7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Otwock, 2020-09-27

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2310.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
890Góralewski Łukasz1983M311MAXKK Catena Wyszków600.00
1179Kuczyński Adrian1985M322MAXKK Catena Wyszków586.74
319Trzciński Paweł1972M452MAXKK Catena Wyszków580.03
750Korytkowski Robert1962M5162MAXKK Catena Wyszków543.95
893Mróz Łukasz1992M2223MINIKK Catena Wyszków375.98
749Abramczyk Paweł1976M43412MINIKK Catena Wyszków367.95
747Sarnacki Przemysław1982M34818MINIKK Catena Wyszków359.69
990Wasiak Damian1982M36224MINIKK Catena Wyszków350.70
752Bloch Michał1982M36826MINIKK Catena Wyszków347.87
1005Knap Piotr1977M49532MINIKK Catena Wyszków331.40

2

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2185.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1771Skrzyniarz Tomasz1977M463MAXMYBIKE.PL580.00
1016Górecki Karol1983M395MAXMYBIKE.PL566.65
374Mrożewski Krzysztof1960M5173MAXMYBIKE.PL543.88
650Janowska Ewa1975K451MAXMYBIKE.PL494.57
716Zduniak Karol1984M34520MAXMYBIKE.PL481.28
1301Zduniak Sylwia1984K365MAXMYBIKE.PL461.78
502Ślesicki Grzegorz1972M49130MINIMYBIKE.PL334.67

3

ANG SPÓŁDZIELNIA MTB

PUNKTY : 2176.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1221Gajewski Karol1982M343MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB580.17
255Tlaga Krzysztof1986M3147MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB544.38
1252Daczkowski Gustaw2000M1212MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB532.54
256Kamiński Wojciech1984M33014MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB518.93
647Szczepański Dawid1992M2162MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB378.86
908Zagórski Jan Jakub1978M4195MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB377.75
1255Kowalski Ireneusz1970M42910MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB368.56
251Thiel Tomasz1985M33112MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB368.53
42Staniewski Michał1978M45016MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB359.35
2212Traut Michał1989M38434MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB337.77
252Pacuk Grzegorz1982M39438MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB333.44
1299Piekarczyk Justyna1987K3207MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB269.58

4

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 2105.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
468Wołos Anna1980K333MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE574.08
688Wójtowicz Wojciech1988M3106MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE566.61
480Weronowicz Mariusz1976M44313MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE482.51
609Golec Tomasz1979M44414MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE482.50
610Mikołajczuk Łukasz1981M35324MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE451.68

5

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 1942.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
299Pęczkowski Andrzej1969M5295MAXDAMOVO BIKE TEAM520.33
315Mierzejewski Tomasz1981M33115MAXDAMOVO BIKE TEAM515.54
287Wilczyński Rafał1978M43911MAXDAMOVO BIKE TEAM487.26
281Baciński Arkadiusz1975M46421MAXDAMOVO BIKE TEAM419.00
314Grzebalski Mieczysław1975M4278MINIDAMOVO BIKE TEAM369.13
298Sokolnicki Andrzej1969M5726MINIDAMOVO BIKE TEAM346.37
313Jankowski Dariusz1973M48026MINIDAMOVO BIKE TEAM338.81
2727Baciński Szymon2004MJ1199MINIDAMOVO BIKE TEAM316.42
900Grzebalska Bogumiła1975K4164MINIDAMOVO BIKE TEAM292.73
289Borzęcki Adam1972M416164MINIDAMOVO BIKE TEAM285.70
2196Grzębalski Szymon2007C42112FANDAMOVO BIKE TEAM152.91

6

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1918.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
796Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K322MAXWIELISZEW HERON TEAM596.67
1963Kado Grzegorz1963M5406MAXWIELISZEW HERON TEAM485.49
330Kado Mirosław1966M5639MAXWIELISZEW HERON TEAM421.95
2188Sarnecki Marek1973M46622MAXWIELISZEW HERON TEAM414.57
929Sienkiewicz Artur1982M343MINIWIELISZEW HERON TEAM398.30
1901Sobczak Magdalena1990K231MINIWIELISZEW HERON TEAM388.19
991Nowak Przemysław1991M2305MINIWIELISZEW HERON TEAM368.54
2365Witeska Jacek1984M33513MINIWIELISZEW HERON TEAM363.20
1304Kordowski Dariusz1985M37729MINIWIELISZEW HERON TEAM342.58
918Mazur Mikołaj1986M311143MINIWIELISZEW HERON TEAM323.81
1921Sienkiewicz Zbigniew1953M61181MINIWIELISZEW HERON TEAM316.81
1909Kado Magdalena1990K2123MINIWIELISZEW HERON TEAM304.95
99Kaczorowski Aleksander1946M71512MINIWIELISZEW HERON TEAM293.40
1351Gramann Andrzej1949M71795MINIWIELISZEW HERON TEAM262.61

7

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1875.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
13Górnicki Michał1985M33416MAXBike Fun Legionowo504.21
1045Jankowski Robert1975M43610MAXBike Fun Legionowo501.39
2363Sidorowicz Dawid1976M45617MAXBike Fun Legionowo440.19
721Cyckiewicz Robert1972M45919MAXBike Fun Legionowo430.10
2367Błaszczak Dariusz1974M46924MAXBike Fun Legionowo390.30
94Kuflikowska Ada2012D1171FANBike Fun Legionowo150.77

8

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1672.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1397Sobiech Łukasz1986M33819MAXMARCELI TEAM491.39
1186Wróblewski Marcin1982M34822MAXMARCELI TEAM467.07
2222Kisson Daniel1981M33614MINIMARCELI TEAM362.74
2137Walkiewicz Igor1999M2596MINIMARCELI TEAM350.88

9

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1658.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2911Kąkol Sławomir1964M5204MAXTIMBUD TEAM536.23
1412Tomaszewska Julita1978K441MINITIMBUD TEAM386.28
728Ugniewski Mariusz1980M3239MINITIMBUD TEAM374.04
75Tomaszewski Jakub2003M1421MINITIMBUD TEAM362.06
68Świderski Tadeusz1968M5513MINITIMBUD TEAM359.29
465ROZWADOWSKI Adam1973M45217MINITIMBUD TEAM359.18
1217Rydzewski Tomasz1987M310440MINITIMBUD TEAM325.41
74Tomaszewski Bogdan1974M412347MINITIMBUD TEAM314.26
86Ugniewski Wiktor2014CC22CROSTIMBUD TEAM
46Ugniewska Iga2017DC14CROSTIMBUD TEAM

10

Jakoobcycles BKK Team

PUNKTY : 1642.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2135Wolcendorf Jakub1975M484MAXJakoobcycles BKK Team572.66
501Skura Katarzyna1980K351MINIJakoobcycles BKK Team368.66
551Skura Mikołaj2005MJ395MINIJakoobcycles BKK Team362.62
2185Lipiński Artur1983M38333MINIJakoobcycles BKK Team338.35

11

NRF HENGST RACING

PUNKTY : 1640.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2113Tomczak Igor2003M1323MAXNRF HENGST RACING505.89
766Traczyk Damian1998M2101MININRF HENGST RACING385.37
866Reszke Marcin1987M3157MININRF HENGST RACING379.46
1178Kmita Robert1990M2244MININRF HENGST RACING370.15
700Kozłowski Piotr1980M314150MININRF HENGST RACING297.74
799Góralewski Sławomir1969M518414MININRF HENGST RACING255.01

12

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1565.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
789Białek Patryk1988M321MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM399.69
2511Surdyk Filip2005MJ52MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM398.21
2520Dobrzyński Michał1975M481MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM390.10
2510Surdyk Maciej1977M4206MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM377.67
244Gancarz Marcin1977M4289MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM368.56
326Białek Tomasz1963M5544MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM353.34
2512Dorsz Jacek1980M37127MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM346.38
109DUDKOWSKI RADOSŁAW1982M311042MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM324.22
2513Surdyk Alicja2007D463FANKAMYK Radzymin MTB TEAM181.53
2514Dorsz Aleksandra2009D394FANKAMYK Radzymin MTB TEAM178.22
2354Wścisły Cezary2007C444FANKAMYK Radzymin MTB TEAM176.20
108Dudkowski Tymoteusz2010C2121FANKAMYK Radzymin MTB TEAM160.79
125Dudkowski Leonard2012C1132FANKAMYK Radzymin MTB TEAM159.04
1084Gancarz Zuzanna2008D3166FANKAMYK Radzymin MTB TEAM152.79
96Klaus Patryk2012C1414FANKAMYK Radzymin MTB TEAM124.27
7Dudkowska Maja2015DC23CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM

13

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1491.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1193Krzyczkowska Malwina2004KJ22MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI399.97
2351Szyszko Mateusz2004MJ73MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI397.10
7Kuchcik Filip2004MJ406MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI362.56
823Bogdańska Julia2004KJ83MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI332.34
403Tabor Patrycja2009D331FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI188.32
2217Pachocka Dorota2010D251FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI184.26
171Rękawek Matylda2009D383FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI179.76
200Błaszczyk Michał2007C455FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI175.90
138Wolak Faustyna2010D2112FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI168.35
406Tabor Filip2006C4109FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI163.96
1157Drągowski Piotr2012C1111FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI160.80
371Lewicki Jacek2010C2183FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI154.63
1406Wróblewski Adrian2011C2194FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI154.63
702Drzewiecki Franek2011C2225FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI152.59
984Zduniak Franciszek2007C42514FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI147.71
105Woźniak Szymon2009C3285FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI146.26
2102Nowicki Tymon2012C1343FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI143.62
2012Olesiejuk Aniela2012D1192FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI141.70
971Chojecki Konrad2009C33511FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI139.31
644Ryżko Łucja2012D1224FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI136.44

14

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 1368.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
80Petryszyn Maciej2004MJ11MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
257Praszczałek Katarzyna2004KJ11MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
1235Zieliński Tomasz2005MJ324MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN368.42
264Brutkowski Jakub2006C411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
495Gajewska Julia2006D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
259Krzemińska Aleksandra2006D422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN195.50
496Gajewska Aleksandra2009D342FANUKK HURAGAN WOŁOMIN188.30
266Kaszewski Dawid2009C381FANUKK HURAGAN WOŁOMIN164.74
262Pomiński Gabriel2009C34615FANUKK HURAGAN WOŁOMIN112.00

15

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1347.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
385Góralski Piotr1971M44212MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI483.43
1133Karkowski Rafał1977M45718MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI436.12
2371Uliczny Marcin1974M46020MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI427.74

16

PATNET TEAM

PUNKTY : 1306.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1984Myszkowski Rafał1984M3178MINIPATNET TEAM377.97
1450Michalak Jacek1973M44314MINIPATNET TEAM362.00
1955Kępa Marcin1977M413854MINIPATNET TEAM298.50
1257Zienkiewicz Jan1946M71764MINIPATNET TEAM267.60
882Kępa Maja2009D3267FANPATNET TEAM111.41

17

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 1271.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
803Janicki Sławomir1971M48227MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA338.38
1200Kondratowicz Łukasz1989M38635MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA336.56
1600Jagiełło Łukasz1989M311344MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA319.98
1700Walczak Paweł1988M317058MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA277.04

18

DSV

PUNKTY : 1246.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2374Giziński Łukasz1982M374MAXDSV579.97
9Karwowski Jakub1984M35622MINIDSV351.92
607Karwowski Maciej1991M212211MINIDSV314.43

19

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 1152.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1991Mirecki Bartłomiej1991M210710MINIOPEN BIKE TEAM324.68
1931Szuchnik Sebastian1986M312947MINIOPEN BIKE TEAM308.71
65Florczak Kamil1985M314251MINIOPEN BIKE TEAM296.67
2384Skrętowski Michał1990M219316MINIOPEN BIKE TEAM221.97

20

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 1151.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
206Kalicki Grzegorz1982M32712MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM525.48
207Augustyniak Dariusz1979M49935MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM329.45
210Kalicka Małgorzata1985K3144MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM296.71

21

SUPER DROB

PUNKTY : 1140.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
629Witkowski Andrzej1954M6461MAXSUPER DROB478.22
2357Woźnica Dariusz1965M5645MINISUPER DROB350.28
246Stanaszek Tadeusz1951M61252MINISUPER DROB311.82

22

AK-SPED

PUNKTY : 1107.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
21Włazałek Aleksander1999M2748MINIAK-SPED346.17
1944Włazałek Mariusz1974M415962MINIAK-SPED286.10
2375Teperek Małgorzata1989K3218MINIAK-SPED263.68
2376Adamiec Mariusz1981M319460MINIAK-SPED211.62

23

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 1101.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
920Duda Robert1969M5111MAXRETRO STORK TEAM551.00
960Michalski Maciej1979M4125MAXRETRO STORK TEAM550.93

24

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 1039.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
143Balcerzak Paweł1974M4123MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI385.17
155Miąskiewicz Mariusz1978M413653MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI298.74
141Węgrzyn Fryderyk2006C422FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI197.98
156Miąskiewicz Gabriela2007D4147FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI157.36
2101Dobrowolski Mateusz2007C41610FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI155.38

25

STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

PUNKTY : 965.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
365Komór Piotr1976M48528MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team337.18
345Kępka Sławomir1972M413452MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team302.92
370Biały Wiktor2007C466FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team167.96
969Mroczkowski Mikołaj2008C3142FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team157.90
364Komór Julian2006C41711FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team155.08
858Barsznica Adam2009C3203FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team153.55
972Durowicz Olgierd2007C42313FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team152.46
387Uszyński Korneliusz2009C3244FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team149.80
386Janiak Franciszek2009C3296FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team145.92
2117Sidorowicz Mateusz2008C3318FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team144.48
2128Majewski Juliusz2009C3329FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team144.20
397Komór Antoni2009C33310FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team144.13
234Kępka Kamil2007C43717FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team137.94
260Sidorowicz Antoni2014CC212CROSSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
95Sidorowicz Ida2014DC210CROSSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

26

Rowerowysquad Hoegert Technik

PUNKTY : 922.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2206Mrówczyński Grzegorz1983M34721MAXRowerowysquad Hoegert Technik474.85
2383Wiśniewski Tomasz1980M35425MAXRowerowysquad Hoegert Technik447.83

27

LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU

PUNKTY : 916.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
439GOZDEK AGNIESZKA1983K344MAXLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU497.91
447GAWLIKOWSKI MACIEJ1981M36528MAXLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU418.54

28

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 776.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
414Krupa Emil1987M332MINIBIKE SALON TEAM398.39
110Krupa Andrzej1963M5181MINIBIKE SALON TEAM377.82

29

AGR PŁOŃSK

PUNKTY : 712.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
584Radomski Paweł1978M44615MINIAGR PŁOŃSK361.50
90Bilicki Paweł1990M2607MINIAGR PŁOŃSK350.81

30

TS MERAN OTWOCK

PUNKTY : 665.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
951Kamiński Przemysław1978M4217MINITS MERAN OTWOCK377.49
1980Popis Maciej1978M415659MINITS MERAN OTWOCK288.36

31

RB Riders

PUNKTY : 662.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
412Dulz Marcin1980M37931MINIRB Riders339.33
708Wester Stanisław1979M411241MINIRB Riders323.60

32

LOTTO

PUNKTY : 658.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
455Kurek Mirosław1967M5969MINILOTTO329.52
1033Sawicki Grzegorz1980M310039MINILOTTO329.38

33

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 654.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
541Iwański Tomasz1983M3136MINIPRZYPAŚNIKI TEAM385.13
2313Kopp Przemysław1969M517412MINIPRZYPAŚNIKI TEAM269.38

34

ROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR

PUNKTY : 639.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1126Gollnik Adam1988M37528MINIROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR346.15
1125Gollnik Daria1986K3155MINIROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR293.04

35

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 634.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2424Sierakowski Tomasz1985M38132MINIMCP BIKE TEAM338.65
2183Szymański Łukasz1981M314352MINIMCP BIKE TEAM295.47

36

PEK - MONT EKIPA MTB

PUNKTY : 625.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
212Kozłowski Cezary1981M32611MINIPEK - MONT EKIPA MTB369.37
1000Szymerski Paweł1969M518313MINIPEK - MONT EKIPA MTB256.61

37

K.S "SOKÓŁ" SEROCK

PUNKTY : 623

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
884Obrazińska Kornelia2007D4105FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK174.98
872Waśniewska Olga2007D4158FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK153.13
415Wypych Jakub2007C42615FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK147.49
2213Rybicki Oliwier2007C42716FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK147.40
1043Wąsik Jan2008C3307FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK145.82
885Obraziński Marcel2008C33612FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK139.24
1071Obraziński Leon2011C2407FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK130.00
1603Nyga Sandra2011D2245FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK116.10
2352Grzywa Szymon2012C1436FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK116.01
739Waśniewski Filip2013C1488FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK106.89
255Grzywa Filip2017CC16CROSK.S "SOKÓŁ" SEROCK
254Grzywa Mikołaj2015CC211CROSK.S "SOKÓŁ" SEROCK

38

WGR GRÓJEC

PUNKTY : 618.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1978Sztuka Artur1978M410338MINIWGR GRÓJEC325.51
2019Grabowski Jan1975M415058MINIWGR GRÓJEC293.43

39

KOMBUD RADOM

PUNKTY : 608.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
514Szymczyk Marek1955M61273MINIKOMBUD RADOM309.41
518Kostrzewa Maciej1949M71371MINIKOMBUD RADOM298.74

40

VOLKSWAGEN samochody dostawcze

PUNKTY : 600

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
980Urban Anna1980K311MAXVOLKSWAGEN samochody dostawcze600.00

41

WARBUD WARTO BUDOWAC

PUNKTY : 577.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
845Kruczek Kamil1985M310641MINIWARBUD WARTO BUDOWAC324.68
852Gliński Rafał1978M418673MINIWARBUD WARTO BUDOWAC253.30

42

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 577.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2244Kaczmarczyk Michał1989M312646MINISTRABAG BIKE TEAM309.63
1850Koziorowski Adam1979M417570MINISTRABAG BIKE TEAM267.72

43

LOYALTY POINT RACING TEAM

PUNKTY : 546.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
698Drzewiecki Marcin1974M4136MAXLOYALTY POINT RACING TEAM546.86

44

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 543.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2156Staniak Mariusz2000M1151MAXRafbike Cycling Team543.96

45

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 541.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1601Myszkowski Bartek1976M414555MINIHusaria LC Elektronik294.28
1555Olszewski Wojciech1968M518715MINIHusaria LC Elektronik247.52

46

LOADLOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW

PUNKTY : 541.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1006Dąbkowski Wojciech1988M3188MAXLOADLOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW541.15

47

T4B TEAM

PUNKTY : 538.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
152Bober Zbigniew1946M71553MINIT4B TEAM291.30
67Górski Zdzisław1951M61899MINIT4B TEAM247.15

48

OŚKA Warszawa

PUNKTY : 528.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
807Szewczyk Marcin1984M32210MAXOŚKA Warszawa528.63

49

iFON KolarzKlub MTB

PUNKTY : 525.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
776Perzanowski Artur1975M4258MAXiFON KolarzKlub MTB525.59

50

EMCA

PUNKTY : 525.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
391Bicki Artur1979M4269MAXEMCA525.50

51

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 518.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
814Gustaw Agnieszka1986K3196MINIPZU SPORT TEAM275.18
160Marcinek Krzysztof1980M319159MINIPZU SPORT TEAM243.78

52

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 483.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Pazdrowski Robert1964M5417MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO483.54

53

BŁAŻEJ KIELAK 1procent

PUNKTY : 466.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
340Kielak Sławomir1972M45015MAXBŁAŻEJ KIELAK 1procent466.70

54

Tatrzańska Grupa KROKSA

PUNKTY : 444.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
815Sidor Łukasz1985M35526MAXTatrzańska Grupa KROKSA444.01

55

SPORT SERWIS SANDOMIERZ

PUNKTY : 435.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
779Grdeń Wiesław1955M6582MAXSPORT SERWIS SANDOMIERZ435.78

56

COZMOBIKE

PUNKTY : 424.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
356Dyrek Dariusz1959M6613MAXCOZMOBIKE424.58

57

Nice JURA BIKE Częstochowa

PUNKTY : 416.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2159Ślęzak Kamil1975M416063MININice JURA BIKE Częstochowa285.88
2160Ślęzak Grzegorz2010C2386FANNice JURA BIKE Częstochowa131.06

58

PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 390.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
967Posadzy Tomasz1973M492MINIPRUSZYŃSKI CYCLING TEAM390.01

59

ŚWIAT ROWERÓW TEAM

PUNKTY : 385.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
550Skalski Kacper1982M3115MINIŚWIAT ROWERÓW TEAM385.17

60

ALUMEX

PUNKTY : 383.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1208Rojda Tomasz1968M57010MAXALUMEX383.27

61

ROWEROWNIA RAINBOW TEAM

PUNKTY : 369.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
57Nowakowski Tomasz1980M32510MINIROWEROWNIA RAINBOW TEAM369.47

62

OCEANIC RACING

PUNKTY : 362.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1064Mcfarlane Anthony1985M33815MINIOCEANIC RACING362.64

63

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 361.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2230Lachowicz Dariusz1966M5442MINIBIKE CONCEPT361.98

64

ESKOM-HPE-1

PUNKTY : 361.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Buczel Mateusz1984M34717MINIESKOM-HPE-1361.32
14Buczel Eryk2017CC12CROSESKOM-HPE-1

65

T-MOBILE SPORT TEAM

PUNKTY : 354.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
14Gulbierz Szymon1981M35320MINIT-MOBILE SPORT TEAM354.73

66

E-POINT BIKE TEAM

PUNKTY : 352.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
524Wolny Piotr1982M35521MINIE-POINT BIKE TEAM352.30

67

ABSOLUTEBIKES.PL

PUNKTY : 351.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1716Zygner Tomasz1984M35723MINIABSOLUTEBIKES.PL351.69

68

ARTEC PROJEKT BIKE TEAM

PUNKTY : 350.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1207Błaszczyk Sławomir1977M46119MINIARTEC PROJEKT BIKE TEAM350.75

69

ROWEROWA TEAM

PUNKTY : 350.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
985Zieliński Marek1973M46320MINIROWEROWA TEAM350.32

70

Isover MTB Team Lublin

PUNKTY : 348.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
178Wal Mariusz1977M46521MINIIsover MTB Team Lublin348.06

71

INVESTCARE

PUNKTY : 347.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
611Misiałkiewicz Piotr1982M36725MINIINVESTCARE347.89

72

JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA

PUNKTY : 347.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
568Jabłonowski Michał1979M46923MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA347.84

73

BIKE EXPO NARODOWY TEAM

PUNKTY : 345.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1223Błach Mateusz1990M2769MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM345.79

74

Club Bike Zwoleń

PUNKTY : 336.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Cywka Zbigniew1966M5877MINIClub Bike Zwoleń336.47

75

JÓZEFÓW

PUNKTY : 335.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
436Królewski Karol1982M38836MINIJÓZEFÓW335.53

76

COMP TEAM

PUNKTY : 318.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1111Tyczyński Artur1977M411442MINICOMP TEAM318.48

77

ARTHREX

PUNKTY : 307.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
130Patelski Paweł1976M413050MINIARTHREX307.42

78

POLSTAR TEAM

PUNKTY : 307.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
401Szulim Piotr1980M313148MINIPOLSTAR TEAM307.36

79

INTRO-RAFTERBIKE TEAM

PUNKTY : 294.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1081Wiraszka Rafał1984M314453MINIINTRO-RAFTERBIKE TEAM294.56

80

CODEPROUD MTB

PUNKTY : 294.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
307Orzechowski Paweł1977M414656MINICODEPROUD MTB294.17

81

WARSIAWA

PUNKTY : 293.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
764Utnicki Marek1985M314854MINIWARSIAWA293.63

82

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 291.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
808Hofman Tomasz1964M515411MINIKraft Automotive Team291.66

83

ATOLBIKE.PL

PUNKTY : 281.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2364Mrozik Marcin1991M216414MINIATOLBIKE.PL281.71

84

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 280.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2700Sterczewski Paweł1970M416867MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 280.62

85

RADZIO ROWERY

PUNKTY : 276.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
58Kiełbowski Włodzimierz1957M61715MINIRADZIO ROWERY276.81

86

METTLER TOLEDO

PUNKTY : 255.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1550Cecka-Suliga Katarzyna1990K2235MINIMETTLER TOLEDO255.11

87

ROWERY DAX LEGIONOWO

PUNKTY : 237.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
71Ołdak Leon2011C2152FANROWERY DAX LEGIONOWO156.32
2356Świdzińska Helena2013D1288FANROWERY DAX LEGIONOWO80.95

88

GKK OPTY MAZOWSZE

PUNKTY : 180.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
559Orszulak Maria2006D474FANGKK OPTY MAZOWSZE180.10

89

KK LEGIA 1928

PUNKTY : 166.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
993Barański Oskar2006C477FANKK LEGIA 1928166.86

90

ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 162.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
373Dzięcioł Ola2008D3125FANŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM162.73

91

Kolarz Klub

PUNKTY : 159.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
431Konca Julia2007D4136FANKolarz Klub159.15

92

PRO FAMILY SPORT TEAM

PUNKTY : 150.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
331Bader-Strzała Adrianna2010D2183FANPRO FAMILY SPORT TEAM150.16

93

UKS G8 BIELANY

PUNKTY : 137.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
104Woźniak Maja2012D1203FANUKS G8 BIELANY137.69

94

AKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW

PUNKTY : 122.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
5Pawłowski Emil2012C1425FANAKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW122.54

95

Pampuńcie na rowerach

PUNKTY : 114.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1652Podgórska Adela2013D1256FANPampuńcie na rowerach114.84

96

POLSKA RYBA.MTB

PUNKTY : 111.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
126Cieszkowski Julian2013C1477FANPOLSKA RYBA.MTB111.54
11Cieszkowska Liwia2014DC25CROSPOLSKA RYBA.MTB

97

CNC Warszawa Blaze Technology

PUNKTY : 110.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2362Błazucka Zuzanna2012D1277FANCNC Warszawa Blaze Technology110.06

98

HOT WHEELS

PUNKTY : 92.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2899Bralski Aleksander2012C1509FANHOT WHEELS92.61
201Bralski Tomasz2015CC29CROSHOT WHEELS