Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Radzymin, 2016-05-08
Dostępne lata w archiwum: 2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2016     Wyniki generalka 2016

Kategoria K3, Dystans MINI - 26.0 Km , Razem : 44

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1802Czajkowska Dorota1978K31Mysiadło
00:58:39
21003Żeszczyńska Izabela1980K32DIRTY40
00:58:44
335Gregorowicz Katarzyna1977K33Wola Bike Orbea Team
00:59:19
41025Kubiak Ewa1980K34LOYALTY POINT RACING TEAM
01:00:06
51312Goździńska Agnieszka1978K35Rogów
01:01:38
7951Sawicka Aleksandra1981K36AirBike.pl
01:02:13
814Michalczyk Anna1977K37FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH LADIES TEAM
01:02:31
10288Szczęsna Magdalena1980K38TS MERAN OTWOCK
01:03:13
11855Sobczuk Joanna1983K39Wodociągi Warszawskie
01:03:29
121055Troinska Agnieszka1979K310Team TC
01:03:35
133Kwaśniewska Justyna1977K311Polski Klub MTB
01:03:48
14502Puź Grażyna1985K312Beat Bike Pro Relo Team
01:04:15
161278Hadaczek Anna1976K313PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM
01:04:57
19525Dzięcioł Justyna1979K314MYBIKE.PL
01:05:24
201187Kazińska Katarzyna1980K315Warszawa
01:06:16
241105Wasiak Marta1977K316ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM
01:07:39
261665Mikołajczyk Małgorzata1983K317Beat Bike Pro Relo Team
01:09:21
27633Leśniewska Joanna1976K318Rogów
01:09:34
299Pachowska Joanna1980K319Polonia Warszawa MTB
01:10:32
31884Trawińska Marta1981K320Venezia MTB
01:11:02
332019Brzozowska Justyna1976K321Rowerowe Klimaty
01:11:19
34859Wysocka-Jankowska Justyna1979K322Zielonka
01:11:33
362220Banaszczuk Karolina1983K323Klinika Rowerów
01:12:29
37229Bartosiak Katarzyna1984K324Beat Bike Pro Relo Team
01:12:54
40117Zagroba Agnieszka1982K326Beat Bike Pro Relo Team
01:14:53
431979Gabrysz Agnieszka1979K327FSL VERUS AOK.pl TEAM
01:15:55
441400Pawelczyk Anita1984K328MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:16:38
45872Mosiej Alicja1980K329Ząbki
01:16:45
462869Ziarko-Teperska Maja1984K33029R - Kaliska Grupa Kolarska MTB
01:16:46
471800Karczmarczyk Małgorzata1980K331FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH LADIES TEAM
01:16:50
48416Zaj-Dolecka Agnieszka1980K332PZU SPORT TEAM
01:17:59
51191Zakrzewska Anna1982K333KK CYKLON WARSZAWA
01:20:02
521494Wąsewicz Magdalena1983K334Warszawa
01:20:30
542211Dobosz Dorota1981K335Wola Bike Orbea Team
01:21:27
592042Zielińska Magdalena1976K336Skrzeszew
01:27:26
62887Urban- Demiańczuk Monika1983K337Z-Hotel
01:28:48
631435Płońska Aneta1978K338Alltop Stag Team
01:29:54
641156Grudna Monika1982K339Alltop Stag Team
01:32:16
651605Oleksiak Sylwia1981K340R4Bike Team
01:33:13
661670Woś Monika1977K341Radom
01:33:24
671470Plesiewicz Katarzyna1979K342Warszawa
01:36:31
692020Szulc Katarzyna1979K343Polonia Warszawa MTB
01:37:39
701597Rutkowska Katarzyna1979K344BEPS RACING TEAM
01:43:58
711461Paciorek Izabela1976K345Nadma
01:45:12