7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Perlejewo (Podlaskie), 2020-07-05

Kategoria Wszyscy, Dystans MINI - 28.0 Km ,, Razem : 145

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1182Wyczółkowski Paweł2001M11Puławy01:07:16
2143Balcerzak Paweł1974M41V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:08:37
3110Krupa Andrzej1963M51BIKE SALON TEAM01:08:43
41984Myszkowski Rafał1984M31PATNET TEAM01:09:05
542Staniewski Michał1978M42ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:09:08
61255Kowalski Ireneusz1970M43ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:09:21
7212Kozłowski Cezary1981M32PEK - MONT EKIPA MTB01:10:01
839Knapczyk Piotr1978M44NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:10:50
9243Tuski Maciej1978M45AEGON CYCLING TEAM01:10:56
1057Nowakowski Tomasz1980M33ROWEROWNIA RAINBOW TEAM01:11:03
1184Łuczkiewicz Kamil1987M34Isover MTB Team Lublin01:11:09
121207Błaszczyk Sławomir1977M46ARTEC PROJEKT BIKE TEAM01:12:58
1356Nowakowski Wiktor2005MJ1ROWEROWNIA RAINBOW TEAM01:13:55
1468Świderski Tadeusz1968M52TIMBUD TEAM01:14:02
15318Stempień Marek1978M47KK Catena Wyszków01:14:05
16178WAL MARIUSZ1977M48Isover MTB Team Lublin01:14:10
17142Czachor Piotr1974M49Isover MTB Team Lublin01:15:12
18116Buczel Mateusz1984M35ESKOM-HPE-101:15:34
19244Gancarz Marcin1977M410KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:10
203001Przybylski Paweł1988M36Warszawa01:16:10
21251Thiel Tomasz1985M37ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:16:32
22247Jóźwik Daniel1976M411Warszawa01:16:36
23163Rychter Maciej1980M38WŚCIEKŁE IMADŁO01:17:49
2462Stanisławski Wojciech1971M412BŁOTO01:18:06
25170Byczyk Mariusz1968M53Lublin01:18:08
26803Janicki Sławomir1971M413ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:18:10
271033Sawicki Grzegorz1980M39LOTTO01:18:14
28333Brodzik Andrzej1963M54BARAN CYCLING TEAM01:18:15
29276Kobus Cezary1973M414Piaseczno01:18:21
3041Gural Piotr1979M415KONICA MINOLTA BS TEAM01:18:31
311001Olesiejuk Paweł1986M310Warszawa01:18:40
3291Kucher Maksym1994M21Warszawa01:18:49
33179Cywka Zbigniew1966M55Club Bike Zwoleń01:18:52
3421Włazałek Aleksander1999M22AK-SPED01:19:04
3585Kuczyński Dariusz1975M416Żyrardów01:19:45
362007Biernacki Jakub1965M56Warszawa01:19:48
37455Kurek Mirosław1967M57LOTTO01:19:49
381991Mirecki Bartłomiej1991M23Bieganów01:19:53
39326Białek Tomasz1963M58KAMYK Radzymin MTB TEAM01:19:57
401996Banaszek Szymon1996M24Bike Fun Legionowo01:20:05
41351Mikołajczyk Emil1974M417Brańszczyk01:20:15
42317Borzym Rafał1991M25PGR SIEMIATYCZE01:20:51
4352Kolibowski Krzysztof1988M311Łomianki01:21:01
11185Marcelewicz Barbara1978K41MARCELI TEAM01:21:41
4479Ołdak Marcin1973M418ROWERY DAX LEGIONOWO01:22:27
21407Wróblewska Anna1982K31MARCELI TEAM01:22:28
45137Witkowski Grzegorz1959M61LOTTO01:22:32
46324Hunkiewicz Wojciech1972M419MCP BIKE TEAM01:22:35
4710Śliwiński Piotr1967M59Milanówek01:22:43
4893Florczak Arkadiusz1993M26OPEN BIKE TEAM01:22:49
359Knapczyk Małgorzata1978K42NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:22:51
4981Ciskowski Marcin1980M312ROWERY DAX LEGIONOWO01:22:51
50601Paradowski Jacek1967M510NOWA AMA01:23:17
5124NOWAK JAN1962M511KAMYK Radzymin MTB TEAM01:23:17
52133Wolak Artur1970M420Warszawa01:23:22
532005Wejner Olgierd1973M421MCP BIKE TEAM01:23:25
5499Kaczorowski Aleksander1946M71WIELISZEW HERON TEAM01:23:31
55140Walczak Marek1958M62CLEAR BIKE TEAM01:23:42
56238Bieniada Marcin1959M63WILDBORN E SYSTEM01:23:47
5718Podgórski Bartosz1987M313Góra Kalwaria01:24:04
58120Laskowski Andrzej1976M422Nowy Dwór Mazowiecki01:24:40
59248Mędel Piotr1971M423Książenice01:25:17
60310Kowalczyk Paweł1982M314PGR SIEMIATYCZE01:25:18
61336Jarosiewicz Michał1989M315Warszawa01:25:40
622244Kaczmarczyk Michał1989M316STRABAG BIKE TEAM01:26:00
63322Staniec Filip2000M12Wołomin01:26:09
641968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M512Warszawa01:26:44
65246Stanaszek Tadeusz1951M64SUPER DROB01:26:46
661300Błaszczyk Paweł1982M317STRABAG BIKE TEAM01:26:51
671641Mazurkiewicz Piotr1973M424Kobyłka01:27:12
682019Grabowski Jan1975M425WGR GRÓJEC01:27:22
69131Charzyński Kamil1990M27KONICA MINOLTA BS TEAM01:28:26
70278Śleszyński Piotr1975M426PĘTLA S801:28:30
71173Fila Robert1973M427Otwock01:28:38
72152Bober Zbigniew1946M72T4B TEAM01:28:44
73277Dzideczek Tomasz1968M513Józefów01:28:57
7465Florczak Kamil1985M318OPEN BIKE TEAM01:29:21
751931Szuchnik Sebastian1986M319TS MERAN OTWOCK01:29:43
76127Figarski Łukasz1979M428JÓZEFÓW01:30:23
77245Karski Tomasz1974M429ESKOM-HPE-101:30:24
781228Lasek Marcin1974M430Legionowo01:31:06
791956Skorek Janusz1956M65Hoegert Team01:31:11
80395Grocholewicz Mariusz1974M431Łódź01:31:24
81157Moćko Daniel1971M432KAMYK Radzymin MTB TEAM01:31:26
82252Pacuk Grzegorz1982M320ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:31:28
83198Radzyński Marcin1977M433Warszawa01:31:48
84420Jarosiewicz Tomasz1996M28Warszawa01:32:08
85755Pędzikiewicz Tomasz1976M434NRF HENGST RACING01:32:18
86130Patelski Paweł1976M435ARTHREX01:32:29
872850Sawicki Maciej2005MJ2Zielonka01:32:33
4320Wasiak Marta1977K43Stary Kraszew01:32:50
5804Bielecka Magdalena1978K44ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:33:16
88191Machula Mariusz1973M436Bike Fun Legionowo01:33:53
89733Kayed Tarik1974M437NRF HENGST RACING01:34:08
90109DUDKOWSKI RADOSŁAW1982M321KAMYK Radzymin MTB TEAM01:35:08
911944Włazałek Mariusz1974M438AK-SPED01:35:18
92305Mucha Karol1981M322Otwock01:36:10
9353Leoniuk Mateusz1999M29PGR SIEMIATYCZE01:36:46
94280Kobus Ireneusz1977M439Warszawa01:37:07
95272Wojcieszak Sebastian1982M323Koryciska01:37:17
6168Nowak Katarzyna1974K45Warszawa01:37:24
96128KARNASZEWSKI ADAM1985M324SIEMIATYCZE01:37:24
97307Orzechowski Paweł1977M440CODEPROUD MTB01:38:08
981700Walczak Paweł1988M325ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:38:21
9961Rutkowski Grzegorz1965M514Warszawa01:38:58
100454Golan Bolesław1979M441Legionowo01:39:05
763Stanisławska Edyta1972K46BŁOTO01:39:19
101213Lemieszek Sławomir1959M66Warszawa01:40:15
102145Ślusarczyk Konrad1979M442Warszawa01:40:31
103149Wrzesiński Adam1984M326FIZJO - FIT01:41:14
1042205Wydziałkiewicz Marek1971M443ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:42:07
8900Grzebalska Bogumiła1975K47DAMOVO BIKE TEAM01:42:17
105199Dylewski Hubert1982M327Warszawa01:42:19
1062200Bralski Piotr1984M328HOT WHEELS01:42:43
9557Kowalska Małgorzata1966K51STRABAG BIKE TEAM01:42:53
107160Marcinek Krzysztof1980M329PZU SPORT TEAM01:43:04
1081409Pergoł Edward1950M67Warszawa01:43:18
1091201Knyszewski Jerzy1954M68Warszawa01:45:39
11054Boratyński Marek1985M330PGR SIEMIATYCZE01:47:20
111321Wasiak Tadeusz1975M444NASZ BIKE TEAM01:47:44
10136Szaturska Aleksandra2001K11KAMYK Radzymin MTB TEAM01:47:49
1124Sudnik Grzegorz1973M445Kobyłka01:48:04
113106Woźniak Marcin1976M446Warszawa01:48:12
114144STRYJEWSKI KACPER2000M13WARSZAWA01:48:14
1150Pawłowska Anna1980K32NOWY KRASZEW01:50:34
115311Biernacki Tadeusz1939M73Warszawa01:50:50
116274SZYPRYT KRZYSZTOF1984M331MACHNACZ01:51:41
12175GŁOGOWSKA IZABELA1990K21DUUST01:51:48
1171850Koziorowski Adam1979M447STRABAG BIKE TEAM01:52:40
118107Szlendak Robert1968M515Warszawa01:53:45
13158Moćko Beata1972K48Wołomin01:54:28
14325Kado Teresa1974K49WIELISZEW HERON TEAM01:55:21
11967Górski Zdzisław1951M69T4B TEAM01:56:16
120239Tolgay Kaya2001M14Marki02:00:53
151550Cecka-Suliga Katarzyna1990K22METTLER TOLEDO02:08:18
16271Charlak Paulina1981K33Wołomin02:25:02
171841Tokarska-Mączka Małgorzata1964K52Warszawa02:26:19
12123Skolimowski Krzysztof1961M516Warszawa - Wilanów 02:27:44
18119Kuklińska Justyna1985K34Boża Wola02:34:13
19172CIEŚLAK MAGDALENA1975K410BIKE EXPO NARODOWY TEAM02:36:33
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1181Borkowski Sylwester1977M4 Isover MTB Team Lublin  
2335Piwowar Marek1957M6 WYDOLNOSC PL  
31000Szymerski Paweł1969M5 PEK - MONT EKIPA MTB  
4285Kłęk Piotr1973M4 Warszawa  
Zawodnicy, którzy nie wystartowali
1183Wyczółkowska Elżbieta1967K4 Puławy