7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Ossów, 2020-08-23
Wyniki dla sektora 4 ,Dystans MINI
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.Klub-MiastoCzas
558Orszulak Adam1984M310333GKK OPTY MAZOWSZE01:05:18 
(3)
1200Kondratowicz Łukasz1989M310634ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:05:43 
(3)
2005Wejner Olgierd1973M410739MCP BIKE TEAM01:05:44
1217Rydzewski Tomasz1987M311939TIMBUD TEAM01:06:23 
(3)
839Nowak Jan1962M512012KAMYK Radzymin MTB TEAM01:06:24 
(4)
2850Sawicki Maciej2005MJ1216Zielonka01:06:24
1259Gapisz Marcin1985M313542Husaria LC Elektronik01:06:51 
(3)
65Florczak Kamil1985M313743OPEN BIKE TEAM01:07:02
1600Jagiełło Łukasz1989M314746ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:07:32 
(5)
173Fila Robert1973M414853Otwock01:07:32 
(3)
607Karwowski Maciej1991M214917DSV01:07:37
136Szaturska Aleksandra2001K141KAMYK Radzymin MTB TEAM01:07:38
1128Glanda Jędrzej1991M215419Warszawa01:07:59 
(4)
1931Szuchnik Sebastian1986M316150OPEN BIKE TEAM01:08:20 
(5)
240Letachowicz Piotr1981M316351Warszawa01:08:28 
(3)
2607Stempniak Sebastian1985M317354TEAM PKO BANK POLSKI01:10:03
155Miąskiewicz Mariusz1978M417461V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:10:15
1420Cykman Maciej1976M417562Husaria LC Elektronik01:10:17
1641Mazurkiewicz Piotr1973M417663Kobyłka01:10:17 
(5)
1407Wróblewska Anna1982K3116MARCELI TEAM01:11:02 
(5)
2019Grabowski Jan1975M418267WGR GRÓJEC01:11:04 
(5)
197Lichocka Agata1983K3127Sklepbicykl.pl-Perfectsource01:11:11 
(5)
2727Baciński Szymon2004MJ1888DAMOVO BIKE TEAM01:11:40 
(4)
401Szulim Piotr1980M318958POLSTAR TEAM01:11:42 
(6)
802Posadzy Zuzanna2005KJ141UKS KOLARZ NADARZYN01:11:48 
(5)
305Mucha Karol1981M319059Otwock01:11:50 
(5)
1601Myszkowski Bartek1976M419169Husaria LC Elektronik01:11:54 
(5)
2155Lipiec Jacek1959M61928Geodetic Team01:11:54 
(5)
395Grocholewicz Mariusz1974M419370Łódź01:12:04 
(6)
1909Kado Magdalena1990K2152WIELISZEW HERON TEAM01:12:37 
(7)
934Rusin Bartosz1973M419872Jabłonna01:12:39 
(6)
518Kostrzewa Maciej1949M72014KOMBUD RADOM01:12:57 
(5)
277Dzideczek Tomasz1968M520718Józefów01:14:08 
(5)
823Bogdańska Julia2004KJ172WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:14:17 
(6)
1944Włazałek Mariusz1974M421075AK-SPED01:14:17 
(6)
1000Szymerski Paweł1969M521119PEK - MONT EKIPA MTB01:14:20 
(6)
345Kępka Sławomir1972M421377STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:14:36 
(4)
1956Skorek Janusz1956M621410Rowerowysquad Hoegert Technik01:14:39 
(5)
1565Król Paweł1983M321967ROZTOCZE CYCLING TEAM01:15:51 
(6)
1258Ośka Dawid1978M422080Husaria LC Elektronik01:15:57 
(6)
456Golan Bolesław1979M422181Legionowo01:15:58 
(7)
1257Zienkiewicz Jan1946M72265PATNET TEAM01:16:54 
(7)
427Małolepszy Janusz1970M422782RAZEM TRENUJEMY SPORT01:17:56 
(6)
780Sakowski Jan1948M72337Nisko01:19:11 
(8)
306Podgórska Karolina1990K2193ROZTOCZE CYCLING TEAM01:19:18 
(7)
417Lis Adam1978M423886Rowerowysquad Hoegert Technik01:19:59 
(7)
1092Nyga Piotr1975M424590Serock01:24:05 
(5)
419Krzyżanowski Dariusz1989M325173Rowerowysquad Hoegert Technik02:10:30