7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Ossów, 2020-08-23

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2270.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1179Kuczyński Adrian1985M332MAXKK Catena Wyszków583.91
891Góralewski Wojciech1974M4114MAXKK Catena Wyszków574.37
750Korytkowski Robert1962M5242MAXKK Catena Wyszków564.15
747Sarnacki Przemysław1982M33412MAXKK Catena Wyszków547.84
319Trzciński Paweł1972M47830MAXKK Catena Wyszków485.55
890Góralewski Łukasz1983M37930MAXKK Catena Wyszków485.54
748Wojtkowski Adam1985M321MINIKK Catena Wyszków399.69
893Mróz Łukasz1992M2121MINIKK Catena Wyszków389.22
749Abramczyk Paweł1976M42712MINIKK Catena Wyszków385.02
318Stempień Marek1978M43516MINIKK Catena Wyszków378.97
990Wasiak Damian1982M33611MINIKK Catena Wyszków378.94
751Kaczmarczyk Marek1981M38626MINIKK Catena Wyszków360.85
1005Knap Piotr1977M414251MINIKK Catena Wyszków342.85

2

NRF HENGST RACING

PUNKTY : 2262.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1110Macutkiewicz Izabela1992K221MAXNRF HENGST RACING589.91
722Anasiak Nikodem1999M2192MAXNRF HENGST RACING564.71
766Traczyk Damian1998M2203MAXNRF HENGST RACING564.54
734Bąkowski Marcin1974M43616MAXNRF HENGST RACING543.66
744Kowalczyk Łukasz1981M34315MAXNRF HENGST RACING540.21
701Worach Piotr1975M4158MININRF HENGST RACING388.87
768Michalski Michał1997M2342MININRF HENGST RACING379.65
895Sawicka Aleksandra1981K373MININRF HENGST RACING359.36
799Góralewski Sławomir1969M524023MININRF HENGST RACING281.15

3

ANG SPÓŁDZIELNIA MTB

PUNKTY : 2260.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1221Gajewski Karol1982M3127MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB574.31
256Kamiński Wojciech1984M3178MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB569.28
908Zagórski Jan Jakub1978M42510MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB564.15
1252Daczkowski Gustaw2000M1311MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB553.20
1255Kowalski Ireneusz1970M42913MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB384.90
42Staniewski Michał1978M43114MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB380.89
251Thiel Tomasz1985M33913MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB378.66
1253Zdanowski Krzysztof1984M34014MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB378.61
252Pacuk Grzegorz1982M37623MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB361.66
1299Piekarczyk Justyna1987K32712MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB276.03

4

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2198.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
879Wojtkowski Tomasz1978M4188MAXMYBIKE.PL566.18
374Mrożewski Krzysztof1960M5231MAXMYBIKE.PL564.24
716Zduniak Karol1984M34416MAXMYBIKE.PL537.61
650Janowska Ewa1975K431MAXMYBIKE.PL530.42
1273Abramek Piotr1981M35823MAXMYBIKE.PL513.17
337Błażewski Bartosz1968M5639MAXMYBIKE.PL508.92
1301Zduniak Sylwia1984K342MAXMYBIKE.PL488.71
502Ślesicki Grzegorz1972M46930MINIMYBIKE.PL362.26
547Rola-Janicki Robert1961M523221MINIMYBIKE.PL292.17

5

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 2163.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
468Wołos Anna1980K311MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE600.00
358Kosiński Marcin1979M43315MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE549.59
469Grabowski Rafał1983M35422MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE521.91
357Bartosiewicz Mariusz1972M47528MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE491.95
609Golec Tomasz1979M47729MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE488.71

6

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2162.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
315Mierzejewski Tomasz1981M33714MAXDAMOVO BIKE TEAM543.65
287Wilczyński Rafał1978M43817MAXDAMOVO BIKE TEAM543.56
299Pęczkowski Andrzej1969M5403MAXDAMOVO BIKE TEAM543.44
290Ptaszyński Bartosz1980M34718MAXDAMOVO BIKE TEAM531.63
281Baciński Arkadiusz1975M49236MAXDAMOVO BIKE TEAM459.28
2163Jankowski Dariusz1973M47832MINIDAMOVO BIKE TEAM361.50
298Sokolnicki Andrzej1969M59310MINIDAMOVO BIKE TEAM358.16
2727Baciński Szymon2004MJ1888MINIDAMOVO BIKE TEAM322.25
289Borzęcki Adam1972M421276MINIDAMOVO BIKE TEAM310.57
900Grzebalska Bogumiła1975K4217MINIDAMOVO BIKE TEAM301.32

7

RADZIO ROWERY

PUNKTY : 1951.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
29Nowaczewski Piotr1976M46123MAXRADZIO ROWERY509.30
30Dziubiński Przemysław1983M36928MAXRADZIO ROWERY500.12
1139Czyżewski Rafał1979M48232MAXRADZIO ROWERY484.05
619Dziubiński Mariusz1977M49337MAXRADZIO ROWERY457.61
58Kiełbowski Włodzimierz1957M61047MAXRADZIO ROWERY405.71

8

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 1926.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
499Bochyński Tomasz1978M493MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 576.79
413Borowik Tomasz1978M4135MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 572.05
539Banasik Sławomir1978M4147MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 389.01
39Knapczyk Piotr1978M4179MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 388.43
59Knapczyk Małgorzata1978K453MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 369.42
49Grot Mariusz1973M46628MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 364.42

9

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 1880.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
100Kuśmierz Sylwester1978M472MAXMCP BIKE TEAM577.06
1103Trojanek Łukasz1985M34919MAXMCP BIKE TEAM529.23
540Papis Paweł1978M462MINIMCP BIKE TEAM398.44
91Kucher Maksym1994M2483MINIMCP BIKE TEAM376.16
41Gural Piotr1979M46126MINIMCP BIKE TEAM366.58
1250Dużyński Sebastian1975M48133MINIMCP BIKE TEAM361.39
324Hunkiewicz Wojciech1972M410138MINIMCP BIKE TEAM354.55
2005Wejner Olgierd1973M410739MINIMCP BIKE TEAM351.38
1012Jastrzębski Paweł1971M416557MINIMCP BIKE TEAM335.76
535Jaczyński Adam1978M416959MINIMCP BIKE TEAM332.71
1108Maksimczuk Tomasz1983M317053MINIMCP BIKE TEAM332.23
2100Milewska Paulina1987K3228MINIMCP BIKE TEAM297.66

10

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1837.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4229MAXMARCELI TEAM564.49
1397Sobiech Łukasz1986M34617MAXMARCELI TEAM531.64
1185Marcelewicz Barbara1978K432MINIMARCELI TEAM374.21
2137Walkiewicz Igor1999M2556MINIMARCELI TEAM367.53
1186Wróblewski Marcin1982M36518MINIMARCELI TEAM364.53
630Michalski Adrian1987M310031MINIMARCELI TEAM354.76
1407Wróblewska Anna1982K3116MINIMARCELI TEAM351.85

11

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1790.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
998Klaus Albert1975M45121MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM527.18
876Kramska-Dorsz Katarzyna1984K353MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM484.30
789Białek Patryk1988M332MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM399.60
2510Surdyk Maciej1977M43315MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM379.67
244Gancarz Marcin1977M44118MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM378.61
136Szaturska Aleksandra2001K141MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM369.55
2512Dorsz Jacek1980M36719MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM363.75
483Romanowski Kamil1981M37924MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM361.45
326Białek Tomasz1963M5807MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM361.43
839Nowak Jan1962M512012MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM347.87
109DUDKOWSKI RADOSŁAW1982M313341MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM345.80
108Dudkowski Tymoteusz2010C271FANKAMYK Radzymin MTB TEAM176.04
2513Surdyk Alicja2007D453FANKAMYK Radzymin MTB TEAM175.59
2521Maniecki Piotr2008C392FANKAMYK Radzymin MTB TEAM173.61
125Dudkowski Leonard2012C1101FANKAMYK Radzymin MTB TEAM166.92
2514Dorsz Aleksandra2009D373FANKAMYK Radzymin MTB TEAM162.95
211Pietrak Franciszek2017CC116CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM
7Dudkowska Maja2015DC23CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM

12

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1790.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1963Kado Grzegorz1963M5577MAXWIELISZEW HERON TEAM517.61
330Kado Mirosław1966M5598MAXWIELISZEW HERON TEAM512.54
786Barańczyk Piotr1976M483MINIWIELISZEW HERON TEAM398.14
1304Kordowski Dariusz1985M37322MINIWIELISZEW HERON TEAM361.76
1921Sienkiewicz Zbigniew1953M61042MINIWIELISZEW HERON TEAM353.53
1909Kado Magdalena1990K2152MINIWIELISZEW HERON TEAM344.17
99Kaczorowski Aleksander1946M71832MINIWIELISZEW HERON TEAM324.48
1351Gramann Andrzej1949M72286MINIWIELISZEW HERON TEAM296.17
325Kado Teresa1974K4248MINIWIELISZEW HERON TEAM291.12

13

PATNET TEAM

PUNKTY : 1677.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
60Rajczyk Radosław1974M49035MAXPATNET TEAM461.30
1955Kępa Marcin1977M49538MAXPATNET TEAM442.50
1984Myszkowski Rafał1984M3166MINIPATNET TEAM388.57
1450Michalak Jacek1973M42611MINIPATNET TEAM385.11
581Tułowiecki Paweł1994M216220MINIPATNET TEAM337.95
1257Zienkiewicz Jan1946M72265MINIPATNET TEAM300.37
882Kępa Maja2009D3207FANPATNET TEAM129.43

14

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 1630.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
467Zaboklicki Przemysław1976M44820MAXBIKE SALON TEAM531.56
414Krupa Emil1987M343MINIBIKE SALON TEAM399.59
110Krupa Andrzej1963M5181MINIBIKE SALON TEAM388.33
1225Zaboklicka Aniela2002K1202MINIBIKE SALON TEAM311.12

15

ROZTOCZE CYCLING TEAM

PUNKTY : 1596.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
309Herc Sławomir1968M57211MAXROZTOCZE CYCLING TEAM492.30
1231Kawala Sylwester2001M1812MAXROZTOCZE CYCLING TEAM484.23
306Podgórska Karolina1990K2193MINIROZTOCZE CYCLING TEAM315.17
1565Król Paweł1983M321967MINIROZTOCZE CYCLING TEAM304.47

16

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1542.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1412Tomaszewska Julita1978K411MINITIMBUD TEAM400.00
728Ugniewski Mariusz1980M3248MINITIMBUD TEAM385.20
729Strumnik Sebastian1984M34215MINITIMBUD TEAM378.45
1350Patalan Dariusz1976M44319MINITIMBUD TEAM378.38
1236Tomaszewski Jakub2003M1442MINITIMBUD TEAM377.98
1237Świderski Tadeusz1968M5503MINITIMBUD TEAM372.76
2691Strumnik Katarzyna1985K362MINITIMBUD TEAM361.97
1217Rydzewski Tomasz1987M311939MINITIMBUD TEAM347.92
74Tomaszewski Bogdan1974M414352MINITIMBUD TEAM342.70
48Makowski Jacek1969M514616MINITIMBUD TEAM342.11
1212Patalan Jakub2013C13710FANTIMBUD TEAM111.21
86Ugniewski Wiktor2014CC23CROSTIMBUD TEAM
46Ugniewska Iga2017DC13CROSTIMBUD TEAM

17

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 1538.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
17Kamiński Tomasz1973M44119MAXHusaria LC Elektronik543.34
1259Gapisz Marcin1985M313542MINIHusaria LC Elektronik345.45
1420Cykman Maciej1976M417562MINIHusaria LC Elektronik328.62
1601Myszkowski Bartek1976M419169MINIHusaria LC Elektronik321.20
1258Ośka Dawid1978M422080MINIHusaria LC Elektronik304.11
1555Olszewski Wojciech1968M523722MINIHusaria LC Elektronik289.07

18

NIEWIADÓW BORO

PUNKTY : 1538.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
795Szczepański Mariusz1979M451MININIEWIADÓW BORO399.00
425Szturnoga Sylwester1970M4136MININIEWIADÓW BORO389.05
1224Barul Sławomir1964M5192MININIEWIADÓW BORO385.56
424Wrzesień Robert1965M5645MININIEWIADÓW BORO364.66

19

Rowerowysquad Hoegert Technik

PUNKTY : 1476.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
587Wiśniewski Tomasz1980M35321MAXRowerowysquad Hoegert Technik522.02
418Wieczorek Wiktor1984M39730MINIRowerowysquad Hoegert Technik355.88
1956Skorek Janusz1956M621410MINIRowerowysquad Hoegert Technik309.41
417Lis Adam1978M423886MINIRowerowysquad Hoegert Technik288.78
419Krzyżanowski Dariusz1989M325173MINIRowerowysquad Hoegert Technik176.99

20

Geodetic Team

PUNKTY : 1459.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
831Bakuła Marek1979M4156MAXGeodetic Team569.47
177Wąsowski Tomasz1978M4167MAXGeodetic Team569.29
2155Lipiec Jacek1959M61928MINIGeodetic Team321.19

21

AGR PŁOŃSK

PUNKTY : 1450.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
584Radomski Paweł1978M4115MINIAGR PŁOŃSK389.39
164Wasążnik Marcin1991M2515MINIAGR PŁOŃSK372.47
482Kornatowski Mateusz1988M311135MINIAGR PŁOŃSK349.85
369Paprota Przemysław1979M415655MINIAGR PŁOŃSK339.20
368Ferski Andrzej1952M61717MINIAGR PŁOŃSK331.90
1141Wasążnik Agata2013D1286FANAGR PŁOŃSK106.74
239Wasążnik Alicja2017DC16CROSAGR PŁOŃSK

22

LOTTO

PUNKTY : 1434.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
232Pogorzelski Zdzisław1970M44721MINILOTTO376.25
1033Sawicki Grzegorz1980M39227MINILOTTO359.10
111Zakrzewski Andrzej1976M411042MINILOTTO349.88
455Kurek Mirosław1967M511311MINILOTTO349.71
137Witkowski Grzegorz1959M61455MINILOTTO342.31

23

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 1431.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1400Bachański Rafał1977M45824MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA366.68
803Janicki Sławomir1971M47731MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA361.60
804Bielecka Magdalena1978K4104MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA351.94
1200Kondratowicz Łukasz1989M310634MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA351.46
1600Jagiełło Łukasz1989M314746MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA341.97
44Socha Igor2003M12048MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA315.87
1700Walczak Paweł1988M321665MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA307.65

24

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 1389.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1991Mirecki Bartłomiej1991M2748MINIOPEN BIKE TEAM361.71
65Florczak Kamil1985M313743MINIOPEN BIKE TEAM344.51
85Kuczyński Dariusz1975M414150MINIOPEN BIKE TEAM343.02
93Florczak Arkadiusz1993M215318MINIOPEN BIKE TEAM340.58
1931Szuchnik Sebastian1986M316150MINIOPEN BIKE TEAM337.97

25

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1331.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
582SEFERYNIAK JACEK1977M412745MINITEAM PKO BANK POLSKI347.27
2603Rok Robert1980M315748MINITEAM PKO BANK POLSKI338.39
2607Stempniak Sebastian1985M317354MINITEAM PKO BANK POLSKI329.71
2601Laskowski Tomasz1986M320261MINITEAM PKO BANK POLSKI316.59

26

PEK - MONT EKIPA MTB

PUNKTY : 1265.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
147Peciakowski Robert1973M42611MAXPEK - MONT EKIPA MTB556.81
212Kozłowski Cezary1981M374MINIPEK - MONT EKIPA MTB398.23
1000Szymerski Paweł1969M521119MINIPEK - MONT EKIPA MTB310.74

27

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 1263.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1159Krawczyk Makary2003M1301MINILKK LUKS SŁAWNO382.09
1160Suwalski Konrad2003M1543MINILKK LUKS SŁAWNO371.81
570Jedynak Jakub1973M417964MINILKK LUKS SŁAWNO325.95
1145Auguścik Aleksander2007C444FANLKK LUKS SŁAWNO183.89
1148Jedynak Michał2007C466FANLKK LUKS SŁAWNO183.71
245Auguścik Jakub2016CC111CROSLKK LUKS SŁAWNO

28

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 1174.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
80Petryszyn Maciej2004MJ11MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
1235Zieliński Tomasz2005MJ324MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN379.77
495Gajewska Julia2006D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
264Brutkowski Jakub2006C422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN194.91
496Gajewska Aleksandra2009D332FANUKK HURAGAN WOŁOMIN177.57
266Kaszewski Dawid2009C381FANUKK HURAGAN WOŁOMIN174.12
263Fortuna Weronika2007D495FANUKK HURAGAN WOŁOMIN159.04
262Pomiński Gabriel2009C3296FANUKK HURAGAN WOŁOMIN125.29

29

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1167.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1996Banaszek Szymon1996M28710MINIBike Fun Legionowo360.84
979Jabłoński Mateusz1996M211514MINIBike Fun Legionowo348.39
83Niemyjski Jarosław1983M320362MINIBike Fun Legionowo315.97
94Kuflikowska Ada2012D1182FANBike Fun Legionowo142.27

30

BŁAŻEJ KIELAK 1procent

PUNKTY : 1084.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
339Kielak Hubert1996M261MAXBŁAŻEJ KIELAK 1procent583.84
340Kielak Sławomir1972M46826MAXBŁAŻEJ KIELAK 1procent500.54

31

DSV

PUNKTY : 1067.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
323Bielecki Jakub1989M32810MINIDSV384.90
607Karwowski Maciej1991M214917MINIDSV341.55
69Gołoś Marcin1979M415254MINIDSV340.61

32

GKK OPTY MAZOWSZE

PUNKTY : 1054.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
912Rees Robert1965M5919MINIGKK OPTY MAZOWSZE359.20
558Orszulak Adam1984M310333MINIGKK OPTY MAZOWSZE353.65
559Orszulak Maria2006D442FANGKK OPTY MAZOWSZE175.96
915Rees Daniel2009C3113FANGKK OPTY MAZOWSZE165.38
916Rees Maja2010D2152FANGKK OPTY MAZOWSZE148.83

33

KOMBUD RADOM

PUNKTY : 1025.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
410Bąk Wiesław1959M6751MINIKOMBUD RADOM361.70
514Szymczyk Marek1955M61243MINIKOMBUD RADOM347.52
518Kostrzewa Maciej1949M72014MINIKOMBUD RADOM316.59

34

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 1005.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1241Kłoszewski Artur1973M49940MAXPZU SPORT TEAM432.18
160Marcinek Krzysztof1980M323170MINIPZU SPORT TEAM292.92
1240Soszyński Wojtek1975M424188MINIPZU SPORT TEAM280.23

35

SDC

PUNKTY : 989.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
545Malinowski Mikołaj1997M213916MINISDC344.40
546Gapczyński Adam1998M218622MINISDC322.42
542Gapczyński Adrian1997M218723MINISDC322.36

36

RB Riders

PUNKTY : 982

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
412Dulz Marcin1980M311236MINIRB Riders349.84
567Sosnowski Bartosz1977M417260MINIRB Riders331.45
2148Wincenciak Michał1984M322469MINIRB Riders300.71

37

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 959.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
541Iwański Tomasz1983M385MAXPRZYPAŚNIKI TEAM576.98
2313Kopp Przemysław1969M510713MAXPRZYPAŚNIKI TEAM382.44

38

Jakoobcycles BKK Team

PUNKTY : 901.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
501Skura Katarzyna1980K321MINIJakoobcycles BKK Team383.53
551Skura Mikołaj2005MJ635MINIJakoobcycles BKK Team364.83
1551Nilsson Natalia2008D3136FANJakoobcycles BKK Team153.53

39

BIKE EXPO NARODOWY TEAM

PUNKTY : 893.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
51Stępień Tomasz1969M5566MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM517.68
1223Błach Mateusz1990M2494MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM376.01

40

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 863.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
206Kalicki Grzegorz1982M32710MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM556.76
2SIEMIANOWSKI MARCIN1979M421879MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM306.85

41

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 852.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
377Kulesza Łukasz1981M354MAXRETRO STORK TEAM583.85
536Dąbrowski Ryszard1951M624614MINIRETRO STORK TEAM268.94

42

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 844.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
823Bogdańska Julia2004KJ172MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI336.43
403Tabor Patrycja2009D321FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI177.79
138Wolak Faustyna2010D261FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI165.96
38Janik Szymon2010C2122FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI164.11
1406Wróblewski Adrian2011C2133FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI163.94
371Lewicki Jacek2010C2144FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI163.89
105Woźniak Szymon2009C3154FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI162.47
1157Drągowski Piotr2012C1182FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI158.17
1164Kowalik Ola2009D3114FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI153.77
2102Nowicki Tymon2012C1193FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI150.29
2012Olesiejuk Aniela2012D1171FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI145.21

43

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 841.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
155Miąskiewicz Mariusz1978M417461MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI328.77
141Węgrzyn Fryderyk2006C411FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI200.00
507Dobrowolski Mateusz2007C4167FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI162.08
156Miąskiewicz Gabriela2007D4147FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI151.03
154Miąskiewicz Ksawery2013C13911FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI101.23

44

POLSTAR TEAM

PUNKTY : 795.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Zgorzałek Daniel1982M38733MAXPOLSTAR TEAM473.69
401Szulim Piotr1980M318958MINIPOLSTAR TEAM322.14

45

ROWEROWNIA RAINBOW TEAM

PUNKTY : 770.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
56Nowakowski Wiktor2005MJ202MINIROWEROWNIA RAINBOW TEAM385.47
57Nowakowski Tomasz1980M3227MINIROWEROWNIA RAINBOW TEAM385.38

46

Club Bike Zwoleń

PUNKTY : 693.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
595Cywka Rafał1990M212615MINIClub Bike Zwoleń347.35
179Cywka Zbigniew1966M513115MINIClub Bike Zwoleń345.95

47

AK-SPED

PUNKTY : 672.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
21Włazałek Aleksander1999M2849MINIAK-SPED361.13
1944Włazałek Mariusz1974M421075MINIAK-SPED310.90

48

K.S "SOKÓŁ" SEROCK

PUNKTY : 622.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
884Obrazińska Kornelia2007D484FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK161.80
415Wypych Jakub2007C4178FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK158.73
872Waśniewska Olga2007D4106FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK158.42
885Obraziński Marcel2008C3205FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK143.47
2158Michałek Grzegorz2012C1214FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK142.48
877Chojnacki Tymon2013C1256FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK136.09
963Tyczyński Olaf2010C2267FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK133.84
1161Tyczyński Dawid2010C23410FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK117.21
1603Nyga Sandra2011D2255FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK117.20
739Waśniewski Filip2013C1369FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK114.40
49Chojnacka Kaja2015DC25CROSK.S "SOKÓŁ" SEROCK

49

T4B TEAM

PUNKTY : 616.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
152Bober Zbigniew1946M71501MINIT4B TEAM341.32
67Górski Zdzisław1951M624313MINIT4B TEAM275.48

50

ERDE RACING CLUB

PUNKTY : 600

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
699Sobczak Bartosz1981M311MAXERDE RACING CLUB600.00

51

ŚWIAT ROWERÓW TEAM

PUNKTY : 583.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
550Skalski Kacper1982M343MAXŚWIAT ROWERÓW TEAM583.86

52

KK24H

PUNKTY : 569.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1216Podeszwa Wiesław1958M6141MAXKK24H569.64

53

EMCA

PUNKTY : 555.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
391Bicki Artur1979M42812MAXEMCA555.71

54

ASD Consulting

PUNKTY : 554.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
837Łopatka Krystian1983M33011MAXASD Consulting554.36

55

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 541.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1702Bernat Maciej1994M2424MAXPOLSKI KLUB MTB541.16

56

REFLEKS BLU TEAM

PUNKTY : 531.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
649Rogalski Franciszek1960M5454MAXREFLEKS BLU TEAM531.67

57

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 522.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Pazdrowski Robert1964M5525MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO522.56

58

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 521.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
442Kita Marcin1978M45522MAXBIKE CONCEPT521.27

59

GSK HORYZONT

PUNKTY : 509.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1132Jończyk Michał1987M36225MAXGSK HORYZONT509.03

60

TATRZAŃSKA GRUPA KOLARSKA

PUNKTY : 507.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
815Sidor Łukasz1985M36526MAXTATRZAŃSKA GRUPA KOLARSKA507.90

61

MARO SPORT TEAM

PUNKTY : 498.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1604Gromadko Piotr1966M57010MAXMARO SPORT TEAM498.34

62

COZMOBIKE

PUNKTY : 492.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
356Dyrek Dariusz1959M6732MAXCOZMOBIKE492.10

63

SPORT SERWIS SANDOMIERZ

PUNKTY : 492.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
779Grdeń Wiesław1955M6743MAXSPORT SERWIS SANDOMIERZ492.08

64

NUTELLA

PUNKTY : 446.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
465ROZWADOWSKI Adam1973M48535MININUTELLA361.11
631Rozwadowski Michał2013C14012FANNUTELLA85.07

65

ABSOLUTEBIKES.PL

PUNKTY : 440.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
552Marciniak Krzysztof1954M6966MAXABSOLUTEBIKES.PL440.31

66

AKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW

PUNKTY : 433.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Pawłowska Anna1980K3239MINIAKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW291.93
5Pawłowski Emil2012C1225FANAKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW141.25

67

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 431.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2156Staniak Mariusz2000M11003MAXRafbike Cycling Team431.36

68

ARTRYS BIKE TEAM

PUNKTY : 407.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2197Piskorek Maciej1985M310334MAX ARTRYS BIKE TEAM407.55

69

PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 398

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
967Posadzy Tomasz1973M494MINIPRUSZYŃSKI CYCLING TEAM398.00

70

ESKOM-HPE-1

PUNKTY : 385.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Buczel Mateusz1984M3259MINIESKOM-HPE-1385.15
14Buczel Eryk2017CC14CROSESKOM-HPE-1

71

ARTEC PROJEKT BIKE TEAM

PUNKTY : 372.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1207Błaszczyk Sławomir1977M45222MINIARTEC PROJEKT BIKE TEAM372.33

72

T-MOBILE SPORT TEAM

PUNKTY : 372.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
14Gulbierz Szymon1981M35317MINIT-MOBILE SPORT TEAM372.33

73

JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA

PUNKTY : 366.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
568Jabłonowski Michał1979M45723MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA366.72

74

ROWEROWA TEAM

PUNKTY : 366.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
985Zieliński Marek1973M46025MINIROWEROWA TEAM366.62

75

CIASTECZKOWY POTWÓR

PUNKTY : 361.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
576Stępel Wojciech1981M37120MINICIASTECZKOWY POTWÓR361.87

76

N2 TEAM

PUNKTY : 361.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
452Bylak Paweł1981M38225MININ2 TEAM361.38

77

WAWA BIKE

PUNKTY : 357.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
862Szewczak Daniel1985M39428MINIWAWA BIKE357.35

78

Orba Team

PUNKTY : 355.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
906Mroczkowski Tomasz1978M49836MINIOrba Team355.84

79

JÓZEFÓW

PUNKTY : 354.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
436Królewski Karol1982M310232MINIJÓZEFÓW354.45

80

Sklepbicykl.pl-Perfectsource

PUNKTY : 351.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
197Lichocka Agata1983K3127MINISklepbicykl.pl-Perfectsource351.11

81

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 348.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
802Posadzy Zuzanna2005KJ141MINIUKS KOLARZ NADARZYN348.09

82

NOWA AMA

PUNKTY : 347.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
601Paradowski Jacek1967M512514MININOWA AMA347.44

83

FITASIA TEAM

PUNKTY : 343.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1098Benbenkowski Piotr2012C1308FANFITASIA TEAM122.14
1099Kur Julia2011D2244FANFITASIA TEAM117.41
1102Kur Bartosz2009C3388FANFITASIA TEAM103.95
220Benbenowska Alicja2015DC28CROSFITASIA TEAM

84

CLEAR BIKE TEAM

PUNKTY : 342.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Walczak Marek1958M61444MINICLEAR BIKE TEAM342.69

85

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 338.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
543Błaszczyk Paweł1982M316049MINISTRABAG BIKE TEAM338.05

86

SUPER DROB

PUNKTY : 335.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
246Stanaszek Tadeusz1951M61646MINISUPER DROB335.93

87

NASZ BIKE TEAM

PUNKTY : 335.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
549Marcinkiewicz Artur1972M416758MININASZ BIKE TEAM335.36

88

3STA

PUNKTY : 332.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
167NAGŁOWSKI TOBIASZ2011C2246FAN3STA138.61
166Nagłowska Amelia2013D1223FAN3STA120.35
1158Timofiejuk Tomasz2013C14113FAN3STA73.55

89

PWPW RACING TEAM

PUNKTY : 327.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
532Urbański Bartłomiej1980M317755MINIPWPW RACING TEAM327.07

90

ABSOLUTE BIKE TEAM

PUNKTY : 325.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1109Tratkiewicz Łukasz1979M418166MINIABSOLUTE BIKE TEAM325.53

91

WGR GRÓJEC

PUNKTY : 325.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2019Grabowski Jan1975M418267MINIWGR GRÓJEC325.01

92

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 319.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
792Szewczyk Benedykt1948M71953MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI319.44

93

TWIERDZA

PUNKTY : 319.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2161Michalak Tomasz1996M219624MINITWIERDZA319.41

94

FIZJO - FIT

PUNKTY : 317.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
149Wrzesiński Adam1984M319960MINIFIZJO - FIT317.69

95

STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

PUNKTY : 309.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
345Kępka Sławomir1972M421377MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team309.62

96

555 TEAM

PUNKTY : 303.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
476Zagajewski Grzegorz1965M522220MINI555 TEAM303.85

97

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 296.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
427Małolepszy Janusz1970M422782MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT296.39

98

MNIAM MEDIA HOUSE

PUNKTY : 284.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1214Kawęcka Dominika1983K32510MINIMNIAM MEDIA HOUSE284.67

99

WIM EXTREME MTB TEAM

PUNKTY : 281.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
933JEŻAK JACEK1975M423987MINIWIM EXTREME MTB TEAM281.84

100

LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI

PUNKTY : 184.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
898Chachuła Ignacy2006C433FANLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI184.33

101

POLSKA RYBA.MTB

PUNKTY : 128.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
126Cieszkowski Julian2013C1277FANPOLSKA RYBA.MTB128.96
11Cieszkowska Liwia2014DC24CROSPOLSKA RYBA.MTB

102

GRABOWSCY

PUNKTY : 125.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1213Grabowski Igor2007C4289FANGRABOWSCY125.90

103

PRO FAMILY SPORT TEAM

PUNKTY : 119.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
520Legucka Emilia2013D1234FANPRO FAMILY SPORT TEAM119.93

104

Marcinek Team

PUNKTY : 115.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
159Marcinek Natalia2008D3268FANMarcinek Team115.34

105

Kawula

PUNKTY : 92.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
393Kawula Aleksandra2013D1297FANKawula92.98