7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Ossów, 2020-08-23

Kategoria OPENM, Dystans MAX - 48.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 108

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1699Sobczak Bartosz1981M31ERDE RACING CLUB01:46:21
31179Kuczyński Adrian1985M32KK Catena Wyszków01:49:14
2353Kurowski Ernest1976M41Józefów01:49:14
5377Kulesza Łukasz1981M34RETRO STORK TEAM01:49:16
6339Kielak Hubert1996M21BŁAŻEJ KIELAK 1procent01:49:16
4550Skalski Kacper1982M33ŚWIAT ROWERÓW TEAM01:49:19
7100Kuśmierz Sylwester1978M42MCP BIKE TEAM01:50:36
8541Iwański Tomasz1983M35PRZYPAŚNIKI TEAM01:50:36
9499Bochyński Tomasz1978M43NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:50:40
121221Gajewski Karol1982M37ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:51:02
101260Czarnecki Bartłomiej1987M36Piastów01:51:04
11891Góralewski Wojciech1974M44KK Catena Wyszków01:51:08
13413Borowik Tomasz1978M45NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:51:34
141216Podeszwa Wiesław1958M61KK24H01:52:01
15831Bakuła Marek1979M46Geodetic Team01:52:02
16177Wąsowski Tomasz1978M47Geodetic Team01:52:04
17256Kamiński Wojciech1984M38ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:52:05
18879Wojtkowski Tomasz1978M48MYBIKE.PL01:52:40
19722Anasiak Nikodem1999M22NRF HENGST RACING01:52:56
21614Ząbczyński Michał1983M39Warszawa01:52:57
221184Marcelewicz Piotr1976M49MARCELI TEAM01:52:59
24750Korytkowski Robert1962M52KK Catena Wyszków01:53:01
20766Traczyk Damian1998M23NRF HENGST RACING01:53:03
23374Mrożewski Krzysztof1960M51MYBIKE.PL01:53:04
25908Zagórski Jan Jakub1978M410ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:53:07
27206Kalicki Grzegorz1982M310PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:54:35
26147Peciakowski Robert1973M411PEK - MONT EKIPA MTB01:54:38
28391Bicki Artur1979M412EMCA01:54:49
29616Bednarz Robert1974M413Warszawa01:54:51
30837Łopatka Krystian1983M311ASD Consulting01:54:57
311252Daczkowski Gustaw2000M11ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:55:20
32776Perzanowski Artur1975M414Pruszków01:56:03
33358Kosiński Marcin1979M415ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:56:04
34747Sarnacki Przemysław1982M312KK Catena Wyszków01:56:23
35531Żak Tomasz1984M313Łódź01:57:13
37315Mierzejewski Tomasz1981M314DAMOVO BIKE TEAM01:57:15
40299Pęczkowski Andrzej1969M53DAMOVO BIKE TEAM01:57:16
38287Wilczyński Rafał1978M417DAMOVO BIKE TEAM01:57:16
39186Sacharczuk Paweł1973M418Karczew01:57:18
36734Bąkowski Marcin1974M416NRF HENGST RACING01:57:19
4117Kamiński Tomasz1973M419Husaria LC Elektronik01:57:25
421702Bernat Maciej1994M24POLSKI KLUB MTB01:57:48
43744Kowalczyk Łukasz1981M315NRF HENGST RACING01:58:02
44716Zduniak Karol1984M316MYBIKE.PL01:58:34
48467Zaboklicki Przemysław1976M420BIKE SALON TEAM01:59:56
45649Rogalski Franciszek1960M54REFLEKS BLU TEAM01:59:56
47290Ptaszyński Bartosz1980M318DAMOVO BIKE TEAM01:59:58
461397Sobiech Łukasz1986M317MARCELI TEAM01:59:59
491103Trojanek Łukasz1985M319MCP BIKE TEAM02:00:35
5031Podgórski Konrad1985M320Góra Kalwaria02:00:49
51998Klaus Albert1975M421KAMYK Radzymin MTB TEAM02:00:58
53587Wiśniewski Tomasz1980M321Rowerowysquad Hoegert Technik02:02:00
54469Grabowski Rafał1983M322ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:02:04
52225Pazdrowski Robert1964M55DAZAR OLIMPIC PIASECZNO02:02:04
55442Kita Marcin1978M422BIKE CONCEPT02:02:21
5651Stępień Tomasz1969M56BIKE EXPO NARODOWY TEAM02:03:08
571963Kado Grzegorz1963M57WIELISZEW HERON TEAM02:03:08
581273Abramek Piotr1981M323MYBIKE.PL02:04:19
59330Kado Mirosław1966M58WIELISZEW HERON TEAM02:04:25
60511Waś Piotr1981M324Warszawa02:04:53
6129Nowaczewski Piotr1976M423RADZIO ROWERY02:05:13
63337Błażewski Bartosz1968M59MYBIKE.PL02:05:14
621132Jończyk Michał1987M325GSK HORYZONT02:05:21
64742Bolek Remigiusz1975M424Nowa Iwiczna02:05:28
65815Sidor Łukasz1985M326TATRZAŃSKA GRUPA KOLARSKA02:05:35
671410Jatelnicki Olgierd1972M425Kamionka02:05:47
6633Łukasiewicz Łukasz1987M327Łomianki Dolne02:05:49
6930Dziubiński Przemysław1983M328RADZIO ROWERY02:07:23
68340Kielak Sławomir1972M426BŁAŻEJ KIELAK 1procent02:07:28
701604Gromadko Piotr1966M510MARO SPORT TEAM02:07:59
711650Nowakowski Rafał1974M427Warszawa02:08:42
75357Bartosiewicz Mariusz1972M428ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:09:29
72309Herc Sławomir1968M511ROZTOCZE CYCLING TEAM02:09:33
74779Grdeń Wiesław1955M63SPORT SERWIS SANDOMIERZ02:09:40
73356Dyrek Dariusz1959M62COZMOBIKE02:09:40
761404Szymaniuk Wojciech1983M329Jabłonna02:09:43
77609Golec Tomasz1979M429ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:10:30
78319Trzciński Paweł1972M430KK Catena Wyszków02:11:21
79890Góralewski Łukasz1983M330KK Catena Wyszków02:11:22
801003Rorbach Paweł1972M431Wołomin02:11:38
811231Kawala Sylwester2001M12ROZTOCZE CYCLING TEAM02:11:39
821139Czyżewski Rafał1979M432RADZIO ROWERY02:11:46
83533Jazgara Robert1975M433Warszawa02:12:26
84625Szewczyk Andrzej1982M331Warszawa02:12:44
1002156Staniak Mariusz2000M13Rafbike Cycling Team02:13:09
862198Sobala Arnold1990M25Warszawa02:14:14
85818Kiermasz Wojciech1984M332Warszawa02:14:17
87400Zgorzałek Daniel1982M333POLSTAR TEAM02:14:34
88169Nowak Filip1974M434Warszawa02:15:02
892166Kapuściński Jacek1956M64Warszawa02:16:12
9060Rajczyk Radosław1974M435PATNET TEAM02:18:05
92281Baciński Arkadiusz1975M436DAMOVO BIKE TEAM02:18:48
91527Zachwieja Eugeniusz1959M65Wyględy02:18:48
93619Dziubiński Mariusz1977M437RADZIO ROWERY02:19:14
942851Sawicki Jacek1969M512Zielonka02:23:54
951955Kępa Marcin1977M438PATNET TEAM02:24:13
96552Marciniak Krzysztof1954M66ABSOLUTEBIKES.PL02:24:55
972165Bolek Adam1974M439Białobrzegi02:27:11
982164Bolek Krzysztof2005MJ1Nowa Iwiczna02:27:13
991241Kłoszewski Artur1973M440PZU SPORT TEAM02:27:36
1011238Głowacki Piotr1993M26Warszawa02:29:31
1021527Nowak Mariusz1970M441Płock02:30:46
1032197Piskorek Maciej1985M334 ARTRYS BIKE TEAM02:36:34
10458Kiełbowski Włodzimierz1957M67RADZIO ROWERY02:37:14
105538Choynowski Andrzej1970M442Łomianki02:41:08
1062188Sarnecki Marek1973M443Michałów - Reginów02:42:44
1072313Kopp Przemysław1969M513PRZYPAŚNIKI TEAM02:46:51
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1698Drzewiecki Marcin1974M4 LOYALTY POINT RACING TEAM