7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Konstancin-Jeziorna, 2020-09-19

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2348.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
180Kuszmider Kamil1992M211MAXKK Catena Wyszków600.00
890Góralewski Łukasz1983M332MAXKK Catena Wyszków598.83
319Trzciński Paweł1972M4135MAXKK Catena Wyszków583.93
893Mróz Łukasz1992M2263MAXKK Catena Wyszków566.10
750Korytkowski Robert1962M5333MAXKK Catena Wyszków565.25
748Wojtkowski Adam1985M3116MINIKK Catena Wyszków387.95
892Parys Robert1982M3189MINIKK Catena Wyszków379.82
990Wasiak Damian1982M33819MINIKK Catena Wyszków371.15
749Abramczyk Paweł1976M44416MINIKK Catena Wyszków368.95
318Stempień Marek1978M45921MINIKK Catena Wyszków360.33
2237Rojek Kamil1988M36226MINIKK Catena Wyszków359.69
2125Antoniak Adam1978M46422MINIKK Catena Wyszków359.28
752Bloch Michał1982M37231MINIKK Catena Wyszków354.53

2

ANG SPÓŁDZIELNIA MTB

PUNKTY : 2260.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1221Gajewski Karol1982M3178MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB582.05
256Kamiński Wojciech1984M33111MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB565.34
908Zagórski Jan Jakub1978M43516MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB561.03
255Tlaga Krzysztof1986M34415MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB551.72
647Szczepański Dawid1992M261MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB391.36
42Staniewski Michał1978M4237MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB374.33
251Thiel Tomasz1985M32814MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB373.73
1255Kowalski Ireneusz1970M44013MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB370.56
1253Zdanowski Krzysztof1984M35824MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB362.30
1299Piekarczyk Justyna1987K32911MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB300.77

3

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 2259.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
468Wołos Anna1980K311MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE600.00
688Wójtowicz Wojciech1988M32510MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE566.24
358Kosiński Marcin1979M42712MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE566.04
480Weronowicz Mariusz1976M46730MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE526.77
469Grabowski Rafał1983M37123MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE521.94
609Golec Tomasz1979M47634MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE518.29
357Bartosiewicz Mariusz1972M410048MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE489.44
610Mikołajczuk Łukasz1981M317571MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE324.38

4

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2255.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1771Skrzyniarz Tomasz1977M483MAXMYBIKE.PL584.24
879Wojtkowski Tomasz1978M42210MAXMYBIKE.PL567.79
374Mrożewski Krzysztof1960M5242MAXMYBIKE.PL566.48
1273Abramek Piotr1981M36020MAXMYBIKE.PL537.09
396Szlązak Piotr1973M46327MAXMYBIKE.PL534.70
337Błażewski Bartosz1968M5699MAXMYBIKE.PL524.20
2001Piotrowski Rafał1973M47432MAXMYBIKE.PL520.05
563Sobczak Artur1978M48136MAXMYBIKE.PL513.16
1373Socho Adrian1980M39226MAXMYBIKE.PL499.60
1301Zduniak Sylwia1984K354MAXMYBIKE.PL497.61
64Woźniak Jan1964M59712MAXMYBIKE.PL493.54
716Zduniak Karol1984M310928MAXMYBIKE.PL479.58
70Borowiecki Tomasz1975M416758MINIMYBIKE.PL326.47
547Rola-Janicki Robert1961M525923MINIMYBIKE.PL284.42

5

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2150.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
290Ptaszyński Bartosz1980M35018MAXDAMOVO BIKE TEAM540.53
314Grzebalski Mieczysław1975M45425MAXDAMOVO BIKE TEAM539.88
315Mierzejewski Tomasz1981M35519MAXDAMOVO BIKE TEAM539.81
299Pęczkowski Andrzej1969M5648MAXDAMOVO BIKE TEAM530.68
281Baciński Arkadiusz1975M411758MAXDAMOVO BIKE TEAM466.74
2992Garbacz Paweł1986M313033MAXDAMOVO BIKE TEAM418.24
1441Białek Przemysław1986M313234MAXDAMOVO BIKE TEAM391.74
298Sokolnicki Andrzej1969M5693MINIDAMOVO BIKE TEAM355.75
2163Jankowski Dariusz1973M48126MINIDAMOVO BIKE TEAM350.50
297Lalak Jacek1981M310745MINIDAMOVO BIKE TEAM343.34
2727Baciński Szymon2004MJ1567MINIDAMOVO BIKE TEAM330.77
900Grzebalska Bogumiła1975K4248MINIDAMOVO BIKE TEAM319.33
289Borzęcki Adam1972M422285MINIDAMOVO BIKE TEAM308.67
282Stępień Jakub2005MJ2348MINIDAMOVO BIKE TEAM295.16
296Kamiński Rafał1979M423790MINIDAMOVO BIKE TEAM294.93
283Stępień Paweł1973M4288106MINIDAMOVO BIKE TEAM253.09
2196Grzębalski Szymon2007C4168FANDAMOVO BIKE TEAM173.44

6

WKSG POZNAŃ

PUNKTY : 2097.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2241Arciszewski Paweł1986M321MAXWKSG POZNAŃ599.31
2245Rozumek Łukasz1983M3116MAXWKSG POZNAŃ584.06
2242Krekora Dominik1994M2808MAXWKSG POZNAŃ514.50
2240Krawczyk Małgorzata1992K211MINIWKSG POZNAŃ400.00

7

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 2059.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
499Bochyński Tomasz1978M42813MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 565.90
754Brzostek Rafał1975M44019MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 553.63
1314Balcerzak Andrzej1976M44520MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 551.53
39Knapczyk Piotr1978M4102MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 388.59
59Knapczyk Małgorzata1978K473MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 368.55
49Grot Mariusz1973M44817MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 367.79
129Strąk Jarosław1982M37130MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 354.59
2700Sterczewski Paweł1970M424694MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 291.07
1085Grot Leon2011C25312FANNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 125.74

8

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 2059.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
206Kalicki Grzegorz1982M34917MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM545.64
205Cisowski Grzegorz1980M37022MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM522.16
201Panasiuk Tomasz1972M48942MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM501.23
207Augustyniak Dariusz1979M49847MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM490.24
202Adamczuk Marcin1973M410351MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM485.03
1610Śmiechurski Robert1966M512914MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM434.86
210Kalicka Małgorzata1985K3166MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM343.10

9

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1995.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
796Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K322MAXWIELISZEW HERON TEAM595.37
1963Kado Grzegorz1963M5564MAXWIELISZEW HERON TEAM539.48
2188Sarnecki Marek1973M412260MAXWIELISZEW HERON TEAM460.59
929Sienkiewicz Artur1982M331MINIWIELISZEW HERON TEAM399.80
1901Sobczak Magdalena1990K222MINIWIELISZEW HERON TEAM398.99
786Barańczyk Piotr1976M4268MINIWIELISZEW HERON TEAM373.97
1909Kado Magdalena1990K2123MINIWIELISZEW HERON TEAM356.57
1921Sienkiewicz Zbigniew1953M61506MINIWIELISZEW HERON TEAM332.55
99Kaczorowski Aleksander1946M71802MINIWIELISZEW HERON TEAM322.84
1351Gramann Andrzej1949M72484MINIWIELISZEW HERON TEAM290.50

10

ROZTOCZE CYCLING TEAM

PUNKTY : 1875.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1231Kawala Sylwester2001M11052MAXROZTOCZE CYCLING TEAM481.44
309Herc Sławomir1968M510613MAXROZTOCZE CYCLING TEAM481.01
838Czereczon Sebastian1991M211910MAXROZTOCZE CYCLING TEAM463.62
1565Król Paweł1983M312531MAXROZTOCZE CYCLING TEAM449.70
306Podgórska Karolina1990K2195MINIROZTOCZE CYCLING TEAM337.48
586Podgórski Sebastian1977M424091MINIROZTOCZE CYCLING TEAM294.47

11

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1810.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1045Jankowski Robert1975M46528MAXBike Fun Legionowo527.65
87Ochędzan Grzegorz1979M48740MAXBike Fun Legionowo501.26
721Cyckiewicz Robert1972M411557MAXBike Fun Legionowo471.13
979Jabłoński Mateusz1996M221520MINIBike Fun Legionowo310.08
191Machula Mariusz1973M421882MINIBike Fun Legionowo309.28
1973Bedra Józef1973M422788MINIBike Fun Legionowo303.95
94Kuflikowska Ada2012D1171FANBike Fun Legionowo154.06

12

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 1750.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
960Michalski Maciej1979M4104MAXRETRO STORK TEAM584.13
920Duda Robert1969M5141MAXRETRO STORK TEAM583.77
2235Gałązka Norbert1979M4156MAXRETRO STORK TEAM582.92

13

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1710.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4198MAXMARCELI TEAM577.58
1185Marcelewicz Barbara1978K452MINIMARCELI TEAM389.75
2222Kisson Daniel1981M32110MINIMARCELI TEAM374.63
2137Walkiewicz Igor1999M2453MINIMARCELI TEAM368.52
630Michalski Adrian1987M313352MINIMARCELI TEAM337.08
1781Kozak Maryla1981K3229MINIMARCELI TEAM329.41
2267Łapiński Grzegorz1982M324184MINIMARCELI TEAM293.95
1951Kozak Tadeusz1951M627314MINIMARCELI TEAM277.32

14

RADZIO ROWERY

PUNKTY : 1657.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1139Czyżewski Rafał1979M410452MAXRADZIO ROWERY483.69
619Dziubiński Mariusz1977M410854MAXRADZIO ROWERY479.99
58Kiełbowski Włodzimierz1957M61286MAXRADZIO ROWERY434.86
384Nowak Marcin1974M4285105MINIRADZIO ROWERY258.75

15

NRF HENGST RACING

PUNKTY : 1656.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
734Bąkowski Marcin1974M45224MAXNRF HENGST RACING540.43
904Kaczmarski Artur1986M3147MININRF HENGST RACING385.96
1178Kmita Robert1990M2152MININRF HENGST RACING383.38
730Michnowska Katarzyna1987K3155MININRF HENGST RACING347.07
700Kozłowski Piotr1980M320575MININRF HENGST RACING313.89

16

PATNET TEAM

PUNKTY : 1561.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
661Rajczyk Patrycjusz1974M411356MAXPATNET TEAM473.73
1984Myszkowski Rafał1984M374MINIPATNET TEAM390.62
1450Michalak Jacek1973M43310MINIPATNET TEAM373.54
1955Kępa Marcin1977M417863MINIPATNET TEAM323.26
581Tułowiecki Paweł1994M218216MINIPATNET TEAM322.32
882Kępa Maja2009D3227FANPATNET TEAM147.70

17

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1559.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2511Surdyk Filip2005MJ22MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM399.86
789Białek Patryk1988M342MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM399.79
372Mrowiński Adam1979M4164MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM379.94
2510Surdyk Maciej1977M4195MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM379.72
244Gancarz Marcin1977M43912MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM371.12
483Romanowski Kamil1981M36528MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM359.17
326Białek Tomasz1963M5784MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM353.22
2512Dorsz Jacek1980M37935MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM352.56
839Nowak Jan1962M512311MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM340.06
109DUDKOWSKI RADOSŁAW1982M315261MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM331.77
2513Surdyk Alicja2007D433FANKAMYK Radzymin MTB TEAM189.30
670Jagodziński Mateusz2008C382FANKAMYK Radzymin MTB TEAM178.72
125Dudkowski Leonard2012C1102FANKAMYK Radzymin MTB TEAM177.04
108Dudkowski Tymoteusz2010C2111FANKAMYK Radzymin MTB TEAM177.02
1084Gancarz Zuzanna2008D3145FANKAMYK Radzymin MTB TEAM157.79
96Klaus Patryk2012C1364FANKAMYK Radzymin MTB TEAM147.59
7Dudkowska Maja2015DC21CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM

18

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1503.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1412Tomaszewska Julita1978K431MINITIMBUD TEAM398.85
1350Patalan Dariusz1976M4206MINITIMBUD TEAM379.54
75Tomaszewski Jakub2003M1241MINITIMBUD TEAM374.16
729Strumnik Sebastian1984M38036MINITIMBUD TEAM350.81
48Makowski Jacek1969M514914MINITIMBUD TEAM332.90
74Tomaszewski Bogdan1974M418967MINITIMBUD TEAM321.59
2691Strumnik Katarzyna1985K32510MINITIMBUD TEAM316.89

19

ESKOM-HPE-1

PUNKTY : 1482.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
627Niklewicz Sebastian1973M48237MAXESKOM-HPE-1510.48
116Buczel Mateusz1984M33718MINIESKOM-HPE-1371.24
2173Niklewicz Ewa1974K4237MINIESKOM-HPE-1324.36
641Drabik Łukasz1982M327591MINIESKOM-HPE-1275.99
14Buczel Eryk2017CC14CROSESKOM-HPE-1

20

Jakoobcycles BKK Team

PUNKTY : 1420.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2185Lipiński Artur1983M39327MAXJakoobcycles BKK Team499.21
501Skura Katarzyna1980K341MINIJakoobcycles BKK Team396.31
551Skura Mikołaj2005MJ606MINIJakoobcycles BKK Team359.88
1551Nilsson Natalia2008D3124FANJakoobcycles BKK Team165.48

21

DSV

PUNKTY : 1369.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
323Bielecki Jakub1989M33116MINIDSV373.60
1307Goławski Bartosz1990M212412MINIDSV339.67
69Gołoś Marcin1979M415853MINIDSV329.48
607Karwowski Maciej1991M216414MINIDSV327.01

22

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 1368.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2424Sierakowski Tomasz1985M310244MINIMCP BIKE TEAM345.65
666Kubisiak Kacper1976M410334MINIMCP BIKE TEAM344.96
2005Wejner Olgierd1973M412643MINIMCP BIKE TEAM339.55
680Kanownik Sławomir1975M412944MINIMCP BIKE TEAM338.19
41Gural Piotr1979M413948MINIMCP BIKE TEAM335.86
2183Szymański Łukasz1981M316166MINIMCP BIKE TEAM327.72
1012Jastrzębski Paweł1971M418866MINIMCP BIKE TEAM321.60

23

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 1330.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1991Mirecki Bartłomiej1991M2959MINIOPEN BIKE TEAM347.27
1931Szuchnik Sebastian1986M315160MINIOPEN BIKE TEAM332.30
85Kuczyński Dariusz1975M417159MINIOPEN BIKE TEAM326.00
65Florczak Kamil1985M317470MINIOPEN BIKE TEAM324.83
93Florczak Arkadiusz1993M220417MINIOPEN BIKE TEAM314.54

24

ABSOLUTEBIKES.PL

PUNKTY : 1326.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1716Zygner Tomasz1984M34616MAXABSOLUTEBIKES.PL549.48
552Marciniak Krzysztof1954M61215MAXABSOLUTEBIKES.PL461.18
1109Tratkiewicz Łukasz1979M419975MINIABSOLUTEBIKES.PL316.05

25

Sklepbicykl.pl-Perfectsource

PUNKTY : 1254.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
211Majewski Maciej1985M32512MINISklepbicykl.pl-Perfectsource374.16
197Lichocka Agata1983K382MINISklepbicykl.pl-Perfectsource365.15
1077Ludian Agnieszka1986K393MINISklepbicykl.pl-Perfectsource364.21
1078Majewska Julia2010D2185FANSklepbicykl.pl-Perfectsource150.73

26

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 1184.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
442Kita Marcin1978M411055MAXBIKE CONCEPT477.59
2230Lachowicz Dariusz1966M5472MINIBIKE CONCEPT367.79
922Hilczer Piotr1967M512712MINIBIKE CONCEPT339.27

27

LOTTO

PUNKTY : 1159.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M48729MINILOTTO349.09
455Kurek Mirosław1967M511810MINILOTTO341.51
1033Sawicki Grzegorz1980M312149MINILOTTO340.32
510Zakrzewska Milena2008D33210FANLOTTO128.30

28

Bike Atelier Bełchatów

PUNKTY : 1151.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2253Szafran Arkadiusz1984M374MAXBike Atelier Bełchatów585.87
2252Witek Marcin1990M2294MAXBike Atelier Bełchatów565.83

29

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 1124.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M37724MAXKraft Automotive Team516.83
808Hofman Tomasz1964M518116MINIKraft Automotive Team322.69
161Weiss Krzysztof1962M525822MINIKraft Automotive Team284.90

30

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1088.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
7Kuchcik Filip2004MJ344MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI373.49
823Bogdańska Julia2004KJ142MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI350.84
984Zduniak Franciszek2007C466FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI183.20
171Rękawek Matylda2009D352FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI180.52
1157Drągowski Piotr2012C191FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI177.87
138Wolak Faustyna2010D281FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI175.48
702Drzewiecki Franek2011C2142FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI173.49
350Ombach Jan2008C3175FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI173.14
2114Kierzkowski Rafał2007C4189FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI172.83
105Woźniak Szymon2009C3249FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI168.55
2115Kierzkowski Paweł2008C32510FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI168.31
2122Majkowska Zuzanna2011D2113FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI166.25
2102Nowicki Tymon2012C1313FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI158.35
2012Olesiejuk Aniela2012D1192FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI149.74
644Ryżko Łucja2012D1203FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI149.47
664Myszkowski Kacper2012C1385FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI144.10
1553Ziółek Aleksander2013C1519FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI130.16
142Kołacz Piotr2014CC26CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

31

GKK OPTY MAZOWSZE

PUNKTY : 1081.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
912Rees Robert1965M5885MINIGKK OPTY MAZOWSZE348.96
558Orszulak Adam1984M310043MINIGKK OPTY MAZOWSZE345.83
662Zieliński Mateusz2006C433FANGKK OPTY MAZOWSZE196.36
559Orszulak Maria2006D422FANGKK OPTY MAZOWSZE190.72
915Rees Daniel2009C33011FANGKK OPTY MAZOWSZE163.13
916Rees Maja2010D2154FANGKK OPTY MAZOWSZE156.21
1242Orszulak Maciej2010C25813FANGKK OPTY MAZOWSZE118.78

32

AGR PŁOŃSK

PUNKTY : 1008.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
90Bilicki Paweł1990M2666MINIAGR PŁOŃSK359.11
369Paprota Przemysław1979M416657MINIAGR PŁOŃSK326.91
368Ferski Andrzej1952M61837MINIAGR PŁOŃSK322.10

33

KOMBUD RADOM

PUNKTY : 1004.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
410Bąk Wiesław1959M6832MINIKOMBUD RADOM349.69
514Szymczyk Marek1955M61475MINIKOMBUD RADOM333.17
518Kostrzewa Maciej1949M71873MINIKOMBUD RADOM321.85

34

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 984.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
80Petryszyn Maciej2004MJ11MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
495Gajewska Julia2006D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
264Brutkowski Jakub2006C422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN198.40
496Gajewska Aleksandra2009D341FANUKK HURAGAN WOŁOMIN186.18
266Kaszewski Dawid2009C371FANUKK HURAGAN WOŁOMIN178.96
263Fortuna Weronika2007D474FANUKK HURAGAN WOŁOMIN175.72

35

TS MERAN OTWOCK

PUNKTY : 973.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2232Kamiński Wiesław1953M6903MINITS MERAN OTWOCK348.62
1980Popis Maciej1978M420177MINITS MERAN OTWOCK315.67
618Cywiński Marcin1983M322178MINITS MERAN OTWOCK308.94

36

LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU

PUNKTY : 966.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
439GOZDEK AGNIESZKA1983K343MAXLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU516.99
447GAWLIKOWSKI MACIEJ1981M312632MAXLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU449.67

37

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 952.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2244Kaczmarczyk Michał1989M313050MINISTRABAG BIKE TEAM337.37
1300Błaszczyk Paweł1982M313654MINISTRABAG BIKE TEAM336.66
1850Koziorowski Adam1979M4271101MINISTRABAG BIKE TEAM278.28

38

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 931.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1259Gapisz Marcin1985M315564MINIHusaria LC Elektronik330.94
1601Myszkowski Bartek1976M419572MINIHusaria LC Elektronik319.44
1555Olszewski Wojciech1968M526727MINIHusaria LC Elektronik281.20

39

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 917.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
143Balcerzak Paweł1974M4123MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI387.69
141Węgrzyn Fryderyk2006C411FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI200.00
2101Dobrowolski Mateusz2007C42713FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI165.44
156Miąskiewicz Gabriela2007D4136FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI164.51
154Miąskiewicz Ksawery2013C16618FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI99.17

40

BIKE EXPO NARODOWY TEAM

PUNKTY : 896.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
51Stępień Tomasz1969M5575MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM539.13
1223Błach Mateusz1990M2677MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM357.73

41

SKISPA

PUNKTY : 878.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2166Kapuściński Jacek1956M61113MAXSKISPA474.17
679Kapuściński Marcin1980M327490MINISKISPA277.20
2127Kapuścińska Hanna2013D1338FANSKISPA126.97
150Kapuściński Jakub2018CC118CROSSKISPA

42

STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

PUNKTY : 874.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
345Kępka Sławomir1972M414452MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team333.79
370Biały Wiktor2007C455FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team190.81
969Mroczkowski Mikołaj2008C3123FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team174.95
858Barsznica Adam2009C3134FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team174.79
972Durowicz Olgierd2007C4157FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team173.45
364Komór Julian2006C41910FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team170.46
386Janiak Franciszek2009C3216FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team170.33
387Uszyński Korneliusz2009C3227FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team170.07
2117Sidorowicz Mateusz2008C3238FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team169.16
234Kępka Kamil2007C42915FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team164.09
2128Majewski Juliusz2009C33312FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team156.84
397Komór Antoni2009C33513FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team150.89

43

JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA

PUNKTY : 868.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
568Jabłonowski Michał1979M46226MAXJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA534.76
2272Michalski Dominik1987M314557MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA333.70

44

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 852.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1560Kamiński Wojciech1963M5617MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE536.16
124Pluciński Piotr1976M419774MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE316.14

45

PATATAJNIA

PUNKTY : 794.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2239Paździoch Adam1978M49445MAXPATATAJNIA499.15
2238Paździoch Marta1982K33112MINIPATATAJNIA295.37

46

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 786.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
414Krupa Emil1987M353MINIBIKE SALON TEAM399.62
110Krupa Andrzej1963M5131MINIBIKE SALON TEAM387.29

47

ROWEROWNIA RAINBOW TEAM

PUNKTY : 744.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
56Nowakowski Wiktor2005MJ323MINIROWEROWNIA RAINBOW TEAM373.55
57Nowakowski Tomasz1980M33617MINIROWEROWNIA RAINBOW TEAM371.43

48

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 705.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
243Tuski Maciej1978M43511MINIPZU SPORT TEAM373.29
638Kuta Jacek1987M315362MINIPZU SPORT TEAM331.74

49

Club Bike Zwoleń

PUNKTY : 690.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
595Cywka Rafał1990M2948MINIClub Bike Zwoleń347.54
179Cywka Zbigniew1966M51089MINIClub Bike Zwoleń343.18

50

PEK - MONT EKIPA MTB

PUNKTY : 685.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
212Kozłowski Cezary1981M32713MINIPEK - MONT EKIPA MTB373.96
1000Szymerski Paweł1969M521118MINIPEK - MONT EKIPA MTB311.74

51

METTLER TOLEDO

PUNKTY : 681.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1501Gromek Arkadiusz1972M49231MINIMETTLER TOLEDO347.98
1510Banasiak Marcin1974M414351MINIMETTLER TOLEDO333.87

52

ROWERY DAX LEGIONOWO

PUNKTY : 667.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
952Machowicz Jakub1972M412040MINIROWERY DAX LEGIONOWO340.81
81Ciskowski Marcin1980M316968MINIROWERY DAX LEGIONOWO326.29

53

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 659.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1056Stempniak Sebastian1985M313251MINITEAM PKO BANK POLSKI337.11
2603Rok Robert1980M318672MINITEAM PKO BANK POLSKI322.00

54

RB Riders

PUNKTY : 621.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
412Dulz Marcin1980M39339MINIRB Riders347.91
741Żuk Marcin1983M327792MINIRB Riders273.51

55

CREATEIT NERD BIKERS

PUNKTY : 620.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2236Brzeziński Maciej1985M316867MINICREATEIT NERD BIKERS326.37
640Janeczko Tomasz1981M323983MINICREATEIT NERD BIKERS294.48

56

PROGRESSTRAINING.PL

PUNKTY : 589.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2258Mioduszewski Artur1978M452MAXPROGRESSTRAINING.PL589.56

57

ŚWIAT ROWERÓW TEAM

PUNKTY : 586.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
550Skalski Kacper1982M363MAXŚWIAT ROWERÓW TEAM586.37

58

BŁAŻEJ KIELAK 1procent

PUNKTY : 584.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
339Kielak Hubert1996M2122MAXBŁAŻEJ KIELAK 1procent584.04

59

WARBUD WARTO BUDOWAC

PUNKTY : 582.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
851Gliński Szymon2004MJ23810MINIWARBUD WARTO BUDOWAC294.89
852Gliński Rafał1978M425497MINIWARBUD WARTO BUDOWAC287.84

60

RIDE 43 TEAM

PUNKTY : 582.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
484Kwapisz Bartłomiej1981M3167MAXRIDE 43 TEAM582.08

61

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 581.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
756Jawnik Mirosław1975M4187MAXKOMOBIKE SCOTT581.98

62

MAYDAY TEAM

PUNKTY : 569.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2248Makowski Marcin1974M4209MAXMAYDAY TEAM569.76

63

Geodetic Team

PUNKTY : 567.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
177Wąsowski Tomasz1978M42311MAXGeodetic Team567.65

64

iFON KolarzKlub MTB

PUNKTY : 565.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
776Perzanowski Artur1975M43014MAXiFON KolarzKlub MTB565.34

65

LOYALTY POINT RACING TEAM

PUNKTY : 563.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
698Drzewiecki Marcin1974M43415MAXLOYALTY POINT RACING TEAM563.69

66

MKSN MAZOWSZE

PUNKTY : 559.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2243Budny Łukasz1986M33613MAXMKSN MAZOWSZE559.68

67

EMCA

PUNKTY : 557.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
391Bicki Artur1979M43817MAXEMCA557.91

68

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 553.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1702Bernat Maciej1994M2415MAXPOLSKI KLUB MTB553.62

69

VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM

PUNKTY : 553.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1172Drópiewski Michał1993M2426MAXVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM553.55

70

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 552.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2156Staniak Mariusz2000M1431MAXRafbike Cycling Team552.23

71

REFLEKS BLU TEAM

PUNKTY : 537.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
649Rogalski Franciszek1960M5596MAXREFLEKS BLU TEAM537.13

72

ECOFASADA

PUNKTY : 528.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2271Kida Jerzy1968M528129MINIECOFASADA264.14
2270Kida Antoni2004MJ28211MINIECOFASADA264.07

73

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 521.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Pazdrowski Robert1964M57210MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO521.77

74

SURDUS KIELCE

PUNKTY : 518.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2246Bilewski Mariusz1971M47533MAXSURDUS KIELCE518.34

75

POLSTAR TEAM

PUNKTY : 515.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Zgorzałek Daniel1982M37825MAXPOLSTAR TEAM515.20

76

MOCNO W PRAWO

PUNKTY : 515.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
642Sokalski Grzegorz1976M47935MAXMOCNO W PRAWO515.14

77

HOT WHEELS

PUNKTY : 510.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
153ŻURAWSKA ALICJA2009D3258FANHOT WHEELS141.52
92Strąk Wojciech2012C15210FANHOT WHEELS126.06
2220Nowicki Krzysztof2012C15411FANHOT WHEELS123.35
2899Bralski Aleksander2012C15612FANHOT WHEELS119.38
1034Zagożdżon Szymon2012C16115FANHOT WHEELS116.05
12Strąk Krzysztof2014CC24CROSHOT WHEELS
201Bralski Tomasz2015CC211CROSHOT WHEELS

78

COZMOBIKE

PUNKTY : 509.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
356Dyrek Dariusz1959M6841MAXCOZMOBIKE509.34

79

MiG GLIWICE

PUNKTY : 505.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2249Malina Bartłomiej1992M2869MAXMiG GLIWICE505.75

80

JACA COACH

PUNKTY : 501.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
682Walczyk Marcin1978M48841MAXJACA COACH501.25

81

ŁASIŃSKI TEAM

PUNKTY : 500.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2171Łasiński Jarosław1976M49144MAXŁASIŃSKI TEAM500.17

82

ALUMEX

PUNKTY : 498.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1208Rojda Tomasz1968M59511MAXALUMEX498.96

83

SPORT SERWIS SANDOMIERZ

PUNKTY : 490.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
779Grdeń Wiesław1955M6992MAXSPORT SERWIS SANDOMIERZ490.15

84

RWT

PUNKTY : 488.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
923Steć Andrzej1971M410250MAXRWT488.53

85

LEŚNE SSAKI

PUNKTY : 444.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2268Grodecka Aleksandra1990K271MAXLEŚNE SSAKI444.08

86

CIASTECZKOWY POTWÓR

PUNKTY : 433.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
449Szymański Paweł1980M319873MINICIASTECZKOWY POTWÓR316.09
669Stępel Michał2013C15914FANCIASTECZKOWY POTWÓR117.62

87

PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 390.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
967Posadzy Tomasz1973M481MINIPRUSZYŃSKI CYCLING TEAM390.43

88

BEAT BIKE

PUNKTY : 370.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
769Kwiatkowski Krzysztof1982M34120MINIBEAT BIKE370.25

89

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 368.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1147Jedynak Katarzyna2005KJ61MINILKK LUKS SŁAWNO368.73

90

AK-SPED

PUNKTY : 368.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
21Włazałek Aleksander1999M2464MINIAK-SPED368.50

91

MAZOWSZE WARSZAWA

PUNKTY : 368.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2247Ponceleusz Miłosz1989M313335MAXMAZOWSZE WARSZAWA368.17

92

BIKEHOLIC TEAM

PUNKTY : 366.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1002Charucki Rafał1988M34921MINIBIKEHOLIC TEAM366.92
1011Falkowski Jakub2004MJ531MAXBIKEHOLIC TEAM0.00

93

KK24H

PUNKTY : 365.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1216Podeszwa Wiesław1958M6511MINIKK24H365.83

94

T-MOBILE SPORT TEAM

PUNKTY : 363.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
14Gulbierz Szymon1981M35723MINIT-MOBILE SPORT TEAM363.56

95

OCEANIC RACING

PUNKTY : 359.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1064Mcfarlane Anthony1985M36327MINIOCEANIC RACING359.45

96

E-POINT BIKE TEAM

PUNKTY : 357.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
524Wolny Piotr1982M36829MINIE-POINT BIKE TEAM357.24

97

ONNINEN.PL

PUNKTY : 354.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1175Kowalczyk Grzegorz1975M47023MINIONNINEN.PL354.94

98

WŚCIEKŁE IMADŁO

PUNKTY : 353.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
163Rychter Maciej1980M37534MINIWŚCIEKŁE IMADŁO353.95

99

ATRAM KOMINKI

PUNKTY : 349.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
165Pasiewicz Jacek1986M38237MINIATRAM KOMINKI349.80

100

INVESTCARE

PUNKTY : 349.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
611Misiałkiewicz Piotr1982M38438MINIINVESTCARE349.65

101

JÓZEFÓW

PUNKTY : 342.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
436Królewski Karol1982M311046MINIJÓZEFÓW342.89
10FIGARSKI KSAWERY2016CC15CROSJÓZEFÓW

102

SUPER DROB

PUNKTY : 342.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
246Stanaszek Tadeusz1951M61144MINISUPER DROB342.32

103

Orba Team

PUNKTY : 341.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
906Mroczkowski Tomasz1978M411638MINIOrba Team341.70

104

COMP TEAM

PUNKTY : 336.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1111Tyczyński Artur1977M413847MINICOMP TEAM336.19

105

Kolarz Klub

PUNKTY : 331.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
431Konca Julia2007D495FANKolarz Klub173.08
432Konca Michał2007C43216FANKolarz Klub158.22

106

KONICA MINOLTA BS TEAM

PUNKTY : 326.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2254Kuśmierczak Łukasz1988M317069MINIKONICA MINOLTA BS TEAM326.29

107

T4B TEAM

PUNKTY : 322.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
152Bober Zbigniew1946M71791MINIT4B TEAM322.87

108

TRYBEK TEAM

PUNKTY : 321.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
448Trybuszkiewicz Wojciech1972M419169MINITRYBEK TEAM321.54

109

ARTHREX

PUNKTY : 321.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
130Patelski Paweł1976M419270MINIARTHREX321.34

110

Rowerowysquad Hoegert Technik

PUNKTY : 321

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1956Skorek Janusz1956M61938MINIRowerowysquad Hoegert Technik321.00

111

ROWEROLOG

PUNKTY : 318.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
73Skiba Robert1973M419673MINIROWEROLOG318.24

112

WGR GRÓJEC

PUNKTY : 315.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2019Grabowski Jan1975M420278MINIWGR GRÓJEC315.60

113

Czapińs-cy

PUNKTY : 313.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1488Piskorek Jakub1995M220819MINICzapińs-cy313.20

114

Rene bike warriors

PUNKTY : 312.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
671Chomczyk Tomasz1969M520917MINIRene bike warriors312.68

115

FIZJO - FIT

PUNKTY : 311.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
149Wrzesiński Adam1984M321076MINIFIZJO - FIT311.80

116

CODEPROUD MTB

PUNKTY : 310.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
307Orzechowski Paweł1977M421280MINICODEPROUD MTB310.44

117

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 309.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
427Małolepszy Janusz1970M421781MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT309.85

118

WŁAZAŁEKTEAM

PUNKTY : 296.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1073Włazałek Natalia1997K2306MINIWŁAZAŁEKTEAM296.71

119

3STA

PUNKTY : 283.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
167NAGŁOWSKI TOBIASZ2011C2374FAN3STA147.10
166Nagłowska Amelia2013D1275FAN3STA135.95

120

WIM EXTREME MTB TEAM

PUNKTY : 282.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
933JEŻAK JACEK1975M4265100MINIWIM EXTREME MTB TEAM282.31

121

INTRO-RAFTERBIKE TEAM

PUNKTY : 280.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1081Wiraszka Rafał1984M326889MINIINTRO-RAFTERBIKE TEAM280.23

122

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 263.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
472Sowiński Edmund1942M72838MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI263.41

123

ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 176.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
373Dzięcioł Ola2008D363FANŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM176.61

124

PRO FAMILY SPORT TEAM

PUNKTY : 167.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
331Bader-Strzała Adrianna2010D2102FANPRO FAMILY SPORT TEAM167.59

125

Pampuńcie na rowerach

PUNKTY : 142.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1652Podgórska Adela2013D1244FANPampuńcie na rowerach142.35

126

K.S "SOKÓŁ" SEROCK

PUNKTY : 135

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1603Nyga Sandra2011D2287FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK135.00

127

POLSKA RYBA.MTB

PUNKTY : 130.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
126Cieszkowski Julian2013C1486FANPOLSKA RYBA.MTB130.52
11Cieszkowska Liwia2014DC24CROSPOLSKA RYBA.MTB