7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Konstancin-Jeziorna, 2020-09-19
Wyniki dla sektora 6 ,Dystans MINI
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.Klub-MiastoCzas
2508Grosicki Szymon1988M311247Warszawa01:15:09 
(3)
2272Michalski Dominik1987M314557JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA01:17:12 
(4)
638Kuta Jacek1987M315362PZU SPORT TEAM01:17:39 
(4)
2261Karecki Wojciech1981M315765Józefosław01:17:55 
(4)
2191Kunka Mariusz1970M416355Mikówiec01:18:46 
(4)
646Rzepecki Łukasz1978M416556Konstancin-Jeziorna01:18:47 
(4)
2236Brzeziński Maciej1985M316867CREATEIT NERD BIKERS01:18:56 
(4)
2254Kuśmierczak Łukasz1988M317069KONICA MINOLTA BS TEAM01:18:57 
(4)
2263Bartczak Mariusz1979M417360Ciechanów01:19:15 
(4)
448Trybuszkiewicz Wojciech1972M419169TRYBEK TEAM01:20:07 
(6)
1077Ludian Agnieszka1986K393Sklepbicykl.pl-Perfectsource01:21:06 
(5)
2107Petrykowski Paweł1982M320374Warszawa01:21:45 
(5)
643Żurek Łukasz1974M420679Bielawa01:22:10 
(5)
2179Król Paweł1993M220718Nadma01:22:14 
(5)
1488Piskorek Jakub1995M220819Czapińs-cy01:22:15 
(5)
671Chomczyk Tomasz1969M520917Rene bike warriors01:22:23 
(5)
2260Szejk Tomasz1980M321377Piaseczno01:22:59 
(5)
2109Hodakowski Michał1990M221621Warszawa01:23:05 
(5)
2266Brzeziński Andrzej1977M421983Warszawa01:23:22 
(5)
964Kraśny Konrad1970M422084Warszawa01:23:22 
(5)
107Szlendak Robert1968M522319Warszawa01:23:31 
(5)
597Fiderkiewicz Bartosz1972M422687Warszawa01:24:30 
(6)
61Rutkowski Grzegorz1965M522820Warszawa01:24:52
2255Łotocki Tomasz1989M322979Łomianki01:24:52
2259Patalas Klaudyna1989K3177Warszawa01:26:07
2275Wojciechowski Tomasz1988M323181Warszawa01:26:30
554Sasin Jarosław1972M423289Wołomin01:26:31
2233Spruch Grzegorz2000M12333Karczew01:26:32
1408Guberska Aleksandra1993K2184Warszawa01:26:34 
(7)
2194Stefański Piotr2004MJ2359Piaseczno01:27:18
640Janeczko Tomasz1981M323983CREATEIT NERD BIKERS01:27:29
2267Łapiński Grzegorz1982M324184MARCELI TEAM01:27:38
1044Hajzner Adam1969M524221Izabelin C01:27:39
2265Przedpełski Robert1971M424392Warszawa01:27:43 
(7)
1059Poruszek Marta1971K4206Warszawa01:28:05 
(7)
871Bogdański Jacek1959M624510Halinów01:28:29 
(7)
2700Sterczewski Paweł1970M424694NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:28:30 
(7)
218Tomaszewski Piotr1978M424795Dąbrówka01:28:31 
(7)
780Sakowski Jan1948M72495Nisko01:28:56 
(8)
1086Krasiński Ryszard1946M72506Lipsko01:29:04 
(7)
35Walczak Maciej1985M325185Warszawa01:29:14 
(8)
1474Zemła Anna1987K3218Warszawa01:29:17 
(7)
473Dębski Jarosław1970M425296Legionowo01:29:17
852Gliński Rafał1978M425497WARBUD WARTO BUDOWAC01:29:30 
(8)
4Sudnik Grzegorz1973M425699Kobyłka01:29:52 
(8)
2186Słowik Marek 1968M526024Warszawa01:30:50 
(7)
1079Kopyt Jan1946M72617Konstancin-Jeziorna01:30:54 
(7)
931Walburg Jarosław1965M526325Jastrzębie01:31:04 
(7)
2173Niklewicz Ewa1974K4237ESKOM-HPE-101:31:04 
(7)
667Bobowski Robert1983M326488Warszawa01:31:04 
(7)
933JEŻAK JACEK1975M4265100WIM EXTREME MTB TEAM01:31:15 
(8)
1966Krzyżanowski Artur1966M526626Warszawa01:31:29 
(7)
1555Olszewski Wojciech1968M526727Husaria LC Elektronik01:31:36 
(8)
1081Wiraszka Rafał1984M326889INTRO-RAFTERBIKE TEAM01:31:56 
(7)
132Góral Piotr1956M626912Józefosław01:31:57 
(7)
635Mastalerz Piotr1968M527028Julianów01:31:59 
(7)
900Grzebalska Bogumiła1975K4248DAMOVO BIKE TEAM01:32:30 
(9)
1850Koziorowski Adam1979M4271101STRABAG BIKE TEAM01:32:34 
(8)
686Sajna Marian1950M627213Nowy Dwór Mazowiecki01:32:43 
(8)
1951Kozak Tadeusz1951M627314MARCELI TEAM01:32:54 
(8)
679Kapuściński Marcin1980M327490SKISPA01:32:56 
(5)
641Drabik Łukasz1982M327591ESKOM-HPE-101:33:20 
(8)
1080Burzyński Mariusz1979M4276102Warszawa01:33:23 
(8)
741Żuk Marcin1983M327792RB Riders01:34:11 
(9)
637Roszczenko Jolanta1969K5261Konstancin-Jeziorna01:34:13 
(8)
2229Kamińska Maria1960K5272Nowosiedliny01:34:45 
(8)
2262Kufera Sylwia1973K4289Warszawa01:35:31 
(8)
2223Koch Marcin1979M4278103Kanie01:36:44 
(8)
2274Kowalewicz Andrzej1988M327993Warszawa01:37:00 
(8)
674Kornas Sebastian1974M4280104Konstancin-Jeziorna01:37:31 
(8)
2271Kida Jerzy1968M528129ECOFASADA01:37:32 
(8)
2270Kida Antoni2004MJ28211ECOFASADA01:37:33 
(8)
472Sowiński Edmund1942M72838PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:37:48 
(9)
1299Piekarczyk Justyna1987K32911ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:38:12 
(9)
311Biernacki Tadeusz1939M72849Warszawa01:38:31 
(9)
1073Włazałek Natalia1997K2306WŁAZAŁEKTEAM01:39:33 
(9)
384Nowak Marcin1974M4285105RADZIO ROWERY01:39:33 
(9)
2238Paździoch Marta1982K33112PATATAJNIA01:40:00 
(8)
239Tolgay Kaya2001M12874Marki01:41:01 
(9)
283Stępień Paweł1973M4288106DAMOVO BIKE TEAM01:41:47 
(9)
361Borowska Iwona1959K5323Warszawa01:43:37 
(10)
660Eilmes-Klasińska Magdalena1980K33313Warszawa01:47:54 
(9)
1222Korajczyk Jolanta1968K5344Legionowo01:49:40 
(10)
271Charlak Paulina1981K33514Wołomin01:51:30 
(10)
2273Górecka Aleksandra1978K43610Góra Kalwaria01:53:18 
(10)