7bulls
   Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Wąchock (Korona Świętokrzyska), 2017-07-09

Kategoria Wszyscy, Dystans FAN - 7.0 Km ,, Razem : 53

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1330Ambrożkiewicz Jan2003C41WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:15:44
280Petryszyn Maciej2004C42UKK HURAGAN WOŁOMIN00:15:44
3252Kacprzak Konrad2003C43UKK HURAGAN WOŁOMIN00:16:28
4410Surdyk Filip2005C31KAMYK Radzymin MTB TEAM00:16:35
575Tomaszewski Jakub2003C44TIMBUD TEAM00:16:40
62538Orczykowski Wiktor2003C45Mirów Stary00:16:41
734Gregorowicz Jakub2005C32KAMYK Radzymin MTB TEAM00:16:45
1487Praszczałek Katarzyna2004D41Dynamik - ART00:16:47
8153Węgrzynowski Bartosz2005C33GO SPORT AK SPED TEAM00:16:49
9414Rowicki Nikodem2005C34KAMYK Radzymin MTB TEAM00:16:50
10420Mrowiński Antoni2008C21KAMYK Radzymin MTB TEAM00:17:40
11411Skrzyński Karol2007C22KAMYK Radzymin MTB TEAM00:17:42
261Dobrzyńska Natalia2007D21Alltop Stag Team00:19:00
3459Skrzyńska Weronika2007D22Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team00:19:07
42130Czerska Elżbieta2003D42KAMARO SPORT LINE00:19:29
12312Byford Adam2005C35WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:20:02
132536Sobieraj Miłosz2004C46Wielka Wieś00:20:10
1432Gregorowicz Maciej2008C23KAMYK Radzymin MTB TEAM00:20:22
15438Jedynak Michał2007C24LeSz Go ! Rogów00:20:25
16467Tabor Filip2006C36Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin00:20:26
17594Berkan Damian2009C11Bike Concept00:21:11
5409Surdyk Alicja2007D23KAMYK Radzymin MTB TEAM00:21:17
6437Jedynak Katarzyna2005D31LeSz Go ! Rogów00:21:21
182541Madej Jakub2003C47Mielec00:21:23
19439Jedynak Mikołaj2003C48LeSz Go ! Rogów00:21:46
7466Tabor Patrycja2009D11Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin00:22:23
202655Kulikowski Przemysław2005C37V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:22:38
8463Kaszewska Wiktoria2006D32Wołomin00:22:50
212513Szpankowski Igor2004C49Wąchock00:23:10
9404Dorsz Aleksandra2009D12KAMYK Radzymin MTB TEAM00:23:10
222535Grzegórski Jędrzej2005C38Sabatówka Team00:23:15
232379Szczepaniak Mikołaj2009C12LeSz Go ! Rogów00:23:23
24451Dudkowski Tymoteusz2010C13RADO TRI TEAM / Szkoła Pijarska w Warszawie00:23:36
25530Wolny Michał2009C14WSKG ROWERY JAMRÓZ KENDA TEAM00:24:38
26465Kaszewski Dawid2009C15Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin00:24:44
27159Tytoń Tomasz2007C25Otwock00:24:45
282543Gołębiowski Wiktor2009C16Nurt Mostki00:24:50
292594Stodulski Dawid2008C26Wąchock00:24:59
302596Król Gabriel2009C17Bodzentyn00:25:07
312547Karykowski Jakub2009C18Wąchock00:25:07
102520Przybylska Zofia2009D13GO SPORT AK SPED TEAM00:25:50
32550Woźniak Szymon2009C19Warszawa00:26:01
111865Barabasz Iga2006D33GO SPORT AK SPED TEAM00:27:32
122430Wysocka Amelia2009D14ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM00:28:30
132534Grzegórska Kornelia2009D15Sabatówka Team00:29:48
332539Wierciński Jakub2009C110Bielawa00:30:38
142548Staniszewska Elena2008D24Wąchock00:30:54
342010Marcinkiewicz Igor2010C111NASZ BIKE TEAM00:34:30
152519Jaroszek Maja2009D16Starachowice00:39:26
352572Chmiel Maksymilian2009C112Starachowice00:50:09
161676Matkowska Julia2010D17ROZTOCZE CYCLING TEAM00:50:15
362571Chmiel Ignacy2009C113Starachowice00:51:44
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
143Oniśk Adrian2004C4 Wertepowiec Łochów