7bulls
   Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2017-04-23

Kategoria Wszyscy, Dystans FAN - 9.0 Km ,, Razem : 106

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1101Owczarek Jan2003C41WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:22:28
280Petryszyn Maciej2004C42UKK HURAGAN WOŁOMIN00:22:51
3330Ambrożkiewicz Jan2003C43WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:23:03
4310Nigot Cezary2005C31WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:23:39
5390Langer Mikołaj2006C32WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:23:40
6811Surdyk Filip2005C33KAMYK Radzymin MTB TEAM00:23:49
775Tomaszewski Jakub2003C44TIMBUD TEAM00:24:08
834Gregorowicz Jakub2005C34KAMYK Radzymin MTB TEAM00:24:10
9252Kacprzak Konrad2003C45UKK HURAGAN WOŁOMIN00:24:27
10267Żegota Jan2003C46UKK HURAGAN WOŁOMIN00:24:27
11402Gruca Michał2007C21KAMYK Radzymin MTB TEAM00:24:30
122651Szczepański Mateusz2004C47V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:24:45
1487Praszczałek Katarzyna2004D41Dynamik - ART00:24:54
13414Rowicki Nikodem2005C35KAMYK Radzymin MTB TEAM00:25:01
14585Górski Krystian2004C48LEGIA INTERCARS00:25:34
1543Oniśk Adrian2004C49Wertepowiec Łochów00:25:38
21225Wiśniewska Dominika2003D42UKK HURAGAN WOŁOMIN00:25:38
16312Byford Adam2005C36WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:25:49
17903Żeszczyński Maciej2008C22DIRTY4000:26:02
18161Struzik Aleksander2007C23WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:26:07
19558Jasek Szymon2003C410LEGIA INTERCARS00:26:30
20845Gruszewski Hadrian2004C411Mława00:26:40
21563Wróblewski Paweł2004C412LEGIA INTERCARS00:26:58
22571Górecki Łukasz2004C413LEGIA INTERCARS00:27:02
23351Janicki Adam2006C37Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin00:27:05
24545Pożyczka Mikołaj2008C24Radom00:27:17
25822Skwarek Bartosz2004C414Warszawa00:27:18
26420Mrowiński Antoni2008C25KAMYK Radzymin MTB TEAM00:27:21
27153Węgrzynowski Bartosz2005C38GO SPORT AK SPED TEAM00:27:22
3333Ambrożkiewicz Maria2008D21WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:27:22
4809Surdyk Alicja2007D22KAMYK Radzymin MTB TEAM00:27:28
5767Ryst Julia2003D43Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin00:27:34
6459Skrzyńska Weronika2007D23Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team00:27:36
761Dobrzyńska Natalia2007D24Alltop Stag Team00:27:36
28266Świdwa Karol2006C39UKK HURAGAN WOŁOMIN00:27:44
898Klaus Kamila2006D31KAMYK Radzymin MTB TEAM00:28:10
29162Struzik Michał2009C11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:28:12
30569Wirtek Tobiasz2004C415LEGIA INTERCARS00:28:17
312655Kulikowski Przemysław2005C310V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:28:20
9904Żeszczyńska Zofia2006D32DIRTY4000:28:44
32587Świerczyński Beniamin2007C26Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team00:28:56
33359Maniecki Piotr2008C27Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin00:28:59
34880Zduniak Franciszek2007C28WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:29:02
35551Skura Mikołaj2005C311Warszawa00:29:03
10280Zaboklicka Marcelina2004D44WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:29:13
36843Krawczyk Dawid2003C416Łódz00:29:21
37590Sawicki Maciej2005C312zIELONKA00:29:21
38332Szyszko Mateusz2004C417WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:29:54
11387Gajewska Aleksandra2009D11Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin00:29:59
39254Brutkowski Jakub2006C313UKK HURAGAN WOŁOMIN00:30:08
12404Dorsz Aleksandra2009D12KAMYK Radzymin MTB TEAM00:30:38
13466Tabor Patrycja2009D13Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin00:30:45
40439Jedynak Mikołaj2003C418LeSz Go ! Rogów00:31:14
41564Wachowicz Alan2005C314LEGIA INTERCARS00:31:19
42833Pacholczyk Mikołaj2005C315KAMYK Radzymin MTB TEAM00:31:50
4316Stola Wojciech2007C29Warszawa00:32:09
14887Piasecka Maria2005D33Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin00:32:23
44943Marcio Kacper2003C419Warszawa00:33:07
45550Woźniak Szymon2009C12Warszawa00:33:12
46157Kaleta Igor2008C210Płock00:33:28
47930Sawicki Michał2009C13Nowogród Bobrzański00:33:43
482658Pustoła Wiktor2008C211Mińsk Mazowiecki00:34:18
49941Czarnecki Jan2007C212Nowa Iwiczna00:34:49
50517Wypych Mateusz2005C316Pro Family Cycling Team00:35:08
51594Berkan Damian2009C14Bike Concept00:35:30
522650Przędzik Dominik2005C317V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:36:10
53282Zaboklicki Michał2004C420Beat Bike Pro Relo Team00:36:45
54438Jedynak Michał2007C213LeSz Go ! Rogów00:37:05
55825Stelmaszczyk Stanisław2009C15Orsino00:37:07
56451Dudkowski Tymoteusz2010C16RADO TRI TEAM / Szkoła Pijarska w Warszawie00:37:23
15846Gruszewska Zuzanna2007D25Mława00:37:23
16580Teleon Tamara2007D26Warszawa00:37:44
57875Martynek Maksymilian2007C214Walendów00:37:50
58764Malicki Bartosz2010C17Bike Concept00:37:51
59886Piasecki Jan2008C215Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin00:38:31
60816Wilczyński Patryk2009C18Nowy Dwór Mazowiecki00:38:38
61582Teleon Aleksander2010C19Warszawa00:38:57
62526Kwiatkowski Kajetan2010C110Warszawa00:39:00
63876Skowroński Jakub2007C216Warszawa00:39:13
172008Gancarz Zuzanna2008D27Wola Bike Orbea Team00:39:20
64392Langer Stanisław2010C111Stasi Las00:39:29
65610Puto Dawid2009C112Warszawa00:39:33
66890Rogalski Maciej2009C113LEGIA INTERCARS00:40:04
18331Bader-Strzała Adrianna2010D14Pro Family Cycling Team00:40:24
19443Świderska Lena2008D28Józefosław00:40:28
20805Jakubiak Zuzanna2008D29Nowy Dwór Mazowiecki00:40:55
21801Krysińska Hanna2007D210Warszawa00:41:04
67932Mossakowski Stanisław2010C114Warszawa00:41:15
682244Kalinowski Jerzy2010C115Marki00:41:26
69877Skowroński Jan2010C116Warszawa00:42:20
22881Rostkowska Iga2009D15Warszawa00:42:34
23813Grudzińska Kinga2006D34Marki00:42:37
70975Trylski Tomasz2007C217Kajetany00:43:05
71356Gocejna Krzysztof2009C117AGR PŁOŃSK00:44:22
24901Krysińska Zofia2009D16Warszawa00:44:30
72897Gurtowski Jarosław2009C118Pro Family Cycling Team00:44:50
73819Chrząstek Kacper2006C318Nowy Dwór Mazowiecki00:45:06
252100Nowakowska Maja2010D17Pro Family Cycling Team00:45:54
74521Wypych Szymon2010C119Pro Family Cycling Team00:45:59
26849Świderska Gabriela2010D18Legionowo00:48:26
752102Rosiński Dominik2008C218Warszawa00:49:24
76878Janik Kajetan2008C219Warszawa00:50:42
27882Kępa Maja2009D19Skierdy00:52:09
77814Kalinowski Adam2009C120Warszawa00:54:19
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1329Szyszko Piotr2007C2 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  
2223Giec Jan2011CC2 Pro Family Cycling Team