piotr1979M415KONICA MINOLTA BS TEAM01:18:31 
311001Olesiejuk Paweł1986M310Warszawa01:18:40 
3291Kucher Maksym1994M21Warszawa01:18:49 
33179Cywka Zbigniew1966M55Club Bike Zwoleń01:18:52 
3421Włazałek Aleksander1999M22AK-SPED01:19:04 
3585Kuczyński Dariusz1975M416Żyrardów01:19:45 
362007Biernacki Jakub1965M56Warszawa01:19:48 
37455Kurek Mirosław1967M57LOTTO01:19:49 
381991Mirecki Bartłomiej1991M23Bieganów01:19:53 
39326Białek Tomasz1963M58KAMYK Radzymin MTB TEAM01:19:57 
401996Banaszek Szymon1996M24Bike Fun Legionowo01:20:05 
41351Mikołajczyk Emil1974M417Brańszczyk01:20:15 
42317Borzym Rafał1991M25PGR SIEMIATYCZE01:20:51 
4352Kolibowski Krzysztof1988M311Łomianki01:21:01 
4479Ołdak Marcin1973M418ROWERY DAX LEGIONOWO01:22:27 
45137Witkowski Grzegorz1959M61LOTTO01:22:32 
46324Hunkiewicz Wojciech1972M419MCP BIKE TEAM01:22:35 
4893Florczak Arkadiusz1993M26OPEN BIKE TEAM01:22:49 
4981Ciskowski Marcin1980M312ROWERY DAX LEGIONOWO01:22:51 
50601Paradowski Jacek1967M510NOWA AMA01:23:17 
5124NOWAK JAN1962M511KAMYK Radzymin MTB TEAM01:23:17 
52133Wolak Artur1970M420Warszawa01:23:22 
5499Kaczorowski Aleksander1946M71WIELISZEW HERON TEAM01:23:31 
55140Walczak Marek1958M62CLEAR BIKE TEAM01:23:42 
56238Bieniada Marcin1959M63WILDBORN E SYSTEM01:23:47 
5718Podgórski Bartosz1987M313Góra Kalwaria01:24:04 
58120Laskowski Andrzej1976M422Nowy Dwór Mazowiecki01:24:40 
59248Mędel Piotr1971M423Książenice01:25:17 
60310Kowalczyk Paweł1982M314PGR SIEMIATYCZE01:25:18 
61336Jarosiewicz Michał1989M315Warszawa01:25:40 
622244Kaczmarczyk Michał1989M316STRABAG BIKE TEAM01:26:00 
63322Staniec Filip2000M12Wołomin01:26:09 
4710Śliwiński Piotr1967M59Milanówek01:22:4324,9
641968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M512Warszawa01:26:44 
65246Stanaszek Tadeusz1951M64SUPER DROB01:26:46 
661300Błaszczyk Paweł1982M317STRABAG BIKE TEAM01:26:51 
532005Wejner Olgierd1973M421MCP BIKE TEAM01:23:2524,9
671641Mazurkiewicz Piotr1973M424Kobyłka01:27:12 
682019Grabowski Jan1975M425WGR GRÓJEC01:27:22 
69131Charzyński Kamil1990M27KONICA MINOLTA BS TEAM01:28:26 
70278Śleszyński Piotr1975M426PĘTLA S801:28:30 
71173Fila Robert1973M427Otwock01:28:38 
72152Bober Zbigniew1946M72T4B TEAM01:28:44 
25170Byczyk Mariusz1968M53Lublin01:18:0822,7
751931Szuchnik Sebastian1986M319TS MERAN OTWOCK01:29:43 
76127Figarski Łukasz1979M428JÓZEFÓW01:30:23 
77245Karski Tomasz1974M429ESKOM-HPE-101:30:24 
271033Sawicki Grzegorz1980M39LOTTO01:18:1421.56
73277Dzideczek Tomasz1968M513Józefów01:28:5724.5
781228Lasek Marcin1974M430Legionowo01:31:06 
791956Skorek Janusz1956M65Hoegert Team01:31:11 
80395Grocholewicz Mariusz1974M431Łódź01:31:24 
81157Moćko Daniel1971M432KAMYK Radzymin MTB TEAM01:31:26 
82252Pacuk Grzegorz1982M320ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:31:28 
7465Florczak Kamil1985M318OPEN BIKE TEAM01:29:2124.36
83198Radzyński Marcin1977M433Warszawa01:31:48 
84420Jarosiewicz Tomasz1996M28Warszawa01:32:08 
85755Pędzikiewicz Tomasz1976M434NRF HENGST RACING01:32:18 
86130Patelski Paweł1976M435ARTHREX01:32:29 
872850Sawicki Maciej2005MJ2Zielonka01:32:33 
88191Machula Mariusz1973M436Bike Fun Legionowo01:33:53 
89733Kayed Tarik1974M437NRF HENGST RACING01:34:08 
90109DUDKOWSKI RADOSŁAW1982M321KAMYK Radzymin MTB TEAM01:35:08 
911944Włazałek Mariusz1974M438AK-SPED01:35:18 
92305Mucha Karol1981M322Otwock01:36:10 
9353Leoniuk Mateusz1999M29PGR SIEMIATYCZE01:36:46 
94280Kobus Ireneusz1977M439Warszawa01:37:07 
95272Wojcieszak Sebastian1982M323Koryciska01:37:17 
96128KARNASZEWSKI ADAM1985M324SIEMIATYCZE01:37:24 
97307Orzechowski Paweł1977M440CODEPROUD MTB01:38:08 
981700Walczak Paweł1988M325ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:38:21 
9961Rutkowski Grzegorz1965M514Warszawa01:38:58 
100454Golan Bolesław1979M441Legionowo01:39:05 
101213Lemieszek Sławomir1959M66Warszawa01:40:15 
102145Ślusarczyk Konrad1979M442Warszawa01:40:31 
103149Wrzesiński Adam1984M326FIZJO - FIT01:41:14 
1042205Wydziałkiewicz Marek1971M443ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:42:07 
105199Dylewski Hubert1982M327Warszawa01:42:19 
1062200Bralski Piotr1984M328HOT WHEELS01:42:43 
107160Marcinek Krzysztof1980M329PZU SPORT TEAM01:43:04 
1081409Pergoł Edward1950M67Warszawa01:43:18 
1091201Knyszewski Jerzy1954M68Warszawa01:45:39 
11054Boratyński Marek1985M330PGR SIEMIATYCZE01:47:20 
111321Wasiak Tadeusz1975M444NASZ BIKE TEAM01:47:44 
1124Sudnik Grzegorz1973M445Kobyłka01:48:04 
113106Woźniak Marcin1976M446Warszawa01:48:12 
114144STRYJEWSKI KACPER2000M13WARSZAWA01:48:14 
115311Biernacki Tadeusz1939M73Warszawa01:50:50 
116274SZYPRYT KRZYSZTOF1984M331MACHNACZ01:51:41 
1171850Koziorowski Adam1979M447STRABAG BIKE TEAM01:52:40 
118107Szlendak Robert1968M515Warszawa01:53:45 
11967Górski Zdzisław1951M69T4B TEAM01:56:16 
120239Tolgay Kaya2001M14Marki02:00:53 
12123Skolimowski Krzysztof1961M516Warszawa - Wilanów 02:27:4427.02
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1181Borkowski Sylwester1977M4 Isover MTB Team Lublin  
2335Piwowar Marek1957M6 WYDOLNOSC PL  
31000Szymerski Paweł1969M5 PEK - MONT EKIPA MTB  
4285Kłęk Piotr1973M4 Warszawa