7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Perlejewo (Podlaskie), 2020-07-05

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 28.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 125

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1182Wyczółkowski Paweł2001M11Puławy01:07:12
2143Balcerzak Paweł1974M41V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:08:37
3110Krupa Andrzej1963M51BIKE SALON TEAM01:08:42
41984Myszkowski Rafał1984M31PATNET TEAM01:09:02
542Staniewski Michał1978M42ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:09:03
61255Kowalski Ireneusz1970M43ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:09:19
7212Kozłowski Cezary1981M32PEK - MONT EKIPA MTB01:09:59
839Knapczyk Piotr1978M44NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:10:47
9243Tuski Maciej1978M45AEGON CYCLING TEAM01:10:53
1057Nowakowski Tomasz1980M33ROWEROWNIA RAINBOW TEAM01:10:57
1184Łuczkiewicz Kamil1987M34Isover MTB Team Lublin01:11:07
121207Błaszczyk Sławomir1977M46ARTEC PROJEKT BIKE TEAM01:12:55
1356Nowakowski Wiktor2005MJ1ROWEROWNIA RAINBOW TEAM01:13:50
1468Świderski Tadeusz1968M52TIMBUD TEAM01:13:58
15318Stempień Marek1978M47KK Catena Wyszków01:14:01
16178Wal Mariusz1977M48Isover MTB Team Lublin01:14:05
17142Czachor Piotr1974M49Isover MTB Team Lublin01:15:10
18116Buczel Mateusz1984M35ESKOM-HPE-101:15:32
19244Gancarz Marcin1977M410KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:04
203001Przybylski Paweł1988M36Warszawa01:16:09
21251Thiel Tomasz1985M37ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:16:21
22247Jóźwik Daniel1976M411Warszawa01:16:30
23163Rychter Maciej1980M38WŚCIEKŁE IMADŁO01:17:40
2462Stanisławski Wojciech1971M412BŁOTO01:17:59
25170Byczyk Mariusz1968M53Lublin01:18:03
26803Janicki Sławomir1971M413ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:18:04
271033Sawicki Grzegorz1980M39LOTTO01:18:07
28333Brodzik Andrzej1963M54BARAN CYCLING TEAM01:18:14
29276Kobus Cezary1973M414Piaseczno01:18:14
3041Gural Piotr1979M415KONICA MINOLTA BS TEAM01:18:27
311001Olesiejuk Paweł1986M310Warszawa01:18:31
33179Cywka Zbigniew1966M55Club Bike Zwoleń01:18:46
3291Kucher Maksym1994M21Warszawa01:18:46
3421Włazałek Aleksander1999M22AK-SPED01:18:57
3585Kuczyński Dariusz1975M416Żyrardów01:19:35
362007Biernacki Jakub1965M56Warszawa01:19:41
381991Mirecki Bartłomiej1991M23Bieganów01:19:47
37455Kurek Mirosław1967M57LOTTO01:19:49
39326Białek Tomasz1963M58KAMYK Radzymin MTB TEAM01:19:54
401996Banaszek Szymon1996M24Bike Fun Legionowo01:19:55
41351Mikołajczyk Emil1974M417Brańszczyk01:20:09
42317Borzym Rafał1991M25PGR SIEMIATYCZE01:20:46
4352Kolibowski Krzysztof1988M311Łomianki01:20:50
4479Ołdak Marcin1973M418ROWERY DAX LEGIONOWO01:22:22
45137Witkowski Grzegorz1959M61LOTTO01:22:25
46324Hunkiewicz Wojciech1972M419MCP BIKE TEAM01:22:27
4981Ciskowski Marcin1980M312ROWERY DAX LEGIONOWO01:22:38
4710Śliwiński Piotr1967M59Milanówek01:22:40
4893Florczak Arkadiusz1993M26OPEN BIKE TEAM01:22:46
5124Nowak Jan1962M511KAMYK Radzymin MTB TEAM01:23:11
50601Paradowski Jacek1967M510NOWA AMA01:23:12
532005Wejner Olgierd1973M421MCP BIKE TEAM01:23:17
52133Wolak Artur1970M420Warszawa01:23:18
5499Kaczorowski Aleksander1946M71WIELISZEW HERON TEAM01:23:24
55140Walczak Marek1958M62CLEAR BIKE TEAM01:23:39
56238Bieniada Marcin1959M63WILDBORN E SYSTEM01:23:41
5718Podgórski Bartosz1987M313Góra Kalwaria01:23:59
58120Laskowski Andrzej1976M422Nowy Dwór Mazowiecki01:24:33
59248Mędel Piotr1971M423Książenice01:25:12
60310Kowalczyk Paweł1982M314PGR SIEMIATYCZE01:25:15
61336Jarosiewicz Michał1989M315Warszawa01:25:32
622244Kaczmarczyk Michał1989M316STRABAG BIKE TEAM01:25:50
63322Staniec Filip2000M12Wołomin01:26:07
641968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M512Warszawa01:26:40
661300Błaszczyk Paweł1982M317STRABAG BIKE TEAM01:26:40
65246Stanaszek Tadeusz1951M64SUPER DROB01:26:42
671641Mazurkiewicz Piotr1973M424Kobyłka01:27:10
682019Grabowski Jan1975M425WGR GRÓJEC01:27:19
70278Śleszyński Piotr1975M426PĘTLA S801:28:19
69131Charzyński Kamil1990M27KONICA MINOLTA BS TEAM01:28:22
71173Fila Robert1973M427Otwock01:28:28
72152Bober Zbigniew1946M72T4B TEAM01:28:39
73277Dzideczek Tomasz1968M513Józefów01:28:52
7465Florczak Kamil1985M318OPEN BIKE TEAM01:29:19
751931Szuchnik Sebastian1986M319TS MERAN OTWOCK01:29:40
77245Karski Tomasz1974M429ESKOM-HPE-101:30:15
76127Figarski Łukasz1979M428JÓZEFÓW01:30:18
781228Lasek Marcin1974M430Legionowo01:31:01
791956Skorek Janusz1956M65Hoegert Team01:31:02
84420Jarosiewicz Tomasz1996M28Warszawa01:31:13
81157Moćko Daniel1971M432KAMYK Radzymin MTB TEAM01:31:17
82252Pacuk Grzegorz1982M320ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:31:18
80395Grocholewicz Mariusz1974M431Łódź01:31:19
83198Radzyński Marcin1977M433Warszawa01:31:39
85755Pędzikiewicz Tomasz1976M434NRF HENGST RACING01:32:16
86130Patelski Paweł1976M435ARTHREX01:32:22
872850Sawicki Maciej2005MJ2Zielonka01:32:32
88191Machula Mariusz1973M436Bike Fun Legionowo01:33:48
89733Kayed Tarik1974M437NRF HENGST RACING01:34:05
90109DUDKOWSKI RADOSŁAW1982M321KAMYK Radzymin MTB TEAM01:35:06
911944Włazałek Mariusz1974M438AK-SPED01:35:08
92305Mucha Karol1981M322Otwock01:35:59
9353Leoniuk Mateusz1999M29PGR SIEMIATYCZE01:36:40
94280Kobus Ireneusz1977M439Warszawa01:36:57
95272Wojcieszak Sebastian1982M323Koryciska01:37:05
96128KARNASZEWSKI ADAM1985M324SIEMIATYCZE01:37:14
97307Orzechowski Paweł1977M440CODEPROUD MTB01:37:57
981700Walczak Paweł1988M325ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:38:12
9961Rutkowski Grzegorz1965M514Warszawa01:38:46
100454Golan Bolesław1979M441Legionowo01:38:58
101213Lemieszek Sławomir1959M66Warszawa01:40:01
102145Ślusarczyk Konrad1979M442Warszawa01:40:27
103149Wrzesiński Adam1984M326FIZJO - FIT01:41:08
1042205Wydziałkiewicz Marek1971M443ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:41:58
105199Dylewski Hubert1982M327Warszawa01:42:11
1062200Bralski Piotr1984M328HOT WHEELS01:42:38
107160Marcinek Krzysztof1980M329PZU SPORT TEAM01:42:57
1081409Pergoł Edward1950M67Warszawa01:43:11
1091201Knyszewski Jerzy1954M68Warszawa01:45:34
11054Boratyński Marek1985M330PGR SIEMIATYCZE01:47:13
111321Wasiak Tadeusz1975M444NASZ BIKE TEAM01:47:33
1124Sudnik Grzegorz1973M445Kobyłka01:47:49
113106Woźniak Marcin1976M446Warszawa01:48:01
114144STRYJEWSKI KACPER2000M13WARSZAWA01:48:09
115311Biernacki Tadeusz1939M73Warszawa01:50:44
116274SZYPRYT KRZYSZTOF1984M331MACHNACZ01:51:34
1171850Koziorowski Adam1979M447STRABAG BIKE TEAM01:52:26
118107Szlendak Robert1968M515Warszawa01:53:31
11967Górski Zdzisław1951M69T4B TEAM01:56:06
120239Tolgay Kaya2001M14Marki02:00:41
12123Skolimowski Krzysztof1961M516Warszawa - Wilanów 02:27:39
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1181Borkowski Sylwester1977M4 Isover MTB Team Lublin  
2335Piwowar Marek1957M6 WYDOLNOSC PL  
31000Szymerski Paweł1969M5 PEK - MONT EKIPA MTB  
4285Kłęk Piotr1973M4 Warszawa