7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Konstancin-Jeziorna, 2020-09-19

Kategoria Wszyscy, Dystans FAN - 8.0 Km ,, Razem : 101

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1141Węgrzyn Fryderyk2006C41V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:16:44
2264Brutkowski Jakub2006C42UKK HURAGAN WOŁOMIN00:16:52
3662Zieliński Mateusz2006C43GKK OPTY MAZOWSZE00:17:02
4162ROGALSKI JULIAN2006C44OSTROŁĘKA00:17:08
5370Biały Wiktor2007C45STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:17:32
6984Zduniak Franciszek2007C46WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:18:16
1495Gajewska Julia2006D41UKK HURAGAN WOŁOMIN00:18:19
7266Kaszewski Dawid2009C31UKK HURAGAN WOŁOMIN00:18:42
8670Jagodziński Mateusz2008C32KAMYK Radzymin MTB TEAM00:18:43
91157Drągowski Piotr2012C11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:18:48
10125Dudkowski Leonard2012C12KAMYK Radzymin MTB TEAM00:18:54
11108Dudkowski Tymoteusz2010C21KAMYK Radzymin MTB TEAM00:18:54
12969Mroczkowski Mikołaj2008C33STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:19:07
13858Barsznica Adam2009C34STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:19:08
2559Orszulak Maria2006D42GKK OPTY MAZOWSZE00:19:12
14702Drzewiecki Franek2011C22WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:19:17
15972Durowicz Olgierd2007C47STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:19:17
162196Grzębalski Szymon2007C48DAMOVO BIKE TEAM00:19:17
17350Ombach Jan2008C35WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:19:19
32513Surdyk Alicja2007D43KAMYK Radzymin MTB TEAM00:19:21
182114Kierzkowski Rafał2007C49WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:19:21
19364Komór Julian2006C410STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:19:38
20645Rzepecki Mikołaj2006C411Konstancin-Jeziorna00:19:38
21386Janiak Franciszek2009C36STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:19:38
4496Gajewska Aleksandra2009D31UKK HURAGAN WOŁOMIN00:19:40
22387Uszyński Korneliusz2009C37STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:19:40
232117Sidorowicz Mateusz2008C38STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:19:47
24105Woźniak Szymon2009C39WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:19:51
252115Kierzkowski Paweł2008C310WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:19:53
26672Kucharski Kamil2006C412Wilcza Góra00:19:53
272101Dobrowolski Mateusz2007C413V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:20:13
5171Rękawek Matylda2009D32WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:20:17
28632Doroszuk Piotr2006C414Konstancin-Jeziorna00:20:19
29234Kępka Kamil2007C415STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:20:23
30915Rees Daniel2009C311GKK OPTY MAZOWSZE00:20:30
6373Dzięcioł Ola2008D33ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM00:20:44
7263Fortuna Weronika2007D44UKK HURAGAN WOŁOMIN00:20:50
8138Wolak Faustyna2010D21WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:20:52
312102Nowicki Tymon2012C13WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:21:08
32432Konca Michał2007C416Kolarz Klub00:21:09
9431Konca Julia2007D45Kolarz Klub00:21:09
332128Majewski Juliusz2009C312STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:21:20
34793Mossakowski Stanisław2010C23Warszawa00:21:50
10331Bader-Strzała Adrianna2010D22PRO FAMILY SPORT TEAM00:21:51
112122Majkowska Zuzanna2011D23WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:22:02
121551Nilsson Natalia2008D34Jakoobcycles BKK Team00:22:08
35397Komór Antoni2009C313STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:22:10
13156Miąskiewicz Gabriela2007D46V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:22:16
3696Klaus Patryk2012C14KAMYK Radzymin MTB TEAM00:22:40
37167NAGŁOWSKI TOBIASZ2011C243STA00:22:45
141084Gancarz Zuzanna2008D35KAMYK Radzymin MTB TEAM00:23:12
38664Myszkowski Kacper2012C15WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:23:13
15916Rees Maja2010D24GKK OPTY MAZOWSZE00:23:27
162221Koch Milena2008D36Kanie00:23:35
1794Kuflikowska Ada2012D11Bike Fun Legionowo00:23:46
39668Armatys Krzysztof2009C314Konstancin-Jeziorna00:23:56
40236Kliś Kacper2011C25Józefów00:23:58
181078Majewska Julia2010D25Sklepbicykl.pl-Perfectsource00:24:18
41658Zakrzewski Aleksander2011C26Warszawa00:24:18
42656Zakrzewski Franciszek2011C27Warszawa00:24:21
192012Olesiejuk Aniela2012D12WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:24:27
20644Ryżko Łucja2012D13WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:24:30
43736Brylak Dawid2011C28Warszawa00:24:37
441840Mączka Maksymilian2011C29Warszawa00:24:40
211083Busza Pola2007D47Warszawa00:24:45
22882Kępa Maja2009D37PATNET TEAM00:24:48
232118Mierzwicka Karolina2011D26Warszawa00:24:48
45968Koc Fabian2009C315Duczki00:24:50
461082Bobruk Jan2011C210Warszawa00:25:22
47663Materowicz Mikołaj2011C211Warszawa00:25:22
48126Cieszkowski Julian2013C16POLSKA RYBA.MTB00:25:38
49659Klasiński Tobiasz2012C17Warszawa00:25:39
502225Abramek Jakub2013C18Warszawa00:25:42
511553Ziółek Aleksander2013C19WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:25:42
241652Podgórska Adela2013D14Pampuńcie na rowerach00:25:44
25153ŻURAWSKA ALICJA2009D38HOT WHEELS00:25:53
26673Misiak Kalina2008D39Konstancin-Jeziorna00:26:19
5292Strąk Wojciech2012C110HOT WHEELS00:26:32
531085Grot Leon2011C212NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:26:36
27166Nagłowska Amelia2013D153STA00:26:56
542220Nowicki Krzysztof2012C111HOT WHEELS00:27:07
281603Nyga Sandra2011D27K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:27:08
551076Fudecki Mateusz2009C316Warka00:27:27
2982Długosz Wiktoria2013D16Warszawa00:27:33
562899Bralski Aleksander2012C112HOT WHEELS00:28:01
57675Kiełbiński Jan2013C113Konstancin-Jeziorna00:28:05
581242Orszulak Maciej2010C213GKK OPTY MAZOWSZE00:28:10
30707Gural Barbara2012D17Kobyłka00:28:20
59669Stępel Michał2013C114CIASTECZKOWY POTWÓR00:28:27
311777Garbaczuk Zofia2011D28Warszawa00:28:28
32510Zakrzewska Milena2008D310LOTTO00:28:33
602192Pańka Alex2008C317Kielce00:28:36
611034Zagożdżon Szymon2012C115HOT WHEELS00:28:50
332127Kapuścińska Hanna2013D18SKISPA00:28:51
621075Urbanowicz Robert2011C214x00:28:52
632193Puchacz Szymon2012C116Warszawa00:28:53
641074Truszczyński Julian2010C215Warszawa00:31:39
652195Wierzbicki Jeremi2013C117Piaseczno00:32:20
66154Miąskiewicz Ksawery2013C118V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:33:44
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
12190Walczyk Weronika2009D3 Warszawa  
212Kurman Antek2012C1 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI