7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Radzymin, 2020-08-30

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 29.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 253

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
2789Białek Patryk1988M31KAMYK Radzymin MTB TEAM01:01:53
11166Bojarczak Dawid2000M11AGR PODLASIE01:01:54
3981Chmielewski Patryk1986M32Warszawa01:02:29
4929Sienkiewicz Artur1982M33WIELISZEW HERON TEAM01:02:36
5748Wojtkowski Adam1985M34KK Catena Wyszków01:02:37
6414Krupa Emil1987M35BIKE SALON TEAM01:02:46
7786Barańczyk Piotr1976M41WIELISZEW HERON TEAM01:03:50
8904Kaczmarski Artur1986M36NRF HENGST RACING01:03:57
92204Siemiaszko Dariusz1976M42DOBRY KURS01:04:33
10761Kallas Arkadiusz1976M43Warszawa01:04:37
111054Demianiuk Mariusz1984M37AGR PODLASIE01:04:40
121229Bittner Sebastian2004MJ1Łódź01:04:42
131159Krawczyk Makary2003M12LKK LUKS SŁAWNO01:04:43
151450Michalak Jacek1973M44PATNET TEAM01:05:26
14893Mróz Łukasz1992M21KK Catena Wyszków01:05:26
171984Myszkowski Rafał1984M38PATNET TEAM01:05:32
16143Balcerzak Paweł1974M45V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:05:32
22787Siwiński Łukasz1980M312Julianów01:06:17
28212Kozłowski Cezary1981M314PEK - MONT EKIPA MTB01:06:18
19329Chojnacki Artur1980M310-01:06:18
311002Charucki Rafał1988M316BIKEHOLIC TEAM01:06:23
183001Przybylski Paweł1988M39Warszawa01:06:23
24243Tuski Maciej1978M48AEGON CYCLING TEAM01:06:24
2142Staniewski Michał1978M46ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:06:24
30749Abramczyk Paweł1976M411KK Catena Wyszków01:06:24
20728Ugniewski Mariusz1980M311TIMBUD TEAM01:06:24
25142Czachor Piotr1974M49Isover MTB Team Lublin01:06:24
231350Patalan Dariusz1976M47TIMBUD TEAM01:06:24
27781Cichocki Rafał1987M313ŚWIAT ROWERÓW TEAM01:06:28
261255Kowalski Ireneusz1970M410ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:06:28
29116Buczel Mateusz1984M315ESKOM-HPE-101:06:29
32318Stempień Marek1978M412KK Catena Wyszków01:06:39
332423Zieliński Adam1978M413Zielonka01:06:41
39244Gancarz Marcin1977M416KAMYK Radzymin MTB TEAM01:07:16
401011Falkowski Jakub2004MJ2BIKEHOLIC TEAM01:07:17
38429Modecki Gerard1978M415Isover MTB Team Lublin01:07:18
351667Walęcki Michał1985M318MCP BIKE TEAM01:07:19
371023Skrzypczyk Karol1979M414MCP BIKE TEAM01:07:20
41584Radomski Paweł1978M417AGR PŁOŃSK01:07:21
34990Wasiak Damian1982M317KK Catena Wyszków01:07:21
36251Thiel Tomasz1985M319ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:07:25
42323Bielecki Jakub1989M320DSV01:07:30
43991Nowak Przemysław1991M22WIELISZEW HERON TEAM01:07:33
4468Świderski Tadeusz1968M51TIMBUD TEAM01:07:37
451236Tomaszewski Jakub2003M13TIMBUD TEAM01:07:51
46747Sarnacki Przemysław1982M321KK Catena Wyszków01:08:24
4791Kucher Maksym1994M23MCP BIKE TEAM01:08:28
481160Suwalski Konrad2003M14LKK LUKS SŁAWNO01:09:23
501207Błaszczyk Sławomir1977M418ARTEC PROJEKT BIKE TEAM01:09:24
53937Michalski Bartosz1982M324RETRO STORK TEAM01:09:26
497Kuchcik Filip2004MJ3WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:09:27
5114Gulbierz Szymon1981M322T-MOBILE SPORT TEAM01:09:30
521253Zdanowski Krzysztof1984M323ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:09:30
54181Borkowski Sylwester1977M419Isover MTB Team Lublin01:09:38
58465ROZWADOWSKI Adam1973M420NUTELLA01:09:47
552137Walkiewicz Igor1999M24MARCELI TEAM01:09:49
601996Banaszek Szymon1996M26Bike Fun Legionowo01:09:50
59344Urbański Sebastian1978M421Otwock01:09:50
611239Lachowicz Dariusz1966M52BIKE CONCEPT01:09:52
56551Skura Mikołaj2005MJ4Jakoobcycles BKK Team01:09:52
57948Markowski Kacper1999M25Łopienie Jeże01:09:56
622209Fiedurek Mateusz1980M325NRF HENGST RACING01:10:00
631304Kordowski Dariusz1985M326WIELISZEW HERON TEAM01:10:01
6441Gural Piotr1979M422MCP BIKE TEAM01:10:29
65416Janowski Alan2002M15Rowerowysquad Hoegert Technik01:10:31
671400Bachański Rafał1977M423ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:10:36
662207Janik Przemysław1980M327TRICLUB01:10:37
68490Kasprzak Maciej1982M328Deloitte Adventure Team01:10:49
71489Węgrzynowski Mariusz1977M426BIKE SALON TEAM01:10:56
69405Skalski Mirosław1971M424Sklepbicykl.pl-Perfectsource01:10:56
7072Jarszak Jarosław1972M425Sobików01:10:57
72365Komór Piotr1976M427STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:10:57
74178Wal Mariusz1977M428Isover MTB Team Lublin01:11:17
73424Wrzesień Robert1965M53NIEWIADÓW BORO01:11:17
75326Białek Tomasz1963M54KAMYK Radzymin MTB TEAM01:11:20
79502Ślesicki Grzegorz1972M431MYBIKE.PL01:11:33
762163Jankowski Dariusz1973M429DAMOVO BIKE TEAM01:11:34
78752Bloch Michał1982M329KK Catena Wyszków01:11:39
80912Rees Robert1965M55GKK OPTY MAZOWSZE01:11:40
77232Pogorzelski Zdzisław1970M430LOTTO01:11:42
81803Janicki Sławomir1971M432ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:11:55
82324Hunkiewicz Wojciech1972M433MCP BIKE TEAM01:11:55
86485Żebrowski Marcin1983M332MCP BIKE TEAM01:12:01
832167Węgrzynowski Bartosz2005MJ5BIKE SALON TEAM01:12:02
85558Orszulak Adam1984M331GKK OPTY MAZOWSZE01:12:04
84483Romanowski Kamil1981M330KAMYK Radzymin MTB TEAM01:12:05
87420Jarosiewicz Tomasz1996M27Warszawa01:12:06
88624Grzyb Maciej1981M333Kobyłka01:12:16
89412Dulz Marcin1980M334RB Riders01:12:32
92595Cywka Rafał1990M28Club Bike Zwoleń01:12:35
9034Miroszkin Iwan1986M335BIKE EXPO NARODOWY TEAM01:12:36
9118Podgórski Bartosz1987M336Góra Kalwaria01:12:36
931991Mirecki Bartłomiej1991M29OPEN BIKE TEAM01:12:57
94834Doroszkiewicz Szymon1994M210Wołomin01:12:58
951223Błach Mateusz1990M211BIKE EXPO NARODOWY TEAM01:13:00
97918Mazur Mikołaj1986M337WIELISZEW HERON TEAM01:13:04
96517Lasia Zbigniew1960M56Radom01:13:08
981064Mcfarlane Anthony1985M338OCEANIC RACING01:13:10
992850Sawicki Maciej2005MJ6Zielonka01:13:38
100452Bylak Paweł1981M339N2 TEAM01:13:55
101598Tężycki Jarosław1976M434SIEMANO01:13:56
102170Byczyk Mariusz1968M57Lublin01:14:02
107346Wierzejski Michał1982M340Warszawa01:14:05
104111Zakrzewski Andrzej1976M435LOTTO01:14:06
103601Paradowski Jacek1967M58NOWA AMA01:14:08
1061998Kamiński Grzegorz1970M436Otwock01:14:09
105979Jabłoński Mateusz1996M212Bike Fun Legionowo01:14:10
108179Cywka Zbigniew1966M59Club Bike Zwoleń01:14:16
110418Wieczorek Wiktor1984M341Rowerowysquad Hoegert Technik01:14:21
109708Wester Stanisław1979M437RB Riders01:14:27
111410Bąk Wiesław1959M61KOMBUD RADOM01:14:35
1121033Sawicki Grzegorz1980M342LOTTO01:14:35
1131111Tyczyński Artur1977M438COMP TEAM01:14:50
1151187Czyżewski Bogdan1985M343MARCELI TEAM01:15:16
118910Berezowski Andrzej1979M441Warszawa01:15:17
117436Królewski Karol1982M344JÓZEFÓW01:15:17
1201448Korzeniewski Tomasz1979M443Warszawa01:15:18
1162517Borcuch Marcin1977M440Szczęsne01:15:19
119351Mikołajczyk Emil1974M442Brańszczyk01:15:20
122247Jóźwik Daniel1976M445Warszawa01:15:21
12374Tomaszewski Bogdan1974M446TIMBUD TEAM01:15:21
114215Kajak Dariusz1977M439Warszawa01:15:22
12145Post Marek1975M444Szczęsne01:15:27
124336Jarosiewicz Michał1989M345Warszawa01:15:37
12619Czerepiński Sebastian1977M447Jabłonna01:15:39
125817Sioch Radosław1981M346PZU SPORT TEAM01:15:44
1271005Knap Piotr1977M448KK Catena Wyszków01:15:50
1281056Stempniak Sebastian1985M347TEAM PKO BANK POLSKI01:15:54
1291300Błaszczyk Paweł1982M348STRABAG BIKE TEAM01:16:03
13085Kuczyński Dariusz1975M449OPEN BIKE TEAM01:16:23
131419Krzyżanowski Dariusz1989M349Rowerowysquad Hoegert Technik01:16:27
1331303Halicki Piotr1983M351Białystok01:16:33
132751Kaczmarczyk Marek1981M350KK Catena Wyszków01:16:39
13552Kolibowski Krzysztof1988M352Łomianki01:16:46
137491Michałowski Artur1983M353Parzniew01:16:47
134839Nowak Jan1962M510KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:51
144845Kruczek Kamil1985M355WARBUD WARTO BUDOWAC01:16:51
1422610Wróbel Grzegorz1990M213TEAM PKO BANK POLSKI01:16:53
1411181Wierzejski Artur1983M354ARTRYS BIKE TEAM01:16:54
1391921Sienkiewicz Zbigniew1953M62WIELISZEW HERON TEAM01:16:56
136152Bober Zbigniew1946M71T4B TEAM01:16:56
14369Gołoś Marcin1979M450DSV01:16:57
140514Szymczyk Marek1955M63KOMBUD RADOM01:16:59
1381209Kusznerko Kacper2001M16GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW01:17:02
145133Wolak Artur1970M451Warszawa01:17:06
146770Koloński Arkadiusz1977M452RB Riders01:17:07
1471259Gapisz Marcin1985M356Husaria LC Elektronik01:17:20
14870Borowiecki Tomasz1975M453MYBIKE.PL01:17:42
1491248Kozłowski Piotr1980M357Radzymin01:17:53
15173Skiba Robert1973M455ROWEROLOG01:18:03
150738Zalewski Paweł1979M454RB Riders01:18:05
152989Tomanek Szymon1974M456Warszawa01:18:10
1532SIEMIANOWSKI MARCIN1979M457PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:18:11
154185KAMIŃSKI PAWEŁ1995M214GROCHOWA01:18:40
155604Zajączkowski Rafał1987M358Łomianki Dolne01:18:48
1561012Jastrzębski Paweł1971M458MCP BIKE TEAM01:19:02
1571200Kondratowicz Łukasz1989M359ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:19:05
158209Bartosiak-Semków Paweł1979M459PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:19:15
1601420Cykman Maciej1976M460Husaria LC Elektronik01:19:24
159137Witkowski Grzegorz1959M64LOTTO01:19:26
161899Gręziak Michał1982M360Juzefosław01:19:39
1631931Szuchnik Sebastian1986M361OPEN BIKE TEAM01:19:51
16465Florczak Kamil1985M362OPEN BIKE TEAM01:19:52
162277Dzideczek Tomasz1968M511Józefów01:19:55
1651600Jagiełło Łukasz1989M363ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:20:00
1661968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M512Warszawa01:20:12
1691062Bielicki Piotr1990M215Warszawa01:20:27
1672244Kaczmarczyk Michał1989M364STRABAG BIKE TEAM01:20:27
168322Staniec Filip2000M17Wołomin01:20:34
1702727Baciński Szymon2004MJ7DAMOVO BIKE TEAM01:20:40
1751029Rosiński Michał1975M462Warszawa01:20:54
1711981Polak Adam1981M365Warszawa01:20:55
174518Kostrzewa Maciej1949M72KOMBUD RADOM01:21:04
172949Kondraciuk Kamil2002M18 Łapy01:21:05
1761204Machnacz Radosław1968M513Giżycko01:21:05
1731601Myszkowski Bartek1976M461Husaria LC Elektronik01:21:06
179149Wrzesiński Adam1984M366FIZJO - FIT01:21:29
177345Kępka Sławomir1972M463STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:21:30
1782169Młynarczyk Michał1973M464Słupno01:21:31
1812164Bolek Krzysztof2005MJ8Nowa Iwiczna01:21:34
1801641Mazurkiewicz Piotr1973M465Kobyłka01:21:35
182378Kliś Jakub1985M367Józefów01:21:50
1831094Walicki Robert1985M368Bobrowiec01:21:58
184401Szulim Piotr1980M369POLSTAR TEAM01:21:59
186395Grocholewicz Mariusz1974M467Łódź01:22:02
187307Orzechowski Paweł1977M468CODEPROUD MTB01:22:03
185342Górski Paweł1971M466CHYŻE MAŁPY01:22:13
1881108Maksimczuk Tomasz1983M370MCP BIKE TEAM01:22:25
1891025Korzeniewski Janusz1968M51401:22:41
190808Hofman Tomasz1964M515Kraft Automotive Team01:22:59
192438Konca Mariusz1972M469Ożarów Mazowiecki01:23:33
1911000Szymerski Paweł1969M516PEK - MONT EKIPA MTB01:23:42
194145Ślusarczyk Konrad1979M470Warszawa01:23:43
193368Ferski Andrzej1952M65AGR PŁOŃSK01:23:47
1951069Ruszkowski Łukasz2004MJ9Ząbki01:23:59
1962197Piskorek Maciej1985M371 ARTRYS BIKE TEAM01:24:01
197843Lasek Piotr1974M471Nowy Dwór Mazowiecki01:24:06
1991956Skorek Janusz1956M66Rowerowysquad Hoegert Technik01:24:06
201617Rędziński Michał1995M216Paprotnia01:24:06
200567Sosnowski Bartosz1977M473RB Riders01:24:14
198191Machula Mariusz1973M472Bike Fun Legionowo01:24:15
203155Miąskiewicz Mariusz1978M474V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:24:37
202792Szewczyk Benedykt1948M73PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:24:48
20444Socha Igor2003M19ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:25:01
2052205Wydziałkiewicz Marek1971M475ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:25:24
2061050Baj Mateusz1975M476Góra Kalwaria01:25:36
2071055Dalewski Piotr1987M372SKARBELKI01:25:55
208427Małolepszy Janusz1970M477RAZEM TRENUJEMY SPORT01:25:56
2091351Gramann Andrzej1949M74WIELISZEW HERON TEAM01:26:44
2101257Zienkiewicz Jan1946M75PATNET TEAM01:26:57
211272Wojcieszak Sebastian1982M373Koryciska01:26:58
213456Golan Bolesław1979M478Legionowo01:27:00
2141700Walczak Paweł1988M375ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:27:09
2122148Wincenciak Michał1984M374RB Riders01:27:17
2151409Pergoł Edward1950M67Warszawa01:27:29
216476Zagajewski Grzegorz1965M517555 TEAM01:27:41
2172168Winiarski Krzysztof1980M376Marki01:27:53
219204Ślusarczyk Maciej1968M519PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:28:22
2201610Śmiechurski Robert1966M520PEUGEOT RACING TEAM01:28:27
2181199Rowicki Wiesław1969M518Blizne Jaśnińskiego01:28:30
221199Dylewski Hubert1982M377Warszawa01:29:01
2221177Klimkiewicz Piotr1976M479MCP BIKE TEAM01:29:26
223871Bogdański Jacek1959M68Halinów01:29:35
225976Koc Janusz1979M481Duczki01:30:30
2241625Miernik Michał1979M480Warszawa01:30:34
2262700Sterczewski Paweł1970M482NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:30:41
2271244Wydrzyński Marcin2003M110GKK OPTY MAZOWSZE01:31:06
228417Lis Adam1978M483Rowerowysquad Hoegert Technik01:32:21
229618Cywiński Marcin1983M378TS MERAN OTWOCK01:33:54
231780Sakowski Jan1948M76Nisko01:33:56
2302313Kopp Przemysław1969M521PRZYPAŚNIKI TEAM01:34:05
232709Karpiński Norbert1982M379Bike Fun Legionowo01:34:11
2333000Wydziałkiewicz Szymon1999M217ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:34:21
234933JEŻAK JACEK1975M484WIM EXTREME MTB TEAM01:35:36
23535Walczak Maciej1985M380Warszawa01:36:14
236799Góralewski Sławomir1969M522NRF HENGST RACING01:36:34
2371966Krzyżanowski Artur1966M523Warszawa01:36:50
2381140Trzepiota Paweł1986M381Warszawa01:37:11
2391850Koziorowski Adam1979M485STRABAG BIKE TEAM01:37:31
24067Górski Zdzisław1951M69T4B TEAM01:37:35
2411057Malinowski Robert1988M382Warszawa01:39:02
242239Tolgay Kaya2001M111Marki01:39:54
2431555Olszewski Wojciech1968M524Husaria LC Elektronik01:40:03
2441097Puławski Łukasz1982M383Kobyłka01:44:29
2451969Onyśk Włodzimierz1969M525Kobyłka01:45:30
2462170Michalik Mateusz2004MJ10Ząbki01:46:20
24723Skolimowski Krzysztof1961M526Warszawa - Wilanów 02:17:43
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11184Marcelewicz Piotr1976M4 MARCELI TEAM  
2106Woźniak Marcin1976M4 Warszawa  
31228Lasek Marcin1974M4 Legionowo  
4596Poterek Sławomir1976M4 Komorów  
5946Larraguivel Helder1992M2 Warszawa  
6314Grzebalski Mieczysław1975M4 DAMOVO BIKE TEAM