7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Konstancin-Jeziorna, 2020-09-19

Kategoria M4, Dystans MINI - 32.0 Km ,, Razem : 110

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
8967Posadzy Tomasz1973M41PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM01:05:59
1039Knapczyk Piotr1978M42NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:06:17
12143Balcerzak Paweł1974M43V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:06:27
16372Mrowiński Adam1979M44KAMYK Radzymin MTB TEAM01:07:48
192510Surdyk Maciej1977M45KAMYK Radzymin MTB TEAM01:07:50
201350Patalan Dariusz1976M46TIMBUD TEAM01:07:52
2342Staniewski Michał1978M47ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:08:49
26786Barańczyk Piotr1976M48WIELISZEW HERON TEAM01:08:53
292124Gmur Sławomir1976M49Warszawa01:08:56
331450Michalak Jacek1973M410PATNET TEAM01:08:58
35243Tuski Maciej1978M411PZU SPORT TEAM01:09:01
39244Gancarz Marcin1977M412KAMYK Radzymin MTB TEAM01:09:25
401255Kowalski Ireneusz1970M413ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:09:31
422423Zieliński Adam1978M414Zielonka01:09:37
43458BOGDANOWICZ MARCIN1979M415WARSZAWA01:09:47
44749Abramczyk Paweł1976M416KK Catena Wyszków01:09:49
4849Grot Mariusz1973M417NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:10:02
50344Urbański Sebastian1978M418Otwock01:10:18
5272Jarszak Jarosław1972M419Sobików01:10:30
54596Poterek Sławomir1976M420Komorów01:10:41
59318Stempień Marek1978M421KK Catena Wyszków01:11:29
642125Antoniak Adam1978M422KK Catena Wyszków01:11:42
701175Kowalczyk Grzegorz1975M423ONNINEN.PL01:12:35
762214Truszczyński Marcin1979M424Warszawa01:12:47
772264Gacek Marcin1973M425Nowa Iwiczna01:12:49
812163Jankowski Dariusz1973M426DAMOVO BIKE TEAM01:13:30
8545Post Marek1975M427Szczęsne01:13:41
861998Kamiński Grzegorz1970M428Otwock01:13:41
87111Zakrzewski Andrzej1976M429LOTTO01:13:48
89351Mikołajczyk Emil1974M430Brańszczyk01:13:51
921501Gromek Arkadiusz1972M431METTLER TOLEDO01:14:02
972517Borcuch Marcin1977M432Szczęsne01:14:22
101639Skrzypczak Marcin1975M433Warszawa01:14:31
103666Kubisiak Kacper1976M434MCP BIKE TEAM01:14:41
10443Dąbrowski Marcin1975M435Warszawa01:14:42
1091444Moczydłowski Piotr1976M436Ząbki01:15:06
113772Pańka Mikołaj1979M437Kielce01:15:11
116906Mroczkowski Tomasz1978M438Orba Team01:15:23
117248Mędel Piotr1971M439Książenice01:15:26
120952Machowicz Jakub1972M440ROWERY DAX LEGIONOWO01:15:35
122215Kajak Dariusz1977M441Warszawa01:15:45
125989Tomanek Szymon1974M442Warszawa01:15:51
1262005Wejner Olgierd1973M443MCP BIKE TEAM01:15:52
129680Kanownik Sławomir1975M444MCP BIKE TEAM01:16:10
131173Fila Robert1973M445Otwock01:16:23
1352134Tajchman Tomasz1973M446Otrębusy01:16:27
1381111Tyczyński Artur1977M447COMP TEAM01:16:37
13941Gural Piotr1979M448MCP BIKE TEAM01:16:42
1411448Korzeniewski Tomasz1979M449Warszawa01:16:57
142930Szewc Piotr1979M450Nowa Wola01:17:06
1431510Banasiak Marcin1974M451METTLER TOLEDO01:17:09
144345Kępka Sławomir1972M452STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:17:10
15869Gołoś Marcin1979M453DSV01:18:11
160612Ogrodnik Michał1978M454Józefów01:18:13
1632191Kunka Mariusz1970M455Mikówiec01:18:46
165646Rzepecki Łukasz1978M456Konstancin-Jeziorna01:18:47
166369Paprota Przemysław1979M457AGR PŁOŃSK01:18:48
16770Borowiecki Tomasz1975M458MYBIKE.PL01:18:54
17185Kuczyński Dariusz1975M459OPEN BIKE TEAM01:19:01
1732263Bartczak Mariusz1979M460Ciechanów01:19:15
176438Konca Mariusz1972M461Ożarów Mazowiecki01:19:29
1771029Rosiński Michał1975M462Warszawa01:19:36
1781955Kępa Marcin1977M463PATNET TEAM01:19:41
1841641Mazurkiewicz Piotr1973M464Kobyłka01:19:59
185133Wolak Artur1970M465Warszawa01:20:00
1881012Jastrzębski Paweł1971M466MCP BIKE TEAM01:20:06
18974Tomaszewski Bogdan1974M467TIMBUD TEAM01:20:06
190145Ślusarczyk Konrad1979M468Warszawa01:20:06
191448Trybuszkiewicz Wojciech1972M469TRYBEK TEAM01:20:07
192130Patelski Paweł1976M470ARTHREX01:20:10
1941228Lasek Marcin1974M471Legionowo01:20:17
1951601Myszkowski Bartek1976M472Husaria LC Elektronik01:20:38
19673Skiba Robert1973M473ROWEROLOG01:20:57
197124Pluciński Piotr1976M474WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:21:29
1991109Tratkiewicz Łukasz1979M475ABSOLUTEBIKES.PL01:21:30
200395Grocholewicz Mariusz1974M476Łódź01:21:36
2011980Popis Maciej1978M477TS MERAN OTWOCK01:21:36
2022019Grabowski Jan1975M478WGR GRÓJEC01:21:37
206643Żurek Łukasz1974M479Bielawa01:22:10
212307Orzechowski Paweł1977M480CODEPROUD MTB01:22:59
217427Małolepszy Janusz1970M481RAZEM TRENUJEMY SPORT01:23:08
218191Machula Mariusz1973M482Bike Fun Legionowo01:23:18
2192266Brzeziński Andrzej1977M483Warszawa01:23:22
220964Kraśny Konrad1970M484Warszawa01:23:22
222289Borzęcki Adam1972M485DAMOVO BIKE TEAM01:23:27
225106Woźniak Marcin1976M486Warszawa01:24:13
226597Fiderkiewicz Bartosz1972M487Warszawa01:24:30
2271973Bedra Józef1973M488Bike Fun Legionowo01:24:45
232554Sasin Jarosław1972M489Wołomin01:26:31
237296Kamiński Rafał1979M490DAMOVO BIKE TEAM01:27:21
240586Podgórski Sebastian1977M491ROZTOCZE CYCLING TEAM01:27:29
2432265Przedpełski Robert1971M492Warszawa01:27:43
2441625Miernik Michał1979M493Warszawa01:28:28
2462700Sterczewski Paweł1970M494NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:28:30
247218Tomaszewski Piotr1978M495Dąbrówka01:28:31
252473Dębski Jarosław1970M496Legionowo01:29:17
254852Gliński Rafał1978M497WARBUD WARTO BUDOWAC01:29:30
255976Koc Janusz1979M498Duczki01:29:31
2564Sudnik Grzegorz1973M499Kobyłka01:29:52
265933JEŻAK JACEK1975M4100WIM EXTREME MTB TEAM01:31:15
2711850Koziorowski Adam1979M4101STRABAG BIKE TEAM01:32:34
2761080Burzyński Mariusz1979M4102Warszawa01:33:23
2782223Koch Marcin1979M4103Kanie01:36:44
280674Kornas Sebastian1974M4104Konstancin-Jeziorna01:37:31
285384Nowak Marcin1974M4105RADZIO ROWERY01:39:33
288283Stępień Paweł1973M4106DAMOVO BIKE TEAM01:41:47
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11250Dużyński Sebastian1975M4 MCP BIKE TEAM  
2598Tężycki Jarosław1976M4 SIEMANO  
3155Miąskiewicz Mariusz1978M4 V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI  
41944Włazałek Mariusz1974M4 AK-SPED