7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Otwock, 2020-09-27
Wyniki dla sektora 2 ,Dystans MINI
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.Klub-MiastoCzas
57Nowakowski Tomasz1980M32510ROWEROWNIA RAINBOW TEAM01:01:04
212Kozłowski Cezary1981M32611PEK - MONT EKIPA MTB01:01:05
314Grzebalski Mieczysław1975M4278DAMOVO BIKE TEAM01:01:07
244Gancarz Marcin1977M4289KAMYK Radzymin MTB TEAM01:01:13
1255Kowalski Ireneusz1970M42910ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:01:13
991Nowak Przemysław1991M2305WIELISZEW HERON TEAM01:01:13
251Thiel Tomasz1985M33112ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:01:13
1235Zieliński Tomasz2005MJ324UKK HURAGAN WOŁOMIN01:01:14
2423Zieliński Adam1978M43311Zielonka01:01:16
749Abramczyk Paweł1976M43412KK Catena Wyszków01:01:19
2222Kisson Daniel1981M33614MARCELI TEAM01:02:12
1064Mcfarlane Anthony1985M33815OCEANIC RACING01:02:13
551Skura Mikołaj2005MJ395Jakoobcycles BKK Team01:02:13
7Kuchcik Filip2004MJ406WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:02:14
774Pańka Patryk2005MJ417Kielce01:02:18
75Tomaszewski Jakub2003M1421TIMBUD TEAM01:02:19
2230Lachowicz Dariusz1966M5442BIKE CONCEPT01:02:20
787Siwiński Łukasz1980M34516POLSKI KLUB MTB01:02:21
584Radomski Paweł1978M44615AGR PŁOŃSK01:02:25
116Buczel Mateusz1984M34717ESKOM-HPE-101:02:27
747Sarnacki Przemysław1982M34818KK Catena Wyszków01:02:44
3001Przybylski Paweł1988M34919Warszawa01:02:47
42Staniewski Michał1978M45016ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:02:47
68Świderski Tadeusz1968M5513TIMBUD TEAM01:02:48
465ROZWADOWSKI Adam1973M45217TIMBUD TEAM01:02:49
14Gulbierz Szymon1981M35320T-MOBILE SPORT TEAM01:03:36
1716Zygner Tomasz1984M35723ABSOLUTEBIKES.PL01:04:09
344Urbański Sebastian1978M45818Otwock01:04:12
2137Walkiewicz Igor1999M2596MARCELI TEAM01:04:18
90Bilicki Paweł1990M2607AGR PŁOŃSK01:04:19
1207Błaszczyk Sławomir1977M46119ARTEC PROJEKT BIKE TEAM01:04:20
990Wasiak Damian1982M36224KK Catena Wyszków01:04:20
985Zieliński Marek1973M46320ROWEROWA TEAM01:04:24
178Wal Mariusz1977M46521Isover MTB Team Lublin01:04:49
611Misiałkiewicz Piotr1982M36725INVESTCARE01:04:51 
(3)
568Jabłonowski Michał1979M46923MCP BIKE TEAM01:04:52
596Poterek Sławomir1976M47024Komorów01:05:07
2512Dorsz Jacek1980M37127KAMYK Radzymin MTB TEAM01:05:08
298Sokolnicki Andrzej1969M5726DAMOVO BIKE TEAM01:05:08 
(3)
21Włazałek Aleksander1999M2748AK-SPED01:05:11
1126Gollnik Adam1988M37528ROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR01:05:11
1223Błach Mateusz1990M2769BIKE EXPO NARODOWY TEAM01:05:15
1304Kordowski Dariusz1985M37729WIELISZEW HERON TEAM01:05:52
1412Tomaszewska Julita1978K441TIMBUD TEAM01:06:10 
(3)
365Komór Piotr1976M48528STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:06:55 
(3)
72Jarszak Jarosław1972M48929Sobików01:07:18
2007Biernacki Jakub1965M5938Warszawa01:07:38 
(5)
252Pacuk Grzegorz1982M39438ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:07:40 
(4)
2214Truszczyński Marcin1979M410839Warszawa01:09:31