7bulls
Pamiętaj mnie.

POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Warszawa Wawer, 2014-10-12
Dostępne lata w archiwum: 2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2014     Wyniki generalka 2014

Kategoria M3, Dystans MAX - 52.0 Km , Razem : 127

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
21877Wolcendorf Jarosław1979M31Jakoobcycles.com
01:51:42
4778Maleszka Grzegorz1977M32Dachland Olsztyn
01:52:27
6584Jusiński Arkadiusz1976M33Renault Eco2 Team
01:53:25
10672Szczygielski Paweł1983M34www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team
01:54:51
111876Wolcendorf Jakub1975M35Jakoobcycles.com
01:54:53
16305Truszczyński Piotr1983M36KOMOBIKE SCOTT
01:58:09
172684Sobczak Bartosz1981M37OŚKA Warszawa
01:58:37
191604Jurek Radosław1980M38ORIFLAME CYCLING TEAM
01:59:17
202003Kulesza Marcin1982M39TRW Cloudware Team
01:59:18
212007Giziński Łukasz1982M310TRW Cloudware Team
01:59:18
221707Brzyski Rafał1974M311BDC RETRO MTB Team
01:59:18
2376Kołodziejek Paweł1980M312Warszawa
01:59:19
261726Ostrowski Adam1976M313New Age Fitness - SklepRowerowy.pl
02:00:34
271529Hańderek Błażej1974M314Grodzisk Maz.
02:00:38
311414Knapczyk Piotr1978M315New Age Fitness - SklepRowerowy.pl
02:01:26
332652Górecki Karol1983M316Duszpasterze 666
02:02:06
362718Banaszewski Jacek1980M317KAMBET TEAM
02:03:41
3958Gukiewicz Łukasz1983M318Warszawa
02:04:15
401230Eineberg Michał1981M319SIEMENS
02:04:29
42508Kamiński Przemysław1978M320Polski Klub MTB
02:05:33
432217Żeszczyński Cezary1979M321dirty40
02:05:41
44306Podgórski Adam1982M322ABC - Aktywne Bractwo Cyklistów
02:05:41
451805Małecki Paweł1977M323SK Bank Team
02:05:42
491981Polowczyk Piotr1981M324Zespół Mechanizmu Korbowego
02:05:51
502009Góralewski Wojciech1974M325TRW Cloudware Team
02:06:00
52807Berner Piotr1982M326MYBIKE.PL
02:07:00
531855Sadło Przemysław1981M327New Age Fitness - SklepRowerowy.pl
02:07:05
552602Bernolak Maciej1975M328OŚKA Warszawa
02:07:47
56296Suchecki Michał1983M329MOSURO
02:07:47
58706Sachs Karol1982M331AIRBIKE.PL Rocky Mountain
02:08:44
59514Górczyński Tomasz1977M330www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team
02:08:44
601566Wójcik Justyn1981M332SPEC BIKE RACING TEAM
02:08:55
61116Politowski Krzysztof1978M333Polski Klub MTB
02:10:06
64698Grządka Przemysław1979M334PZU SPORT TEAM
02:10:42
6993Skorek Jan1983M335KK Cyklon Warszawa
02:11:41
70813Szymaniuk Wojciech1983M336Jabłonna
02:11:42
732820Lirski Marcin1982M337KK Cyklon Warszawa
02:12:29
74319Cygan Szymon1978M338KK Cyklon Warszawa
02:12:31
752050Żurek Michał1982M339MYBIKE.PL
02:12:40
76733Kowalewski Przemysław1978M340LESZCZE OSTRÓDA
02:12:47
801793Cieślak Sylwester1979M341SPEC BIKE RACING TEAM
02:13:10
81676Stefaniuk Piotr1977M342Pruszków
02:13:17
841087Lewandowski Paweł1981M343Team PKO Bank Polski
02:13:19
85357Zachariasz Łukasz1981M344BIKE-MARKET.PL Międzyrzec Podlaski
02:13:21
861430Korus Piotr1976M345Józefosław
02:13:31
871744Babij Tomasz1977M346SPEC BIKE RACING TEAM
02:13:33
881423Grajnert Piotr1980M347Warszawa
02:13:34
96320Galeński Wojciech1977M348MYBIKE.PL
02:14:15
972093Gall Rafał1975M349Warszawa
02:14:15
982430Bakuła Marek1979M350MGG BIKE TEAM
02:14:19
991680Zieliński Arkadiusz1977M351
02:14:37
102371Chrobak Tomasz1979M352Skandia MTB
02:15:05
1032401Marasek Adam1974M353
02:15:25
1081916Jędruszczak Robert1979M354Piaseczno
02:16:19
10959Rek Piotr1981M355Polonia Warszawa MTB
02:16:39
110243Dmochowski Artur1974M356Warszawa
02:16:42
1142410Bożko Marcin1978M357Orłów Racing Team
02:17:31
1151040Mozolewski Krzysztof1981M358Bytom
02:17:48
1161302Kutyła Michał1982M359SPEC BIKE RACING TEAM
02:18:11
1221555Piskorski Adrian1976M360Roche Diagnostics
02:19:14
1231051Wolny Wojciech1981M361ProCycling.Com.Pl
02:19:17
1251077Demiańczuk Tomasz1982M362Z-HOTEL
02:19:37
132157Amanowicz Piotr1983M363MGG BIKE TEAM
02:20:16
133365Brzostek Rafał1975M364Stanisławów Pierwszy
02:20:16
1342522Leszko Jakub1980M365Warszawa
02:20:37
137368Jaworski Łukasz1983M366Raszyn
02:20:51
1392714Pawikowski Łukasz1982M367
02:21:01
1411082Rogóż Radosław1975M368KK Cyklon Warszawa
02:22:06
1421881Brodowski Rafał1976M369Karczew
02:22:12
1431574Gręda Konrad1981M370MYBIKE.PL
02:22:41
145213Perczyński Radek1979M371Warszawa
02:22:46
1471395Niemczyk Rafał1976M372HELL ARENA
02:23:14
1482821Rotnicki Michał1978M373KK Cyklon Warszawa
02:23:14
149567Maślany Janusz1980M374Gostynin
02:23:25
152167Ziębakowski Artur1981M375Warszawa
02:23:55
15346Wyrzykowski Marcin1981M376Polonia Warszawa MTB
02:24:12
154483Różycki Grzegorz1975M377ROZYCKY TEAM
02:24:21
1612095Babacz Aleksander1983M378Warszawa
02:25:01
16288Wójcik Sławomir1982M379Polonia Warszawa MTB
02:25:02
163156Chruślak Marcin1983M380MGG BIKE TEAM
02:25:19
1651662Wilków Marek1978M381LESZCZE OSTRÓDA
02:25:30
168847Cichosz Marcin1975M382Łuków
02:25:46
1692508Klimiuk Tomasz1976M383TTS PSE TEAM
02:25:53
1752014Adamczyk Marek1975M384SAMURAI ADVENTURES
02:27:21
176285Uliczny Marcin1974M385Płock
02:27:22
17833Gregorowicz Marek1977M386INCESSIO MTB TEAM
02:27:26
1802644Janowski Jacek1974M387
02:28:28
182418Zaboklicki Przemysław1976M388Wawer Power
02:28:49
1842280Banasik Sławomir1978M389Warszawa
02:29:01
18598Teperski Wojciech1978M390PZU SPORT TEAM
02:29:29
187542Pazura Grzegorz1976M391Warszawa
02:30:13
1881062Węgrzynowski Mariusz1977M392Otwock
02:30:13
1892109Rajczyk Patrycjusz1974M393PATNET TEAM
02:30:24
1902720Hortyński Adrian1983M394
02:30:28
1911777Jankiewicz Bogusław1974M395Świat Rowerów Raleigh Team
02:31:03
1941853Leśniak Sebastian1978M396New Age Fitness - SklepRowerowy.pl
02:31:22
1981337Staszkiewicz Przemysław1979M397KK Cyklon Warszawa
02:31:46
1992741Jagosz Aleksander1978M398
02:32:13
202373Panek Krzysztof1974M399Zespół Mechanizmu Korbowego
02:33:24
204597Szyszko Tomasz1975M3100Otwock
02:33:54
2061390Wiktorzak Sebastian1979M3101Warszawa
02:34:08
2082432Kuzia Wojciech1975M3102Warszawa
02:35:07
2122513Kamiński Michał1982M3103TTS PSE TEAM
02:36:00
214233Skorek Marek1978M3104TS Meran - Otwock
02:36:36
2162048Kępka Grzegorz1975M3105XBOX360 Bike Team
02:37:10
2172512Wolny Piotr1982M3106e-point bike team
02:38:07
21911Pachowski Andrzej1980M3107Polonia Warszawa MTB
02:38:09
223666Rogowski Maciej1977M3108FSL VERUS AOK PL.TEAM
02:39:05
230187Cholewa Adam1978M3109Wieliszew Heron Team
02:42:03
2312333Makles Andrzej1975M3110
02:42:05
2331842Grzybowski Krzysztof1978M3111Warszawa
02:43:37
2362520Chodnikiewicz Sławomir1982M3112Team PKO Bank Polski
02:44:42
2372763Kędzierski Łukasz1982M3113
02:45:20
2441603Olszewski Mariusz1981M3114ORIFLAME CYCLING TEAM
02:46:58
2461722Jazgara Robert1975M3115Warszawa
02:49:27
2471724Rybak Jacek1977M3116Warszawa
02:51:18
2502373Majewski Piotr1980M3117Warszawa
02:51:59
2512292Rosa Łukasz1983M3118Piaseczno
02:52:04
2582679Gut Marcin1979M3119
03:03:19
2592069Cackowski Robert1976M3120Żabieniec
03:03:35
2601609Bartoszuk Łukasz1983M3121ORIFLAME CYCLING TEAM
03:03:43
2611982Gonstal Piotr1982M3122Polonia Warszawa MTB
03:03:55
2621104Pluciński Piotr1976M3123Ząbki
03:06:23
2632154Kosiński Bartosz1975M3124Warszawa
03:06:31
2652334Dominik Sroka1975M3125
03:09:45
2682519Arkadiusz Rojek1980M3126
03:17:08
271592Rumiński Leszek1978M3127LESZCZE OSTRÓDA
03:30:27