7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Konstancin-Jeziorna, 2020-09-19

Kategoria M3, Dystans MINI - 32.0 Km , Razem : 98

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzasBMI
3929Sienkiewicz Artur1982M31WIELISZEW HERON TEAM01:04:26 
4789Białek Patryk1988M32KAMYK Radzymin MTB TEAM01:04:26 
5414Krupa Emil1987M33BIKE SALON TEAM01:04:28 
71984Myszkowski Rafał1984M34PATNET TEAM01:05:57 
175610Mikołajczuk Łukasz1981M371ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:19:2530,35
9981Chmielewski Patryk1986M35Warszawa01:06:15 
11748Wojtkowski Adam1985M36KK Catena Wyszków01:06:24 
14904Kaczmarski Artur1986M37NRF HENGST RACING01:06:44 
173001Przybylski Paweł1988M38Warszawa01:07:49 
18892Parys Robert1982M39KK Catena Wyszków01:07:49 
212222Kisson Daniel1981M310MARCELI TEAM01:08:46 
2231Podgórski Konrad1985M311Góra Kalwaria01:08:48 
25211Majewski Maciej1985M312Sklepbicykl.pl-Perfectsource01:08:51 
27212Kozłowski Cezary1981M313PEK - MONT EKIPA MTB01:08:53 
28251Thiel Tomasz1985M314ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:08:56 
3657Nowakowski Tomasz1980M317ROWEROWNIA RAINBOW TEAM01:09:21 
37116Buczel Mateusz1984M318ESKOM-HPE-101:09:23 
38990Wasiak Damian1982M319KK Catena Wyszków01:09:24 
41769Kwiatkowski Krzysztof1982M320BEAT BIKE01:09:34 
491002Charucki Rafał1988M321BIKEHOLIC TEAM01:10:12 
552256Laskowski Paweł1985M322KK CYKLON WARSZAWA01:10:44 
5714Gulbierz Szymon1981M323T-MOBILE SPORT TEAM01:10:51 
581253Zdanowski Krzysztof1984M324ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:11:06 
61478Wachocki Bartosz1983M325Warszawa01:11:35 
622237Rojek Kamil1988M326KK Catena Wyszków01:11:37 
631064Mcfarlane Anthony1985M327OCEANIC RACING01:11:40 
68524Wolny Piotr1982M329E-POINT BIKE TEAM01:12:06 
71129Strąk Jarosław1982M330NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:12:39 
72752Bloch Michał1982M331KK Catena Wyszków01:12:40 
73576Stępel Wojciech1981M332Kobyłka01:12:40 
74329Chojnacki Artur1980M333-01:12:46 
75163Rychter Maciej1980M334WŚCIEKŁE IMADŁO01:12:47 
792512Dorsz Jacek1980M335KAMYK Radzymin MTB TEAM01:13:04 
80729Strumnik Sebastian1984M336TIMBUD TEAM01:13:26 
82165Pasiewicz Jacek1986M337ATRAM KOMINKI01:13:39 
84611Misiałkiewicz Piotr1982M338INVESTCARE01:13:40 
93412Dulz Marcin1980M339RB Riders01:14:03 
961001Olesiejuk Paweł1986M340Warszawa01:14:12 
9818Podgórski Bartosz1987M341Góra Kalwaria01:14:22 
99694Kiercz Tomasz1985M342Warszawa01:14:26 
100558Orszulak Adam1984M343GKK OPTY MAZOWSZE01:14:29 
1022424Sierakowski Tomasz1985M344MCP BIKE TEAM01:14:32 
65483Romanowski Kamil1981M328KAMYK Radzymin MTB TEAM01:11:4324,0
107297Lalak Jacek1981M345DAMOVO BIKE TEAM01:15:02 
110436Królewski Karol1982M346JÓZEFÓW01:15:08 
1122508Grosicki Szymon1988M347Warszawa01:15:09 
11552Kolibowski Krzysztof1988M348Łomianki01:15:21 
301414Smoleń Paweł1987M315Warszawa01:08:5622.66
1302244Kaczmarczyk Michał1989M350STRABAG BIKE TEAM01:16:21 
1321056Stempniak Sebastian1985M351TEAM PKO BANK POLSKI01:16:25 
133630Michalski Adrian1987M352MARCELI TEAM01:16:25 
1341303Halicki Piotr1983M353Białystok01:16:25 
1361300Błaszczyk Paweł1982M354STRABAG BIKE TEAM01:16:31 
137491Michałowski Artur1983M355Parzniew01:16:35 
31323Bielecki Jakub1989M316DSV01:08:5722.50
140336Jarosiewicz Michał1989M356Warszawa01:16:54 
1452272Michalski Dominik1987M357JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA01:17:12 
146544Warzywoda Jakub1989M358Warszawa01:17:14 
1511931Szuchnik Sebastian1986M360OPEN BIKE TEAM01:17:31 
152109DUDKOWSKI RADOSŁAW1982M361KAMYK Radzymin MTB TEAM01:17:39 
153638Kuta Jacek1987M362PZU SPORT TEAM01:17:39 
154693Spieżak Marcin1989M363Warszawa01:17:41 
1551259Gapisz Marcin1985M364Husaria LC Elektronik01:17:50 
1572261Karecki Wojciech1981M365Józefosław01:17:55 
1612183Szymański Łukasz1981M366MCP BIKE TEAM01:18:36 
1682236Brzeziński Maciej1985M367CREATEIT NERD BIKERS01:18:56 
16981Ciskowski Marcin1980M368ROWERY DAX LEGIONOWO01:18:57 
1702254Kuśmierczak Łukasz1988M369KONICA MINOLTA BS TEAM01:18:57 
1862603Rok Robert1980M372TEAM PKO BANK POLSKI01:20:00 
1482187Karaś Tomasz1983M359Warszawa01:17:2124.07
236272Wojcieszak Sebastian1982M382Koryciska01:27:1927,37
17465Florczak Kamil1985M370OPEN BIKE TEAM01:19:1824.36
198449Szymański Paweł1980M373CIASTECZKOWY POTWÓR01:21:30 
2032107Petrykowski Paweł1982M374Warszawa01:21:45 
205700Kozłowski Piotr1980M375NRF HENGST RACING01:22:04 
210149Wrzesiński Adam1984M376FIZJO - FIT01:22:37 
2132260Szejk Tomasz1980M377Piaseczno01:22:59 
221618Cywiński Marcin1983M378TS MERAN OTWOCK01:23:23 
2292255Łotocki Tomasz1989M379Łomianki01:24:52 
230378Kliś Jakub1985M380Józefów01:25:27 
2312275Wojciechowski Tomasz1988M381Warszawa01:26:30 
2861234Dzwonka Łukasz1981M394Warszawa01:40:4429,71
239640Janeczko Tomasz1981M383CREATEIT NERD BIKERS01:27:29 
2412267Łapiński Grzegorz1982M384MARCELI TEAM01:27:38 
1211033Sawicki Grzegorz1980M349LOTTO01:15:4221.56
25135Walczak Maciej1985M385Warszawa01:29:14 
2531096Olszewski Marcin1983M386Kobyłka01:29:19 
257648Świerszcz Tomasz1982M387Piaseczno01:30:02 
264667Bobowski Robert1983M388Warszawa01:31:04 
2681081Wiraszka Rafał1984M389INTRO-RAFTERBIKE TEAM01:31:56 
274679Kapuściński Marcin1980M390SKISPA01:32:56 
275641Drabik Łukasz1982M391ESKOM-HPE-101:33:20 
277741Żuk Marcin1983M392RB Riders01:34:11 
2792274Kowalewicz Andrzej1988M393Warszawa01:37:00 
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
12231Grabowicz Bartosz1989M3 TEAM PKO BANK POLSKI  
234Miroszkin Iwan1986M3 BIKE EXPO NARODOWY TEAM  
3401Szulim Piotr1980M3 POLSTAR TEAM  
4252Pacuk Grzegorz1982M3 ANG SPÓŁDZIELNIA MTB