7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Konstancin-Jeziorna, 2020-09-19

Kategoria Wszyscy, Dystans MINI - 32.0 Km ,, Razem : 334

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
180Petryszyn Maciej2004MJ1UKK HURAGAN WOŁOMIN01:04:24
22511Surdyk Filip2005MJ2KAMYK Radzymin MTB TEAM01:04:25
3929Sienkiewicz Artur1982M31WIELISZEW HERON TEAM01:04:26
4789Białek Patryk1988M32KAMYK Radzymin MTB TEAM01:04:26
5414Krupa Emil1987M33BIKE SALON TEAM01:04:28
6647Szczepański Dawid1992M21ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:05:49
71984Myszkowski Rafał1984M34PATNET TEAM01:05:57
8967Posadzy Tomasz1973M41PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM01:05:59
9981Chmielewski Patryk1986M35Warszawa01:06:15
1039Knapczyk Piotr1978M42NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:06:17
11748Wojtkowski Adam1985M36KK Catena Wyszków01:06:24
12143Balcerzak Paweł1974M43V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:06:27
13110Krupa Andrzej1963M51BIKE SALON TEAM01:06:31
14904Kaczmarski Artur1986M37NRF HENGST RACING01:06:44
151178Kmita Robert1990M22NRF HENGST RACING01:07:11
16372Mrowiński Adam1979M44KAMYK Radzymin MTB TEAM01:07:48
173001Przybylski Paweł1988M38Warszawa01:07:49
18892Parys Robert1982M39KK Catena Wyszków01:07:49
192510Surdyk Maciej1977M45KAMYK Radzymin MTB TEAM01:07:50
201350Patalan Dariusz1976M46TIMBUD TEAM01:07:52
212222Kisson Daniel1981M310MARCELI TEAM01:08:46
2231Podgórski Konrad1985M311Góra Kalwaria01:08:48
2342Staniewski Michał1978M47ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:08:49
2475Tomaszewski Jakub2003M11TIMBUD TEAM01:08:51
25211Majewski Maciej1985M312Sklepbicykl.pl-Perfectsource01:08:51
26786Barańczyk Piotr1976M48WIELISZEW HERON TEAM01:08:53
27212Kozłowski Cezary1981M313PEK - MONT EKIPA MTB01:08:53
28251Thiel Tomasz1985M314ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:08:56
292124Gmur Sławomir1976M49Warszawa01:08:56
301414Smoleń Paweł1987M315Warszawa01:08:56
31323Bielecki Jakub1989M316DSV01:08:57
3256Nowakowski Wiktor2005MJ3ROWEROWNIA RAINBOW TEAM01:08:58
331450Michalak Jacek1973M410PATNET TEAM01:08:58
347Kuchcik Filip2004MJ4WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:08:58
35243Tuski Maciej1978M411PZU SPORT TEAM01:09:01
3657Nowakowski Tomasz1980M317ROWEROWNIA RAINBOW TEAM01:09:21
37116Buczel Mateusz1984M318ESKOM-HPE-101:09:23
38990Wasiak Damian1982M319KK Catena Wyszków01:09:24
39244Gancarz Marcin1977M412KAMYK Radzymin MTB TEAM01:09:25
401255Kowalski Ireneusz1970M413ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:09:31
41769Kwiatkowski Krzysztof1982M320BEAT BIKE01:09:34
422423Zieliński Adam1978M414Zielonka01:09:37
43458BOGDANOWICZ MARCIN1979M415WARSZAWA01:09:47
44749Abramczyk Paweł1976M416KK Catena Wyszków01:09:49
452137Walkiewicz Igor1999M23MARCELI TEAM01:09:54
4621Włazałek Aleksander1999M24AK-SPED01:09:54
472230Lachowicz Dariusz1966M52BIKE CONCEPT01:10:02
4849Grot Mariusz1973M417NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:10:02
491002Charucki Rafał1988M321BIKEHOLIC TEAM01:10:12
50344Urbański Sebastian1978M418Otwock01:10:18
511216Podeszwa Wiesław1958M61KK24H01:10:25
5272Jarszak Jarosław1972M419Sobików01:10:30
53774Pańka Patryk2005MJ5Kielce01:10:35
54596Poterek Sławomir1976M420Komorów01:10:41
552256Laskowski Paweł1985M322KK CYKLON WARSZAWA01:10:44
561321Dorin Andrii1994M25Warszawa01:10:47
5714Gulbierz Szymon1981M323T-MOBILE SPORT TEAM01:10:51
581253Zdanowski Krzysztof1984M324ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:11:06
59318Stempień Marek1978M421KK Catena Wyszków01:11:29
60551Skura Mikołaj2005MJ6Jakoobcycles BKK Team01:11:35
61478Wachocki Bartosz1983M325Warszawa01:11:35
622237Rojek Kamil1988M326KK Catena Wyszków01:11:37
631064Mcfarlane Anthony1985M327OCEANIC RACING01:11:40
642125Antoniak Adam1978M422KK Catena Wyszków01:11:42
65483Romanowski Kamil1981M328KAMYK Radzymin MTB TEAM01:11:43
6690Bilicki Paweł1990M26AGR PŁOŃSK01:11:44
671223Błach Mateusz1990M27BIKE EXPO NARODOWY TEAM01:12:01
68524Wolny Piotr1982M329E-POINT BIKE TEAM01:12:06
69298Sokolnicki Andrzej1969M53DAMOVO BIKE TEAM01:12:25
701175Kowalczyk Grzegorz1975M423ONNINEN.PL01:12:35
71129Strąk Jarosław1982M330NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:12:39
72752Bloch Michał1982M331KK Catena Wyszków01:12:40
73576Stępel Wojciech1981M332Kobyłka01:12:40
74329Chojnacki Artur1980M333-01:12:46
75163Rychter Maciej1980M334WŚCIEKŁE IMADŁO01:12:47
762214Truszczyński Marcin1979M424Warszawa01:12:47
772264Gacek Marcin1973M425Nowa Iwiczna01:12:49
78326Białek Tomasz1963M54KAMYK Radzymin MTB TEAM01:12:56
792512Dorsz Jacek1980M335KAMYK Radzymin MTB TEAM01:13:04
80729Strumnik Sebastian1984M336TIMBUD TEAM01:13:26
812163Jankowski Dariusz1973M426DAMOVO BIKE TEAM01:13:30
82165Pasiewicz Jacek1986M337ATRAM KOMINKI01:13:39
83410Bąk Wiesław1959M62KOMBUD RADOM01:13:40
84611Misiałkiewicz Piotr1982M338INVESTCARE01:13:40
8545Post Marek1975M427Szczęsne01:13:41
861998Kamiński Grzegorz1970M428Otwock01:13:41
87111Zakrzewski Andrzej1976M429LOTTO01:13:48
88912Rees Robert1965M55GKK OPTY MAZOWSZE01:13:49
12240Krawczyk Małgorzata1992K21WKSG POZNAŃ01:13:51
89351Mikołajczyk Emil1974M430Brańszczyk01:13:51
902232Kamiński Wiesław1953M63TS MERAN OTWOCK01:13:54
912007Biernacki Jakub1965M56Warszawa01:14:01
921501Gromek Arkadiusz1972M431METTLER TOLEDO01:14:02
21901Sobczak Magdalena1990K22WIELISZEW HERON TEAM01:14:02
93412Dulz Marcin1980M339RB Riders01:14:03
31412Tomaszewska Julita1978K41TIMBUD TEAM01:14:03
94595Cywka Rafał1990M28Club Bike Zwoleń01:14:07
951991Mirecki Bartłomiej1991M29OPEN BIKE TEAM01:14:11
961001Olesiejuk Paweł1986M340Warszawa01:14:12
972517Borcuch Marcin1977M432Szczęsne01:14:22
9818Podgórski Bartosz1987M341Góra Kalwaria01:14:22
99694Kiercz Tomasz1985M342Warszawa01:14:26
100558Orszulak Adam1984M343GKK OPTY MAZOWSZE01:14:29
101639Skrzypczak Marcin1975M433Warszawa01:14:31
1022424Sierakowski Tomasz1985M344MCP BIKE TEAM01:14:32
4501Skura Katarzyna1980K31Jakoobcycles BKK Team01:14:32
103666Kubisiak Kacper1976M434MCP BIKE TEAM01:14:41
10443Dąbrowski Marcin1975M435Warszawa01:14:42
105794Hoen Rene1969M57-01:14:52
1062228Kamiński Wiesław1960M58Nowosiedliny01:14:59
107297Lalak Jacek1981M345DAMOVO BIKE TEAM01:15:02
108179Cywka Zbigniew1966M59Club Bike Zwoleń01:15:04
1091444Moczydłowski Piotr1976M436Ząbki01:15:06
110436Królewski Karol1982M346JÓZEFÓW01:15:08
1112136Szucki Mateusz1993M210Biała Podlaska01:15:08
1122508Grosicki Szymon1988M347Warszawa01:15:09
113772Pańka Mikołaj1979M437Kielce01:15:11
114246Stanaszek Tadeusz1951M64SUPER DROB01:15:15
11552Kolibowski Krzysztof1988M348Łomianki01:15:21
116906Mroczkowski Tomasz1978M438Orba Team01:15:23
117248Mędel Piotr1971M439Książenice01:15:26
118455Kurek Mirosław1967M510LOTTO01:15:26
119420Jarosiewicz Tomasz1996M211Warszawa01:15:26
120952Machowicz Jakub1972M440ROWERY DAX LEGIONOWO01:15:35
1211033Sawicki Grzegorz1980M349LOTTO01:15:42
122215Kajak Dariusz1977M441Warszawa01:15:45
123839Nowak Jan1962M511KAMYK Radzymin MTB TEAM01:15:45
51185Marcelewicz Barbara1978K42MARCELI TEAM01:15:47
1241307Goławski Bartosz1990M212DSV01:15:50
125989Tomanek Szymon1974M442Warszawa01:15:51
1262005Wejner Olgierd1973M443MCP BIKE TEAM01:15:52
127922Hilczer Piotr1967M512BIKE CONCEPT01:15:56
12810Śliwiński Piotr1967M513Milanówek01:16:00
129680Kanownik Sławomir1975M444MCP BIKE TEAM01:16:10
1302244Kaczmarczyk Michał1989M350STRABAG BIKE TEAM01:16:21
131173Fila Robert1973M445Otwock01:16:23
1321056Stempniak Sebastian1985M351TEAM PKO BANK POLSKI01:16:25
133630Michalski Adrian1987M352MARCELI TEAM01:16:25
1341303Halicki Piotr1983M353Białystok01:16:25
1352134Tajchman Tomasz1973M446Otrębusy01:16:27
1361300Błaszczyk Paweł1982M354STRABAG BIKE TEAM01:16:31
137491Michałowski Artur1983M355Parzniew01:16:35
1381111Tyczyński Artur1977M447COMP TEAM01:16:37
13941Gural Piotr1979M448MCP BIKE TEAM01:16:42
140336Jarosiewicz Michał1989M356Warszawa01:16:54
1411448Korzeniewski Tomasz1979M449Warszawa01:16:57
142930Szewc Piotr1979M450Nowa Wola01:17:06
1431510Banasiak Marcin1974M451METTLER TOLEDO01:17:09
144345Kępka Sławomir1972M452STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:17:10
1452272Michalski Dominik1987M357JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA01:17:12
146544Warzywoda Jakub1989M358Warszawa01:17:14
147514Szymczyk Marek1955M65KOMBUD RADOM01:17:19
1482187Karaś Tomasz1983M359Warszawa01:17:21
14948Makowski Jacek1969M514TIMBUD TEAM01:17:23
1501921Sienkiewicz Zbigniew1953M66WIELISZEW HERON TEAM01:17:28
1511931Szuchnik Sebastian1986M360OPEN BIKE TEAM01:17:31
152109DUDKOWSKI RADOSŁAW1982M361KAMYK Radzymin MTB TEAM01:17:39
153638Kuta Jacek1987M362PZU SPORT TEAM01:17:39
154693Spieżak Marcin1989M363Warszawa01:17:41
1551259Gapisz Marcin1985M364Husaria LC Elektronik01:17:50
1562727Baciński Szymon2004MJ7DAMOVO BIKE TEAM01:17:53
1572261Karecki Wojciech1981M365Józefosław01:17:55
15869Gołoś Marcin1979M453DSV01:18:11
1592153Jasiński Mariusz1969M515Leszno01:18:12
160612Ogrodnik Michał1978M454Józefów01:18:13
1612183Szymański Łukasz1981M366MCP BIKE TEAM01:18:36
1621128Glanda Jędrzej1991M213Warszawa01:18:44
1632191Kunka Mariusz1970M455Mikówiec01:18:46
164607Karwowski Maciej1991M214DSV01:18:47
165646Rzepecki Łukasz1978M456Konstancin-Jeziorna01:18:47
166369Paprota Przemysław1979M457AGR PŁOŃSK01:18:48
16770Borowiecki Tomasz1975M458MYBIKE.PL01:18:54
1682236Brzeziński Maciej1985M367CREATEIT NERD BIKERS01:18:56
16981Ciskowski Marcin1980M368ROWERY DAX LEGIONOWO01:18:57
1702254Kuśmierczak Łukasz1988M369KONICA MINOLTA BS TEAM01:18:57
17185Kuczyński Dariusz1975M459OPEN BIKE TEAM01:19:01
172617Rędziński Michał1995M215Paprotnia01:19:08
1732263Bartczak Mariusz1979M460Ciechanów01:19:15
17465Florczak Kamil1985M370OPEN BIKE TEAM01:19:18
175610Mikołajczuk Łukasz1981M371ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:19:25
176438Konca Mariusz1972M461Ożarów Mazowiecki01:19:29
1771029Rosiński Michał1975M462Warszawa01:19:36
1781955Kępa Marcin1977M463PATNET TEAM01:19:41
179152Bober Zbigniew1946M71T4B TEAM01:19:47
18099Kaczorowski Aleksander1946M72WIELISZEW HERON TEAM01:19:47
181808Hofman Tomasz1964M516Kraft Automotive Team01:19:50
182581Tułowiecki Paweł1994M216PATNET TEAM01:19:55
183368Ferski Andrzej1952M67AGR PŁOŃSK01:19:59
1841641Mazurkiewicz Piotr1973M464Kobyłka01:19:59
185133Wolak Artur1970M465Warszawa01:20:00
1862603Rok Robert1980M372TEAM PKO BANK POLSKI01:20:00
187518Kostrzewa Maciej1949M73KOMBUD RADOM01:20:02
1881012Jastrzębski Paweł1971M466MCP BIKE TEAM01:20:06
18974Tomaszewski Bogdan1974M467TIMBUD TEAM01:20:06
190145Ślusarczyk Konrad1979M468Warszawa01:20:06
61147Jedynak Katarzyna2005KJ1LKK LUKS SŁAWNO01:20:06
191448Trybuszkiewicz Wojciech1972M469TRYBEK TEAM01:20:07
759Knapczyk Małgorzata1978K43NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:20:09
192130Patelski Paweł1976M470ARTHREX01:20:10
1931956Skorek Janusz1956M68Rowerowysquad Hoegert Technik01:20:15
1941228Lasek Marcin1974M471Legionowo01:20:17
1951601Myszkowski Bartek1976M472Husaria LC Elektronik01:20:38
8197Lichocka Agata1983K32Sklepbicykl.pl-Perfectsource01:20:53
19673Skiba Robert1973M473ROWEROLOG01:20:57
91077Ludian Agnieszka1986K33Sklepbicykl.pl-Perfectsource01:21:06
10366Bicka Ilona1979K44Warszawa01:21:07
11762Sopińska Patrycja1983K34Warszawa01:21:07
197124Pluciński Piotr1976M474WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:21:29
198449Szymański Paweł1980M373CIASTECZKOWY POTWÓR01:21:30
1991109Tratkiewicz Łukasz1979M475ABSOLUTEBIKES.PL01:21:30
200395Grocholewicz Mariusz1974M476Łódź01:21:36
2011980Popis Maciej1978M477TS MERAN OTWOCK01:21:36
2022019Grabowski Jan1975M478WGR GRÓJEC01:21:37
2032107Petrykowski Paweł1982M374Warszawa01:21:45
20493Florczak Arkadiusz1993M217OPEN BIKE TEAM01:21:54
205700Kozłowski Piotr1980M375NRF HENGST RACING01:22:04
206643Żurek Łukasz1974M479Bielawa01:22:10
2072179Król Paweł1993M218Nadma01:22:14
2081488Piskorek Jakub1995M219Czapińs-cy01:22:15
209671Chomczyk Tomasz1969M517Rene bike warriors01:22:23
210149Wrzesiński Adam1984M376FIZJO - FIT01:22:37
2111000Szymerski Paweł1969M518PEK - MONT EKIPA MTB01:22:38
121909Kado Magdalena1990K23WIELISZEW HERON TEAM01:22:50
212307Orzechowski Paweł1977M480CODEPROUD MTB01:22:59
2132260Szejk Tomasz1980M377Piaseczno01:22:59
214665Romanek Mateusz2002M12Turowice01:23:01
215979Jabłoński Mateusz1996M220Bike Fun Legionowo01:23:05
2162109Hodakowski Michał1990M221Warszawa01:23:05
217427Małolepszy Janusz1970M481RAZEM TRENUJEMY SPORT01:23:08
218191Machula Mariusz1973M482Bike Fun Legionowo01:23:18
2192266Brzeziński Andrzej1977M483Warszawa01:23:22
220964Kraśny Konrad1970M484Warszawa01:23:22
221618Cywiński Marcin1983M378TS MERAN OTWOCK01:23:23
222289Borzęcki Adam1972M485DAMOVO BIKE TEAM01:23:27
223107Szlendak Robert1968M519Warszawa01:23:31
2241409Pergoł Edward1950M69Warszawa01:23:38
13168Nowak Katarzyna1974K45Warszawa01:24:03
14823Bogdańska Julia2004KJ2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:24:11
225106Woźniak Marcin1976M486Warszawa01:24:13
226597Fiderkiewicz Bartosz1972M487Warszawa01:24:30
2271973Bedra Józef1973M488Bike Fun Legionowo01:24:45
22861Rutkowski Grzegorz1965M520Warszawa01:24:52
2292255Łotocki Tomasz1989M379Łomianki01:24:52
15730Michnowska Katarzyna1987K35NRF HENGST RACING01:25:06
230378Kliś Jakub1985M380Józefów01:25:27
16210Kalicka Małgorzata1985K36PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:26:05
172259Patalas Klaudyna1989K37Warszawa01:26:07
2312275Wojciechowski Tomasz1988M381Warszawa01:26:30
232554Sasin Jarosław1972M489Wołomin01:26:31
2332233Spruch Grzegorz2000M13Karczew01:26:32
181408Guberska Aleksandra1993K24Warszawa01:26:34
234282Stępień Jakub2005MJ8DAMOVO BIKE TEAM01:27:17
2352194Stefański Piotr2004MJ9Piaseczno01:27:18
236272Wojcieszak Sebastian1982M382Koryciska01:27:19
237296Kamiński Rafał1979M490DAMOVO BIKE TEAM01:27:21
238851Gliński Szymon2004MJ10WARBUD WARTO BUDOWAC01:27:21
239640Janeczko Tomasz1981M383CREATEIT NERD BIKERS01:27:29
240586Podgórski Sebastian1977M491ROZTOCZE CYCLING TEAM01:27:29
19306Podgórska Karolina1990K25ROZTOCZE CYCLING TEAM01:27:31
2412267Łapiński Grzegorz1982M384MARCELI TEAM01:27:38
2421044Hajzner Adam1969M521Izabelin C01:27:39
2432265Przedpełski Robert1971M492Warszawa01:27:43
201059Poruszek Marta1971K46Warszawa01:28:05
2441625Miernik Michał1979M493Warszawa01:28:28
245871Bogdański Jacek1959M610Halinów01:28:29
2462700Sterczewski Paweł1970M494NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:28:30
247218Tomaszewski Piotr1978M495Dąbrówka01:28:31
2481351Gramann Andrzej1949M74WIELISZEW HERON TEAM01:28:41
249780Sakowski Jan1948M75Nisko01:28:56
2501086Krasiński Ryszard1946M76Lipsko01:29:04
25135Walczak Maciej1985M385Warszawa01:29:14
211474Zemła Anna1987K38Warszawa01:29:17
252473Dębski Jarosław1970M496Legionowo01:29:17
2531096Olszewski Marcin1983M386Kobyłka01:29:19
254852Gliński Rafał1978M497WARBUD WARTO BUDOWAC01:29:30
255976Koc Janusz1979M498Duczki01:29:31
221781Kozak Maryla1981K39MARCELI TEAM01:29:40
2564Sudnik Grzegorz1973M499Kobyłka01:29:52
257648Świerszcz Tomasz1982M387Piaseczno01:30:02
258161Weiss Krzysztof1962M522Kraft Automotive Team01:30:25
259547Rola-Janicki Robert1961M523MYBIKE.PL01:30:34
2602186Słowik Marek 1968M524Warszawa01:30:50
2611079Kopyt Jan1946M77Konstancin-Jeziorna01:30:54
262833Fijałkowski Grzegorz1955M611Warszawa01:31:04
263931Walburg Jarosław1965M525Jastrzębie01:31:04
232173Niklewicz Ewa1974K47ESKOM-HPE-101:31:04
264667Bobowski Robert1983M388Warszawa01:31:04
265933JEŻAK JACEK1975M4100WIM EXTREME MTB TEAM01:31:15
2661966Krzyżanowski Artur1966M526Warszawa01:31:29
2671555Olszewski Wojciech1968M527Husaria LC Elektronik01:31:36
2681081Wiraszka Rafał1984M389INTRO-RAFTERBIKE TEAM01:31:56
269132Góral Piotr1956M612Józefosław01:31:57
270635Mastalerz Piotr1968M528Julianów01:31:59
24900Grzebalska Bogumiła1975K48DAMOVO BIKE TEAM01:32:30
2711850Koziorowski Adam1979M4101STRABAG BIKE TEAM01:32:34
272686Sajna Marian1950M613Nowy Dwór Mazowiecki01:32:43
2731951Kozak Tadeusz1951M614MARCELI TEAM01:32:54
274679Kapuściński Marcin1980M390SKISPA01:32:56
252691Strumnik Katarzyna1985K310TIMBUD TEAM01:33:13
275641Drabik Łukasz1982M391ESKOM-HPE-101:33:20
2761080Burzyński Mariusz1979M4102Warszawa01:33:23
277741Żuk Marcin1983M392RB Riders01:34:11
26637Roszczenko Jolanta1969K51Konstancin-Jeziorna01:34:13
272229Kamińska Maria1960K52Nowosiedliny01:34:45
282262Kufera Sylwia1973K49Warszawa01:35:31
2782223Koch Marcin1979M4103Kanie01:36:44
2792274Kowalewicz Andrzej1988M393Warszawa01:37:00
280674Kornas Sebastian1974M4104Konstancin-Jeziorna01:37:31
2812271Kida Jerzy1968M529ECOFASADA01:37:32
2822270Kida Antoni2004MJ11ECOFASADA01:37:33
283472Sowiński Edmund1942M78PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:37:48
291299Piekarczyk Justyna1987K311ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:38:12
284311Biernacki Tadeusz1939M79Warszawa01:38:31
301073Włazałek Natalia1997K26WŁAZAŁEKTEAM01:39:33
285384Nowak Marcin1974M4105RADZIO ROWERY01:39:33
312238Paździoch Marta1982K312PATATAJNIA01:40:00
2861234Dzwonka Łukasz1981M394Warszawa01:40:44
287239Tolgay Kaya2001M14Marki01:41:01
288283Stępień Paweł1973M4106DAMOVO BIKE TEAM01:41:47
32361Borowska Iwona1959K53Warszawa01:43:37
33660Eilmes-Klasińska Magdalena1980K313Warszawa01:47:54
341222Korajczyk Jolanta1968K54Legionowo01:49:40
35271Charlak Paulina1981K314Wołomin01:51:30
362273Górecka Aleksandra1978K410Góra Kalwaria01:53:18
2891968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M530Warszawa02:00:04
372269Laszuk Anna1978K411sulejówek02:58:55
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
12231Grabowicz Bartosz1989M3 TEAM PKO BANK POLSKI  
21250Dużyński Sebastian1975M4 MCP BIKE TEAM  
3598Tężycki Jarosław1976M4 SIEMANO  
434Miroszkin Iwan1986M3 BIKE EXPO NARODOWY TEAM  
5401Szulim Piotr1980M3 POLSTAR TEAM  
6155Miąskiewicz Mariusz1978M4 V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI  
71944Włazałek Mariusz1974M4 AK-SPED  
8252Pacuk Grzegorz1982M3 ANG SPÓŁDZIELNIA MTB