7bulls
   Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowiny (Korona Świętokrzyska), 2017-06-18

Kategoria Wszyscy, Dystans FAN - 7.0 Km ,, Razem : 69

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1332Szyszko Mateusz2004C41WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
00:20:29
2101Owczarek Jan2003C42WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
00:20:30
3330Ambrożkiewicz Jan2003C43WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
00:20:32
480Petryszyn Maciej2004C44UKK HURAGAN WOŁOMIN
00:21:05
5256Lach Kamil2003C45UKK HURAGAN WOŁOMIN
00:21:55
65Michalczyk Jan2006C31WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
00:21:58
7252Kacprzak Konrad2003C46UKK HURAGAN WOŁOMIN
00:22:36
834Gregorowicz Jakub2005C32KAMYK Radzymin MTB TEAM
00:22:59
975Tomaszewski Jakub2003C47TIMBUD TEAM
00:23:05
1487Praszczałek Katarzyna2004D41Dynamik - ART
00:23:06
10410Surdyk Filip2005C33KAMYK Radzymin MTB TEAM
00:23:08
11310Nigot Cezary2005C34WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
00:23:10
12402Gruca Michał2007C21KAMYK Radzymin MTB TEAM
00:23:25
13161Struzik Aleksander2007C22WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
00:24:11
14880Zduniak Franciszek2007C23WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
00:24:16
21225Wiśniewska Dominika2003D42UKK HURAGAN WOŁOMIN
00:24:24
31765Krzyczkowska Malwina2004D43Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
00:24:31
15414Rowicki Nikodem2005C35KAMYK Radzymin MTB TEAM
00:25:11
461Dobrzyńska Natalia2007D21Alltop Stag Team
00:25:14
5333Ambrożkiewicz Maria2008D22WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
00:25:18
1643Oniśk Adrian2004C48Wertepowiec Łochów
00:25:18
6389Gajewska Julia2006D31Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
00:25:45
171902Szyszko Piotr2007C24WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
00:25:59
182265Maciejewski Dawid2003C49Rower-Sport Kielce
00:26:17
19162Struzik Michał2009C11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
00:26:29
20420Mrowiński Antoni2008C25KAMYK Radzymin MTB TEAM
00:27:17
2132Gregorowicz Maciej2008C26KAMYK Radzymin MTB TEAM
00:27:24
7459Skrzyńska Weronika2007D23Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team
00:27:40
22833Pacholczyk Mikołaj2005C36KAMYK Radzymin MTB TEAM
00:28:00
8504Posadzy Zuzanna2005D32PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM
00:28:02
23530Wolny Michał2009C12WSKG ROWERY JAMRÓZ KENDA TEAM
00:28:48
24467Tabor Filip2006C37Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
00:28:54
998Klaus Kamila2006D33KAMYK Radzymin MTB TEAM
00:28:57
251909Kłucjasz Jakub2007C27Bełchatów
00:29:08
10466Tabor Patrycja2009D11Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
00:29:33
11387Gajewska Aleksandra2009D12Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
00:29:40
12259Krzemińska Aleksandra2006D34UKK HURAGAN WOŁOMIN
00:31:39
13887Piasecka Maria2005D35Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
00:32:22
26465Kaszewski Dawid2009C13Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
00:32:33
27578Gwiazda Dawid2008C28Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team
00:32:50
14409Surdyk Alicja2007D24KAMYK Radzymin MTB TEAM
00:33:10
154Michalczyk Liwia2008D25WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
00:33:15
161917Nowogródzka Natalia2007D26Bike Concept
00:33:21
28451Dudkowski Tymoteusz2010C14RADO TRI TEAM / Szkoła Pijarska w Warszawie
00:33:27
17404Dorsz Aleksandra2009D13KAMYK Radzymin MTB TEAM
00:33:33
291903Oliwier Bieronski2006C38Sitkówka-Nowiny
00:33:39
302421Klimkiewicz Antoni2007C29Red InGo i Przyjaciele
00:34:14
31550Woźniak Szymon2009C15Warszawa
00:36:50
321156Machowicz Franciszek2009C16Legionowo
00:37:20
182130Czerska Elżbieta2003D44KAMARO SPORT LINE
00:37:48
33886Piasecki Jan2008C210Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
00:37:59
342260Młynarczyk Marcel2010C17Rower-Sport Kielce
00:38:58
19463Kaszewska Wiktoria2006D36Wołomin
00:40:15
351901Szymkowski Oskar2009C18Kielce
00:40:49
20331Bader-Strzała Adrianna2010D14Pro Family Cycling Team
00:43:28
361245Kowalczyk Mikołaj2009C19Warszawa
00:43:51
37159Tytoń Tomasz2007C211Otwock
00:43:56
211478Zych Aurelia2009D15ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
00:44:51
381924Król Jan2006C39Kielce
00:45:00
39223Giec Jan2011CC21Pro Family Cycling Team
00:45:26
221104Gula Patrycja2008D27PATCON
00:45:28
401914Pypeć Michał2007C212Zgórsko
00:45:47
412126Czarnecki Wiktor2010C110Pińczów
00:46:06
421910Skrzyniarz Wiktor2010C111Nowiny
00:46:31
4337CWróblewski Adrian2011CC22Warszawa
00:47:05
23882Kępa Maja2009D16Skierdy
00:47:29
242128Czerska Barbara2010D17KAMARO SPORT LINE
01:01:09
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11431Widuch Michalina2004D4 WKK  
21432Widuch Wojciech2008C2 WKK